PDA

View Full Version : /



rusalchica
07-30-2008, 07:58
дрън дрън

cherinka
07-30-2008, 08:14
и да е на 17,18 някъде.
Хахахахах!

П.П. Руса слаба и средно ниска ли си?

rusalchica
07-30-2008, 08:15
Не позна :)

bulgarche
07-30-2008, 08:18
Нищо против другите, просто няма да намерим общ език :)
Толкова ли си ограничена всякак си?

rusalchica
07-30-2008, 08:20
Абе я ми изчезни от темата ве, кво да си говоря с някви 14, 15 годишни? Ти ако можеш да си говориш с тях аз не мога

lubencet0o
07-30-2008, 08:30
Ами аз съм от Варна обаче съм на 15 ... това толкова голям проблем ли е за теб не мога да разбера. Ти си като някои индивиди тука ... слагаш прекалено много хора под общ знаменател...Лошо, лошо :D

XceSS
07-30-2008, 08:36
Ами аз съм от Варна обаче съм на 15 ... това толкова голям проблем ли е за теб не мога да разбера. Ти си като някои индивиди тука ... слагаш прекалено много хора под общ знаменател...Лошо, лошо :D

Хаха бахти подписа имаш :lol:

lubencet0o
07-30-2008, 08:37
Ами аз съм от Варна обаче съм на 15 ... това толкова голям проблем ли е за теб не мога да разбера. Ти си като някои индивиди тука ... слагаш прекалено много хора под общ знаменател...Лошо, лошо :D

Хаха бахти подписа имаш :lol:


Ехх, благодаря. Намерих го в една книга :grin:

bulgarche
07-30-2008, 08:46
Да ти изчезна от темата? Я замълчи по-добре.
Няма какво да си говориш с 14-15 годишни? Аз с 90 и с 14 годишни съм си казвал доста неща. Не мислиш ли че имаш малко повече познания от едно 14 годишно дете? Като по-голяма не можеш да вкараш малко яснота в живота му? Ти толкова залюхана ли си била, че на 14 никой по-голям не ти е обръщал внимание?

rusalchica
07-30-2008, 08:50
Ей дрислио първо си е моя работа с кой ми се говори и с кой не и второ не ми пиши

xXxScreamxXx
07-30-2008, 08:53
rusalchica мн войнствено сме настроени днес :D


някой е станал с дупето нагоре :-D :D

bulgarche
07-30-2008, 08:56
Ти първо се научи да се изразяваш правилно и да пишеш така, а след това ме поучавай ;)
Не ме и обиждай, ставаш ми още по-елементарна, а и не правиш добро впечатлени на модератори, администратори и останалите потребители.
И да, права си, твоя работа си е с кой ще си говориш, но след написаното от теб по-горе, едва ли някой би се сългасил да излезе с теб. Явно комуникацията с непознати не ти се отдава, а никой не би си напрягал нервите заради подобно момиченце (като теб).

lubencet0o
07-30-2008, 08:59
Ае мацка. Тука хората по принцип са дружелюбни ама ти с твойте изисквания...малко тъпо става. Незнам но аз контактувам и с хора на 70-80 с които винаги си се шегуваме, и с по-малки от мен на около 10-13, а и смея да кажа че най-добрите ми приятели са на около 19-20 и това по абсолютно никакъв начин не ми пречи нито на мен, че се и събирам с по-големи, нито на тях за това че съм най-малката от компанията. Незнам защо си изтри темата, може би защото разбра че не си права / поне според мен / но моля те, престани да обиждаш хората които ти отговарят и си замълчи защото ставаш още по-жалка и се показваш в лоша светлина. Аз ако започна да обиждам така хората ще ми бъде много неудобно. Успех с намирането на дружки :)

rusalchica
07-30-2008, 09:28
АХАХАХАХ тоя ще ми казва как да съм пишела и как да съм се изразявала и не съм правила добро впечетление пред потребителите ау мене ме боли пичката дали правя добро впечетление. Пък тоя с кофата какво да ти кажа .. ако исках да си говоря с такива като тебе щях да отида да се изсера и да си говоря на лайната

machoka
07-30-2008, 09:29
АХАХАХАХ тоя ще ми казва как да съм пишела и как да съм се изразявала и не съм правила добро впечетление пред потребителите ау мене ме боли пичката дали правя добро впечетление. Пък тоя с кофата какво да ти кажа .. ако исках да си говоря с такива като тебе щях да отида да се изсера и да си говоря на лайната

чудесно, поне ще сте на едно интелектуално ниво и ще има за какво да си поприказвате.

До тук.