PDA

View Full Version : Durex Performa за първия път ?



Marto_92
07-30-2008, 07:48
значи искам да попитам тези Durex Performa добри ли са ... страх ме е да не свърша бързо .. а приятелката ми го е правила и няма да и се хареса ако свърша за 2 мин ... та искам да попитам има ли ефект от тези презървативи ... тази течност може ли по някакъв начин да ми навреди нещо на организма .. и така ?

bulgarche
07-30-2008, 08:00
Естествено, че ако навреждаха с нещо използващите го, нямаше да са на пазара.
Нямат ефект, поне при мен, а и доста хора не са задоволили очаквания та си (споделили са впечатленията си от тях в точно този раздел, ако искаш потърси).
За бързото свършване...аз доста след първия си сексуален контанкт съм имам свършвания след 2-рата минута, но който бърза повтаря ;)

TinkyWinky
07-30-2008, 08:36
... който бърза повтаря ;)

+ 1

eXciTeD
07-30-2008, 08:53
Ако свършиш за 2 мин значи, че си много възбуден тоест бързо ще си готов за 2 тек, тей че само не се притеснявай ;} не са вредни, но по-добре си ползвай други, защото може да не ти стане от тях ако си много притеснен, знам че имат от онова дето намалява чувствителността...

bulgarche
07-30-2008, 08:58
Общо взето за пъви път ползва всичко друго, совен Спортекс Оргазъм ;)
Няма от какво да се притесняваш, момичето ще ти помага ;)

haterkata
07-30-2008, 09:47
;-)

haterkata
07-30-2008, 09:47
;-)

Letal
07-30-2008, 10:14
Това за бързото свършване може да се контролира до известна степен поне при мен. Особенно за първият път трябва да си се отпуснал и да не се притесняваш, ако си притеснен може трудно да ти стане или точно в най - важният момент да "омекне" тка че най важното е да сте отпуснати и двамата и да не се притеснявате. А ако така или иначе свършиш бързо винаги може да повторите ;]