PDA

View Full Version : Приставки?



chili_mars
07-30-2008, 08:06
Добър ден, понеже ще си купувам епилатор и непрекъснато гледам в интернет за модели, но от време на време не разбирам като пише името на някаква приставка или система за какво е. За това може ли да ми кажете какво е
SoftLift система
Efficiency Pro
...
A ако някой има предложение за епилатор до 60 лв. с приставка за деликатни зони и обезболяваща, ще ми помогне мноооого.
Въпреки че засега съм се спряла на Браун 3170 и на Браун 3370, но все пак не им разбирам няпълно описанията. :?

И един малък въпрос на анкетата... знам, че има и други възможни отговори, но тези са все пак най-известните...[/i]

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-30-2008, 08:30
Моя е на Braun - Silk Epil, но беше над 100лв. (вече не си спомням колко точно) и си има много приставки!

ElisaDay
07-30-2008, 09:01
Моя също е Braun Silk Epil ;-)

FeelMe
07-30-2008, 09:16
аз съм с Brun silk epil Xpressive 7681.скъпичък е ,но определено си заслужава :wink: :P
http://www.obchodni-dum.cz/file.phtml/157198/velky_se7681.jpg

Детайли и характеристики:
-ЕПИЛАТОР
-40 БРОЯ ПИНСЕТИ
-2 СКОРОСТИ
-ОБЕЗБОЛЯВАЩА ПРИСТАВКА
-ПРИСТАВКА ЗА НАЧИНАЕЩИ
-ГЛАВА ЗА ДЕЛИКАТНИ ЗОНИ
-ГЛАВА ЗА ЛИЦЕ
-БРЪСНЕЩА ГЛАВА
-ЛАМПИЧКА "SMART LIGHT"
-РАБОТА НА ТОК И БАТЕРИЯ
-ОХЛАЖДАЩА РЪКАВИЦА
-МИЕЩА СЕ ЕПИЛИРАЩА ГЛАВА
-НЕСЕСЕР

Цена: 239 лв. в Техномаркет

Puky
07-30-2008, 10:25
Аз съм с Ровента ии от всички които съм имала този най-много ми допада .. :grin: :grin: :grin: Обаче моя беше скъпичък .. беше към 120 лв. :) :)

sexa_na_kompleksa
07-30-2008, 13:09
Аз до сгеа бях с Филипс, но миналата седмица ми купиха този Браун 3170, за който ти спомена. С новия боли по-малко, има и такава приставка, каквато искаш ти, но няма особена полза от нея - съвсем малко намалява болката (не че много боли, де). Но ми се струва, че с тази приставка не ми отскубва косъма както трябва, а някакси го.. къса. Не мога да го обясня. Само веднъж съм си махала космите с него и отначало почнах с тази приставка, но после я махнах - мисля, че без нея е по-добре.

6emet4e
07-30-2008, 13:36
^и аз съм останала с впечатлението че от тая приставка се накъсва косъма... :?
а иначе моя епилатор е някакъв на филипс и съм доволна,имам също и един на Браун-и двата са по-старички,но пък ми вършат перфектна работа...

BrookeDavis
07-30-2008, 14:10
Даа. И при мен е така. Някак си не захваща всички косъмчета или ги къса. Иначе и аз ползвам Braun.

iF_kA
07-30-2008, 15:23
Според мен браун са добри :) аз имам brаun silk epil и съм много доволна

chili_mars
07-30-2008, 16:56
Аз до сгеа бях с Филипс, но миналата седмица ми купиха този Браун 3170, за който ти спомена. С новия боли по-малко, има и такава приставка, каквато искаш ти, но няма особена полза от нея - съвсем малко намалява болката (не че много боли, де). Но ми се струва, че с тази приставка не ми отскубва косъма както трябва, а някакси го.. къса. Не мога да го обясня. Само веднъж съм си махала космите с него и отначало почнах с тази приставка, но после я махнах - мисля, че без нея е по-добре.

За обезболяващата ли говориш или за тази за деликатни зони? М/у другото може ли да погледнеш дали твоя е Браун 3170 new
или без new, защото на new не виждам в описанието да има приставки.. :?
А без тази приставка възможна ли е епилацията на интимните части?
И ако казвате, че няма полза от нея, не е ли по-добре да си взема по-евтин и по-простичък модел? :-o
Съжалявам за многото въпроси...