PDA

View Full Version : Как да го спечеля?



agapiseme
07-30-2008, 09:42
Дълги години ние бяхме просто приятели.Не вярвах,че има човек на този свят,който да ме разбира по-добре.Довършвахме си репликите,споделяме идеите,проблемите...
На майтап го наричах мъжа ми,но всъщност дори да си представя нещо повече с мен и него ми се струваше извратено.Та той беше брат ми,най-сигурната ми утеха и подкрепа?!
В края на миналата година обаче започнах да изпитвам нещо към него.И понеже ми беше най-близкия човек на света реших да му кажа.Знаех,че нищо не губя.Чувствата не бях взаимни,а и обстоятелствата не накараха да замина един месец и по този начин се опитах да се залъжа,че нещата са окей.
Когато се върнах,той се беше отдалечил от мен,започнаха едни невъобразими караници дори за някакви неща,дето и със злобната си съседка няма да се скарата.Тогава се сближих с най-добрия му приятел.Нещата така се стекоха,че ние станахме гаджета.
Нещата като ,че ли бяха не на 6,а 6 и 1/3 до преди 2 седмици.Аз пак си бях станала същата приятелка с моят човек,но ми се наложи да замина.И две седмици получавах най-невъобразими Смс-и.Той никога не се е държал толкова мило с мен,макар да знам,че ме обича като приятелка.Когато се върнах,не можех да го позная.Беше станал друг човек.Държеше се с мен като принцеса.Нещо,което не можех да възприема.
Но въпреки всичко,аз не обичах приятелят си.Но просто нямах смелост да скъсам с него.Всичко се промени миналата сряда,когато с моят приятел си говорихме от 2 до 5 сутринта по телефона.Никога не бях се чувствала така.Чувствах,че дори да не стане нещо с него,това не може да продължава така и по-късно същия ден се разделих с приятелят ми.
Но нещо не беше наред.Нямам настроение..от четвъртъка ,та до днес.Не,че не се появих нови събития,които да спомогнат за това.
с моят най-добър приятел се скарахме.Истински.и имаше защо,наистина ,аз самата не бих си проговорила след такава глупост.
Но ядът му мина..и той..не знам дали ми прости наистина,но му мина.Но отношението не е същото.Нормалното си е.Не,че в това има лошо,но..никога не съм изпитвала нещо подобно към никога.
Знам,че ще е трудно да забрави всичко това,но не знам какво да направя,за да разбере той,че не съм толкова черна,колкото му се струва.Да спечеля сърцето му обратно...времето?то ще разруши това,което имаме.Рутината и тя..
Как?

Благодаря на всеки,който си е дал труда да го прочете!

UnABooMBeR
07-30-2008, 11:51
Ми прочетох го но не знам как да ти помогна.. :(

agapiseme
07-30-2008, 14:50
Все е нещо :-D

gostut
07-30-2008, 14:55
пробвай на сварка

PeopleAlwaysLeave
07-30-2008, 15:31
нещо не можах да зацепа.. скъсала си с гаджето си и си се скарала с приятелят така ли ?

PePeLePew
07-30-2008, 15:33
не разбрах какво искаш?Гадже,добър приятел или най-добрия ти приятел да ти стане гадже ?

agapiseme
07-30-2008, 16:32
не разбрах какво искаш?Гадже,добър приятел или най-добрия ти приятел да ти стане гадже ?

poslednoto : ?

ludisuvurshen
07-30-2008, 17:29
викни наталия от море от любов тая кучка ще ви помогне :grin:

BaiToq
07-30-2008, 17:49
Много дълго,изразявай се по-кратко. 8-)

AFT
07-30-2008, 17:51
Плати му.

BulgariaZaBulgarite
07-30-2008, 17:57
Купи му швейцарски часовник.

snowyy
07-30-2008, 17:59
Разкажи му всичко това,което сподели с нас : ) Но за предпочитане да е очи в очи

agapiseme
07-30-2008, 20:14
Егати несериозността :?
По единственосто свястно мнение по темат :не е добра идея,ще се скрие в черупката.

h0t_lipS~anD_kisSes
07-30-2008, 21:35
ОЛЕ ... :shock: Мм като прочетох, че е започнал да се държи с теб така, както никога не се е държал, щях да ти напиша, че се е усетил какво е загубил. Амаа сега и аз не знам ... :(

Vikitooo
07-30-2008, 23:39
Той/тя или те харесва, или не. Няма рецепта все още как да се харесаш на някои, или ако имаше нямаше да има толкова много Несподелена любов и разбити сърца. :)

EternalSilence
07-31-2008, 07:01
Мм аз доколкото успявам да преценя, той просто е малко... разочарован от теб. :)
Единственото, за което знам, че ще помогне, е да му дадеш малко време, не повдигай тази тема за известно време. И ,естествено, гледай да не направиш пак някоя глупост, поне докато не си сигурна, че всичко е останало в миналото. Иначе се дръж нормално, доколкото ти е възможно, но и недей да се правиш, че ти е все едно, ако той си помисли това, изобщо няма да е в твоя полза. Успех! Истински приятели се намират трудно и не трябва да ги оставяме да си отиват! :)

П.П: Дори и да го искаш за гадже, първо се увери, че го имаш като приятел, защото това е по-важно. :)

agapiseme
07-31-2008, 20:59
Благодаря ти :)

Pliok0019
07-31-2008, 21:30
Разкрии му чувствата си. Може този път всичко да се уреди.

xkk
07-31-2008, 21:33
заложи го на ефу

babity
07-31-2008, 21:42
проиграйте го на покер с приятелките ти :lol: