PDA

View Full Version : Заради вчера



UnaBletoLoVeU
07-30-2008, 10:28
Понеже заключихте темата "8 Август", а исках да кажа някои неща, ги пиша тук, пък после трийте или заключвайте тази тема, каквото искате правете с нея.
1. Онова "тъпо ми е" въобще нямаше връзка с горното и подмятането "късай с него" беше адски малоумно. Нищо, де. Често се срещат такива тук.
2. Тая кремчето или к'вато е там може да спре да се прави на голяма отворка - "е забили сте се покрай нова година" и няк'ви такива, защото даже не знае каква е цялата история, а тя е далеч от моментно харесване и забивка на някой купон. Пък и даже не е на Нова Година, а си е съвсем началото на Декември датата, на която тръгнахме. (тая дума "забили сте се" първо, че е съвсем неподходяща за мен и гаджето ми, а и звучи просташки) Математиката е нещо полезно! (nod) Пък и тъй тъй съм тръгнала да се заяждам с нея, освен това и ме дразни от много време с голяма част от жлъчните си коментари, било то като онези в темата ми от вчера, или надутите отговори в "Козметика и Диети". И като споменах за там се сетих, че от много време се каня да кажа, че гримът й е покъртително ужасен и май той прави до голяма степен лицето й толкова...гадно.

Сега очаквам сума ти коментари, че съм комплексирана, емо, да ходя да си режа вените. Все ми е едно като знам, че не съм нито сдухана, нито комплексирана (=

И накрая, към Коалка, и тя със самочувствие до небето, че 2-3 й казали колко е прекрасна, и че е модераторка в няк'ф си форум и голямата власт вкарва, исках да кажа, че темата не е с цел да се похваля или нещо, просто ми беше тъпо, а това беше най-умното за информация в темата, за което се сетих.

Това сигурно ще предизвика поредица от коментари, съдържащи обиди относно умственото ми състояние и колко ли трябва да съм малоумна, че " а това беше най-умното за информация в темата, за което се сетих. ". И с риск да прозвучи малко надуто, ама ми е все едно, вероятно съм по-умна от повечето, писали в онази тема. :)

AFT
07-30-2008, 12:35
Аз не можах да разбера що всички приеха оная тема толкова..отрицателно. :lol: Предлагам да виним времето. =)

eXciTeD
07-30-2008, 12:49
Не съм запознат с темата, но браво на теб че казваш какво мислиш за хората без да ти пука. така трябва :)

kifla
07-30-2008, 12:55
И все пак темата беше тъпа и затова се прие така,а мацките след като са модераторки значи са си го заслужили и след като са преценила да я затворят ,значи е имало причина.
А иначе имаше и хора ,които ти написаха смислен коментар в темата нали?

На никой не му отива да се заяжда с хората и външния им вид ,защото не знаеш какво те очаква и теб !Ако искаш да покажеш че си по -умна просто не пускай тъпи теми..

LiloTa
07-30-2008, 13:25
първо честито :) Дано да изкарате много време заедно :)

второ аз лично не виждам нищо лошо в това да се правят теми където хората да споделят радостта си... баси все пак е форум и тва е раздел Любов (и на мене лично вече ми се повръща от теми с неизживяна детска любов или несподелена...)



п.п ама беше малко кофти това за кремчето и коалка...Наистина не е мн хубаво да коментираме външния вид на хората....Не всеки има щастието (може би) да е красив...

AFT
07-30-2008, 15:46
*агхъм* Говорите така, сякаш това е единствената тъпа тема. Айде, не се правете на много важни. =)

w0sh
07-30-2008, 15:48
Вече не съм ли черната офца на форума?

ще плача.

gangstata
07-30-2008, 15:52
Няма смисъл да се впрягаш толкова..

GabisiTa
07-30-2008, 16:12
Прекалено се впрягаш, а няма смисъл...


И с риск да прозвучи малко надуто, ама ми е все едно, вероятно съм по-умна от повечето, писали в онази тема. :)

Нищо лично, но точно заради по-горните коментари, относно външния вид, си личи колко "по-умна" си. Ако беше такава нямаше да пускаш подобни теми и щеше да избегнеш подобни селски истории с описания кой колко е грозен, надут и прочие... Тъпо е да даваш такива определния за хора, които не познаваш, виждала си вероятно само на снимки, а от една снимка не можеш да кажеш дали човек е хубав или не! Едни са фотогенични и винаги изглеждат добре, а други - не! А и няма грозен човек, всеки е красив по свой начин!

simonchety
07-30-2008, 16:43
Искрено се радвам за вас,пожелавам ви още много по толковаа :-)
И е хубаво да има такива положителни теми и без това тук повечето са безсмислени или пълни с лъжи

zaraaa
07-30-2008, 20:00
Не съм запознат с темата, но браво на теб че казваш какво мислиш за хората без да ти пука. така трябва :)

Много добре казано, подкрепям авторката, защото казва всичко, ей такива хора уважавам :):):)

UnaBletoLoVeU
07-30-2008, 20:09
И с риск да прозвучи малко надуто, ама ми е все едно, вероятно съм по-умна от повечето, писали в онази тема. :)

Нищо лично, но точно заради по-горните коментари, относно външния вид, си личи колко "по-умна" си. Ако беше такава нямаше да пускаш подобни теми и щеше да избегнеш подобни селски истории с описания кой колко е грозен, надут и прочие... Тъпо е да даваш такива определния за хора, които не познаваш, виждала си вероятно само на снимки, а от една снимка не можеш да кажеш дали човек е хубав или не! Едни са фотогенични и винаги изглеждат добре, а други - не! А и няма грозен човек, всеки е красив по свой начин!

Не мисля, че от това, че пускам тъпи теми, които може би не са толкова тъпи, защото си защитавам мнението, определят до колко съм умна. А това за външния вид-ем да, не може да се съди само по снимка, ама тя на мен (кремчето, защото за коалка,освен че е надута, друго не казах) хич не ми харесва. Обичам луничави хора, много. Обичам рижави косички, много. Обаче тя просто...ми е грозна. Не го казвам в отговор на нещо, с което ме е засегнала, но не ми харесва. Не ми харесва лицето й, не ми харесва косата й, а начинът, по който се гримира и се фука с това ме дразни. Ама наистина, гримът е гаден...тоооооооооооооолко а силен...

babity
07-30-2008, 20:09
И какво толкова е показала за уважение? (не казвам, че не го заслужава, казвам, че до момента не го е заслужила, защото не е направила нищо кой знае какво) В най - добрият случай не умее да се владее. :?

UnaBletoLoVeU
07-31-2008, 19:26
И какво толкова е показала за уважение? (не казвам, че не го заслужава, казвам, че до момента не го е заслужила, защото не е направила нищо кой знае какво) В най - добрият случай не умее да се владее. :?

Защо да си кривя душата и да не кажа това, което искам в някакъв си форум, където от никого не завися. То ако и тук не мога да си говоря свободно...

babity
07-31-2008, 20:25
И какво толкова е показала за уважение? (не казвам, че не го заслужава, казвам, че до момента не го е заслужила, защото не е направила нищо кой знае какво) В най - добрият случай не умее да се владее. :?

Защо да си кривя душата и да не кажа това, което искам в някакъв си форум, където от никого не завися. То ако и тук не мога да си говоря свободно...

Никой не казва да си траеш и да не си говориш свободно, но специално за личните забележки към модераторките си беше адски просташко. Като някоя не те кефи с нещо и го кажи на място, в момента, в който се е надула за нещо, 'щото така излиза все едно ти си простата.

UnaBletoLoVeU
08-04-2008, 15:17
кур ве :-x

:-o

TheNewReligion
08-04-2008, 15:21
И какво ? :-o

Love0nlyMyself
08-04-2008, 17:03
UnaBle_to_LoVe_U

хаьх евала момиче :smt023