PDA

View Full Version : Последната песен на Линкин Парк



Madn3s5
07-30-2008, 11:53
Някой знае ли как се казва? Клипа е в космос.. :-o

dark_shadow_f
07-30-2008, 12:48
http://preachermattharris.wordpress.com/2008/06/09/newest-linkin-park-song/ тази трябва да е

dark_shadow_f
07-30-2008, 12:55
Leave Out All The Rest се казва

UnABooMBeR
07-30-2008, 13:04
Leave Out All The Rest ма тя излезе с новия албум mInutes to midnight ...

LINKNOT
07-30-2008, 14:33
Абе каква е тая тема бе?!?!?! :shock:

Лелееее ... като прочетох "Последната песен на Linkin Park" направо изтръпнах ... ! Мина ми най-лошото през главата ... Даже не искам да го споменавам! :smt095 Дори очите ми се насълзиха,докато отварях темата ...


Така .. сега по същество... Това не е последната им песен,а клипа към нея е последния за момента. Leave out all the rest същевременно е последната песен от MTM,на която правят клип. ;)

Нека спомена,че текста е изключително силен. Песента е перфектна. Много пъти съм го казвала ... ще го спомена и тука (дано не ставам нахална 8-) ) ... бих искала на погребението ми да пуснат тази песен. :smt007

Така,че ако ме удари гръм или ме сгази трамвай, да знаете,че това е било последното ми желание на този свят! :D :D :D

Тenacious D
07-30-2008, 15:24
^ Аре не се взимай толкова насериозно :D

Madn3s5
07-31-2008, 00:01
А тя ли била 8-) щото едно приятелче беше тука и я искаше мЪ като не я знам че е тя :-o пък да готиничка е .. ЛИНКНОТ сори че те стреснах :lol:

mhmhmhmhm
07-31-2008, 09:09
Абе каква е тая тема бе?!?!?! :shock:

Лелееее ... като прочетох "Последната песен на Linkin Park" направо изтръпнах ... ! Мина ми най-лошото през главата ... Даже не искам да го споменавам! :smt095 Дори очите ми се насълзиха,докато отварях темата ...


Така .. сега по същество... Това не е последната им песен,а клипа към нея е последния за момента. Leave out all the rest същевременно е последната песен от MTM,на която правят клип. ;)

Нека спомена,че текста е изключително силен. Песента е перфектна. Много пъти съм го казвала ... ще го спомена и тука (дано не ставам нахална 8-) ) ... бих искала на погребението ми да пуснат тази песен. :smt007

Така,че ако ме удари гръм или ме сгази трамвай, да знаете,че това е било последното ми желание на този свят! :D :D :D

аз пък тамън се зарадвах като видях заглавието :(