PDA

View Full Version : Устната ми е напукана



zero
07-30-2008, 11:09
Здравейте на всички :)
Значи доста често ми е напукана долната устна ...
иии искам да попитам с какво мога да я мажа, че да се
оправи ..
то по-скоро момичетата са по тези работи :D
неща да ме мислите за китка .. ама е мн кофти тва :?
Мразя да има козметика по мен освен най-необходимото
... като одеколон, гел,и там разните други (сещате се :) )
Таа благодаря предварително за отделеното време :oops:

Cvetito53
07-30-2008, 11:20
Balsam za ustni!! :P

zero
07-30-2008, 11:24
Маже ли се кфо се прави ?
А, личи ли си като си го сложиш ?
От де викаш моа си го зема :D ?

dark_shadow_f
07-30-2008, 11:24
Balsam za ustni!! :P
+1 Слагай малко за да не ли4и

dark_shadow_f
07-30-2008, 11:25
Маже ли се кфо се прави ?
А, личи ли си като си го сложиш ?
От де викаш моа си го зема :D ?
Маже се
Слагай по-малко за да не ли4и
Има ги в аптеките

LadyCarameL
07-30-2008, 11:35
Една приятелка си мажеше устните (когато и бяха напукани) с вазелин

vuvs
07-30-2008, 11:39
казвали са ми че ако си намажеш устните с мед също помагало :)

mobsita
07-30-2008, 11:40
Аз си купих на Юсерин балсамче от аптеката-мн е готино.Омекотява и си е точно за напукани устни или разранени.Не личи,само ти ги праве по-съблазнителни :-) :-D

mobsita
07-30-2008, 11:40
Сори за грешката на "прави" :o

zero
07-30-2008, 11:46
Начи викате в аптеките да питам ?
Аха ясно .. ами нали имаше там нещо
гланц мланц то помага ли ?

/Според вас гейско ли ще изглежда ?/

dark_shadow_f
07-30-2008, 11:51
Начи викате в аптеките да питам ?
Аха ясно .. ами нали имаше там нещо
гланц мланц то помага ли ?

/Според вас гейско ли ще изглежда ?/
Гланца не помага освен това според мен изглежда гейско мом4е да носи гланц

Loshotia
07-30-2008, 11:53
Най- ефикасно е вечер преди да си лягаш да си намажеш устаната хубавко с мед- на другата сутрин следа няма да има от напукване- гарантирам ти.

GabisiTa
07-30-2008, 11:57
Най- ефикасно е вечер преди да си лягаш да си намажеш устаната хубавко с мед- на другата сутрин следа няма да има от напукване- гарантирам ти.

Съгласна съм :)

adizitk1
07-30-2008, 12:00
Балсам за устни.Не се срамувай,това не е червило.Щом ти се налага,си купи.Продава се във всяка аптека за 1-1.20.Вземи си ванилия-той е напълно прозрачен. :)

sladur4etyYy
07-30-2008, 12:27
Начи викате в аптеките да питам ?
Аха ясно .. ами нали имаше там нещо
гланц мланц то помага ли ?

/Според вас гейско ли ще изглежда ?/

гланца си личи, за разлика от балсама и + тва не помага за напукани устни :? така 4е си купи балсам , питай в аптеката за напукани устни да ти препоръ4ат и също може да пробваш с мед

fiama
07-30-2008, 12:33
Опитай когато си си вкъщи да намажеш устните си с мед или с масло. Изчакай да попие, намажи пак. Много помага. Отделно може да си вземеш балсам за устни на Хармония - българска фирма е, има с различни вкусове балсам, цена около левче и може би най-ефикасния балсам, който съм ползвала. От гланц - файда няма, даже може и повече да изсуши устните ти.

mobsita
07-30-2008, 12:34
Да и мед може да пробваш.Тъкмо е и вкусен и като си пуснеш един език :grin: Ох,получи се двусмислица :D А за балсамите -питай в аптеките.Спокс,не блести от километри.Може само устните ти да станат по-меки и съблазнителни(което вече го казах),ама тва за гаджето ти ще е добре дошло-ок! :-P

LadyCarameL
07-30-2008, 13:08
Опитай когато си си вкъщи да намажеш устните си с мед или с масло. Изчакай да попие, намажи пак. Много помага. Отделно може да си вземеш балсам за устни на Хармония - българска фирма е, има с различни вкусове балсам, цена около левче и може би най-ефикасния балсам, който съм ползвала. От гланц - файда няма, даже може и повече да изсуши устните ти.
Аа този балсам Хармония е просто страхотен!Купи си го няма да съжаляваш;)

zero
07-30-2008, 13:31
Дам ясно значи .. балсам за устни ванилия от аптеките :D
амм да питам и още нещо ..
начи ноктите ми са как да кажа чупливи, апък
това което работя за момента ги чупи някак си ..
нещо и за тях ?
Ей да не земете да ме сметнете за .. мек :?
Просто се чупят :shock:
Ай посмеейте се .. :lol:

nejnaDROGA
07-30-2008, 13:42
Дам ясно значи .. балсам за устни ванилия от аптеките :D
амм да питам и още нещо ..
начи ноктите ми са как да кажа чупливи, апък
това което работя за момента ги чупи някак си ..
нещо и за тях ?
Ей да не земете да ме сметнете за .. мек :?
Просто се чупят :shock:
Ай посмеейте се .. :lol:
Че за какво да ти се смеем?! :-o
Аз даже бих ти стиснала ръката и да ти кажа ЕВАЛА,че се грижиш за външния си вид (и под външен вид не разбирам само прическа,тяло и т.н.,а и ръце,нокти,устни...)
А за ноктите:
-Разтвори морска сол във вода и си топи пръстите :) Ако имаш време и нерви стой по-дълго :)
-Има различни заздравители - може да си купиш някой,но едва ли ще ти помогне щом се чупят от работата,която вършиш :?
Така,че най-добре с морската сол,защото от нея ноктите стават по-твърди и здрави :)

Ros
07-30-2008, 13:47
Можеш да си натриеш ноктите с лимон,също помага :)

zero
07-30-2008, 14:15
Е, то така ама .. щото по филмите нали знаете, че
като момиче си чупи нокът и почва да хленчи :D
викам да не си помислите, че и аз съм тей :D
Начи морска сол във вода или лимон :)
Ясно значи :)
Ще проам утре, че днес сигурно няма да имам време :)
Благодаря за коректните отговори :)

mobsita
07-30-2008, 14:19
Ммм и моите са страаашно чупливи.Порастнат ли малко-нацепват се и се чупят.Кажете някви хубави заздравители,плЗ :( Т.е--марките де.

little_elf
07-30-2008, 15:57
Ммм и моите са страаашно чупливи.Порастнат ли малко-нацепват се и се чупят.Кажете някви хубави заздравители,плЗ :( Т.е--марките де.
Мога да ти препоръчам маслото за нокти на Икаров(лично изпробвано :) ).И моите нокти бяха така,но вече не :grin: .

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-30-2008, 16:11
Здравейте на всички :)
Значи доста често ми е напукана долната устна ...
иии искам да попитам с какво мога да я мажа, че да се
оправи ..
то по-скоро момичетата са по тези работи :D
неща да ме мислите за китка .. ама е мн кофти тва :?
Мразя да има козметика по мен освен най-необходимото
... като одеколон, гел,и там разните други (сещате се :) )
Таа благодаря предварително за отделеното време :oops:

Има един балсам на Eucerin!!! Прозрачен е и не личи като си го сложиш, а и е много ефикасен! Ще ти мине за нула време!!! Има го в аптеките (поне аз си го купих от аптека)!!! И да не си помислиш че е само женски принадлежност... не е!!! И брат ми ползва такъв като му се напука устата така чее... не се притесняваи!!! :wink: :-)

http://www.med24.dk/images/medium_lip_aktiv.jpg

HePpitO
07-30-2008, 18:03
Дам ясно значи .. балсам за устни ванилия от аптеките :D
амм да питам и още нещо ..
начи ноктите ми са как да кажа чупливи, апък
това което работя за момента ги чупи някак си ..
нещо и за тях ?
Ей да не земете да ме сметнете за .. мек :?
Просто се чупят :shock:
Ай посмеейте се .. :lol:
Масло на Икаров за нокти. Супер е, много помага аз съм доволна и не е скъп, струва около 2 лева.

mobsita
07-30-2008, 18:10
Значи масло на Икаров-мерси мн! :-)




А за балсама на Юсерин-и аз го ползвам -и е ефикасен!

sladko_teenche_v
07-30-2008, 20:38
дефламол!!! :) :)

elena_k
07-30-2008, 20:39
Вазелин за тяло.

hellwoman
07-30-2008, 20:45
Както и да ти прозвучи най-бързо ще ти мине от вазелин... :D :-D

Wrathchild
07-30-2008, 21:00
Ммм и моите са страаашно чупливи.Порастнат ли малко-нацепват се и се чупят.Кажете някви хубави заздравители,плЗ :( Т.е--марките де.Изобщо не използвай заздравители на лакова основа, те съдържат ацетон, който е вреден за ноктите.
Аз сега започнах с една комбинация - зехтин сутрин(или олио, ако не ми се намира), маслото за нокти на Икаров, балсама за нокти на Биотрейд (тези двете когато поискаш - може към обяд, може привечер...) и вечер пак зехтин или олио. Скоро мисля да прибавя и лимонов сок към тази комбинация, пък белким спрат да се чупят... като понапредне периода ще споделям в темата за ноктопластиката дали действа :razz:
Впрочем за 10-15 минути накисвай ръцете си в съд с топла сапунена вода. Аз това го правя през 1-2 дни...

Presley
07-30-2008, 21:36
Баща ми редовно го има тоэи проблем и се маже с боров ваэелин.Можеш да си го вэемеш от двсяка аптека.Ефтин е и е в тубичка.То си е медикамент.

mobsita
07-31-2008, 10:03
Ммм и моите са страаашно чупливи.Порастнат ли малко-нацепват се и се чупят.Кажете някви хубави заздравители,плЗ :( Т.е--марките де.Изобщо не използвай заздравители на лакова основа, те съдържат ацетон, който е вреден за ноктите.
Аз сега започнах с една комбинация - зехтин сутрин(или олио, ако не ми се намира), маслото за нокти на Икаров, балсама за нокти на Биотрейд (тези двете когато поискаш - може към обяд, може привечер...) и вечер пак зехтин или олио. Скоро мисля да прибавя и лимонов сок към тази комбинация, пък белким спрат да се чупят... като понапредне периода ще споделям в темата за ноктопластиката дали действа :razz:
Впрочем за 10-15 минути накисвай ръцете си в съд с топла сапунена вода. Аз това го правя през 1-2 дни...



И така да си ги мажа,нали?Аз миналата година пробвах един уж заздравител,ама то като се лакираш,само го дръпваш и покритието се отлепва-като обикновен лак. :? А този балсам за нокти ефикасен ли е? :-o Щото за пръв път го чувам :oops:

Wrathchild
07-31-2008, 11:33
Ами при мен лично балсама има ефект.
А иначе мажеш когато имаш време, само със зехтина процедирай 1 път сутрин, 1 път вечер.
Впрочем въпреки, че заздравителите на лакова основа не са особено ефикасни, когато се лакираш задължително слагай основа за лака, по възможност на Перфект, те повечето им са със заздравяващ ефект, с регенерираща основа и т.н. Малко е, но все е нещо. И като видиш, че ти се бели лака го изтрий, понеже белещият се лак взима със себе си здравите клетки на ноктите.
И яж храни, богати на витамини. Без това просто ще има слаб ефект...

mobsita
07-31-2008, 14:53
Аз си взех този заздравител на Перфект специално за цепещи се нокти и дано има ефект!Мерси мн за информацията! :-)

gabi_94
07-31-2008, 17:42
вземи си балсам на нивеа, ама някой безцветен де, че червените всички остават цвят по устните, помага поне на мен