PDA

View Full Version : Какво мислите, че трябва да направи?



xxXroshawkaXxx
07-30-2008, 11:23
Какво мислите, че трябва да направи приятеля/приятелката ви за да ви докаже, че ви обича истински и не е с вас самоо заради интригата? :smt017

Cvetito53
07-30-2008, 11:25
Da ne me laje i da ne izliza s drugi momi4eta!!!Da e mil s men ! mislq 4e e tova !!! :P

didi_baby
07-30-2008, 11:44
Да не ме лъже,да е откровен с мен и да ми има доверие

ell_ownz
07-30-2008, 12:04
da mi se obajda toi da izlizame..ne da trqbva se az da go tarsq se edno ne my pyka osobeno mn dali she sme dvamata, da pravi nqkoi malki jestove i da ne zabravq godishnini i praznici

Bubles
07-30-2008, 12:31
На мен не ми трябва да ми го доказват... Разбирам го веднага щом погледна сиящите му очички... просто когато видя как ми слуша простотиите въпреки че не го интересуват и ме гледа като малко дете и ми се радва го разбирам... :grin: :grin:

Seducti0n
07-30-2008, 13:36
Любовта не се доказва еднократно, а постоянно.
Не е необходимо половинката нон стоп да ти повтаря колко много те обича, а наистина да влага смисъл в думите си и обичта да не се свежда само до мили обръщения.
Самия факт, че човека е до теб, че уважава и цени както отрицателните така и положителните ти страни, че не води епични битки с цел да промени лошото в теб, а се радва на всеки един миг прекаран заедно, изживявайки го като последен.
Да бъдеш самия себе си, да имаш свобода и да се чувстваш щастлив с човека до теб-е това е любовта. :smt003

<-ChelseA->
07-30-2008, 14:21
Мога да поэная кога един човек е искрен в думите и постъпките си и кога не. :)

krem4et0
07-30-2008, 14:22
Цвети, последното изречение в поста ти е супер вярно. И да добавя нещо....любовта се чете в погледа. Само като ме погледне с очите си пълни с обич, забравям всякакво съмнение по въпроса. начинт по който ми държи ръката и не я изпуска, дир, когато ни е невъзможно да се движим 1 до друг, прегръдката през раменете, която получавам, когато сме в компания, държенето на ръка под масата, нежните целувки по бузата....от това лъха на любов. Просто се усеща!

Seducti0n
07-30-2008, 14:26
Кремче, не знам до колко са верни заключенията ми, но странното в случая е, че никога не съм била обичана от момче и може би самата аз не съм изпитвала любов по този по-специален начин, различен от обичта към семейството, приятелите и близките ми.
Като си препрочитам постта имам чувството, че вече съм изживяла всичко това и то не само веднъж...Де да беше така... :-o

krem4et0
07-30-2008, 14:30
Просто аз се чувства самата себе си пред него. Не трябва да се правя на друга, за да му се харесам. чувства се свободна в прегръдката му, чувствам се окрилена от целувката му. Любовта е като нежни окови, в които ти се ще да бъдеш цял живот, а изобщо не ги усещаш. това наистина е вярно.

Seducti0n
07-30-2008, 14:59
Така както сме започнали, ще издадем някоя книжка с любовни разкази. :-D

PeopleAlwaysLeave
07-30-2008, 15:24
Най-вече да ми има доверие и да не ме лъже.. Трябва да се отнася с мен не като с всички останали - да ми показва, че за него съм специална! Трябва да ми покаже, че мога да разчитам на него за абсолютно всичко и че няма да ме предаде, а точно обратното - винаги ще подкрепя решенията ми. И не на последно място - не трябва да ме сравнява с бившите си защото направо полудявам като някой го направи :lol:

krem4et0
07-30-2008, 16:22
Така както сме започнали, ще издадем някоя книжка с любовни разкази. :-D

то на таков заприлича май.....ами романтична душа съм.

Seducti0n
07-30-2008, 16:29
Така както сме започнали, ще издадем някоя книжка с любовни разкази. :-D

то на таков заприлича май.....ами романтична душа съм.

И аз, и аз.
Романтичен мъж ще да търся... :-D

agapiseme
07-30-2008, 17:09
В думите,отношението.Най-вече по него се разбира.
Да имате доверие един в друг.
Толкова малко,а толкова сложно,а?

Love0nlyMyself
07-30-2008, 17:17
да си иамме доверие,мм да не ми изневерява,да не иска от мен само секс, да е мил и грижовен,търпелив абе общо взето времето ще покаже :)