PDA

View Full Version : За една любов и няколко раздели!



reAL_TRuth
07-30-2008, 12:04
Става въпрос за едно момче,с което тръгнах когато бях на 15.Бях глупаво наивно дете,което доста бързо се привърза към него.Доста момичета го харесваха,но той беше с мен.Вярвах на това,докато след няколкомесечна връзка не скъса с мен.Бях съкрушена :? Беше ми много тъжно и няколко дни плаках.
Минаха няколко месеца,през които изобщо не се търсехме и не си говорихме.Но той реши да ми звънне да се изясним.Видяхме се. :grin: Ах,колко бях щастлива,че почнахме отново да общуваме. :-D Пишехме си често.И след два-три месеца тръгнахме отново.
Този път беше различно.Не исках пак да се привържа към него толкова много.Все си повтарях,че ще бъда безразлична и да става каквото ще. :( Беше ме страх да не ме нарани.Но така ми беше много гадно.Исках да се отпусна,но не ставаше.Бях под голямо напрежение...и най-накрая не издържах и го оставих.Оттогава мина повече от половин година.
През тези месеци често се сещах за него.Беше ми мъчно,че постъпих така.Може би не трябваше?И въпроса:какво ли щеше да стане,ако не бях скъсала с него?ме мъчеше много.Бях си казала,че ако ми се отдаде възможност да съм с него пак няма да я пропилея.
И от седмица-две сe видяхме няколко пъти.Той прави намеци за нещо повече,което ту ме радва,ту не.
Пак ще се видим,за да поговорим и не знам какво да правя.Искам да съм с него,но много ме е страх. :( Моля ви за съвет ?

dark_shadow_f
07-30-2008, 12:09
Щом искаш да си с него , тръгнете отново.Отпусни се е гледай да не те е страх. :) А защо сте скъсали първия път?

reAL_TRuth
07-30-2008, 12:13
Щом искаш да си с него , тръгнете отново.Отпусни се е гледай да не те е страх. :) А защо сте скъсали първия път?Защото започнахме да се караме постоянно.Аз знаех,че тогава ме лъже,но нямах смелостта да го оставя.

mon4eto
07-30-2008, 12:33
Щом искаш да си с него не трябва да те е страх...Опитай пак :)

sexa_na_kompleksa
07-30-2008, 12:41
Излизайте заедно, но отначало само като приятели. Опознайте се на ново. Ти си се променила, може и той да се е променил... а може би не и пак ще започне да те лъже. Бъди предпазлива!

WondeR TeddY
07-30-2008, 13:18
Според мен щом искаш да си с него му дай шанс и виж как ще се държи с теб,дали ще те лъже...може да се е променил,но бъди предпазлива :) Успех :grin:

hooliganka89
07-30-2008, 13:36
Никой не може да каже какво би станало,ако не бяхте скъсали.
Щом искаш да си с него,бъди.