PDA

View Full Version : Самота..



нес.
07-30-2008, 18:01
Хемм..това е тема за самотата..много е общо това чувство,така че ще разясня..
въпросите на които може да отговаряте са:Дали сте самотни,дали обичате да бъдете сами..какво правите когато сте сами..защо ви харесва..и така нататък..

П.С.Надявам се да няма такава тема и да съм я пуснала в правилния раздел..но ако има такава тема..съжелявам.

UnABooMBeR
07-30-2008, 18:15
Ми обикновенно обичам да съм сам когато ми е кофти и отивам в парка и спортувам така не мисля какво лошо се е случило и така..

amazonkata90
07-30-2008, 18:16
Понякога съм сама, но никога самотна...
Като цяло съм много общителен човек и обичам да съм сред приятели или някакви готини хора, но като всеки човек имам нужда понякога да се уединя, за да остана сама с мислите си. За щастие, бързо ми минава. :D

Blab
07-30-2008, 18:19
Изживявам настроенията си докрай.
Прекалената самота ме съсипва.

haterkata
07-30-2008, 18:26
адски много обичам да съм сама.винаги почти съм сама и ми е хипер голям кеф.прая квото си искам без да се съобразявам с който и да било.най е яко човек да си седи сам 8)

Always
07-30-2008, 18:48
Може би малко самотен понякога. Обичам да съм сам, когато имам нужда и правя каквото ми харесва.

Seducti0n
07-30-2008, 19:15
1.Обичате ли да сте сами?-Има такива моменти, в които ми се иска да остана на саме със себе си и с мислите си.
2.Дали сте самотни-И да и не, всичко си зависи от мен и от никой друг/а може и да съм сама, дори и сред голяма компания/, важно е самото чувство в теб :)
3.Не обичам самотата кой знае колко много, но съм на мнение, че всеки човек трябва да отделя частица от времето си за да преосмисли живота си , да си даде равносметка и да си направи изводи за нещата, които го вълнуват. :) :)
4.Какво правите, когато сте самотни-Съзерцавам нещо красиво-като например нощна София или пък беззвездното ни небе, слушам хубава музика и си мечтая. :)

DjBaloon
07-30-2008, 19:18
Определено не се чувствам самотен,но често сам си крада време в което да съм сам
Какво правя-Нищо,толкова е хубаво! 8-)

DJACK
07-30-2008, 19:30
Нямам време за самота :D

cherinka
07-30-2008, 19:39
адски много обичам да съм сама.винаги почти съм сама и ми е хипер голям кеф.прая квото си искам без да се съобразявам с който и да било.най е яко човек да си седи сам 8)
+едно.
Когато съм сама се зареждам с енергия .. спокойствие.. туй-онуй.. и не такова един два дена да съм сама заради някъв си релакс там.. а просто за няколко дни да си седя самичка дали вкъщи, дали ще си правя разходки.. просто така.. приятно ми е, макар, че на никой не му се нрави и всички ме китикуват за това. Не знам какво разбиране имам за това, но просто държа известно време да съм настрана от всички и всичко, защото от една страна така избягвам голяма количество проблеми.

А относно самотата .. ами да, до няква степен ми харесва. Зависи от настроението, но в повечето случаи не се чувствам депресирано някакво, а просто се наслаждам.. не знам.. за мен това е един вид спокойствие и почивка от всичко случващото се около мен.
Единствено изпитвам самота от любовно естество. Но това не е от голямо значение, защото не може все пак всичко в личния ми живот да е цветя и рози.
иначе големите депрсивни състояние, дължащите се на самотата, ги преодолявам с много плач и си повтарямна глас "Спокойно, всичко ще се оправи"...
не знам.. може би когато ме хфанеш в 'самотно състояние' тогава бих могла да ти обесна по-подробно как се чувствам, какво смятам да правя и т.н
Но за сега е това. :)

miloto_girl_4e
07-30-2008, 21:20
Дали сте самотни - като цяло не съм, но е имало моменти, в които съм се чувствала така ...
дали обичате да бъдете сами - рядко, но когато имам нужда от това ми е повече от приятно да съм самичка..
какво правите когато сте сами - седя, размишлявам и слушам музика..
защо ви харесва - защото се случва да се натоварвам като общувам с хора..

sh3_1s_7h3_0n3
07-30-2008, 21:37
Самотата "сЪкс". Това е едно от малкото неща, от които наистина ме е страх. Изпитвам нереален ужас от Нея във всичките й форми... :?

_showy_
07-30-2008, 21:57
Дали сте самотни Дали съм самотна.. Смея да твърдя, че не съм. Имам близки, приятели и мъж, които ме обичат и винаги мога да разчитам на тях.
дали обичате да бъдете сами Естествено имам нужда от моменти в които да съм сама. Малко релакс, да помисля, да почета..

какво правите когато сте сами Както казах вече.. Чета си, цъкам си на компа, много рядко гледам някой филм, уча си ии такива неща.

защо ви харесва..и така нататък.. Ами.. Защото е малко натоварващо постоянно да има някой около мен. :?

PeopleAlwaysLeave
07-30-2008, 23:01
Това е чувството, от което най-много се страхувам, а напоследък ме изпълва все повече и повече :( Около мене много хора, приятели, познати ала се чувствам сама... Обикновено се затварям вкъщи и си пускам сдух песнички,поплаквам си едно хубаво и след това излизам на кафе или на дискотека, за да се разсея.

casual girl
07-30-2008, 23:17
редовно изпитвам нужда да остана сама. Просто се прибирам вкъщи,паля цигара и гледам тъпо в една точка. мисля си само.

otherworldly
07-30-2008, 23:24
сега се чувствам сама, въпреки че съм заобиколена от близките ми хора :с

Vikitooo
07-31-2008, 00:07
Мразя самотата! Обичам да излизам, да не се свъртвам у нас нито за миг. Обичам да се запознавам с нови и нови хора, а като си стоиш във вас самичък/а, няма как да ги срещнаш тия нови хора. :) И да, сега съм самотна. :? Приятелите + гаджето ми отлетяха за БГ, а наще както винаги поради липса на доверие не ме пуснаха. :(

СВАСТИКА
07-31-2008, 01:23
Хемм..това е тема за самотата..много е общо това чувство,така че ще разясня..
въпросите на които може да отговаряте са:Дали сте самотни,дали обичате да бъдете сами..какво правите когато сте сами..защо ви харесва..и така нататък..

П.С.Надявам се да няма такава тема и да съм я пуснала в правилния раздел..но ако има такава тема..съжелявам.
Нес, граматическите ти способности ме удивяват. Дали си толкова тъп/а, колкото показваш или просто си дете, което не знае как и къде да пише?
Интересно е да си задавам въпроси с един и същи отговор....
Ако беше темата за самотата, тя щеше да и копулира майката... Нямаше да ида нищо, просто самота... Но ти си достатъчно интелигентен/а да зададеш група препокриващи се въпроси, които са малко по-глупави от самия/ата теб. А да не забравяме, че ти не си... много умен/а. Запетайки вместо въпросители, точки вместо запетайки, точки вместо точка... Красота, шедьовър! Възхищавам ти се... Постави се на самотен остров обграден само с вода, без никакви животни с едно облекло и така 5 години... Това се нарича самота! Това че на някой не му се контактува с някой не го прави самотен, а взискателен, може и претенциозен... Това че няма с кой да говориш не значи, че си самотен, това те прави неспособен за намиране на контакти :) Това е пълна глупост, но вие сте глупави, за вас е позволено да обсъждате и разсъждавате върху нея :)

RottenFlesh
07-31-2008, 09:20
адски много обичам да съм сама.винаги почти съм сама и ми е хипер голям кеф.прая квото си искам без да се съобразявам с който и да било.най е яко човек да си седи сам 8)
+едно.
Когато съм сама се зареждам с енергия .. спокойствие.. туй-онуй.. и не такова един два дена да съм сама заради някъв си релакс там.. а просто за няколко дни да си седя самичка дали вкъщи, дали ще си правя разходки.. просто така.. приятно ми е, макар, че на никой не му се нрави и всички ме китикуват за това. Не знам какво разбиране имам за това, но просто държа известно време да съм настрана от всички и всичко, защото от една страна така избягвам голяма количество проблеми.

А относно самотата .. ами да, до няква степен ми харесва. Зависи от настроението, но в повечето случаи не се чувствам депресирано някакво, а просто се наслаждам.. не знам.. за мен това е един вид спокойствие и почивка от всичко случващото се около мен.
Единствено изпитвам самота от любовно естество. Но това не е от голямо значение, защото не може все пак всичко в личния ми живот да е цветя и рози.
иначе големите депрсивни състояние, дължащите се на самотата, ги преодолявам с много плач и си повтарямна глас "Спокойно, всичко ще се оправи"...
не знам.. може би когато ме хфанеш в 'самотно състояние' тогава бих могла да ти обесна по-подробно как се чувствам, какво смятам да правя и т.н
Но за сега е това. :)

+1 Много точно казано.И аз съм така.Радвам се , че има и други такива хора :)

SINDEL
07-31-2008, 10:08
Много ме е страх от това да съм самотна. Имам непрекъсната нужда да има хора около мен, много социално животно съм. Ина4е ме хващат разни депресии и изобщо се сдухвам.
Колкото до това да съм сама - понякога ми е необходимо - когато имам сериозен проблем и трябва да помисля.. Но много рядко се налага като цяло :)

Riot
07-31-2008, 10:31
слаби, страхливи и жалки сте с тая самота :-D

AmethystiA
07-31-2008, 13:23
обичам да съм сама,особено ако уча или слушам музика или творя музика изобщо ако правя нещо предпочитам да съм сама...
***
самотата...губила съм много ценни хора в живота си и знам колко е гадно вечер ,когато лампите угаснат и спомените нахлуят и осъзнаеш ,че си загубил нещо/някой безвъзвратно и никога повече няма да го видиш,докосниш,усетиш...зат ва ме е страх от самотата..страх ме е ,че може да остана съвсем сама...

kudravoto
07-31-2008, 13:25
ami kogato sum sama obi4am da si pusna METALLICA i da si leja na legloto i da ne mislq za nishto drugo osven za tqh

yuyuto
07-31-2008, 17:27
Ако понякога се почувствам самотна, винаги знам как да разсея това чувство... Има хора, които за секунди могат да ме накарат да забравя всичко смотано, което се случва, и да се похиля заедно с тях...
Но не знам, понякога искам да се чувствам така... И аз не знам от къв зор... Просто се затварям в стаята, надувам си любимата тъжна музика, почвам да рисувам... Не знам, ама следвам външен дизайнинг, още съм в начален стадий и учим светлосянка и тем подобни и постоянно трябва да се упражнявам и да подготвям скици... Обаче рисувам и много графики и така случайни картини, квот ми е хрумнало... И съм забелязала, че като съм в това настроение, самотното, рисувам най-добре... Просто стават по-сполучливи... И аз не знам защо... :)

ElisaDay
07-31-2008, 18:41
-Дали сте самотни : понякога да, понякога не.Изцяло зависи от мен.
-Дали обичате да бъдете сами : обожавам!
-Какво правите, когато сте сами: слушам музика,кефя си се, като цяло каквото ми се прави :D
-Защо ми харесва: Защото няма кой да ми се пречка, просто си правя кефа :)