PDA

View Full Version : Offffff



spirtt
07-30-2008, 17:58
......................

BaiToq
07-30-2008, 18:00
Направо вече не издържам ... Приятелката ми е на море от 3 дена и всеки ден ми се обажда и ми казва някакви факти които ме карат да ревнувам .. одеве ми звъни и ми се кефи че се е возила на джет па че се е пекла яко па тва па онова и аз направо :x :x Адски много ревнувам ...... Кво ми се кефи че се е возила на джет ? Сигурно тоя дето го е карал е бил някои батко и тя го е прегърнала и се е кефила яко ....... Пффффффффффффф направо мноого малко ми остава да и се обадя и да и кажа да прави квот ще и да не ме занимава .......
Не се нервирай ВСЕ ОЩЕ.
Бъди сигурен,после я пребии. :o

snowyy
07-30-2008, 18:01
Който не вярва -- ревнува : )

А не мислиш ли,че и тя се чуди дали пък ти не и изневеряваш..?
Просто и имай доверие

cherinka
07-30-2008, 18:01
Е, спокойно, бе, човек.
От темата ти оставам с впечатление, че не е ревност, а завист, че тя си прекарва добре на морето, а ти тука си нямаш някво занимание дори на половина забавно колкото й е на нея в момента.
Be tired.
Дишай дълбоко, не се нервирай, щото така вредиш единствено на себе си.
Успокой се и излез с дружки да ударите по 3-4 уискита. :)

spirtt
07-30-2008, 18:02
:-x Аз сега петък заминавам и аз на море и направо съм си казал че ще си прая яко купона , чак тогава и се обаждам всеки час да и казвам разни факти като например колко мноооооооооооого голи каки на по 18-19 години има 8-) :booooomb:

Erica
07-30-2008, 18:03
Ти съвсем си се побъркал...Вместо да пишеш теми изпълнени с ярост,може да поговориш с приятелката си и а да й споделиш,че не ти е приятно да ти казва всичко с подробности...

spirtt
07-30-2008, 18:03
Успокой се и излез с дружки да ударите по 3-4 уискита. :)
Де да имах дружинка в шибания ми град за да излезнем да пием по нещо , или тия който ги имам за дружинка не излизат по цял ден и си седят у тях и хич ги не грее за живота

cherinka
07-30-2008, 18:04
:-x Аз сега петък заминавам и аз на море и направо съм си казал че ще си прая яко купона , чак тогава и се обаждам всеки час да и казвам разни факти като например колко мноооооооооооого голи каки на по 18-19 години има 8-) :booooomb:
Тя дразни ли те с голи батковци? -не, нали, тогава кво се палиш и ти, бе 8-)

spirtt
07-30-2008, 18:09
Е, спокойно, бе, човек.
От темата ти оставам с впечатление, че не е ревност, а завист, че тя си прекарва добре на морето, а ти тука си нямаш някво занимание дори на половина забавно колкото й е на нея в момента.
Be tired.
Дишай дълбоко, не се нервирай, щото така вредиш единствено на себе си.
Успокой се и излез с дружки да ударите по 3-4 уискита. :)
Май има нещо вярно ..

BeBsItO
07-30-2008, 18:13
Пуу ама си.... ако ти е толко голям проблема ,що не замина с нея на море а ходите по отделно :D Леле какви егоисти са момчетата....напрао си те е яд мнооо ......

Поздрав с Frankie Miller - Jealousy :-({|= и успокой нервите :D

cherinka
07-30-2008, 18:14
Е, спокойно, бе, човек.
От темата ти оставам с впечатление, че не е ревност, а завист, че тя си прекарва добре на морето, а ти тука си нямаш някво занимание дори на половина забавно колкото й е на нея в момента.
Be tired.
Дишай дълбоко, не се нервирай, щото така вредиш единствено на себе си.
Успокой се и излез с дружки да ударите по 3-4 уискита. :)
Май има нещо вярно ..
Не МАЙ ИМА, ами си е така. 8-)
Ма ша се опраеш, бе.
Иди си изпържи картофи тогава, щом няма с кой да излезеш да пийнеш да успокоиш нервата. 8-)

spirtt
07-30-2008, 18:14
Пуу ама си.... ако ти е толко голям проблема ,що не замина с нея на море а ходите по отделно :D Леле какви егоисти са момчетата....напрао си те е яд мнооо ......

Поздрав с Frankie Miller - Jealousy :-({|= и успокой нервите :D
Е тя замина със техните, аз аз ще си ходя с наще

spirtt
07-30-2008, 18:16
Вече съм спокоен , сипах си 50 мл whiskey със 2 ледчета и си ми е добре , и чакам тука 1 момиче да я питам да излезнем сега ако иска , да се поразходим малко , таман ще ми улекне

BeBsItO
07-30-2008, 18:17
Пуу ама си.... ако ти е толко голям проблема ,що не замина с нея на море а ходите по отделно :D Леле какви егоисти са момчетата....напрао си те е яд мнооо ......

Поздрав с Frankie Miller - Jealousy :-({|= и успокой нервите :D
Е тя замина със техните, аз аз ще си ходя с наще Еееее приятел....ясно тогава. :D Ама щом е с техните....вярвай ми нищо неа да направи....с никого :D Най -много да кара водно колело с тати :D И да ти звани за да те дразни 8-) ...което си е тъпо де.

А иначе на колко години сте?

spirtt
07-30-2008, 18:19
Аз съм на 18 а тя е на 16 :) От един град сме си , и по принцип се виждаме всеки ден когато можем :)

cherinka
07-30-2008, 18:19
Пуу ама си.... ако ти е толко голям проблема ,що не замина с нея на море а ходите по отделно :D Леле какви егоисти са момчетата....напрао си те е яд мнооо ......

Поздрав с Frankie Miller - Jealousy :-({|= и успокой нервите :D
Е тя замина със техните, аз аз ще си ходя с наще Еееее приятел....ясно тогава. :D Ама щом е с техните....вярвай ми нищо неа да направи....с никого :D Най -много да кара водно колело с тати :D И да ти звани за да те дразни 8-) ...което си е тъпо де.

А иначе на колко години сте?
а така!
Като, че ли баща й ще й позволи дори само да се доближи до някое друго момче въобще.....
!

aka6a_vamp
07-30-2008, 18:21
майко мила....ти си некъв побъркан психопат.....горкото моми4е да бяга бързо,6тото може да я заколи6 с някоя лъжица :-o

spirtt
07-30-2008, 18:22
майко мила....ти си некъв побъркан психопат.....горкото моми4е да бяга бързо,6тото може да я заколи6 с някоя лъжица :-o
:shock:
Това пък за кой е ?? За мен или за Bai Toq
П.С. Никога не бих наранил момиче

aka6a_vamp
07-30-2008, 18:25
тва с лъжицата бе6е в кръга на майтапа...ина4е да теб имах предвид-КАКВО О4АКВА6 ДА ПРАВИ ДОКАТО Е НА МОРЕ...МОМИ4ЕТО НЕ СТИГА 4Е ТИ СПОДЕЛЯ АМИ...иска6 да стой обле4ена като монахиня на плажа с поглед вперен в небето,мислейки си за теб????

Seducti0n
07-30-2008, 18:27
Хей и аз се кефя на джетове с разликата, че ги карам сама. :P :-D
Иначе вместо да позволяваш на болезнената ти ревност да те побърква, се радвай за приятелката си и за тов, че си прекарва добре,макар и без теб.
Не бъди егоист, а съпреживявай емоцията, която долавяш в развълнувания и глас по време на телефонните ви разговори. :)
Не я обсебвай е не я карай да се чувства виновна, ако наистина нямаш реалните основания да и нямаш доверия.
Гаджето ти е на море за да се забавлява, а не да се съобразява с теб, стига си въртял хипотези, ами звънкай на някой приятел и в първата възможна дискотека. :)

spirtt
07-30-2008, 18:29
тва с лъжицата бе6е в кръга на майтапа...ина4е да теб имах предвид-КАКВО О4АКВА6 ДА ПРАВИ ДОКАТО Е НА МОРЕ...МОМИ4ЕТО НЕ СТИГА 4Е ТИ СПОДЕЛЯ АМИ...иска6 да стой обле4ена като монахиня на плажа с поглед вперен в небето,мислейки си за теб????
Знам че е тъпо но просто не съм го избирал аз да е така , просто аз самосебеси се поражда точа гадно чувство и може би завист ..

aka6a_vamp
07-30-2008, 18:30
тва с лъжицата бе6е в кръга на майтапа...ина4е да теб имах предвид-КАКВО О4АКВА6 ДА ПРАВИ ДОКАТО Е НА МОРЕ...МОМИ4ЕТО НЕ СТИГА 4Е ТИ СПОДЕЛЯ АМИ...иска6 да стой обле4ена като монахиня на плажа с поглед вперен в небето,мислейки си за теб????
Знам че е тъпо но просто не съм го избирал аз да е така , просто аз самосебеси се поражда точа гадно чувство и може би завист ..
завист?!завижда6 на джета,4е тя е върху него,а не върху теб? 8-)

spirtt
07-30-2008, 18:30
Хей и аз се кефя на джетове с разликата, че ги карам сама. :P :-D
Иначе вместо да позволяваш на болезнената ти ревност да те побърква, се радвай за приятелката си и за тов, че си прекарва добре,макар и без теб.
Не бъди егоист, а съпреживявай емоцията, която долавяш в развълнувания и глас по време на телефонните ви разговори. :)
Не я обсебвай е не я карай да се чувства виновна, ако наистина нямаш реалните основания да и нямаш доверия.
Гаджето ти е на море за да се забавлява, а не да се съобразява с теб, стига си въртял хипотези, ами звънкай на някой приятел и в първата възможна дискотека. :)
Спокойно аз не я подтискам изобщо , тя си споделя с мен , аз си се дразня но просто си мълча и си се държа нормално.
П.С. Ако и кажа че отивам на диско ще изревнува пък тя 8-)

spirtt
07-30-2008, 18:32
тва с лъжицата бе6е в кръга на майтапа...ина4е да теб имах предвид-КАКВО О4АКВА6 ДА ПРАВИ ДОКАТО Е НА МОРЕ...МОМИ4ЕТО НЕ СТИГА 4Е ТИ СПОДЕЛЯ АМИ...иска6 да стой обле4ена като монахиня на плажа с поглед вперен в небето,мислейки си за теб????
Знам че е тъпо но просто не съм го избирал аз да е така , просто аз самосебеси се поражда точа гадно чувство и може би завист ..
завист?!завижда6 на джета,4е тя е върху него,а не върху теб? 8-)
Не , завиждам че и е много весело когато мен ме няма

cherinka
07-30-2008, 18:32
Браво деца мои!
Давайте в същия дух!
Правете си гадно напук!
Много ще просперирате.......

spirtt
07-30-2008, 18:33
Браво деца мои!
Давайте в същия дух!
Правете си гадно напук!
Много ще просперирате.......
Нали за това пиша тука , за да не и се обаждам и да я нараня ...

spirtt
07-30-2008, 18:37
Е мисля че ме успокойхте бая и ми мина , и започвам малко да се радвам за нея и за това че си прекарва добре :) Ен ся ще и напиша едно смс-че че я обичам :-) Просто когато ми се обади имах чувство че ми се фукаше и ме дразнеше ... но не е така !

Seducti0n
07-30-2008, 18:39
Хей, много се радвам.
Спомогнахме за това да свършиш едно добро дело, което ще я зарадва/за смс-чето имам предвид/.
Наистина давай го по-спокойно и недей си пълни главата с бръмбари.
Явно и двамата сте доста ревниви, което не е никак хубаво, но няма идеални хора все пак. :)

spirtt
07-30-2008, 18:42
Хей, много се радвам.
Спомогнахме за това да свършиш едно добро дело, което ще я зарадва/за смс-чето имам предвид/.
Наистина давай го по-спокойно и недей си пълни главата с бръмбари.
Явно и двамата сте доста ревниви, което не е никак хубаво, но няма идеални хора все пак. :)
Хих и тя ми каза че ме обичка :)
Леле колко ми помогнахте :) Много съм ви благодарен

BeBsItO
07-30-2008, 18:43
:grin: :grin: иееееееааааааааааааааа само така :grin:

kifla
07-30-2008, 18:47
Луда тема... 8-) Към автора : обади и се и кажи ,че си сред миските дет се снимат по бански на морето :lol:

spirtt
07-30-2008, 18:48
Луда тема... 8-) Към автора : обади и се и кажи ,че си сред миските дет се снимат по бански на морето :lol:
Какво и е лудото на темата ? И за какво да и се обаждам и да и казвам такава глупост ?

Seducti0n
07-30-2008, 18:50
Пак заповядай.
Радвам ви се на любовта. :) :smt003

kato` limonche
07-30-2008, 18:51
Пич, не ствай инфантилен 8). "На море с родителите" е подсказателно, че няма да се забива с други батковци. Пък другата година отидете 2-мата, по-хубаво от на море с гаджето няма:).

spirtt
07-30-2008, 18:52
Пак заповядай.
Радвам ви се на любовта. :) :smt003
И аз на вас от този раздел .. че във раздела Секс е пълно със всякакви глупости който само промиват мозъка .. :x

soulja_girl4e
07-30-2008, 18:54
ти си болен ве :shock:
лечението: затварят те в стая пълна с гейове, за да ти домъчнее за женска плът... щот явно приятелката ти не ти липсва :?

Seducti0n
07-30-2008, 18:55
Хехе, страшни теми има в "Секса, а като пиша в този раздел имам чувството, че ставам част от латино сериал и все пак е някакво яко.
:) :)

spirtt
07-30-2008, 18:56
ти си болен ве :shock:
лечението: затварят те в стая пълна с гейове, за да ти домъчнее за женска плът... щот явно приятелката ти не ти липсва :?
ХаХахах да не са ти прилагали това лечение :lol:
П.С. Определено за женска плът много ми е домъчняло ... няма нужда от такава стаичка за да ми домъчнее ..

soulja_girl4e
07-30-2008, 18:58
ти си болен ве :shock:
лечението: затварят те в стая пълна с гейове, за да ти домъчнее за женска плът... щот явно приятелката ти не ти липсва :?
ХаХахах да не са ти прилагали това лечение :lol:
е според теб от де го знам?! я ни съм толко умна че сама да се сетя 8-)

spirtt
07-30-2008, 19:01
е според теб от де го знам?! я ни съм толко умна че сама да се сетя 8-)
Опа , извинявам се за стаичката .. ти си момиче :? :) Иначе да ти кажа че ми е домъчняло за женска плът и без да ме затварят в стаичка със извратеняци :D

soulja_girl4e
07-30-2008, 19:06
е според теб от де го знам?! я ни съм толко умна че сама да се сетя 8-)
Опа , извинявам се за стаичката .. ти си момиче :? :) Иначе да ти кажа че ми е домъчняло за женска плът и без да ме затварят в стаичка със извратеняци :D
случва се с всички... 8-)
ма недей да се гавриш с гаджето си, само защото е карала джет, милата! :D

spirtt
07-30-2008, 19:08
ма недей да се гавриш с гаджето си, само защото е карала джет, милата! :D
Тя се е возила :) Няма да се гавря :smt008

soulja_girl4e
07-30-2008, 19:10
ма недей да се гавриш с гаджето си, само защото е карала джет, милата! :D
Тя се е возила :) Няма да се гавря :smt008
вече мога да спя спокойно, направих едно добро дело! 8-)

AtMosFera
07-30-2008, 19:11
Пич, не ствай инфантилен 8). "На море с родителите" е подсказателно, че няма да се забива с други батковци. Пък другата година отидете 2-мата, по-хубаво от на море с гаджето няма:).

Няма по-лошо от тва да си с гадже на море повярвай ми!И за да се убедя в това ми трябваха няколко поредни години,всяка от които с гаджето ми за момента,и всяко от тези морета беше повече от провал.Лятото е за партита,разнообразие,нови хора,И да се ходи с приятели.Щото като си с гадже нали се сещаш колко ще ти е и свободата :)

spirtt
07-30-2008, 19:17
Офффффффффффффффффффффффф фф питах я с кой се е возил и тя ми каза че с кякакъв батко , и после я питах дали го е била гушнала и тя ми каза "Просто се държах" :x :x :x :x :x

cherinka
07-30-2008, 19:21
Офффффффффффффффффффффффф фф питах я с кой се е возил и тя ми каза че с кякакъв батко , и после я питах дали го е била гушнала и тя ми каза "Просто се държах" :x :x :x :x :x
От неща, които не знаем, няма как да ни боли !

kato` limonche
07-30-2008, 19:21
Офффффффффффффффффффффффф фф питах я с кой се е возил и тя ми каза че с кякакъв батко , и после я питах дали го е била гушнала и тя ми каза "Просто се държах" :x :x :x :x :x

Абе, тази те дразни, ти пък се връзваш.. бля, бля 8)

spirtt
07-30-2008, 19:28
Шми гушка тя други и ще ми се кефи ......... аз лягам и няма какво да се занимавам , казах и каквото мислех пък да се оправя :x Аз ще ида на море ... и аз ще гушкам мацки и ще и се фалааааа
садфффффффффффффффффф лека ви , и мерси че ми помогнахте........ бахтииииииииии и ми вика "мале аз се возих на джет , знаеш ли колко беше готиноо" !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

sh3_1s_7h3_0n3
07-30-2008, 20:21
Няма тема -=> заключвам.