PDA

View Full Version : Разделихме се ...



gab3nc370
07-30-2008, 19:17
Здравйте! Ами това е моята история ... в събота скъсах с гаджето ми . Аз го оставих защото по най наглия начин се забиваше с едно др момиче пред мен ... стана ми супер кофти и реших че това е края защото и преди имахме разправии за др момичета .... и вечерта когато му писах смс той се напил и почнал да реве за мен .... Знам че ме обича и аз го обичам много но просто не мога винаги да преглътвам изневерите му ... Та исках да ви попитам вие бихте ли му простили или бихте продължили напред ... Знам че решението ще го взема само аз ,но просто искам да чуя и други мнения :)

soulja_girl4e
07-30-2008, 19:20
нз защо, но бих

delina
07-30-2008, 19:22
Бих простила един път, но не и повече .. ако му се е случвало и друг път не бих му простила..ще приема, че си е такъв и няма да се занимавам с него повече

alkobalko
07-30-2008, 19:22
Никога не бих простила изневяра.

w0sh
07-30-2008, 19:23
където е текло пак ще тече.

Малии ква мъдрост лъха от мене.

cinderella_gugutka
07-30-2008, 19:25
любовта прощава вси4ко (стига да я има и от 2-те страни и издънките не мн големи де)ако го оби4ах бих му простила

haterkata
07-30-2008, 19:28
нз.сиг бих простила изневяра щото и на мен са ми я прощавали

Sunny_stz
07-30-2008, 19:30
където е текло пак ще тече.

Малии ква мъдрост лъха от мене.

Ahahaah to4no taka!

lqlqlql
07-30-2008, 19:39
аз пък щях да му кажа да си гледа работата....Да не е само той?!?!
оффф напоследък съм в някъв странен период и се искам да скъсам с пр ми, ама размислям затва приказвам така..

cherinka
07-30-2008, 19:40
Момиче, за изневяра ли говориш или за това, че се задява с други момичета !?
Първо на първо защо тръгваш да се оплакваш, ако не си говорила с него преди за изпълненията му !?
Едва ли си някаква срамежлива и спотайна, за да не му кажеш в очите какво ти е на сърцето и на душата.

А ако си говорила с него, тогава наистина трябва да премислиш добре ситуацията и да вземеш някакво адекватно решение, което да е от полза и на двама ви и такова решение, което ще е добре за теб и за това да не се измъчваш заради неговите задявки.
Айде успех.

tuzaro
07-30-2008, 19:44
рев рев тоя ми мяса на миро от биК брадър

nevito0
07-30-2008, 19:46
хубаво е,че преди си говорила с него за това и че си му простила..но мисля,че вече му става много..ясно му е,че ти е кофти заради това(то няма как да не ти е) и продължава да го прави..
ако бях на твое място едва ли щях да се събера с него отново..но ако наистина го обичаш може да му дадеш още 1 шанс;] :-)

MaLkaTa_LaDy
07-30-2008, 19:54
Нека кажем, че вече от опит съм разбрала, че ако не се изчерпа и последната надежда, няма да го забравя. И за това бих простила. Всички сме различни, аз вече опознах себе си. Трябва и ти да го направиш. Ако можеш да го забравиш сега, значи така трябва, но ако не можеш, нежно е да му простиш.

aka6a_vamp
07-30-2008, 19:56
Здравйте! Ами това е моята история ... в събота скъсах с гаджето ми . Аз го оставих защото по най наглия начин се забиваше с едно др момиче пред мен ... стана ми супер кофти и реших че това е края защото и преди имахме разправии за др момичета .... и вечерта когато му писах смс той се напил и почнал да реве за мен .... Знам че ме обича и аз го обичам много но просто не мога винаги да преглътвам изневерите му ... Та исках да ви попитам вие бихте ли му простили или бихте продължили напред ... Знам че решението ще го взема само аз ,но просто искам да чуя и други мнения :)
само едно 6те кажа-НЕ ТЕ ОБИ4А!!

Whyniser
07-30-2008, 19:57
Здравйте! Ами това е моята история ... в събота скъсах с гаджето ми . Аз го оставих защото по най наглия начин се забиваше с едно др момиче пред мен ... стана ми супер кофти и реших че това е края защото и преди имахме разправии за др момичета .... и вечерта когато му писах смс той се напил и почнал да реве за мен .... Знам че ме обича и аз го обичам много но просто не мога винаги да преглътвам изневерите му ... Та исках да ви попитам вие бихте ли му простили или бихте продължили напред ... Знам че решението ще го взема само аз ,но просто искам да чуя и други мнения :)
Не познавам момчето,но щом ти мислиш,че ти е правил много "гадни" неща го зарежи.В крайна сметка и ти си го каза сама си решаваш.Успех и дано се получи :-)

Stefityyy
07-30-2008, 19:58
каза че се е задявал с друга пред теб? Как може да позволиш да те унижава? Аз не бих го позволила никога ... :shock: :?

Erica
07-30-2008, 20:01
Момиче, за изневяра ли говориш или за това, че се задява с други момичета !?
Първо на първо защо тръгваш да се оплакваш, ако не си говорила с него преди за изпълненията му !?
Едва ли си някаква срамежлива и спотайна, за да не му кажеш в очите какво ти е на сърцето и на душата.

А ако си говорила с него, тогава наистина трябва да премислиш добре ситуацията и да вземеш някакво адекватно решение, което да е от полза и на двама ви и такова решение, което ще е добре за теб и за това да не се измъчваш заради неговите задявки.
Айде успех.

Подкрепям!

И само искам да добавя...прощава се до едно време...и в един момент всичко се сгромолясва (поне в повечето случаи)...ти прощаваш с надеждата да се промени и да се оправят отношенията ви....,а той свиква с идеята,че каквото и да направи ти пак ще го приемеш...Ако искаш да живееш в този вечен кръговрат...прощавай си на воля...
Само едно да знаеш....На мъжки сълзи не вярвай...,файда няма :-P

Cvetito53
07-30-2008, 20:13
Bih prpstila 1 pat no pove4e ne!! :)

vuvs
07-30-2008, 20:16
нз защо, но бих


съгласна съм и аз бих му простила :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-30-2008, 20:16
Идиотски истории. Ако знам, че Той се забива с някоя или още повече, ако го прави и пред мен... дотам. Най- мразя да ме правят на луда, особено по такъв унизителен начин. За подобни неща съм категорична, защото малко ми трябва да ме настъпят по Гордостта и да си покажа рогата. (:

gab3nc370
07-30-2008, 20:32
sh3_1s_7h3_0n3 По принцип аз също съм мн горделива и не бих допуснала такова нещо но го обичам ... това е .. И честно казано преди да го срещна никога не съм вярвала че съм способна на такива компромиси .... И не изневяра не е имало просто задявки ..... и най се ядосах когато тя си тръгна и той дойде при мен и се опита да ме прегърне но аз не му позволих и му се развиках ... а преди няколко дено го бях попитала директно има ли друга и той категорично отрече ..... :-#

Maeva
07-30-2008, 20:35
Е аз съм казала, че изневери ли ми ... бих простила(ако е само секс и нищо повче) НО САМО 1 ПЪТ !!
Макар че той е на мнението, че веднъж случи ли се ... пак ще стане. За тва съм ... поне малко по-спокойна 8-) :-)

beautiful~kiss
07-30-2008, 20:40
Аз също съм ужасно разстроена от тази вечр.Ситуацията не беше същата,но подобна и ;( да ти кажа и аз съм се умислила и направо не знам какво да правя.Чудя се и аз...според мен можеш да му дадеш един шанс,но да му покажеш,че наистина е последния.А между другото от колко време сте заедно ?

krisiiiiito
07-30-2008, 20:58
аз бих простила ако например се е случило веднъж... но ако се повтаря няма смисъл колкото и да го обичам,защото може да стане отново и отново и отново ... пък и щом ти е изневерявал много пъти не заслужава да си с него

FiRe_LaDy
07-30-2008, 21:07
Никога не бих простила изневяра.

h0t_lipS~anD_kisSes
07-30-2008, 21:14
Бих простила един път, но не и повече .. ако му се е случвало и друг път не бих му простила..ще приема, че си е такъв и няма да се занимавам с него повече

+123456789987654321........... :o

gab3nc370
07-30-2008, 21:43
Заедно бяхме 6 месеца

xpucuto
07-30-2008, 22:16
Абе к'во ще прощаваш той си се е задявал там с другите, а ти си стояла като пън.По-добре, че си го зарязала, живота продължава има и по добри от него.

baby_lvA
07-30-2008, 22:41
Бих простила един път, но не и повече .. ако му се е случвало и друг път не бих му простила..ще приема, че си е такъв и няма да се занимавам с него повече


i az sam sym na tova mnenie..ako go e pravil i dr pyt...znachi ne si zaslujava da si s nego SPORED MEN , inache ti si reshavash...Govori s nego...
Ycpex

sh3_1s_7h3_0n3
07-31-2008, 03:26
sh3_1s_7h3_0n3 По принцип аз също съм мн горделива и не бих допуснала такова нещо но го обичам ... това е .. И честно казано преди да го срещна никога не съм вярвала че съм способна на такива компромиси .... И не изневяра не е имало просто задявки ..... и най се ядосах когато тя си тръгна и той дойде при мен и се опита да ме прегърне но аз не му позволих и му се развиках ... а преди няколко дено го бях попитала директно има ли друга и той категорично отрече ..... :-#

Стига с това "но го обичам". И какво като го "обичаш"?! Трябва да се примиряваш и да приемаш всичко, което прави, независимо дали те наранява, или не?! Компромиси - до едно време. Такива ку?венски мъжки номера, аааааааайде! Ще се задява с някоя и след това ще дойде при теб. Я пътя!
Освен вече ако не се държи 'просто приятелски' с момичетата, но дори и така.. пак трябва да има някакви граници. Поговори с него и сама се опитай да прецениш ситуацията. (:

vesinka91
07-31-2008, 04:37
Бих простила един път, но не и повече .. ако му се е случвало и друг път не бих му простила..ще приема, че си е такъв и няма да се занимавам с него повече
napylno s1m saglasna

Sasha2k8
07-31-2008, 05:44
Веднъж бих му простила, но повтори ли се- не...

Duvessa
07-31-2008, 07:05
Добре си направила. Замисли се- ако те обичаше толкова, колкото твърдиш, щеше поне да се въздържа да прави такива глупости , за да не те нарани. А той какво? Забива се с момичета пред теб. Уж е много влюбен, пък те унижава, лъже и т.н. Аз не бих изтърпяла такова държание спрямо мен.

koalka
07-31-2008, 07:33
Не, не бих му простила, защото той няма да спре да ме наранява.Изневярата явно не е била един път, че да му я простиш и повече да не се повтаря.НО и нея не е заслужавал, щом пред теб се е забил с няк`ва, това е върха на наглостта.

Legenda
07-31-2008, 09:36
Зависи от човека. Ако е просто "гаджето", не бих търпяла изневяра и бих го изритала при първото провинение. Но на човека, когото наистина обичам, бих простила абсолютно всичко.

miss_asi
07-31-2008, 09:42
Изневяра ли?!?Тва никога не бива да се прощава.Веднъж простиш ли тва няя да спре а напротив-ще продължи!

Wrathchild
07-31-2008, 09:43
Не бих си и помислила да му простя.
Впрочем ми е най-смешно някой като каже 'ако го обичам абсолютно всичко ще му простя'. Да, разбира се, че ще му простите всичко. Да ви смаже от бой и да ви вкара в болница за 1 месец, след това да изчука сестра ви или най-добрата ви приятелка пред очите, да ви обижда на публични места и да изкорми майка ви... да, разбира се, че ще простите всичко.

jghgh
07-31-2008, 09:50
Не бих си и помислила да му простя.
Впрочем ми е най-смешно някой като каже 'ако го обичам абсолютно всичко ще му простя'. Да, разбира се, че ще му простите всичко. Да ви смаже от бой и да ви вкара в болница за 1 месец, след това да изчука сестра ви или най-добрата ви приятелка пред очите, да ви обижда на публични места и да изкорми майка ви... да, разбира се, че ще простите всичко.

Брутална и справедлива.

rai4etyyy
07-31-2008, 12:10
Ами на мен са ми прощавали изневяра ... и аз може би ще простя веднъж,но втори път :?

pepita87
07-31-2008, 12:16
Ne,ne bih turpqla podobni mujki pri6tevki...Az predi vsi4ko uvajavam sebe si!Ako toi naistina me obi4a,ne bi poglejdal vstrani!Popravete me,ako gre6a!

GabisiTa
07-31-2008, 13:07
Ако беше се случило веднъж, щях да се замисля и вероятно да му простя, зависи от обстоятелствата, но 2-3 пъти и прочие... НЕ! Той със сигурност ще продължи само да те наранява с изневерите си.. Замисли се дали искаш да си го причиниш... :?

sasha_90
07-31-2008, 18:57
Не,не бих му простила.Веднъж изневери ли,отново ще го направи. А резултата-аз ще съм глупачка в неговите очи и ще съм наранената.