PDA

View Full Version : Надишах се с хипохлорид



babity
07-30-2008, 19:35
Брат ми беше намерил куче и трябваше да го кача да го изкъпя в банята на втория етаж. След като закарахме кучето където трябваше се прибрах и на пътеката в градината нещо, което реших, че ще е било глист. (реших, защото никога не съм виждала глист. Беше едно такова... голямо колкото малка пиперка и след няколко часа от него заизлизаха бели червейчета) Отидох, купих си хипохлорид, и измих всяко местенце в къщата, което можеше да бъде измито, включително и компютъра. Обаче после полях банята, бях я забравила. Оставих 10 мин да действа хипохлорид-а и като се върнах вонята беше силна и натрапчива. Откакто измих банята насам постоянно ми мирише на препарата и ми е едно сънливо такова... може ли да съм се повредила нещо? А... за пес-а... да търся ли в аптеката хапчета за глисти да пием всички вкъщи?

Van4y
07-30-2008, 19:37
Аве ти *ба песовете ве ,така ти се пада :-x

babity
07-30-2008, 19:43
Аве ти *ба песовете ве ,така ти се пада :-x

Мисля, че съветът ти ще ми помогне адски много! :o :-x :-x :-x

Van4y
07-30-2008, 19:47
еми извиняваи ама,как може така да взимате куче от улицата...не се знае какво е яло.... и дали е болно от нещо :shock:
П.п : всяко куче което видите на улицата ли качвате и къпите :shock: :shock: :shock: :-o

babity
07-30-2008, 20:00
еми извиняваи ама,как може така да взимате куче от улицата...не се знае какво е яло.... и дали е болно от нещо :shock:
П.п : всяко куче което видите на улицата ли качвате и къпите :shock: :shock: :shock: :-o

Няма нищо лошо в това да вземеш куче от улицата. Лошото е, че не съобразих първо да дам хапчето за вътрешни паразити и тогава да го изкъпя. Сега се сетих, че преди да го донесем вкъщи му видях лайното и беше чисто. Предполагам, че глистите отпадат като вариант в този случай, но хипохлорида си е на лице, а миризмата, която идва от съседната баня - също!

ElinoOor
07-30-2008, 22:45
Кучето може да заведеш на ветеринар той знае най-добре.
А за миризмата отваряш всички възможни врати и прозорци минаваш със някакъв ароматизатор или парфюм не знам .
И лягай ако ти се спи не знам дали може да е нещо сериозно от това дето си дишала и дали има опастност да не се събудиш, но едва ли... боже какви ги срънкам 8-) :-o

Slun4evko
07-31-2008, 05:55
Подкрепям горното мнение,само недей да пръскаш допълнително с ароматизатори,щото няма да може да се живее в тая къща!

WaterLilly
07-31-2008, 06:34
Одрил е препарат и маха миризмата, пробвай с него. Не помня как точно се пишеше, но така се произнася! :)

07-31-2008, 06:37
Подкрепям горното мнение,само недей да пръскаш допълнително с ароматизатори,щото няма да може да се живее в тая къща!
Дам. Я напръскай яко с ароматизатори, дето не се знае кво има в тях, вземе се свърже с нещо хипохлорида и да стане хомосекса.
Що не напръска с живак, поне да се усмъртиш по-бързо? Или си полу-идиотка...
Ходи до аптеката/болницата/некой химичен склад и питай с кво да я махнеш тая шитня.

babity
07-31-2008, 10:37
Oooo, не се безпокойте за мен. Аз веднага напръсках навсякъде с ароматизатор и то толкова, че кучето ми отказа да стои на етажа. Започна да ми кашля, което е показател за алергия и си я свалих долу. Попроветрих си, вече намирисва само от банята, а моята стая още си се проветрява. Така... като се позамислих одеве... нещото, което съм намерила изобщо не е било глист и май съм се надишала с това лайно за нищо. :?

Van4y
07-31-2008, 19:48
не Май .. Юли :-D

xxff1
01-31-2009, 20:13
Смърт за помиярите! деба зако вече няма виетнамци да ги ядат ;( :( :( :( :-x :booooomb:

Forest_girl
02-03-2009, 18:54
Браво от мен, че си се поглижила за кученцето!
Иначе проветри, за друго не се сещам :D