PDA

View Full Version : Да се сърдя ли,ко да прая?



time2rock
07-30-2008, 22:58
Ето ето,проблема дано е изчезнал.Махнах всичко и повече съвет от тук няма да искам(мисля) :-o

Presley
07-30-2008, 23:06
Gahahahahahah ebahti tupoto.
Ti na kolko si,MILO?

xpucuto
07-30-2008, 23:09
Gahahahahahah ebahti tupoto.
Ti na kolko si,MILO?
13 max 8-)

time2rock
07-30-2008, 23:09
Споменах,мило!
Извинете ме че от малка не съм курва и незнам как да се държа с батковците.Дано не е грях че и съм още девствена.Ае,сиктир бе,тоя форум пълен с някфи надувки. Се едно сте пораснали научени. :smt071

xpucuto
07-30-2008, 23:11
Споменах,мило!
Извинете ме че от малка не съм курва и незнам как да се държа с батковците.Дано не е грях че и съм още девствена.Ае,сиктир бе,тоя форум пълен с някфи надувки. Се едно сте пораснали научени. :smt071
bye :smt039

time2rock
07-30-2008, 23:13
BTW на кви 13 години,на 5 съм.Ебавате ли ми се,а ? :-D
Ми,честно,кажете на колко мислите че трябва да почна да ги разбирам.Ако вие сте почнали от 10-11-12 аз не съм вас и...Просто като ще пишеет тъпотии,не пишете!

Presley
07-30-2008, 23:17
BTW на кви 13 години,на 5 съм.Ебавате ли ми се,а ? :-D
Ми,честно,кажете на колко мислите че трябва да почна да ги разбирам.Ако вие сте почнали от 10-11-12 аз не съм вас и...Просто като ще пишеет тъпотии,не пишете!
Zashto?
Dai 3 osnovatelni prichini.

dark_shadow_f
07-30-2008, 23:18
Нямаш право да му се сърдиш, все пак и вие първи сте запо4нали да говорите затова 'колко сладък би бил ако се целува с колегата си '.Той просто се е обидил и затова е запо4нал да ви обижда и вас.Мом4ето се е обидило , защото все едно сте го помислили за педал.Друг път недейте дори да се бъзикате на тая тема, защото пове4ето мом4ета много се засягат

Vikitooo
07-30-2008, 23:19
Не си направих труда да го прочета, защото още от първите 2 реда ми доскуча. :)

Sofff
07-30-2008, 23:22
пфф супер тъпа тема да не говорим за тфа което пишете в нея . . . немога да разбера какво трябва да ти кажем ние по темата :-o :lol:

time2rock
07-30-2008, 23:22
Нямаш право да му се сърдиш, все пак и вие първи сте запо4нали да говорите затова 'колко сладък би бил ако се целува с колегата си '.Той просто се е обидил и затова е запо4нал да ви обижда и вас.Мом4ето се е обидило , защото все едно сте го помислили за педал.Друг път недейте дори да се бъзикате на тая тема, защото пове4ето мом4ета много се засягат
Бе вярно,че му го казахме,ама той искаше да знае.Е,утре да се държа ли все едно нищо не е станало? :-o Май ще се държа се едно вчера,тоест преди 3-4- часа не е ставало нищо.
БТВ,мерси че даваш такъв хубав отговор и не се ебаваш :)
То много малко хора останаха,които във форума пишат наистина съвети,а не се ебават. :)
ЕДИТ: ДОБРЕ БЕ,ДА ГО *** Закфо като не ви се чете и такиа,просто не подминете темата и не си замълчите.Яааа...
Не напразно клана ми в ЦС е КМА демек
KISS MY ASSS!!!
Като не уважавате,не сте толерантни,не търсете уважение от мен в темите,които ще пуснете.

Presley
07-30-2008, 23:28
А ти не схаващаш ли,че е много тъпо да искаш съвет дали да се сърдиш на някого или не.Първо,че ситуацията,която си описала не е нищо особено и не энам эа кво се филмираш.Второ-добре е ти да энаеш как искаш да постъпваш,а не да питаш иэ форумите.Поне да беше нещо сериоэно,нещо,което да може да се нарече "проблем".Эащото такива като теб,който не са срещали сериоэен проблем в живота си,а от нищото правят нещо и се филмират-с лопата да ги ринеш.Другите са малко.На тях се дават съвети.Но пък те в повечето случай са се научили да се оправят и САМИ могат да вэемат РЕШЕНИЕ.

time2rock
07-30-2008, 23:31
Еми точно,не съм се научила да се оправям сама.Нова съм в живота на...момчетата :D Отде дазнам,а и слава Богу че съм нямала сериозни проблеми,само такива да са ми-като сега.

Presley
07-30-2008, 23:35
Еми точно,не съм се научила да се оправям сама.Нова съм в живота на...момчетата :D Отде дазнам,а и слава Богу че съм нямала сериозни проблеми,само такива да са ми-като сега.
Е,да-тук си права.Добре е да имаш беэпроблемен животец,но в крайна сметка теэи,които са по-проблемни,като че ли са по-"калени".
А и в случая не энам эащо отдаваш всичко на толкова втълпяваните от филмите и списанията полови раэличия.Това е просто някаква случка.Прецени си сама кво искаш да правиш.Да не можеш да вэемеш решение,което късае твоя живот-това е доста сериоэен проблем.Така че май и ти имаш сериоэен проблем.

time2rock
07-30-2008, 23:40
Ох,нз просто...наистина явно се паникьосах.Ся като си помисля :-D Мс