PDA

View Full Version : Имам въпрос по една тема, която ме притеснява.



PinkFloydSound
07-31-2008, 05:53
Амии, от два дена съм с лаптоп и забелязах, че няколко пъти ми се рестартира компа за някакви си там актуализации. Всички актуализации били успешни, само една, много важна, била неуспешна.
ОС-то ми е Уиндоус Виста, нормално ли е да ми се показват такива неща?
А и спешни ли са, демек важни ли са за компа тези актуализации, че вече взех да се притеснявам. Вече няколко пъти ми се рестартира компа.

zelenooko_kote
07-31-2008, 06:38
Ама ти май найстина не си мн наясно с компютрите.ТА сегааа..ДА нормално е и мен така ми става,това е от антивирусната,която се обновява.Но не е задължително да го рестарира6.Аз например никога не съм го рестартирала като ми поиска,но нищо не е станало/.

PinkFloydSound
07-31-2008, 07:32
Ами, да, нали точно това обяснявам, че нищо не разбирам. :(

Panic_Girl
08-06-2008, 20:39
и аз правя като zelenooko_kote никога не го рестартирвам...след като го изключа и после го включа те се актоализират.... :)

magneziq
08-07-2008, 13:06
Нормално е да рестартира ако ти му дадеш съгласието си ,без твоето съгласие не би трябвало да рестартира но то си е до настройки,а отностно това дали актуализацията е важда-да.Моя лаптоп е с Виста и при актуализацията всичко беше ок без 1 но причината беше че нямах интернет по това време.

Maskata
08-07-2008, 14:29
Нормално е да рестартира ако ти му дадеш съгласието си ,без твоето съгласие не би трябвало да рестартира но то си е до настройки,а отностно това дали актуализацията е важда-да.Моя лаптоп е с Виста и при актуализацията всичко беше ок без 1 но причината беше че нямах интернет по това време.
Зависи на кво са актуализациите!Ако са на Windowsa само няколко пъти пита и после се реска!!!Поне за XP за Vista нз мн мн... :(
А на каквото и да е друго не е нужен рестарт...просто може и да не работят новите неща до рестарта...се в г*з! 8)