PDA

View Full Version : Въпрос за антивирусна Аваст.



PinkFloydSound
07-31-2008, 06:02
Значии, глупаците от доставчика ме оставиха сами да си свалям някаква антивирусна и ми препоръчаха Аваст, даже ми дадоха сайта.
Ама аз нищо не разбирам и тръгнах да я свалям. Рег-нах се там, кодове ала-бала, инсталирах я, ама сега не знам дали е стартирана, тоест дали работи..
В долния десен ъгъл има някаква иконка на Аваст, която се върти и като си задържа мишката, ми дава "Скенер при Достъп: 7 услуга(и) общо, 6 работещи."
Като го включа, ми показва там някакъв прозорец, където пише: Услугата изчаква стартирането на подсистема. И отдолу:
Стартирай Пауза Спри
Спри е валидно, а другите две не.
Та да ви попитам, че съм пълен абориген относно компютрите, дали е активирана антивирусната, че да не ми се вкара някой вирус..

Благодаря предварително.

zelenooko_kote
07-31-2008, 06:36
Ами,аз съм точно с нея програма и съм мн доволна,но от обяснението ти не разбрах нищо.Но май не е инсталирана.По-добре я изтрий и извикай някой който разбира ( на мен братовчед ми я изтегли) да ти я направи. :P

Serseri91
07-31-2008, 07:56
ROFL =))) Avast засича своя CD key като вирус.Ако наистина можеш да извикаш някой който да ти оправи компа (не теб 8-) ) препоръчвам ти Kaspersky.Митовете,че е товарил компа много не са верни,те за това и са митове :D .

успех :grin:

slavito007
07-31-2008, 10:01
ROFL =))) Avast засича своя CD key като вирус.Ако наистина можеш да извикаш някой който да ти оправи компа (не теб 8-) ) препоръчвам ти Kaspersky.Митовете,че е товарил компа много не са верни,те за това и са митове :D .

успех :grin:

0о напротив, много са верни. Но като за едно сканиране касперски наистина е най-добрия избор. Като за постоянна защита не го препоръчвам за по-слабите машини, че сбозява всичко. :?

п.с. : Щом "Стартирай" е невалидно, значи или антивирусната си върши работата или е прецакана. Но щом има "Спри" значи в първото

nana141
08-01-2008, 10:37
programata ti raboti ne se panikyosvai. tq ti pokazva kakvo raboti vava momenta

lsd43
08-04-2008, 21:36
Аваста е гадна ,свали си Касперски ,повече товари компа ,ама за сметка на това няма пропускане на вируси и подобни гадове.Аваста два пъти ми е бъгвала компа с вирус.Ся съм с Нод 32 ,който е средна работа.Но най-добре си качи Касперски.

Mu7k0
08-05-2008, 04:52
За по-слаби машини- Аваст..
Много се хвали и Нод 32..
Касперски е сравнително тежка, но кат ти знам компа с тая виста няя имаш проблеми :lol: :P

windstopper
08-05-2008, 08:12
касперски sux! супер мн забива компа и яде яко 1 дота немое изиграе човек ся съм с симантек секи ден си прая скан за около 1 час кфото е засякло го е изяло не товораи изобщо компа и е лесна за разбиране

PinkFloydSound
08-05-2008, 08:26
За по-слаби машини- Аваст..
Много се хвали и Нод 32..
Касперски е сравнително тежка, но кат ти знам компа с тая виста няя имаш проблеми :lol: :P
Аххахахах, много пък знаеш ти каква ми е машината..