PDA

View Full Version : Обичам го, а той не знае какво иска.



Mim3tyYy
07-31-2008, 07:27
[img] Mai4Ice mIla....kaJete kaKVo da pravq..Luda s1m Po edno mom4e OT 8-9 mesEca i posTOqNno mu Go poKazvaM....PRoblema e taM,4e NegovoTo d1rjanie postOqno se meNi....V edIn MOmeNt me kaRa da si mislq 4e e LUd Po men..a V ostaNaloTo Vreme Vse edNo s1m Mu beZrazL4na....PoPriNcip napraViX Gre6ka 4e OtrqZah Mn moM4eta zaRaDi negO bez da ZnaM daLi ima NadejDa,No....UFff...kajeTe Kak da Post1Pq....Nz dalI si zasLujaVa az da naprAvq P1rvata kra4ka i da GoVorq s neGo ili...da Iz4aKam :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :) Pls Pi6ete

т.7
коалка

sexa_na_kompleksa
07-31-2008, 07:31
Е, колко още искаш да чакаш? Изгубила си 9 месеца от живота си, заради момче, което я заслужава, я не! Поговори с него, изяснете! Ако иска нещо от теб да ти каже, ако не - бий му шута!

koalka
07-31-2008, 07:31
Просто спри да се занимаваш с него, явно той не иска да е с теб.Няма каква първа крачка да правиш, щом ти му намекваш по всякакъв начин, а той си играе с теб.Проблема е, че е свикнал да му ходиш след г*** и си прави, каквото иска.Спри да го правиш и ще видиш как той ще почне да тича след теб.

Mim3tyYy
07-31-2008, 07:34
Ot eDna StraNa e taka,nO PoPriNcip strax me E samO ot TOva 4e KogaTo az se oTkaja Ot neGo TOi to4No Togava 6te Doide....a Tva e T1pOoo :)

koalka
07-31-2008, 07:37
Няма от какво да те е страх и да съжаляваш - явно не е трябвало да сте заедно, в него си е била вината.А и сега какво?Тичаш след него и пак нищо не става, по-добре си имай малко достойнство.

Love0nlyMyself
07-31-2008, 07:45
sexa_na_kompleksa


Е, колко още искаш да чакаш? Изгубила си 9 месеца от живота си, заради момче, което я заслужава, я не! Поговори с него, изяснете! Ако иска нещо от теб да ти каже, ако не - бий му шута!

+1 :)

buttertoast
07-31-2008, 07:48
Мила,самонаказвала си се цели 9 месеца .. според теб струва ли си да продължаваш? Щом не се е получило досега не мисля,че има смисъл да се измъчваш още.Ако все пак искаш да говориш с него,издебни някое от 'добрите' му настроения и давай .. поне после няма да се питаш "Ами ако му бях признала?" :} Късмет .. :)

Crissy [*]
07-31-2008, 07:50
Ми просто не се занимавай повече с него .. Най-мразя неориентирани момченца дето само да те разиграват...9 месеца чакане са много..Намери си друг.Както е казано по-горе : Бий му шута :)

Vikitooo
07-31-2008, 08:12
Когато си напишеш темата в съответният font със съответната пунктуация тогава можеби ще си помисля да я прочета, а чак след това да дам мнение.

SabrinaAa
07-31-2008, 08:22
Spored men..pogovori s nego! Nqma smisal da 4aka6 pove4e! Obqsni my kak stoqt ne6tata i ako i toi ne e bezrazli4en kam tebe 6te e extra...ne se sramyvai da my prizne6 4e go haresva! V momenta s gadjeto koeto sam ...az my priznah 4e go haresvam i ot 5 meseca same zaedni i sam mnogo 6tatsliva.Kazah si 6te my kaja pak kakvoto 6te da stava..pri men rezyltata be6e polojitelen nadqvam se i pri teb da e taka YSPEH! :) :) :) :) :) :)

zaraaa
07-31-2008, 08:25
И в друга тема го казах и сега ще го кажа - с хора, които НЕ ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ и които са НЕСЕРИОЗНИ, НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ!!!! От личен опит го казвам :)

SabrinaAa
07-31-2008, 08:27
Когато си напишеш темата в съответният font със съответната пунктуация тогава можеби ще си помисля да я прочета, а чак след това да дам мнение.

:grin: :grin: :grin: TI PAK SI MNOGO SPICQLNA :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Vikitooo
07-31-2008, 08:36
Когато си напишеш темата в съответният font със съответната пунктуация тогава можеби ще си помисля да я прочета, а чак след това да дам мнение.

:grin: :grin: :grin: TI PAK SI MNOGO SPICQLNA :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Да 8-)

MartyParty
07-31-2008, 08:48
Ооо мацка,я запази малко приличие.Какво си тръгнала да му падаш на колене,каточели той е женското,а не ти.Зарязваш го и повече не се занимаваш с него.Да не е последен на Земята.Леле аз ако бях на твое място отдавна да съм му теглила една дълга...Какво ще ми се прави на специален,аз тряба да съм специалната-той е роб. :lol:

UnABooMBeR
07-31-2008, 08:59
Лол много сте лошо женските последно време бре...!

Seducti0n
07-31-2008, 10:53
Какви падания на колене, какви моления....
Виж сега, момчето си е такова, така се държи и явНо не му пука дали на теб ти харесва или не.Той те манипулира, ти поддаваш.Той е щастлив и доволен от това, че си играе с теб-ти се измъчваш.Ти имаш очаквания от него-той не може да ги изпълни.Ти не искаш подобнО отношение-той не може да ти даде ДРУГО.Извода е ясен (:

miss_asi
07-31-2008, 10:57
Няма какво да чакаш вече според мен даже си прекалила с чакането :( 9 месеца са много а да ги дадеш на човек който не те заслужава като тоя няма смисъл!

Mim3tyYy
08-01-2008, 06:55
aWe PraVi stE We xOra....PRi p1rVoto Mnenie Go raZkaraH....Mn e qKooO....I Toi Mi Vika...KFo Ti staaA p1k seGa aZ mn te OBi4aM...xaxaxxa :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D BaHTi t1pka....Mn Ms na si4Ki

NeLLy_BaBy
08-01-2008, 07:19
Няма смисъл да се занимаваш с него-от момчета дето не знаят какво искат най-много боли. Преживях го наскоро и ти казвам по-добре го остави. Ако той искаше да стане нещо м/у вас достатъчно време е имал да направи нещо по въпроса. Така че мила, продължавай напред. Има момчета, които със сигурност няма да те карат да чакаш токова време и със сигурност повече ще си заслужава да им обърнеш внимание на тях. ;)

MayKyTy
08-01-2008, 07:25
Ти колко теми ще пускаш ве :-x И сПри Да пИшеШ ТеЙ :-x

UnaBletoLoVeU
08-01-2008, 07:36
С такова държание ( в един момент луд по теб, а във втори - безразличен) и 9 месеца време мога да заключа, че е някакъв, който зарибява повече момичета и когато е твоят ред се държи яко, а после те забравя...за малко. Вероятността да съм права е голяма, простозащото ми се е случвало. За радост при мен обаче, е че някакси, не знам и аз как, след около година успях да направя така, че да стана единствена в живота му. Успех (=

_FaShIoN_
08-01-2008, 11:10
Направи се че и на теб не ти пука и на него ако му пука за теб,може да дойде той да поговори с теб,но в никакъв случай не му ходи по гъза... :)

sexy_sladur4ety
08-01-2008, 11:47
mi spored men trqbva da govori6 s nego da vidi6 kakva e iztinata v deystvitelsnost dali iska da e s teb ili ne i togava ve4i da preceni6 kakvo trqbva da napravi6 8-)

angel4ee
08-01-2008, 15:46
ostavi go kato re6i kakvo to4no iska i kakvo 4uvstva moje bi 6te ti zvunne