PDA

View Full Version : Конкурс за снимка



f.a.k.e.
07-31-2008, 08:46
Тъй като е лято, което предразполага към много приятни емоции, предлагам да направим един конкурс свързан с него. ТУк е мястото всеки заинтересовн да сложи негова собствена снимка, която отразява как той си прекарва лятото, какви емоции събуждат у него или кое е нещото, което му доставя най-голямо удоволствие през този сезон.

Правилата са следните:

1. Можете да постнете само 1 снимка, на която може да бъде запечатан както важ щастлив момент, т.е. вие сам или с някой др, или природна гледка, която ви прави голямо впечатление.

2. Трябва да напишете нещо за снимката - най-главното - с какво ви провокира.

3. Може да участва всеки, който има желание за творчество.

4. Желателно е снимката да е направено това лято, за да може да бъде по-актуална. Естествено, никой не може да следи за праведността на това условие, затова разчитам на вашето разбиране.

5. Крайният срок е 31 август, след което се надявам темата да бъде заключена от модераторите и да пуснем нова за гласуване.

Успех на всички! :)

cvetenceto1991
07-31-2008, 18:00
як конкурс ама аз не излизам на снимки за жалост ама ще следя конкурса с интерес ще ми е интересно коя снимка ще спечели нали ще я покажете?

WALKMAN
08-26-2008, 09:36
айде аз ще сложа една ... ето това е една от любимите ми снимки правена от мен http://www.album.bg/indifferent/images/6141259/ ...в албумчето ми има още много...ако искате ги погледнете и ми кайете коя ви харесва най-много :P :P :P :P :P

holyshade
01-18-2009, 19:20
WALKMAN
мНого добра снимка ;] gj

Adwokat
01-22-2009, 15:25
dam naistina hubav peizaj 8-)