PDA

View Full Version : Летище..проблеми... ;))



Yum-Yum
07-31-2008, 08:41
Въпросчето ми е следното:Заминавам след 3 седмици на почивка в чужбина и ще пътувам със самолет.И понеже искам да си взема цигари от България се чудя дали на летището ще имам някакъв проблем,ако са ми в куфара?

Vikitooo
07-31-2008, 08:59
Не мисля, че ще имаш поблеми ако ти са в куфара, а не в ръчният багаш.

P.С Недей да слагаш никакви парфюми, храни в ръчният багаш, защото ти ги взимат.

Yum-Yum
07-31-2008, 09:15
Охх, много се надявам да нямам проблеми, защото ще съм с нашите, а баща ми не знае, че пуша. Самият куфар не минава ли през няк'ви скенери..или де да знам нещо подобно, с което може да се засече?А к'во мислиш ..Дали е умесно да се обадя до летището и да питам?

Vikitooo
07-31-2008, 09:18
Аз лично съм изнасяла алкохол от БГ за Америка- Никакъв Проблем! Но помня, че един приятел на баща ми изнесе сумати цигари от БГ пак без никакъв проблем.
Знаеш ли какво , за да ти спестя притесненията ще питам лично баща ми, той работеше на летището и би трябвало да знае, но това ще стане утре, защото сега го няма. ОК?

Yum-Yum
07-31-2008, 09:19
Аз лично съм изнасяла алкохол от БГ за Америка- Никакъв Проблем! Но помня, че един приятел на баща ми изнесе сумати цигари от БГ пак без никакъв проблем.
Знаеш ли какво , за да ти спестя притесненията ще питам лично баща ми, той работеше на летището и би трябвало да знае, но това ще стане утре, защото сега го няма. ОК?
Да,няма проблем.Мерси супер много :-) :grin:

Vikitooo
07-31-2008, 09:34
Няма да забравя да знаеш. Утре ще ти пиша пак :)

nala
07-31-2008, 18:56
Zdravei i ot men!
I spored men ne bi trqbvalo da ima6 problemi.Na men na nqkolko pyti mi se e slu4valo da nosq po 1 stek s cigari za na6ite.Nikakyv poroblem ne sa mi pravili.Daje i ne razbraha :-D Samo vnimavai da ne ti stane mn tejyk kufara i da ti se naloji da maha6 bagaj....Iny4e spx kufara ne minava prez nikakvi skeneri.
Kazvam ti tova ot li4en opit , no za po-sigurno iz4akai i otgovora na Vikitooo.Vse pak neiniqt ba6ta e rabotil na leti6teto i nqma na4in da ne znae kak stoqt ne6tata!
BB ot men!I uspeh4e 8) ! I priqtno izkarvane zad granica :)

acleverboy
07-31-2008, 20:06
еми мисля,че имаше право на 2 стека цигари общо в куфара.Те тука могат да е ти направят проблем ама където ще ходиш могат да те проверят.
А между другото като носиш цигари по принцип пакетите се разпръскват между дрехите

nala
07-31-2008, 20:48
А между другото като носиш цигари по принцип пакетите се разпръскват между дрехите
+1

Vikitooo
07-31-2008, 21:37
Здравей и от мен :)
Аз говорех днес с баща ми за това и той каза, че няма никакъв проблем да изнасяаш цигари стига да са в чекираният багаш( в куфара).

Пак ти казвам, недей да слагаш парфюми в ръчния багаж, защото аз минала година като си пътувах до БГ изгорях много яко така!

Yum-Yum
08-01-2008, 07:37
Еее..екстра :grin: Много мерси на отзовалите се :D