PDA

View Full Version : Шампоан Оцветител ?



blqqh
07-31-2008, 09:11
Някой пробвал ли е тези шампоани,как става и колко време трае ефекта? Бях чула,че косата ти става на петна и не са били хубави.Някой да знае нещо повече ? С кестенява коса съм,а искам черна ,но не искам с боя или къна,понеже те стоят доста време.

babykiller_
07-31-2008, 09:21
ама те не бяха ли балсами оцветители :? аз съм го пробвала и ми стана много добре зависи как се нанася ако е някоя да си го прасне на главата и да го размаже много ясно че ше стане на петна лично аз съм доволна ама като си миеш през ден косата и за 2 седмици вече се е отмило 8)

borovinkaa
07-31-2008, 09:32
Аз съм със светло кестенява коса и съм се правила 2 пъти с черен оцветител.Първият път стана перфектна, а втория лилава 8-) .Другото е, че цапат.Общо взето са големи боклуци.

love_enrique
07-31-2008, 17:54
Никва разлика няма в цвета,не вършат работа,провила съм се и с черна и с руса боя.Може би само червеното хваща,но пак разликата не е голяма :?

Presley
07-31-2008, 18:04
Тея шампоани са пълна глупост.Иэобщо не се эахващай с тях.Ако си сигурна,че искаш да си смениш цвета,давай с боя при фриэьор.От тея шампоани или няма да има никакъв ефект,или ще е неравномерно и няма да е това,което си очаквала и искала.

Isabelle
07-31-2008, 19:13
Тея шампоани са пълна глупост.Иэобщо не се эахващай с тях.Ако си сигурна,че искаш да си смениш цвета,давай с боя при фриэьор.От тея шампоани или няма да има никакъв ефект,или ще е неравномерно и няма да е това,което си очаквала и искала.
+1 8)

sLaDkA_GrEsHkA
07-31-2008, 19:24
probvah vednuj razlikata beshe nezabelejima no kosata mi stoeshe kato mrusna !

CuteBaby
07-31-2008, 22:34
При мен пък стана супер ! Правила съм се и с черен и с червен,а косата ми е тъмно кестенява.Само че косъма ми е твърд и се поядисах 2 пъти подред и хвана ;) При мен цвета седеше около 3 седмици

kloshar
08-09-2008, 07:14
az predi 2 sedmici se nahlepah s takova da vidq kvo 6e stane ama be6e 6ampoan i balsam smeseno v 4erveno i li4e6e de ne mn ama li4e6e.. sq mislq da si vzema 4erveno i ruso i da gi smesq da vidq kvo 6e stane.. moje bi nqkvo ujasno oranjevo ama 6e probvam i bez tva vseki den si miq kosata,ako stane gadno to burzo 6sa mahne xD

Nadelina
08-09-2008, 07:21
Edna moq priatelka si slaga cheren shampoan ocvetitel i i stana mnogo dobre. Kosata i e pochti do krysta, a i se beshe boqdisalo mnogo hubavo i si beshe bash cherno. I tq ne iskashe vednaga da riskuva s boq i za tova iskashe predi tova da se vidi kak she i sedi i posle da se otmie, ako ne se haresa. Ama stana mnogo dobre. Moje bi zavisi kak go nanesesh.

Inalcanzable
08-09-2008, 09:02
тва може да ти овреди косата

Nadelina
08-09-2008, 09:10
тва може да ти овреди косата
Boqta 300 pyti poveche.

pinki
08-11-2008, 10:38
и аз им имах мерак на тея шампоани и сега като бях във вн си купих :) Още като го сложих нали стоях там 20 мин и после след като я измих бях с мн хубав цвят червена 8-) То на опаковката пише до 4-5 измивания ама след 2рото къпане станах розова :lol: и още си розовея де :lol: Така, че ако ще правиш нещо с косата си по-добре се къносай ;)

Pliok0019
08-11-2008, 10:43
Много добр решение - вземи си на Престиж, другите не са толкова добри. Мойта коса е светло кафява и се получава и черното и червеното. (:

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-11-2008, 13:16
тва може да ти овреди косата

То ако т'ва може да ти овреди косата,боята к'во ще я напрай а?? :-o :o :o

По темата - Аз също искам да се боядисам червена,но ще изчакам да ми порасне още малко косата и ще я "оцветя"! Лелее как искам червена коса... :smt007 Ще си взема на Престиж,и дано стане добре,както е станало на вас... :-)

Ex_ClUsSiVe
08-11-2008, 19:19
Аз го пробвах ...иии косата ми стана доста черничка , а съм с кестенява попринцип :) :shock: :) (Сложих си два пъти последователно)

SabrinaAa
08-11-2008, 22:53
1. Да цветът не е траен и избледнява(в даден момент може да се получи нещо много интересно )
2. Като почнах с оцветителя си бях с естествения цвят( светло русо).
3. Първ си взех някакъв на Престиж. Уж беше за вишнево червен, но косата ми стана розова(труден период беше). После почнах да си купувам на Палете. Никога не се получаваше точно цвета от опаковката, но пак беше добре. Първата- втората седмица(зависи колко често си миеш косата) цветът си остана интензивен. После съвсем нормално почна да се отмива.
С такъв оцветител ще постигнеш някакъв ефект, но на магия ще докараш пепеляво русо. За да стане трябва всяка седмица да се боядисваш, а това може да ти съсипе косата, тъй де ще я съсипе със сигурност
А, защо не пробваш с истинска боя?

Mademoiselle
08-12-2008, 06:03
az polzvam 6ampoan-ocvetitel mejdu boqdisvaniqta,no ne sam nikak dovolna,za6toto po princip,ako cveta ti otdolu e ravnomeren,pokriva po-dobre ( za potamnqvane ),no ako e kakto v moq slu4ai-ot rusa-4erna,kato otdolu o6te se podavat nqkoi izdaine4ski svetli ki4uri ne e dobra ideq :?

fuklu
08-12-2008, 13:53
Много добр решение - вземи си на Престиж, другите не са толкова добри. Мойта коса е светло кафява и се получава и черното и червеното. (:

A rusoto ???

malka_diva4ka
08-12-2008, 23:38
Еми и аз искам да се боядисъм,но не с боя разбира се...
Точно такова търся като тея шампоани оцветители[щот няма толкова да ми увреди косата]Ама искам да попитам:
моята коса е тъмно кестенява и искам да се боядисам руса... :-D дали ако го направа косата ми ше стане оранжева :x Мерси предварително за отговора...

Ше си купя и ше ви кажа резултата после... 8-)

Spider4eto
08-13-2008, 07:37
Еми и аз искам да се боядисъм,но не с боя разбира се...
Точно такова търся като тея шампоани оцветители[щот няма толкова да ми увреди косата]Ама искам да попитам:
моята коса е тъмно кестенява и искам да се боядисам руса... :-D дали ако го направа косата ми ше стане оранжева :x Мерси предварително за отговора...

Ше си купя и ше ви кажа резултата после... 8-) Аз попринцип съм тъмно руса и си взех рус оцветител, и съвсем малко ми изсветли косата, нито си е променила цвета, нито нищо :)

Silvi21
08-13-2008, 10:29
еми зависи какъв ще си вземеш на кой производител

6y6ence
08-17-2008, 23:05
кфо да ти кажа мацка,аз съм тъмно, руса исках да стана черна купих си такъв оцветител.. стана нещо, но определено не квото исках..а за да се изсветляване определено ше е още по малък ефекта..пробвай със къна аз със къна си станах черна,или може да си направиш кичури със боя истинска - хем ше станеш руса хем ше си е трайно и по интересно според мене де :) успех :D

xxxSnowflakexxx
08-20-2008, 20:27
еми зависи какъв ще си вземеш на кой производител

Isabelle
08-20-2008, 20:29
Не си струват тия шампоани не съм пробвала а и не мисля. :?

YourFavoriteDrug
08-21-2008, 09:41
abe i az da pitam : kosata mi e svetlo kestenqva...ama iskam cherna...ako si kupq takova neshto she se poluchi li 8-) mersi predvaritelno...puk ako i mi preporuchate nqkoq dobra marka mn she vi obicham 8-) :-)

ludoto_f
08-21-2008, 18:29
predi okolo 2 meseca ako ne i 3 se boqdisah sas shampoan ocvetitel.. samo vremenno zashtoto sam se boqdisala s boq no iskah malko promqna..
poneje sega 4akam da izrastne i sled tova da reja bavno .. bavno i shte se mahne...
e ta pri men ne beshe na petna.. no o6te cveta ot ocvetitelq ne e padnal do krai.. :-x

ludoto_f
08-21-2008, 18:30
abe i az da pitam : kosata mi e svetlo kestenqva...ama iskam cherna...ako si kupq takova neshto she se poluchi li 8-) mersi predvaritelno...puk ako i mi preporuchate nqkoq dobra marka mn she vi obicham 8-) :-)

da shte stane londa colour - shamoan ocvetitelq ;)

PaTeToO
08-23-2008, 16:46
а аз искам да попитам дали ще мога да си направя руси кичури като съм със светлокестенява коса :?:

Isabelle
08-23-2008, 17:17
abe i az da pitam : kosata mi e svetlo kestenqva...ama iskam cherna...ako si kupq takova neshto she se poluchi li 8-) mersi predvaritelno...puk ako i mi preporuchate nqkoq dobra marka mn she vi obicham 8-) :-)

da shte stane londa colour - shamoan ocvetitelq ;)
Как изглежда тоя шампоан?
Косата ми сега е черна и искам да си я поддържам такава дали ще стане с такъв шампоан?

Pliok0019
08-23-2008, 17:17
Много добр решение - вземи си на Престиж, другите не са толкова добри. Мойта коса е светло кафява и се получава и черното и червеното. (:

A rusoto ???
Не съм виждала рус. има един сребрист, но като сложих от него първият пия стоеше синьо, а вторият лилаво.

thugbiatch312
08-23-2008, 21:51
Черната кана не хваща добре,а и тея шампоани са ужасни.Бях си взела за червена коса преди време,но станах оранжева и после доста трудно го отмих.

g1rl4eto_
08-23-2008, 22:04
ujasni sa ne bih si slojila takova neshto na kosata

tobii
03-23-2009, 17:06
Ами да ти кажа аз съм си правила косата с червен оцветител на Престиж цвета е "бордо" (естествения ми цвят е тъмно кестеняв) и на опаковката пишеше да се държи най-много 30 минути ама аз го държах 1 час. Косата ми стана доста червена ама беше готина и адски мека, но понеже го държах повече време мина вече 1 месец и още не се е отмил. Много се кефя :grin:

blondeVIP
03-23-2009, 19:39
,,хора, започвам и аз да се чудя дали да не пробвам с тези шампоани оцветители,,,като гледам май има повече оптрицателни мнения, но все пак ми хвана окото идеята,,майка ми е до някаква степен съгласна и с боя да си изруся още повече косата, но истината е че искам да знам как ще ми седи,,,или още по-руса от моята или черна, тааа въпроса ми е, кои шампоани/балсами препоръчвате, за да пробвам цвета,,,да ви кажа, навита съм и нескопосани цветове да нося на главата си,,,и в крайна сметка на мен ми стоят шапки,, :D ,,таа да отплесвам се отново от темата, може ли да ми препоръчате някаква марка??? :P

kykykate
03-23-2009, 19:43
Тези шампоани са пълни боклуци :( ..Нищо няма да стане.

tonii
03-24-2009, 14:44
Ами не знам за тези шампоани аз лично вчера пробвах с оцветителите на палете които са в едно пакетче розово и бяло мисля, че беше. Но понеже имам дълга коса и не стигна и се наложи да го разредя с вода и все пак нормално да не стане черно защото го разредих но се получи много добър цвят следващия път две пакетчета.. :D

mar7inaaa
04-11-2009, 16:56
Аз съм със светло кестенява коса и съм се правила 2 пъти :)
1вия път въобще не се забелязвашеее!!!! :-x
2рия малко ми биеше бритона на оранжево 8-)
НО въпреки това пак искам да си взема (щот съм тъпа сигурно) ама не искам все още да се боядисвам със боя ,защото мисля че достатъчно си третирам косата с лак за коса,преса,сешоар и то почти всеки ден и мн ше ми дойде тфа с боята...

:? :)

bellzee
04-11-2009, 19:49
Аз съм със светло кестенява коса и съм се правила 2 пъти :)
1вия път въобще не се забелязвашеее!!!! :-x
2рия малко ми биеше бритона на оранжево 8-)
НО въпреки това пак искам да си взема (щот съм тъпа сигурно) ама не искам все още да се боядисвам със боя ,защото мисля че достатъчно си третирам косата с лак за коса,преса,сешоар и то почти всеки ден и мн ше ми дойде тфа с боята...

:? :)

тва се едно аз го казах :D

eple
04-11-2009, 19:54
изобщо,ама изобщо не ме хвана мен.
дори и малко...