PDA

View Full Version : Важно ли е мнението на хората за вас?



нес.
07-31-2008, 09:27
Интересува ли ви какво говорят хората?Дали се влияете от хорското мнение или не..Или може би се интересуваш от мнението само на хората на който държиш и които обичаш..

aka6a_vamp
07-31-2008, 09:47
предвиждам поне 4 страници с отговори как на никой не му пука за мнението на другите (малки изключения ще посочват само близките и хората, които обичат) и после удовлетворени от своеобразния си бунт срещу обществото ще започнат пак да се чудят как да престанат да са аутсайдери в живота и да се харесат на сульо и пульо...
влязох в тая тема,с намерението да напи6а то4но това....

PinkFloydSound
07-31-2008, 09:51
Естествено, че ми пука! :shock:

Seducti0n
07-31-2008, 09:55
Няма хора, които да не се влияят макар и малко от мнението на другите.Друг е въпросът, че е много по-лесно да вдигнем носле нагоре и именно за през тези "другите" да се правим на самоуверени, силни и непоклатими. :)
За мен е важно мнението на хората, които ценя, уважавам и обичам, но това не означава, че не бих се слушала и в съвет, критика и т.н. на напълно непознат, стига да съм сигурна в правотата му.
:) :)

_showy_
07-31-2008, 10:04
предвиждам поне 4 страници с отговори как на никой не му пука за мнението на другите (малки изключения ще посочват само близките и хората, които обичат) и после удовлетворени от своеобразния си бунт срещу обществото ще започнат пак да се чудят как да престанат да са аутсайдери в живота и да се харесат на сульо и пульо...
С това твое мнение предотврати въпросните 4 страници. :D

SINDEL
07-31-2008, 10:22
Зависи кои са въпросните 'други' :)

Deliverance
07-31-2008, 10:30
x

xXxScreamxXx
07-31-2008, 10:45
Олееееее кфо да кажа аз като съм пулния непукист ..
пука ми за мнението на фриятелите и семейстото (т.е. хората,които обичам) , но дори понякога когато знам че съм права и съм убедена в нещо и тяхното мнение не ми влияе :D :D

Pliok0019
07-31-2008, 10:56
Зависи от хората.

vuvs
07-31-2008, 11:20
от чуждото мнение не се влияя,но от близък човек бих :)

vanPersieFan11
07-31-2008, 11:23
Естествено, че ми пука! :shock:


...и винаги ми е пукало,за мнението на др за мен.например ако съм зле облечена,не искам да ми правят лоша услуга и да си мълчат за това,а предпочитам да ми го кажат в очите,дори съседа по чин ми казва,че започват да ме обхващат комплекси ама как да не ми пука ... :)

SeXyL[!]Nk@
07-31-2008, 11:45
Ако ми пукаше какво мисли,всеки човек около мен отдавна да съм полудяла....пука ми само от мнението на майка ми ,и собственото ми мнение.Е преди много се влияех от чуждото мнение , и ми беше все някв'o кофти.Но от много време не се влиая от това,и си ми е много по-добре.

miloto_girl_4e
07-31-2008, 11:48
Данък обществено мнение НЕ плащам :!: :)
Интересува ме само мнението на приятелите и семейството :)

psychopath
07-31-2008, 11:54
само от мнението на хора, които имат някакво значение за мен

Swinkenhoffer
07-31-2008, 11:59
Ъъ.. да.
Но най-вече се интересувам от мнението на хора, които смятам за авторитети, и които могат да се обосноват защо именно това не им харесва в мен и т.н. :)

А тези, които казват, че не им пука, (несъзнателно) лъжат, защото истински непукисти има много малко... и едва ли са точно в тийнпроблем. :D

AmethystiA
07-31-2008, 12:09
не съм исгурна дали ме интересува:)понякога хората около мен са прави,по някога не...нали съм лъв и предпочитам да си троша главата отколкото да чуя кой какво ми казва..НО все пак има една групичка от същества,на които се оставям да ми ми напрвят егото на нищо и да се почувствам като първокалсник повтаряч....

mhmhmhmhm
07-31-2008, 13:05
да,пука ми
ама не за всички

PinkFloydSound
07-31-2008, 13:20
Ехх, колко прав се оказа exploitedteen.. :D

BornFromPain
07-31-2008, 14:24
Ами в повечето случаи се интересувам от мнението на хората само колкото да стане основа за смях и ебавки(повечето мнения не стават за нищо повече).
Виж някое интересно и добре формулирано мнение винаги ще ме заинтересува, независимо какъв ми е човекът който го изказва.

А хората, които казват че чуждото мнение не ги интересува да се замислят пак. Ако продължават да си въобразяват, че е така то думата "мислене" май не е точното определение за жалките процеси в главите им.

BornFromPain
07-31-2008, 14:30
Ами... не :Д

BornFromPain
07-31-2008, 14:40
Нямаш право да пишеш Guitar с правописни грешки :Д
Иначе... Еми слушал съм достатъчно ДръмИБас за да мога да кажа, че е елементарна, тъпа, лесна за възприемане поредица от звуци(чак музика не е.)
Така че май не си прав :Д

Pedigree
07-31-2008, 14:45
Ъх, пука ми, разбира се, но ме интересува мнението на хора, които имат значение за мен. Хора, които уважавам и ценя, които могат да ми посочат причина защо не харесват дадено нещо в мен. Не мога да тръгна да се стържа за мнението на някакъв непознат, който минавата от другата страна на тротоара. :)

cherinka
07-31-2008, 15:21
Любопитно ми е другите как ме описват, обсъждат и т.н.

Riot
07-31-2008, 15:32
експлойдет ме кефи
мега злетака
гражданина който никога не е напускал СЕЛО БЪЛГАРИЯ

евала ти прая селяндурино

PinkFloydSound
07-31-2008, 15:33
Любопитно ми е другите как ме описват, обсъждат и т.н.
Хах, евала за искреното ти мнение! 8-)

yuyuto
07-31-2008, 16:11
Или може би се интересуваш от мнението само на хората на който държиш и които обичаш..
За мен е така... Пък хорското мнение след моето погребение... :P
Не знам, хич не ми е пукало, никога... Просто тия, които не ме интересуват, ги подминавам и хич не се хабя да мисля за тва, което те си мислят за мен... Просто няма смисъл да си усложнявам живота...

cherinka
07-31-2008, 16:23
Любопитно ми е другите как ме описват, обсъждат и т.н.
Хах, евала за искреното ти мнение! 8-)
Но само до там.

Saymon90
07-31-2008, 16:38
Обикновено се вслушвам в мнението на другите за мен, защото ми е интересно. А и може да намеря нещо вярно в думите им. Но зависи от кого идва коментарът, разбира се...
Но определено надживях периода, когато живях, за да ме харесват другите и правех всичко възможно да е така. Но мисля, че един такъв период винаги го има в израстването на човек - все пак трябва да има за какво да се смее после.

Наистина има хора, които пет пари не дават за мнението на останалите. Но за мен тези хора глупеят - не може да не те интересува какво се случва около теб, а мнението на околните в някои случаи е по-обективно от твоето собствено. Т.е. да не те интересува оценката на другите би могло да значи, че изобщо не те интересува как се развиваш ти като човек.... Аз-ът не е само нашата собствена представа за себе си.

RiseGirl
07-31-2008, 16:40
Мнението на приятелите ми, да...на околните - не ме вълнува :)

ScionOfStorm
07-31-2008, 16:54
Пука ми, и не ми пука едновременно. Зависи от кого идва цялата работа.

Но много мразя да ме критикуват безпочвено. Малоумно е.

PeopleAlwaysLeave
07-31-2008, 16:58
Интересува ме мнението само на хората, на които държа. На другите мога да им кажа само 'хорското мнение след мойто погребение' 8)

Samotno_Angel4e
07-31-2008, 17:01
Ммм чесно да много се интересувам и винаги гледам да изглеждам горе-долу човек... 8-) Нз но ако някой ме погледне така по странно и почвам да се чудя "Абе ко ми има пак бре?" :-D

ElisaDay
07-31-2008, 17:38
Иска ми се да не ме интересува,л обаче със ръка на сърцето си казвам, че ме интересува :D

Dumb
07-31-2008, 19:33
На всички им пука! Само 'дето малко си признават. Пък и нали сега е на мода да се бунтуваш- много qсно ,че "не ни пука".

UnABooMBeR
07-31-2008, 20:19
Само от близките ,а и нямам "стаден инстинкт" като повечето дето някои на улицата му казал че е грозен и вече ше се коля...

Deadlock
07-31-2008, 21:48
Като изключим това, че всички сме много здраво вързани за мнението на другите, неее, хич не ми пука.

~TeEnAgE_GiRl~
07-31-2008, 21:58
интересува ме мнението само на определени хора..

PinkFloydSound
08-01-2008, 07:03
^ Как пък не.
Е, добре, ще задам въпрос на хората, които пишат, че са непукисти и не ги интересува чуждото мнение.
Замислете се, никога ли не сте се засягали поне мъничко от нещо, което някой ви е казал?
Ако ми отговорите, че не сте се засягали, сори, ама сте в ебати филма...
Правят се на непукисти, после ми мрънкат кой какво и що казал..

Thoughtless
08-01-2008, 07:06
За съжаление ми пука прекалено много. Ако някой непознат ме спре на улицата и ми каже нещо ще го мисля с дни..

Crissy [*]
08-01-2008, 07:15
Много рядко..Обикновенно отминавам.Някакъв/а ще ме обсъжда дето никога повече няма да се засечеме...Ама в съвети и критики от близки хора вече бих се позамислила :)

i'm so excited!
08-01-2008, 07:37
естествено ,че ми пука.

PinkFloydSound
08-01-2008, 07:44
]Много рядко..Обикновенно отминавам.Някакъв/а ще ме обсъжда дето никога повече няма да се засечеме...Ама в съвети и критики от близки хора вече бих се позамислила :)
Ти си приятелката на лигличка? :shock: