PDA

View Full Version : Към момчетата-използвате ли грим?



ht_7j
07-31-2008, 10:27
Hora, momcheta nai-vecher, slagate li si nqkakyv grim? Kak podchertavate chertite si, ako izobshto go pravite? A kak vi se struva?

Macki, a vie kakvo shte kajete, ako gadjeto vi si slaga neshto po liceto? :)))

Редактирано от Цвети
1-ва и 7-ма точка

Jamalska
07-31-2008, 10:34
Първо,надали ще ми е станал гадже щом се маже така.2ро,ще му разбия зъбите поне да има какво да прикрива.Гнусно!

sladko_teenche_v
07-31-2008, 10:39
ОМГ!!!!не вярвах че има толкова тъпи хора!Ебати въпроса :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Я си представете някое момче в кенефа на дискотеката извадил фон-дьо тен и спиралка!!!!!Омг!Само ЕМО-тата носят грим или на сцената певците и актьорите и то за цвят на кожата само щото като те огрее прожерктора заприличваш на призрак.... :-P :-P :lol:

eXciTeD
07-31-2008, 10:52
единствено балсам за устни, да не ти се напукват мисля, че е допустимо за момче...всичко останало под формата на грим те превръща в гей/емо :)

ht_7j
07-31-2008, 11:24
Mislim, che e geisko,no v syshtoto vreme predpochitame dobre izglejdashto momcheta, a ne takiva, koito ne se poddyrjat!

A i vyprosa moje da se struva adski typ za nqkoi, no ima veche seriq kozmetika syzdadena samo a myje...Za tova pitam...ot liubopitstvo

thefreak
07-31-2008, 11:35
Mislim, che e geisko,no v syshtoto vreme predpochitame dobre izglejdashto momcheta, a ne takiva, koito ne se poddyrjat!

A i vyprosa moje da se struva adski typ za nqkoi, no ima veche seriq kozmetika syzdadena samo a myje...Za tova pitam...ot liubopitstvo
Минало е покрай поддържане това и е отишло доста далеч...
Ти имаш доста изкривено виждане за поддържано момче.

nejnaDROGA
07-31-2008, 11:38
Първо уточни за каква козметика говорим :) Защото рол-оните,кремовете,лосионите, родуктите за почистване на лицето и т.н. също са козметика :) Ако това разбираш и ти под "козметика за мъже" - ми естесвено,че трябва да използвате такива неща!!!Всеки човек,който се уважава поне малко трябва поне такива неща да използва..без значение дали е момче/мъж или момиче/жена.Безцветния балсам за устни също е позволен :)
Нооо сега ако ми говориш за руж,молив,пудра,фон дьо тен и т.н. :lol: Естествено,че не става :lol:

BoRe
07-31-2008, 11:54
Не слагам грим :)

zloto
07-31-2008, 12:04
Ммм значи слагам си гланц щото балсамчиту е незабележимо... и си подчертавам миглите със спирала манхатан... и фон дьо тенче слагам, защоту да си прикривам пъпките... а вечер си слагам повечко грим, молив и сенки например... и момичитътъ многу ме харесвааттт :-)

е нееее :?
:lol:

ht_7j
07-31-2008, 12:09
Ochna liniq, balsam za ustion, spirala za vejdi i besghe oshte enshto...Skoro vyv ANgliq e izlqzla takava....

P.S. Tova ne e moe vijdane za poddyrjan myj...No e ochevidno e vijdaneto na mnogo drugi hora, shtom cqla seriq specialno za myje e izlqzla...

zloto
07-31-2008, 12:15
Сега излезе, че си слагам по-малко грим от момчетата :lol:
Не се ''поддържам'' сякаш... така му се казва вече... човек не е ''поддържан'', ако не се маже с един куп кремчета и балсамчета, не си изправя косата и не се цапа с един тон грим :?
мдааа

doktora1mw
07-31-2008, 12:47
По смъртно не бих си сложил грим иначе за подчетаване по-ярки и прилепнали дрехи вършат чудеса :)

Jamalska
07-31-2008, 13:25
По смъртно не бих си сложил грим иначе за подчетаване по-ярки и прилепнали дрехи вършат чудеса :)дабъл бляк

voodoodoll1
07-31-2008, 13:32
Ми,аз познавам момчета които слагат малко фон дьо тен,за да прикриват белези и пъпки,както и безцветни гланцове през зимата 8-) .Но няма нищо лошо в това.
Иначе,познавам един,който се лакира,слага черен молив и е супер гадно :D

Iv4eTy
07-31-2008, 13:34
Трябва да правиш разлика м/у козметични продукти - като кремове, лосиони, парфюми и други козметични продукти, които едно момче трябва да използва за да изглежда добре и поддържано, - и гримовете, които лично за мен са за момичета. Допустим е един балсам за устни,както казаха по нагоре, защото напуканите устни са страшно неприятни, но другото вече...си е чиста педерастия.
Незнам защо си мислиш, че поддържано момче значи момче използващо грим?! За да е поддържан, достатъчно е да знае значението на думите - душ, сапун, шампоан, рол-он...ии самобръсначка :-D

LadyCarameL
07-31-2008, 13:40
Грим+момче= :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-31-2008, 13:59
Еееее не!!! Ако и момчетата почнат да се гримират... :shock: Ужас!!! Представям си преди да изляза с гаджето го чакам да си оправи грима :shock: :shock: Това е много тъпо!!! В моето училище има един дето си слага коректор и му се личи и е много грозно и смешно!!! А до бялата козметика-да може да използва! Нещо почистващо, нещо против пъпки... Но декоративна - НЕ!!!!!

GaBiIi__
07-31-2008, 14:54
ОМГ!!!!не вярвах че има толкова тъпи хора!Ебати въпроса :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Я си представете някое момче в кенефа на дискотеката извадил фон-дьо тен и спиралка!!!!!Омг!Само ЕМО-тата носят грим или на сцената певците и актьорите и то за цвят на кожата само щото като те огрее прожерктора заприличваш на призрак.... :-P :-P :lol: ahah vijdala sam nito e gei nito e emo :) :D :D

DjBaloon
07-31-2008, 19:31
Е тва някаква гавра ли е?! 8-)
Как ще се гримираме... добре ли сте.. или?!!?

mArMaLaDkA
07-31-2008, 19:40
Предполагам,че авторката е имала предвид дали момчетата си слагат фон дьо тен,пудра,балсам за устни или коректор.На мен лично ми се струва гейско.Да вземе да му се разтече фон дьо тена,ако сме навън и завали дъжд....:razz: И да има някоя и друга пъпка,ше си я намаже с нещо и ще излезе без да се срамува,не да изпада в истерия при най-малкото червено петно и да почне да се клепа с фдт и пудра.Абсурд! Една приятелка ми разказваше как братовчед й си слагал пудра или фдт,когато излизал или имал пъпка.Аз гледах така :shock: ,а когато ми каза,че братовчед й олицетворява идеала й,едвам се сдържах да не се разхиля.Ама хора всякакви.

kosachaaa
07-31-2008, 20:12
Аве я да се стягате кви гримове балсамове кви пет лева.... въййй :shock: :shock: :shock:

LiveFlower
07-31-2008, 21:05
da,toi moq vsqka sutrin me vika da hodq da go grimiram,4e o6te e neopiten vse pak.AAA daje zaedno si razglejdame nai-novite bro6uri na AVON ;).A kato se dvoumime mejdu dve spirali koq da i izbereme -az vzimam ednata,toi drugata i si gi menkame ;)

girl91
07-31-2008, 21:43
Нормално е едно момче да използва бяла козметика. От декоративната - може някой коректор за пъпки или други белези по лицето.

Kalista
07-31-2008, 22:32
Предпочитам момчето ми да е цялото в пъпки отколкото да си слага пудра или фдт

psychopath
08-01-2008, 01:05
ДаААаАА КаК дЪ нИ ИсПОлСфЪмММм

ivakavlad
08-01-2008, 07:41
сега майка ще ми помогне с очната линия че ми е трудно да си я слагам бъркам си в окото :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
абе овце може ли да сте такива бе кой е тоя малоумник който ще си слага фон дьо тен има специални коректори за покриване на белезите пъпки и други подобни които е унисекс и се исползват и от мъже и от жени а не фон дьо тен който исползва фон дьо тен е много изостанал бати още не съм станал гей когато се преориентирам към мъже ша ви са обадя да ми намерите мъж защото ще съм жина :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

donkihot
08-01-2008, 07:48
абе как мом4е ще слага грим??? :-D :grin: :-D вие сте луди...моя приятел ако си сложи нещо на лицето...сиг ще го скъсам от бз и евентуално ве4е няма да ходя с него

silveto_sisi
08-03-2008, 10:56
Hora, momcheta nai-vecher, slagate li si nqkakyv grim? Kak podchertavate chertite si, ako izobshto go pravite? A kak vi se struva?

Macki, a vie kakvo shte kajete, ako gadjeto vi si slaga neshto po liceto? :)))

Редактирано от Цвети
1-ва и 7-ма точка

1во зависи какво си слага по лицето ... 2ро .. ако го видя с фон-дьо-тен ще го пречукам .. и ще го оставя ... ;/ ... Това е .... Лудница братле ... Момчетата сте си супер БЕЗ ДА СЛАГАТЕ ГРИМ ... Няма к'во да подчертавате .. по-добре използвайте чувството си за хумор .. и мозъка си ..за да впечатлите момиче ..а да се правите на идиоти с фон-дьо-тени спирали моливи и тнт

ExTaSy__BaBy <3
08-03-2008, 12:42
Попринцип се обличам пънкарски и нося черен грим постянно..някои момичета изглеждат мн тъпо с толкова тъмен грим,но на мен страшно ми отива и се харесвам

stelenceto1
08-03-2008, 12:45
пффф мъж с грим е ужасно :shock:

pam1
08-03-2008, 12:54
бившия ми приятел седеше повече от мен пред огледалоно като почне КРЕМЧЕ ФОНДЮТЕНЧЕ и бла бла направо не се издаржаше :? :? :?
а сегашния ми приятел за мен е идеален не е манекенче,не че не даржи на външния си вид просто не се ГРИМИРА,а и за двама ни изглежда глупаво
:smt001 :smt001 :smt001 :smt001

buttertoast
08-03-2008, 13:10
Надявах се,че няма да доживея да видя подобна тема - гримиращи се момчета за мен е краааааайно неприемливо,да се изразя по-цензурирано.