PDA

View Full Version : Багаж...



xXxScreamxXx
07-31-2008, 10:39
Не вижях подобна тема и ако има съжалявам :)

Тъъ когато си оправяте багажа за море,планина и т.н. кои са нещата , които задължително взимате ?!?! :) :-D

GerSity
07-31-2008, 11:06
Задължително-телефон,зарядно,козметични принадлежности(сещаш се какво имам превид-всеки според нуждите си),нещо против комари,...
Знаеш ли какво,най-добре няколко дена преди да заминеш вземи един лист и записвай каквото се сетиш.Като дойде време да редиш багажа,вземаш листа и изпълняваш! ;) Така е най-сигурно и удобно!!!
Айде приятна почивка от мене! :))

vuvs
07-31-2008, 11:14
дрехи,телефон,зарядно,козм тика,малка плюшена играчка :D ,фотоапарата,слушалките ми за gsm-а ии не се сещам др какво :)

xXxScreamxXx
07-31-2008, 11:20
Олее ама аз няя да мога да си взема тел-а (няма да съм в БГ) и нз как ще живеееяя :( :( тфа са 10 дни :shock: :D :D

иначе за останалите неща ясно .. днеска оправям багажа ама ме е страх че ще забравя нещо :? :?

xxxSnowflakexxx
07-31-2008, 11:23
A za6to nqma da si vzeme6 gsm-a???? Ima usluga rouming aktivira6 q i gotovo. :)

Pliok0019
07-31-2008, 11:24
GSM, handsfree, дрехи и козметика. Понякога и лаптопа.

Obsession
07-31-2008, 11:36
gsm и зарядно, козметика, необходимите дрехи.

ElisaDay
07-31-2008, 12:31
Активирай си роуминг и ще можеш да си вземеш телефона :D
По темата : телефон, зарядно, мп3, слушалките към телефона, цифровия ми фотоапарат, козметика, мнооого дрехи, дранкулки (всякакви обички,гривнички,герданчет а и пр.) , лаптопа и сега не се сещам за друго :)

Sasha2k8
07-31-2008, 12:35
Задължително-телефон,зарядно,козметични принадлежности(сещаш се какво имам превид-всеки според нуждите си),нещо против комари,...
Знаеш ли какво,най-добре няколко дена преди да заминеш вземи един лист и записвай каквото се сетиш.Като дойде време да редиш багажа,вземаш листа и изпълняваш! ;) Така е най-сигурно и удобно!!!
Айде приятна почивка от мене! :)) И аз така правя. Лист и всичко необходимо си го записвам и го слагам в куфара :)

miloto_girl_4e
07-31-2008, 12:45
Няколко дена преди са почна да си оправям багажа, започвам да си записвам какво трябва да се взема.. :) Сега ще карам на примависта най-важните неща :)

- дрешки :D
- мобилния, зарядното и handsfree-то
- козметика
- лекарства, лепенки и т.н
- фотоапарат и зарядното към него
- някакви дрънкулки и бижута

miss_asi
07-31-2008, 12:54
И аз си записвам всичко на едно листче.
-Дрешките-та те са неизменна част.
-Телефончето-хм иначе какво ще правя 10 дни с нашите :?
-mp4-ката която е пълна с развлекателни филмчета и хубава музика
-козметика
-зарядните за телефоните mp4-ката и фотоапарата
-тетрадка и цветни химикалки :D детска му работа :D
-някоя тъпа книга :-x не че искам де ама никои не ме пита :cry:

xXxScreamxXx
07-31-2008, 12:54
Оуууууууу вие обувки не взимате ли бре хора :D :D

Ааа ина4е някой ако ми разкеже пове4е за онуй нещо роуминг ще съм му мн благодарна.. тфа в мтел дет го пише нищо не ми говори :lol: уЖАааааааааасс ... и4 ме няма в технологиите :? :?

miss_asi
07-31-2008, 12:57
Е за къде сме без обувки :D за ройминга ще разгледам какво пише в мтел и най-важното ще се опитам да разбера за какво стаа въпрос!

sweet_bunny
07-31-2008, 23:43
Трите гребена за различно оформяне на косата,гердани,гривни,шамп ана и MP3-плейъра

petet
08-01-2008, 00:18
Лаптопа,телефон,зарядно,ня олко мюз албума и dvd,дрехи,някави боклуци,които едва ли ще погледна,задължително камерата,зарядното,картата с памет,парфюми-дезедоранти,шампон и душ гел(зависи де отивам),химикал,списание,во да,нещо за кльопане

Seducti0n
08-01-2008, 00:45
Оправям си багажа в последния момент и въобще не се влия от мрънкането и негодуването на мама.
Количеството на багаж зависи до голяма степен от това къде и за колко време отивам, но в общия случай:
-дрехи
-мобилен, зарядно и слушалки
-четка за зъбки и паста
-лещи, контейнерче и разтвор
-обувки
-разни гримчета, парфюмче и т.н
-да не забравим доброто настроение и една огромна усмивкаа! :smt003 :smt003

Izzy_
08-01-2008, 08:04
Аз какви ли глупости не нося и накрая пак се оказва,че съм забравила нещо. :D Иначе зависи къде отивам,кой сезон е и т.н. Все пак:
-->дрехи
-->обувки
-->козметика
-->лаптопа(накъде без него 8-) )
-->GSM-а и зарядното
-->фотоапарата и камерата
-->разни боклуци от сорта на бижута,ластичета,очила и др. такива
-->Кока кола,сок или вода (просто задължително,още като се кача в колата или автобуса или там каквото е :D ,тряя да имам)
-->малко тефтерче и химикал,за всеки случай :)

xXxScreamxXx
08-01-2008, 08:31
-да не забравим доброто настроение и една огромна усмивкаа! :smt003 :smt003

Ето0 това е най-важното0 :) :grin: