PDA

View Full Version : Хип-хоп и Рап



Doppelganger
07-31-2008, 11:45
Не знам дали е имало такава тема преди,но до колкото видях в "Търсачката"не намерих като моята.Значи темата е за това коя Хип-хоп,рап Група/Изпълнител харесвате и коя Група/Изпълнител не ви харесват и защо.Можете да ползвате следния шаблон.
Аз ще съм първи.....
Любим изпълнител:T.I.,Ludacris,Swizz Beatz,Juvenile,Lupe Fiasco,Chamillionaire
Любима Група Хип-хоп/Рап:Three 6 Mafia,Onyx,The Perceptionist
Мразен изпълнител:Lil Wayne,50 Cent,The Game,Tony Yayo
Мразени Групи Хип-хоп/Рап:East Side Boyz,G-Unit
Защо:Харесвам доста от изпълнителите от Dirty South,но най-харесвания ми изпълнител е T.I. ,защото ми харесва неговото творчесто,смислените песни и защото е голям пич в живота.Не харесвам тези изпълнители,защото мисля,че те мислят само за себе си и парите си.Lil Wayne ме дразни заради гласа му , а 50 cent се превърна във Поп изпълнител с неговите дуети с Никол и Ейкън.И той вече за мен не е никакъв Рапър,особенно с последният му албум "Curtis".
Само да помоля без Хейтърски коментари и изказвания

Inncho
07-31-2008, 12:54
Не ми допада рапа като музика,но като стил на обличане да-фен съм на широките дрехи :grin:

ghetto_superstar
07-31-2008, 14:27
Любим изпълнител: 2pac,Jadakiss,Ice Cube,DMX,LL Cool J,Redman,Young Joc,Methodman,Nas,P.Pablo,Joe Budden,Notorious B.I.G :grin:
Любима група:Cherish,B.O.B
Мразен изпълнител:Freeway,Lil Wayne,Nelly
Мразени Групи:Jurassic 5

Al3ksandra
07-31-2008, 16:12
Любим изпълнител: Lil Jon, Lil Wayne , Bow Wow , Akon, Trina , Chyna White, TQ, Ludacris , DaDdy YankEe, LuMiDeE, Speedy, LL Cool J, Busta Rhymes , Nelly , Ciara, Missy Elliot, Will Smith, Ice Cube.

Любима Група Хип-хоп/Рап:Three 6 Mafia, Raptile
Мразен изпълнител: Sean Paul
Мразени Групи Хип-хоп/Рап: .....
Защо: По принцип харесвам почти всякакъв хип-хоп & рап, дразнят ме разни рапърчета но са неизвестни такива, които за съжаление не си правя труда да ги помня ;) Харесвам най-вече LIl Jon, защото ме кефи бруталността му :-o Ludacris пък си ми е любимец от много време насам, ( с години) още от оня хит Act A Fool :) Не са за изхвърляне и Lil Wayne (Има страшен як глас ), LumiDee & Speedy , Daddy QnkeE, който му свалям шапка.. Както и на Busta Rhymes и да не забравя че яко ме кефи и Missy Elliot :) В общи линии тия изпълнители ме кефят, другите по-малко или ги мразя, не защото са гадни нещо не могат да пеят или нещо подобно, а защото не ме кефи стила им. Също ме дразни един дебелак много го мразя, дето се опитва да рапира нещо и все го пускат по телевизията и незнам как още го слушат ... :D

Jamalska
07-31-2008, 16:50
не че ще кажа нещо за другите...ама Шон Пол какво общо има с рапа?

RottenFlesh
07-31-2008, 16:50
Любим изпълнител:Тъй - 2pac , Eminem , Snoop dogg , Nas , Busta Rhymes , Juelz Santana , Dr Dre , DMX , Missy Elliott , Xzibit , Immortal Technique и мнооого други :D
Любима Група Хип-хоп/Рап: Wu tang clan ест , Bone thugs-n-harmony , 3-6 mafia , D12 , Qwan
Мразен изпълнител: Lil wayne , 50 Cent , Soulja boy , Plies
Мразени Групи Хип-хоп/Рап: Gay Unit 8-)
Защо:Защо харесвам рапа?От всички стилове , които слушам той ме кара до пълна полуда.Няма смисъл да казвам защо харесвам 2 пак , Снуп , Дре или който и да е - просто си е ясно че , те са най-добрите , но за съжаление вече хип-хопа не е какъвто е бил през 80-те и 90-те.Сега всички "пеят" и "рапират" за това колко пари имат в джобовете си , а по клиповете им се развива едно и също действие - те си "рапират" , на заден план са им наредени 34783-те мерцедеса и Ферарита , а до тях съвсем леко облечени мацки се кълчат , все едно работят в стрийптийз бар :D Надявам се разбрахте и , защо мразя повечето от днешния "рап". :)

Хепи? :D

preichetoy
07-31-2008, 17:42
Харесвани изпълнители: Yarah Bravo, Chamillionaire, 2 pac, Snoop. Missy Elliott,
Харесвани групи: One Self, Jedi Mind Tricks, Three 6 Mafia
Нехресвани изпълнители: 50 cent, Lil Wayne, T.I. (не знам защо, просто много ме дразни), Soulja Boy and other

Напълно подкрепям мацката с предишното мнение.

Al3ksandra
08-01-2008, 11:14
не че ще кажа нещо за другите...ама Шон Пол какво общо има с рапа?

Ами защото не моvаh да се сетя за името на някой рапър от тия дето ме дразнят :D Sorry