PDA

View Full Version : Какво стана изведнъж?



kuchence
07-31-2008, 13:53
zdraweite...abe imam si priqtel ot godina i neshto i mn se obichame i izwednyj mi napisa nqkuw sms "ne me zanimawai..."i nqkwi takiwa..bez da mi kazwa prichina .zwanqh mu super mnogo pati i samo kato mi chu glasa i zatwori telefona i ne mi wdigna poweche!dori ne mi kazwa zashto go prawi ws towa ...az mislq che nqkoi mu e kazal neshto za men ..pak i izlizah s biwshiq si i edin negow priqtel me widq...makar che nishto ne sam prawila!!!i nz kajete mi kakwo da naprawq da prodalja li da mu zwanq ili da izchakam da mine malko wreme...wyobshte si nqam na ideq kakwo e stanalo i kakwo si misli obache mi e besen ;( daite nqkakuw suwet

т.7
krem4et0

Love0nlyMyself
07-31-2008, 13:59
начи .... щом вие е видел некъф негов фр сиг му е казал нещо ... което го е пржокирал и е решил да направи така
друга причина може би си има друга от колко време ходите ?! щото в днешно време сички ползват думата обичаме или обичам а са от няколко седмици заедно ... според мен ако знаеш къде живее и щом не иска да те чуе по тела отиди до тях и го накараи да поговир с теб и да ти акйе причините за които е постъпил така и да не те лъже .... друго нз какво да кажа

winex86
07-31-2008, 14:33
А ти сигурна ли си, че това излизане не е имало някаква...хм .. предистория? За мен например беше напълно достатъчно да разбера че приятелката ми е излизала повторно с човек, с когото вече я бях хващал да ми изневерява (но тя ми се кълнеше, че няма да се повтори), за да я зарежа без да се замисля.. Така че, помисли по-далеч в миналото, показвал ли е някакви реакции на ревност при споменаване на бившия ти, доколко е ревнив като цяло и т.н.
При някои пичове, за да изревнуват е необходимо изключително малко..

stelenceto1
07-31-2008, 14:50
кофти ситуация, аз също мисля, че е най- добре да се срещнете лично и да изясните нещата

kuchence
07-31-2008, 14:56
ne obicha me naistina...nz weche i az se samnqwam da ne si e nameril dr zashtoto tolkowa mn sms i hilqda pati mu zwanqh i ne mi otg...kaza mi "nameri si nqkoi dr typcho i zabravi za vs mejdu nas" i towa beshe,.pak sam izlizala i dr pat s biwshiq si i daje mu kazah i toi ne se qdosa...nikakwa reakciq sq izwednaj nz

babykiller_
07-31-2008, 15:03
ми и аз да бех и аз щех да те зарежа мн тъпо си постъпила да излизаш с бившия си като толкова искаш сега се върни при него пууу.. :-o и вземи пиши на кирилица

xxxSnowflakexxx
07-31-2008, 15:03
Явно неговия приятел му е казал 4е те е видял с друг и за това сега си в това положение

sexa_na_kompleksa
07-31-2008, 15:03
Намери го и поговорете. Дължи ти поне едно обяснение, все пак сте били заедно повече от година.

winex86
07-31-2008, 15:05
Е в такъв случай, значи някой здравата е украсил историята и те е наклепал пред него така че гледай да имате пряк контакт. Щом не те оставя да обясниш, значи самия той не е убеден, че това, което са му казали и вярно. Кови желязото докато е горещо ! Тичай към тях и се облегни на звънеца докато не кандиса да излезе и да говорите :) Успех !

kuchence
07-31-2008, 15:23
mi nz...mn me e strah da ne si e nameril druga..nikoga ne e bilo taka winagi se oprawqme kakwoto i da stane..a sega daje ne mi wdiga ne mi pishe..kaza mi "ne govori za men pred nikoi,ne si misli za men,ne me spomenawai pred kogoto i da bilo" ;[

tedy_hi91
07-31-2008, 15:43
Според мен неговия приятел наистина те е наадил мн яко.Но съм сиг че той не иска да сте разделени.Поговорете!(И НЕ ИЗЛИЗАЙ С БИВШИЯ ! ! !Това че не е птриагирал като си му казала не означава че не му е повлияло или, че не е изревнувал)

sLaDkA_GrEsHkA
07-31-2008, 17:13
problema moje da se reshi samo face to face 8)

krisiiiiito
07-31-2008, 18:13
просто трябва да намериш начин да се срещнете трябва да си изясните всичко .. намери начин

Presley
07-31-2008, 18:20
Ако искаш да се свържеш с него,ще успееш.

sasha_90
07-31-2008, 18:23
Определено неговият приятел,който те е видял с бившия,му е казал.Затова сега си мисли,че все още има нещо между вас.Опитай да му обясниш,че не е така.А ако не стане,не знам...Не е трябвало да се виждаш с бившия...

PLuScHeTo
07-31-2008, 18:25
То вие хубаво само сте излизали.. ами постави се на негово място как се чувства той. Едва ли му е много добре, защото си мисля, че неговия приятел ще е поокрасил историята като те е видял... говори с него, но лично, не по телефона или смс-и. Успех все пак :wink:

didi_baby
07-31-2008, 18:27
Абе няма телефони,скайпове и такива,отиваш при него и му казваш всичко

sladkata_bebz
07-31-2008, 20:31
Определено неговият приятел,който те е видял с бившия,му е казал.Затова сега си мисли,че все още има нещо между вас.Опитай да му обясниш,че не е така.А ако не стане,не знам...Не е трябвало да се виждаш с бившия...
+1
трябва да си се изясните очи в очи

gangstata
07-31-2008, 20:32
Остави го да му мине..Тогава го потърси и му искай обяснение..

sexy_sladur4ety
08-01-2008, 11:33
[color=violet][i][b]mi spored men :-o trqbva da vidi6 tozi fr koito te e izportil i da govori6 s nego i sled tova da vidi6 gajeto si,za6toto taka pone 6te znae6 kakvo mu e kazal ili pone ot4asti ako ne izlaje :-D i prodaljavay da tarsi6 na4in da govori6 s gajety si ,daljite si pone edin seriozen razgovor ako i tova ne6te da napravi ne se zanimavay s nego :)

neshtopotaka
08-01-2008, 14:48
izchakai malko i togava go potyrsi pone za da razberesh zashto e stanalo vsichlo tova Uspeh!! :)