PDA

View Full Version : Хлопа ли ми нещо ?!



F[!]F[!]
07-31-2008, 15:41
Та така единственото ми желание е да се самоубия !!!! .... Хлопа ли ми дъската ?! .... Мразя родителите си, те са ужасни на 16 съм а вечерния ми час е 9ч .... Бъркат се в живота дори те решиха (без да ме попитат ест ) какво ще уча в гимназията.... майка ми мрази най-добрата ми приятелка ... ако сутринта изляза на кафе вечерта не мога ... да ходя на Бар , Дискотека или някакъв Нощен клуб АБСУРД И ДУМА ДА НЕ СТАВА ... та така ако може някои да ми помогне ( в което мн се съмнявам ) Тъй като нашите не ме слушат ... както и да е ... т'ва е от мен .. :( :( :( мн бих искала да зная какво мислите , и да го направя или не .... :-k :-#

Duvessa
07-31-2008, 16:06
Първо, престани с глупостите- щяла да се самоубива. Има хора с много по-тежки проблеми от твоите. Родителите ти не искат да ти вредят, просто са твърде вманиачени в успеха ти. Правят всичко за твое добро, но прекаляват с грижите. Обясни им как се чувстваш, кажи че искаш да вземаш сама решения и че си достатъчно отговорна за това, но едва ли думите ще са достатъчни, затова се опитай да им го докажеш по някакъв начин. Все пак това е твоят живот и ти рано или късно ще допускаш грешки, но в крайна сметка и те са необходими за развитието на личността. Трай си за баровете и нощните клубове- и аз ако имах 16 годишна дъщеря не бих я пускала по подобни заведения.

NightGuardian
07-31-2008, 16:10
Направо влизай във ваната и се дави!

Хората бягат и ходят на бар... ;)

Здравият разум
07-31-2008, 16:25
Още ти е рано да се самоубиваш, поне първо натрупай някакви солидни дългове към мафията, пък тогава... Сега, до девет вечерта нямаш никакъв проблем да си направиш кефа, принципно. Сигурно е кофти това да ти е часът на 16, ама какво да се прави? Ако толкова те сърби да се шляеш по барове и тям подобни до късно, просто не се прибирай, когато вашите ти казват, и ходи! Прекрачи им границите, подрий им авторитета и виж какво ще стане! Надали ще те заключат у вас. Като цяло, колкото по-рано почнеш да не им спазваш правилата, толкова повече свобода ще си извоюваш. Стига се и до доста шибани ситуации, аз лично много съм сгафвал като малък, че и сега, но за нищо не съжалявам. Ако се пазиш да не правиш (прекалено големи) простотии, няма да имаш особени проблеми. А дори и да сгазиш лука, пак не се свършва светът. Тегаво е известно време, но после и на теб ти минава, и на дъртите.

agapiseme
07-31-2008, 16:28
Q spokoino!Nameri si drugi razvle4eniq ;) Pylno e.Sled 2 god 6te pravi6 kvoto si iska6 i si tro6i glavata ,ako iska6.I moite sa konservi,no az samo tihi4ko si psuvam ;)

Obsession
07-31-2008, 16:45
Няма нужда да се самоубиваш, когато станеш студентка и заживееш без тях (а аз съм убедена, че няма да искаш да учиш в същия град и да живееш при тях) ще имаш пълна свобода. До тогава нищо не можеш да промениш. И аз не съм волна птичка, ама не съм хванала ножа. Наистина доста те ограничават, няма спор, но може да е и по-зле.

Pedigree
07-31-2008, 16:49
На 16 по барове?

Яко ти хлопа. =D>

miss_asi
07-31-2008, 16:52
Спокойно!Недей сега така само още няколко години и едва ли ще се съобразяваш с тях.Те просто искат да са сигурни че няма да направиш техните грешки за това го правят.Не че аз имам много по-голяма свобода от тебе.Така че помисли че скоро няма да им искаш мнението и ще си живвеш живота!

g_antonov
07-31-2008, 17:18
На 16 по барове?

Яко ти хлопа. =D>
6to be normalno e

GbSy
07-31-2008, 17:19
Еее, не го превръщай в най-големия си проблем.
И аз имам вечерен час до 8.30 ама не съм се тръшнала. Е, аз съм на 13, но все пак, доста деца на моята възраст са до къде-къде по-късно. Ама, нейсе. Сега не мога да се ядосвам, аз като изляза в три... пет часа навън, така че...
Излизай си раничко следобед с приятелки и си ходете някъде в някой парк/площадка/пред блока/в училище... Има толкова места за ходене, не е нужно само по кафенета и дискотеки да се ходи.
С малко въображение ще измислиш как да се забавляваш!

vbox4o
07-31-2008, 17:27
да ти имам проблемите :shock: :shock:

beautiful~kiss
07-31-2008, 17:37
Не,на ваште им хлопа...

little_elf
07-31-2008, 17:45
Айде стига глупости.Хора с много по-сериозни проблеми не искат да се самоубиват.Ако за всяко нещо реагираш по този начин :? .Родителите ти просто се стремят да те предпазят от грешки и от попадане в лоша компания.Нормално е да се притесняват за теб.А как стои въпросът с доверието?Показала ли си им,че може да се държиш отговорно на твоите години и заслужаваш да ти вярват напълно?Ако си го направила,просто седнете заедно и си поговорете.

xpucuto
07-31-2008, 19:33
Говори с родителите си, кажи им, че вече си голяма...бла, бла...няма никой да те изяде ако си навън по-късно(стига да не си сама!!).
Кажи им, че другите ги пускат до по-късно...

Loshotia
07-31-2008, 19:54
Единственото, с което не съм съгласна е вечерният час- за лято 9 е рано.

Пробвай се да се поставиш на мястото на майка си. Като гледаш новините и четеш вестници- по колко убийства и изнасилвания стават. И то все на такива шарани като теб- на по 14, 15, 16 години. За дискотеки и барове- абсурд. То затова и закона е за 18 години. Макар че за някои хора и 18 е малко. А за да мрази приятелката ти- едва ли е без причина.

sladur4etyYy
07-31-2008, 20:46
offff i taq 6sa samoubiva :x mi are puk samoubivai sa kato ti e tolkova akula :-x

hiphopDancing
07-31-2008, 21:08
Mai prekalqva6 s dramatiziraneto... Kvo iska6 da si jivee6 jivota kakto si iska6 i za tva 6te se samoubie6 za da ne go jivee6 izob6to...ne mi zvu4i kato re6enie na problema !!! Po-dobre se radvai na ne6tata koito ima6, a ne na tezi koito nqma6 ;)

sweet_bunny
07-31-2008, 23:13
И дума да не става за самопубиване!Не се сърди на родителите си.Предполагам,че те искат да се прибираш в 21:00,за да заспят спокойно с мисълта,че си си вкъщи и жива и здрав,а не примерно някъде по улиците мъртво пияна.Сигурно в очите им ти още си онова момиченце,което до преди години си е играело с кукли и плюшени играчки. :-o

F[!]F[!]
08-12-2008, 09:57
Мерси все пак за отговорите ... ще се пробвам да ги убедя ( но е малко съмнително ) ... ::: :oops:

Inalcanzable
08-12-2008, 10:37
Това не е достатачно за да се самоубиваш