PDA

View Full Version : Как ви разбраха ,че пушите?



NightGuardian
07-31-2008, 15:58
Има тема по-долу , знаят ли ви родителите , че пушите и ми стана интересно как точно са ви разбрали , ако знаят... :)

Аз пуша и ме разбраха малко странно...
Незнам от къде скимна на нашия да ме пита "Пушиш ли?" , та отговорих му с "НЕ" и той каза "Закълни се в мен" и тогава му казах ,че пуша...
Имаше малка лекция , но с времето се оправихме дори сега пуша пред цялото ми семейство...Но , ако ги ядосам малко и казват , не пуши пред мене много си малък.. :)

btw:Няма по-хубво нещо , да си чаткаш и разглеждаш на компютара и да си пушкаш и да пиеш кола... 8-)

Cveti Loves Vanio
07-31-2008, 16:13
Blazq ti 4ove4e ;)
Nashte kato razbraha pyrviq pyt(shtoto na 3-4 pyti razbirat :D ) beshe ot skype-a mi, bqh si pisala s edno gadje, skarahme se i mu kazah 4e "otivam na kafe da izpusha nqkoi fas" i bashta mi go beshe pro4el :D
ot tam esstestveno karanici, gluposti,s kandali, kazah 4e nqma da pusha vehe ;)
Posle nqkoi im beshe kazal i taka 3 pyti :D i sq veche kato me pitat dali pusha az kazvam:"NE" i te ne mi vqrvat, no ne im davam da me razpitvat, kazvam prosto:"of, molq ti se..." i do tam :D

4eere6ka_kiss
07-31-2008, 16:15
Ми бях скрила 5 цигари в една кутия и я бях сложила в мойта стая и понеже майка ми много обича да рови навсякъде и видяла кутията и естествено да не пропусне нещо я отворила и видя цигарите .... Вика ми абе ще подпалиш къщата с тва и се засмя :D Мноо ми стана шибано ама тя вика още си малка ама ако искаш може да си пушим заедно на кафенце :D И други случаи е имало ама тва е най-гадния

miss_asi
07-31-2008, 16:15
Нашите нз дали знаят ама 100% подозират нещо защото като се прибера вечер мириша на цигари и така.

Brunoo
07-31-2008, 17:22
Абе те хората се опитват да ви спасят от тея боклуци,вие се чудите как да се правите на интересни.Всеки пушач рано или късно започва да съжелява,че въобще някога е пропушвал,но в повечето случаи вече е късно за отказване. :smt018 Та моят савет е-отказваите ги,докато можете!

SeXyL[!]Nk@
07-31-2008, 17:34
Еми майка разбра,1 ден не помня в кой клас,но аз нея немога да я лъжа. :D Се някак си ме хваща мамка му. ПС: sorri за псувнята. :-D

kvartalnata_kuchka_69
07-31-2008, 19:29
Ми майка ми ме попита един път дали пуша и на мен ми беше писнало да го крия и и казах истината...

XceSS
07-31-2008, 22:19
Абе те хората се опитват да ви спасят от тея боклуци,вие се чудите как да се правите на интересни.Всеки пушач рано или късно започва да съжелява,че въобще някога е пропушвал,но в повечето случаи вече е късно за отказване. :smt018 Та моят савет е-отказваите ги,докато можете!

+1
Иначе като малък много пъти са ме хващали (10-15) и то най-накрая им омръзна на хората да ми викат за това и от 5 години вече си ме знаят :)

psychopath
08-01-2008, 01:14
ми намериха цигари...как :D

petet
08-01-2008, 01:17
Абе те хората се опитват да ви спасят от тея боклуци,вие се чудите как да се правите на интересни.Всеки пушач рано или късно започва да съжелява,че въобще някога е пропушвал,но в повечето случаи вече е късно за отказване. :smt018 Та моят савет е-отказваите ги,докато можете!

Еми то и техните...единият пуши пред техните...тва направо е шокиращо.Другите пък си пушат с майка си... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
И въпроса е да не се вика,а да се седне и да се обясни риска от цигартие,и от там насетне да правиш каквото искаш....но 90% от родителските тела са такива...ходят крещят и влиза през едното ухо,през другото излиза...просто нямма думи.Ама не аз се тровя де...

marsa
08-01-2008, 01:18
Мама ме видя някъде около блока, тате още не знае :-)

falloutgirl92
08-01-2008, 07:07
Maika mi kato razbra hi4 ne mi se kara daje sum pu6ila nqkolko puti s neq ama ba6ta mi... :-x

nefchi_bs
08-01-2008, 07:55
Еми аз сама им казах..Последва лекция за вредата от цигарите (и двамата пушеха по тва време :-D ) И така на другия ден тати ми подари запалка и тва беше :D Ама на мен все още ми е наудобно да пуша пред тях...Просто немога да го направя,гледат ме с един такъв странен поглед :shock:

Seducti0n
08-01-2008, 09:24
Мама разбра тъй когато пропуших си взимах от нейните цигари, на по късен етап започнах да си купувам.Миналата година на рождения ми ден/като станах на 15/ започна да ме разпитва дали сме пушили в дискотеката ала-бала и ми каза, че знае и така.
Слава богу не е имало някакви скандали.Сега не и беше особено приятно на жената, но не сме се карали по този повод, пък и аз не пуша много (:
Колкото до баща ми-На 90% съм сигурна, че знае, но като че ли не му се занимава с това да повдига темата.

1994_gabi_94
08-01-2008, 12:08
аз лично не пуша но мама и тати незнам защо ама са обедени че го правя но какво да се прави смахнати родители :D :D :D

CuteBaby
08-01-2008, 14:36
Баща ми знае че само съм пробвала,а майка ми знаеше,че пуша и преди около година и половина бях с нея на кафе и тя си запали цигара и ме пита:ми ти какви цигари пушиш и аз и казах...и от половин година пуша с нея :)

petet
08-01-2008, 14:51
Пушил съм 1 седмица прди година...не ми хареса и никога неискам отново...баща ми знае,щото като си говорим някой път става въпрос и така,за майка ми ... ми сигурно и тя знае

PeopleAlwaysLeave
08-01-2008, 17:05
Майка ми намери 2 кутии с цигари в чантата ми - едната беше моя, другата на езна приятелка. Вечерта беше съобщила на баща ми и той само ми вика "нещо да имаш да казваш" и нищо повече... В началото майка ми се дуднеше да ги спирам ама ся вече свикна и си пуша спокойно и пред нея, и пред баща ми.

Insalutary
08-01-2008, 17:10
Бях 8-ми или 9-ти клас и ми беше писнало да се крия и да се озъртам като идиот всеки път като запаля цигара и просто реших да кажа на нашите и толкоз. Яярно, че не мина без редовното конско, ама после се усетиха,че ако не искам няма да ги спра, а просто ще се крия по- усърдно и решиха да не се хабят!

na1xn
08-01-2008, 17:23
ne znaqt za sq :)

julushko
08-02-2008, 18:04
На мама сама си казах, а тате ме видя, но не казва

cooool
08-02-2008, 20:58
A pu6a, ili pu6eh samo kato sam nervna, ili po-to4no kato iskam da si razbiq glavata, ili da si otseka rakata, ta za po-leko - pu6eh po nqkoq dr cigara, ne 4e mi haresva6e, ne za dr, a za da mi e gadno.. a ina4e maika mn pati me e pitala, i vinagi kogato me e pitala, sam i kazvala 4e sam probvala, parviq pat sigurno be6e kato bqh nqkade 6 kl, no az ne pu6a i nqma za kakvo da mi mrankat.. a ina4e, predi nqkolko meseca imah edna kriza i edna kutiq s cigari si stoe6e na dolnoto raft4e na masata v staqta mi, bez da q kriq s meseci, no nikoi ni6to ne me e pital.. te me vijdaha 4e angeli mi se privijdaha, a na men mi se hode6e pri tqh i ne se interisyvaha, naistina mn mi se be6e nasabralo.. a posle kutiqta iz4ezna, nz kade otide..
a sestrata si pu6i ot okolo 1-2-3 godini moje bi, neznam to4no.. neznam nqkoga da se e krila osobeno, sega e na 20, no mislq za prav pat pu6i okolo bala si za zavar6vaneto.. kato q bqha qdosali na6te.. a ina4e mislq 4e i az sam palila pred na6te, na ob6ti sabiraniq.. e, ne si spomnqm to4no, no ne sa mi govorili.


Vajnoto sega e, 4e ne pu6a!!!!

ELFIQ
08-02-2008, 21:37
аз не пуша :grin:

Pliok0019
08-02-2008, 22:17
Аз не пуша. Иначе съм пушела и с майка ми и с приятеля й. Това беше отдавна, когато подобни неща ми се струваха интересни...

slunchiceto0
08-04-2008, 07:28
ми мен всеки ден ме надушваха..пушиш ли не..тия около мене..и така на рдто ми ме хванаха с цигара..ма не са ми с екарали,нито са ми спирали джобни ..само ми казаха "по добре не пуши" ..ма не ми дават да пуша пред тях :D в нас си пуша на балкона..опред компа рядко шото баба ако ме види направо в гроба ше отиде :D