PDA

View Full Version : АЕЦ



petet
07-31-2008, 16:59
Абе хора някой гледа ли когато след като Путин си тръгна един Американец от МААО дойде при Слави и голата глава го пита защо затвориха АЕЦа,а той отговори,че било голяма грешка и искренно се извинява на българският народ :-x :-x :-x

Интересно ми е защо затвориха нашият здрав АЕЦ,а оставиха да работи абсолютно "тумура на Балканите" румънският АЕЦ - Черна вода ?!?!?!?!??!!!?!? Като за техният не веднъж са се писали статии,колко зле поддържан и в какво състояние е?!?!?!?!!!?! Мамицата им Американска (ЕС)

acleverboy
07-31-2008, 21:13
Еми то 2 блока на Чернобил все още работят в Украйна,а и в др. пост комунистически страни АЕЦ-овете дат са построени от Русия не са в по-добро състояние от наште.Ама едва ли ще ги включат 3-и и 4-и блок на АЕЦ Козлудуй

RAWRRR
07-31-2008, 21:14
нашият здрав АЕЦ? :lol:
За румънския АЕЦ не знам,но нашия е с много стара техника,реакторите са то4но от вида на тези на 4ернобил.
Планираният АЕЦ-Белене трябва да е с нови реактори.

petet
07-31-2008, 23:12
Това,че реакторите са стари и са същите като в Чернобил да не значи,че са опасни.Всичко е за пари.И нов да беше пак ще го затворят...Защо ли

kristo
08-01-2008, 09:06
нашият здрав АЕЦ? :lol:
За румънския АЕЦ не знам,но нашия е с много стара техника,реакторите са то4но от вида на тези на 4ернобил.
Планираният АЕЦ-Белене трябва да е с нови реактори.
Нашият АЕЦ си беше съвсем съвсем изправен и нямаше никакви проблеми по него. Всички френски експерти и като цяло и от други западни страни го изследваха цялостно и заявиха, че нищо му няма, но нашите продажници го затвориха, като заявиха най-нагло и арогантно, че влизането ни в ЕС зависело от това дали ще затворим 3-и и 4-ти блок :x.
Аз питам кое е по-важното, да имаме АЕЦ, който да снабдява България и целите Балкани с електроенергия или да влезнем в някакъв си ЕС, от който сега засега нищо положително не сме видяли :x?!

Diam0nD
08-03-2008, 23:19
а бе я да си гледат работата ес и америка ... аец-а да си бачка ,не да ни карат да внасяме електричество и да сме зависими !! (криско гледах плакатите ви за 105 години от Илинден-малко бяха смотанички ... догодина по-хубави ;) )

valkanovb
08-04-2008, 00:30
нашият здрав АЕЦ? :lol:
За румънския АЕЦ не знам,но нашия е с много стара техника,реакторите са то4но от вида на тези на 4ернобил.
Планираният АЕЦ-Белене трябва да е с нови реактори.
Нашият АЕЦ си беше съвсем съвсем изправен и нямаше никакви проблеми по него. Всички френски експерти и като цяло и от други западни страни го изследваха цялостно и заявиха, че нищо му няма, но нашите продажници го затвориха, като заявиха най-нагло и арогантно, че влизането ни в ЕС зависело от това дали ще затворим 3-и и 4-ти блок :x.
Аз питам кое е по-важното, да имаме АЕЦ, който да снабдява България и целите Балкани с електроенергия или да влезнем в някакъв си ЕС, от който сега засега нищо положително не сме видяли :x?!
milqrd i polovina samo za nachalo

petet
08-04-2008, 00:37
нашият здрав АЕЦ? :lol:
За румънския АЕЦ не знам,но нашия е с много стара техника,реакторите са то4но от вида на тези на 4ернобил.
Планираният АЕЦ-Белене трябва да е с нови реактори.
Нашият АЕЦ си беше съвсем съвсем изправен и нямаше никакви проблеми по него. Всички френски експерти и като цяло и от други западни страни го изследваха цялостно и заявиха, че нищо му няма, но нашите продажници го затвориха, като заявиха най-нагло и арогантно, че влизането ни в ЕС зависело от това дали ще затворим 3-и и 4-ти блок :x.
Аз питам кое е по-важното, да имаме АЕЦ, който да снабдява България и целите Балкани с електроенергия или да влезнем в някакъв си ЕС, от който сега засега нищо положително не сме видяли :x?!
milqrd i polovina samo za nachalo

Ооооо тия на някой друг ги разправяй!!!
Когато покажеш,че наистиа сме получили милиард и половина и не сме дали абсолютно нищо на ЕС и изобщо покрай тази инфлаация тогава говори....
от ЕС освен,че губиме,губиме и пак губиме ,полза няма

SHEMKOV
08-08-2008, 17:54
Знаете ли какво по принцип наща държава е мн ама мн хубава имаме си страхотна природа и тн с две думи е супер. Но докато ни управляват такива лайнари все ще сме зле, найстина с този ЕС ни го начукаха и то много здраво аз се чудя как още търпим а не се вдигнем да блокираме пътищата, постоянно увеличение на тва на онова никога не са казали ще има намаление, докато не направим една хубава стачка ама цяла България да се включи и да се блокират пътищата няма да се орпави положението.

diver
08-08-2008, 18:52
97-ма кво стана като имаше размирици пред парламента,викаха ''червени боклуци'', онея се махнаха,дойде костов и пак същото.

Та не ми се струва все да е от управляващите :)

valkanovb
08-08-2008, 19:48
Emi prosto zaradi takiwa licemeri sme taka.I nawsqkade ne samo tuka cenite otiwat nagore.Inflaciqta w Zimbabve naprimer e 2,200,000%.Taka 4e ne se vaikaite emi po4nete da prawite neshto a ne da sedite po nqkwi forumi i da psuwate uprawlqwashtite.

kristo
08-10-2008, 00:16
Emi prosto zaradi takiwa licemeri sme taka.I nawsqkade ne samo tuka cenite otiwat nagore.Inflaciqta w Zimbabve naprimer e 2,200,000%.Taka 4e ne se vaikaite emi po4nete da prawite neshto a ne da sedite po nqkwi forumi i da psuwate uprawlqwashtite.
А, викаш какво като ние сме зле, африканските страни все още са по-зле от нас. Казвам все още, понеже с такива кадърни управници можем и да ги минем след някоя друга петилетка по мизерия. Та правиш много странни сравнения със Зимбабве, които са меко казано идиотски. Извинявай, ама България не е някаква дива африканска страна, така че не я принизявай, и без това затъналата до гуша.
А ти вместо да ни даваш акъли да не пишем по форумите, а да направим нещо по въпроса, е като си голям акълия и си много действен, вземи направи ти нещо по въпроса бе, много е лесно да прехвърлиш отговорността на другите, а ти да си се спотайваш някъде в анонимност.

Proud Bulgarian
08-10-2008, 19:01
Затворените блокове бяха наред.Здрави. Всички експерти го потвърдиха. За да влезем в ЕС трябваше всички държави от ЕС да са съгласни. Е несъгласни със работещия АЕЦ бяха само Австрия и Гърция. Австрия е против всички ядрени проекти след като беше спрян опита за тяхна АЕЦ! А за Гърция е по-изгодно нашият АЕЦ да не работи.

valkanovb
08-10-2008, 19:53
Nie snabdqwahme Garciq s energiq koqto beshe po-ewtina ot ostanalite dostaw4ici.Kak shte im e po-izgodno

Proud Bulgarian
08-10-2008, 19:57
Nie snabdqwahme Garciq s energiq koqto beshe po-ewtina ot ostanalite dostaw4ici.Kak shte im e po-izgodno
Нз ама бяха За затварянето на АЕЦ.

petet
08-11-2008, 19:42
Гърция винаги е против България.Каквото и да прави.Сега с тези овце-стачки,вместо да помага на загубеното ни правителство като не ги приема,ги приема и естественео ни прави на пук!
Кога ще дойде лято като миналото,където се пържиха на 50* и реваха за Българският ток...ама тогава трябва да пратим някакви цигани на границата,та да резнат абсолютно всички проводници,които изнасят БЪЛГАРСКИ ток за Гърция и да се пържат...и туризма,така ще им замре,че 1 век няма да им стига да се оправят!!!