PDA

View Full Version : Море&Секс



sLaDkA_GrEsHkA
07-31-2008, 17:02
такам... положението е следното с приятеля ми ходим 2 години и след няколко дни отиваме на море (разпали ме темата са секс на плажа) и искам да го зарадвам по някакъв начин, искам нещо свързано със секс на плажа но в същото време да е романтично... дайте идеи :) мерси много =)

WaKo
07-31-2008, 17:11
Каквото и да правите на плажа си вземете ГОЛЯМА кърпа. Защото иначе като ти се набие пясъка по разни места няма да усетиш много романтиката...

Seducti0n
07-31-2008, 17:32
Здравей.
Самото място за секс/плажа/ ще направи и секса романтичен, а тръпката много по-голяма в сравнение със секса в спалнята например(:
Както те посъветваха вече, желателно е да си вземете голяма кърпа/одеялце , може нещо за пиене/шампанско/ и също така не забравяйте за предпазните средства.Това в общи линии, просто се наслАди на момента и изживей пълноценно емоцията (:

princesa_viki
07-31-2008, 17:44
Както казаха по-нагоре е хубаво кърпата да е по-голяма,защото не само,че може да влезе пясък в ...,но от това могат да се получат нежелани инфекции.
Романтично ще е (поне според моята представа за романтика) да сте на плажа късно вечерта,когато няма кой да ви притеснява.Останалото си идва от вътре.
И аз бих искала някой ден да го направя на плажа...Ех..мечти :mrgreen:

pampers
07-31-2008, 17:51
първо на пясъка а после във водата :D :D :D

beautiful~kiss
07-31-2008, 17:59
първо на пясъка а после във водата :D :D :D

Е,хайде сега както каза принцеса_вики....МечтИ :D

ludisuvurshen
07-31-2008, 19:01
секс на плажа и острани любителите ви гледат и ви снимат, ох искам и аз такава слава :grin:

plmn
07-31-2008, 19:06
Let's talk about sex, baby .. . Let's talk about you and me :lol: :-({|= :-({|=

DevilWish
07-31-2008, 19:09
Здравей.
Самото място за секс/плажа/ ще направи и секса романтичен, а тръпката много по-голяма в сравнение със секса в спалнята например(:
Както те посъветваха вече, желателно е да си вземете голяма кърпа/одеялце , може нещо за пиене/шампанско/ и също така не забравяйте за предпазните средства.Това в общи линии, просто се наслАди на момента и изживей пълноценно емоцията (:
Sъгласна съм ;) И особено ме кефи ,да е на скала примерно ако е по-големичка и не е рабата ;) Малко ще е твърдо ,но идеята ме кефи ;)

sh3_1s_7h3_0n3
07-31-2008, 19:15
Здравей.
Самото място за секс/плажа/ ще направи и секса романтичен, а тръпката много по-голяма в сравнение със секса в спалнята например(:
Както те посъветваха вече, желателно е да си вземете голяма кърпа/одеялце , може нещо за пиене/шампанско/ и също така не забравяйте за предпазните средства.Това в общи линии, просто се наслАди на момента и изживей пълноценно емоцията (:
Sъгласна съм ;) И особено ме кефи ,да е на скала примерно ако е по-големичка и не е рабата ;) Малко ще е твърдо ,но идеята ме кефи ;)

тъкмо се сетих за едни камъни. ^^ в морето... рай! ама да не бъка от хора наоколо,апф

Love0nlyMyself
07-31-2008, 19:16
сутрин като изгрява слънцето през деня ама на по затънтено място дето да няма хора привечер като изгрява луната

Presley
07-31-2008, 19:22
Раэхождате си се по эалеэ слънче по пражната ивица и ти се иэцепваш "Искам те тук и сега" :D

lamzzzercho
07-31-2008, 19:26
По-скоро той трябва да бъде идейният от вас 2-мата, но вечер към 1-2 часа водата в морето е приятна, ако денят е бил горещ :) едно среднощно къпане с романтичен край някъде другаде (примерно спалнята) би било супер :)

Presley
07-31-2008, 19:37
По-скоро той трябва да бъде идейният от вас 2-мата
Каэа глупост.

StEfIt0o0o0o0
07-31-2008, 19:54
Мн пъти съм го правила на плажа, дори когато е имало доста хора хахх, яко си е.
и бтв: ай стиа с тва "отивам на МОРЕ" , само селяните го казв3ат тва.казва се ПЛАЖ

sLaDkA_GrEsHkA
07-31-2008, 20:23
[quote="StEfIt0o0o0o0"]Мн пъти съм го правила на плажа, дори когато е имало доста хора хахх, яко си е.
и бтв: ай стиа с тва "отивам на МОРЕ" , само селяните го казв3ат тва.казва се ПЛАЖ[/quote

ne jiveq krai moreto i za tva ne moga da kaja che otivam na plaj, vse pak nqma da visq samo na plaja :)

stealthyGirl
07-31-2008, 20:32
Раэхождате си се по эалеэ слънче по пражната ивица и ти се иэцепваш "Искам те тук и сега" :DДаа и вади два кондома и една плажна кърпа от джоба на БАНСКИЯ си....
Това найстина звучи добре, но ми се струва малко като "Стига бе, милооо. Пак ми напълни дупето с пясък..." (или както беше там)

Както казаха по-добре е да действате като сте си взели плажна хавлия и чанта с разни неща за ядене (примерно шоколадови бонбони, ама за тях трябва хладилна чанта хах), за пиене (алкохол, НО не прекалявайте) и кондоми естествено... 8-) Обаче по-добре ги забутай навътре в чантата, 'щото е малко тъпо да ги види.
И като ги вземете тия неща отивате на някой по-самотен плаж (от което той ще се досети к'во ще правите там, но няма значение - няма да е по-малко вълнуващо според мен) и сядате на хавлията.. давате си един на друг вкусотиики, галите се, целувате се, пийвате от време на време... И така - ясно е нататък той ще се задейства, достатъчно му е дори това, че си го завела на самотен плаж (силен намек си е). :)
Гуд лък! :-o

Scarface_
07-31-2008, 20:49
sry 4e pisha na latinica no oshte ne sum si svalil programata za kirilicata.Ta po temata : 4ista raota otidete na plaja ve4erta otdale4ete se ot 4adurite toest kadeto po princip ima hora vurvete bosi to4no kadeto svurshvat vulnite tam i se otrazqva lunata druj go za rukata kogato reshish go butni gledai da ste s po plajni drehi tam i pqsuka e po tvurd,kalen i trudno bi vlenal nqkade...prosto kakto si vurvite go butni na zemqta i mu kaji da mul4i i deistvai ! ! ! uspeh 8)

keti92love
07-31-2008, 21:06
най-хубаво е в джакузи... но на плажа, просто се разхождайте, избери си някакво място и го почни :)