PDA

View Full Version : НяКоЛкО вЪпРоСа БеЗ оТгОвОр



MaRcHeLiTkAa
07-31-2008, 18:50
Nqkoi hora pi6at v tetradki ne6ta koito sa im se slu4ili ili gi vylnuvat .Drugi izrazqvat sebe si 4rez kartini.Treti 4rez pesni.Ima tolkova mnogo na4ini da izrazi6 I spodeli6 4uvstvata,bolkata I 6tastieto si .
E ..az nqma da pi6a kakvo mi se se slu4ilo ili kakvo 4uvstvam …
Iskam prosto da spodelq niakoi ot vaprosite koito se vartqt iz glavata mi …I nqkoi moi vijdania .
eto i edin ot vaprosite:”kakav e smisala na jivota ?”
moje bi 4esto zadavan vapors ve4no ostava6 bez smislen otgovor.Polu4avala sam otgovori kato :”jivei I 6te razbere6”/a kak 6te razbera ?ami ako propusna momenta v koito e trqbvalo da oznaq smisala na jivota?ami ako ne se poqvi takav moment?/
I drug otgovor:”da useti6 bolkata I 6tastieto”
Dobre.No tezi otgovori …sa taka prazni I nepalni.
Koi bi iskal da jive za da razbere 6to e bolka ?! ili pak tova jivei za da razbere6 ?nima tova ne e edna pyteka bez krai s mnogo zavoi po koiato varvi6 po inercia …s nadejdata da izbere6 pravilnia zavoi I da se nadqva6 prez tova vreme da ne te blasne nqkoia kola?
Ako se zamislim…vsi4ki sme tolkova ednakvi I ne samo nie ..dori jivotnite …prirodata …
vsi4ko e edin ogromen krygovrat/rajda6 se…rastej sred obi4 ili moje bi ne 4ak tolkova ..u4i6 se na nai razli4ni ne6ta …edin den ti hrumva nqkoia profesia I re6ava6 4e tova ti e me4ta …izvoiuva6 q …I se zakopava6 s neq do kraq na jivota si ..prez tova vreme si nameril svoiata “polovinka” ..ojenili ste se I imate dete …I povtarqte tova koeto sa pravili roditelite vi za vas I taka dokato umrete I va6ite deca re6avat da imat te svoi../zvu4i sku4no nail?
ami jivotnite?ta nail I te pravqt sy6toto .
prirodata I neinite sezoni…eto o6te edin krygovrat.I kade e smisala na jivota ?

Eto I ne6to drugo.Zamislqli li ste se kolko lesno e da umre6?Kolko krehka e struktyrata ni …tova 4e pri edno bodvane I ima kryv?A kakvo li stava sled tova?Dali I sled smyrta nqma nqkoi krygovrat kakto prez jivota?Moje bi I tam ima nqkakav princip po koito proti4at ne6tata…



P.P...izvinqvam se 4e ne pisah na kirilica ..prosto sam v kofti nastroenie i ne mi e do tova da tarsq po 20 min edna bukva :(

Boot
07-31-2008, 18:53
:lol:

Swinkenhoffer
07-31-2008, 18:53
Недей мисли толко... вредно е.

MaRcHeLiTkAa
07-31-2008, 18:59
:D ama 4e ste gadini az vi spodelqm tuka filosofski razmishlenia a vii ... :D tctc ujs

nailana
07-31-2008, 19:08
:D ama 4e ste gadini az vi spodelqm tuka filosofski razmishlenia a vii ... :D tctc ujs


През целия си живот от всичките книги,които съм прочела НЕ СЪМ ЧЕЛА ПО - ТЪПО "ФИЛОСОФСКО" ИЗКАЗВАНЕ,АКО ВЪОБЩЕ МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ ТАКОВА!!!!!!!!!!И то неграмотно написано!Моля те,от все сърце не се опитвай да мислиш толкова задълбочено и философски,за твое и наше добро ти го казвам!

П.С.Съжалявам най - искрено,но наистина не се сдържах.Извинете ме.

ScionOfStorm
07-31-2008, 19:11
P.P...izvinqvam se 4e ne pisah na kirilica ..prosto sam v kofti nastroenie i ne mi e do tova da tarsq po 20 min edna bukva

това беше най-философско и най ми хареса ;]

MaRcHeLiTkAa
07-31-2008, 19:13
tova e forum.horata mogat da si pi6at kakvoto kogato i kakto poiskat.i ne 4e ne6ty no na vsi4ki ni e pisnalo da se pravqt zabelejki koi bil negramoten i koi kak pi6el.i syjelqvam 4e ne sam napisala za nqkoi typ gerdan ...ili pak ne6ty koi kak me zarqzal ili kak da se obrasna...moje bi tva 6te ti e po interesno..taka 4e 4eti si temite i ne mi zei za moqta .i kazah 4e sam v kofti nastroenie :x

bonbon4e1
07-31-2008, 19:16
поредната тъпа тема... :-s

OtherDimension
07-31-2008, 19:17
P.P...izvinqvam se 4e ne pisah na kirilica ..prosto sam v kofti nastroenie i ne mi e do tova da tarsq po 20 min edna bukva

това беше най-философско и най ми хареса ;]
ахахаха

PeopleAlwaysLeave
07-31-2008, 19:18
Очудвам се, че още не е нападната за това, че заглавието на темата й е с ТаКиВа БуКвИ :lol:

cherinka
07-31-2008, 19:20
Ама много сте гадни, значи!

nailana
07-31-2008, 19:23
Очудвам се, че още не е нападната за това, че заглавието на темата й е с ТаКиВа БуКвИ :lol:

Ще ДойДе и ТоВ@ ВрЕмЕ :)

vanPersieFan11
07-31-2008, 19:25
mn mi haresva na4ina po koito opisva6 razbiraneto si za "ve4nite" vaprosi,sig po filosofiq ima6 6,a ako ne si q y4ila moje bi kogato q y4i6 6te ima6 6. :)

cherinka
07-31-2008, 19:26
Очудвам се, че още не е нападната за това, че заглавието на темата й е с ТаКиВа БуКвИ :lol:

Ще ДойДе и ТоВ@ ВрЕмЕ :)
Имитатори, такива!

PeopleAlwaysLeave
07-31-2008, 19:32
Очудвам се, че още не е нападната за това, че заглавието на темата й е с ТаКиВа БуКвИ :lol:

Ще ДойДе и ТоВ@ ВрЕмЕ :)
Имитатори, такива!

Ц! Стига дее СеГа Е МоДеРнО !! :lol: :lol: :lol:

haterkata
07-31-2008, 19:44
ш' прегрееш майна...

купи си нови ботушки..

8-) 8-) 8-)

Pliok0019
07-31-2008, 21:01
Научи се да пишеш грамотно като за начало.

СВАСТИКА
08-01-2008, 00:27
Палячовците на форума се обадиха... Мамка му, дали аз съм толкова интелигентен или вие сте толкова прости? Дали моралния ви потенциал е нула или просто сте засегнати от радиацията? Тъпи до безобразие!
Когато някой пуска тема го прави с цел! Когато текста е дълъг, значи е разсъждавал! Когато го пусне във форума, значи иска хората да го видят, да изкажат мнението по това върху което е разсъждавал човека, не да ви чете така или иначе селския манталитет. :) Този пък задръстеняк exploitedteen ще умре във този форум. Абе, братче ходи навън, виж света, е*ати язовеца. От толкова висене тук се чудиш каква простотия да изръсиш и как мненията ти да станат повече, нали така?
Не, приятелче, темата не е тъпа за тъпи отговори, може би вие сте тъпи, че не я разбирате. Това наистина е част от филосифията и не е за всеки. Онази смешница била чела философски книги... Ей, смешник (ако мога така да се изразя), ти знаеш ли какво е философска книга? Ако човека, който я е писал е бил философ, не я прави философска! Ако на нея пише: "Философия" пак не я прави философска! Регресиращия ти мозък е причина за подобно изказване. Точно всичко това, което тя е писала е ФИЛОСОФИЯ! ФИЛОСОФИЯ, ФИЛОСОФИЯ, ФИЛОСОФИЯ, тъпи ми другарчета...
Философията разглежда и изследва общите и фундаменталните въпроси за човека и всичко около него.
И като си толкова отворена дай пример за епистемология и направи един епистемологичен текст, ако може. :)
На авторката ще отговоря на ЛС, тъй като е в пъти по-умна от вас.

mulgore
08-01-2008, 00:39
Свасто голем философ се извъди. :lol:

machoka
08-01-2008, 00:43
Абе този Свастика е голям паразит за форума, ама говори вЕрни неща в повечето случаи, баси ;)
Свастика - мАни го тоя аватар, че няма да ти казвам на какво приличаш и повечето не те взимат насериозно именно заради него ;)

MissSiss
08-01-2008, 00:52
Амиииии виж са...според мене тва дето си го писала е мн хубаво, но е породено от ттака наречените тийн години, сичко ти е объркано един вид...и аз бях така преди 1-2 години, но живота си знае работата и сега ме вълнуват съвсем др неща, и с теб ще стане така, гаранция! :)
Айде успехи! 8)

b0Nb0n
08-01-2008, 02:36
iz4akai do 10 11 kals neznam to4no koi ama ima urok po filosofiq smisala na jivota i pitai gospodinati moje da ima6 kasmet i da ti kaje kaf e :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

cherinka
08-01-2008, 02:43
iz4akai do 10 11 kals neznam to4no koi ama ima urok po filosofiq smisala na jivota i pitai gospodinati moje da ima6 kasmet i da ti kaje kaf e :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
В 10ти клас се изучава философия.
А точно този въпрос "Какъв е смисъла на живота" е адски относително понятие.
И ще има големи обсъждания в класа и тем подобни.

preichetoy
08-01-2008, 03:32
ЧуВалА лИ сИ За КиРиЛиЦа, За ПреПинАтеЛни ЗнаКоВе И ВъобЩЕ зА ЧАс По БълГарсКи Език И ЛитЕраТура?!

Въобще не се наех да го прочитам, защото написано по този начин ме отбъсква. Може да си разсъждавала доста, да искаш да ти се помогне (съдя по предните коментари, които прочетох, понеже бяха на кирилица), може да е умно, обаче, по дяволите, българи сме, нека пишем на БЪЛГАРСКИ!

PinkFloydSound
08-01-2008, 06:23
Да ви сера и на философиите..

machoka
08-01-2008, 12:59
аз не виждам някъде да съм те критикувал, чети по-задълбочено освен да обиждаш първия срещнат, както май си решил да правиш последните дни, не знам защо )

Seducti0n
08-01-2008, 13:17
Човек се ражда, живее и умира.
Това се случва с всички, но всеки един от нас изживява живота по различен начин.Значение оказва ничинът на възпитание, ценностната системата, която ние сами си изграждаме, хората с които общуваме, решенията които правим ежедневно.
Казано с 2 думи-възход и падение.
Цели, амбиции, мечти, преследваме ги безотказно и сме готови да пожертваме всичко, в името на тяхното постигане.Палитра от чувства и емоции, промение, новости, всичко това е част от нас...
Много хора си мислят, че някой друг ще дойде и ще се погрижи за тях, ще им подаде ръка и ще ги тласне в правилната посока, а същевременно не могат да разберат едно наистина простичко нещо-ние сме господари на собствения си живот и като такива е редно ние да го направляваме.Овладеем ли веднъж способността сами да се грижим за себе си и да сме отговорни за постъпките си, ще ни бъде много по-лесно просто да живеем, да се радваме на това, което постигаме и именно настоящите успехи ще бъдат мотива ни за постигането на нови! (:

machoka
08-01-2008, 19:44
Да ви сера и на философиите..

Не ти отива нито на годините, нито на пола да се изразяваш по този начин ;)

Jeuelle
08-01-2008, 19:57
Да ви сера и на философиите..
Браво , бе!!!





Към авторката :
Не влизаш за първи път тук , знаеш колко са заядливи и как не пишеш ли в техния стил , веднага си по-нисша категория. Що си направи труда???
Трай си бе момиче. Хубави разсъждения , ама са за някои по- човечен форум :).

Riot
08-01-2008, 20:35
аз искам да питам модератор/ката, зовящ се нежно с какво право ми говори така, криейки се явно зад звездичките си, че нещо не ми се струва удачно някакво си модераторче, което досега не съм срещал във форума да ми държи такъв тон и да ме напада...
Не си ме срещал понеже все пак е лято и излизам от нас..може би и ти го правиш? И какъв тон ти държа? Просто си казвам мнението...разсъжденията на момичето са съвсем добри и заслужават стойностни мнения, а не някакви подигравки...
Ако нямаш какво умно да кажеш по-добре недей да казваш нищо - това е в нашия случай...
Нямам намерение да флуудя темата, така че ако има нещо на ЛС...
леле :shock:
как се осмеляваш да говориш така на столичната мишка Експлойд
25 годишния гений прекарващ 12/24 във форума

Riot
08-01-2008, 20:36
смисъла е в играта ;)

DjBaloon
08-01-2008, 20:40
Факт е че в тоя раздел на форума има доста "философи" дебнещи по цял ден да се заядът с някой
Пример за това е темата за снимки,то не се плючт,то не се критикуват,перфектните те :)
Но щом им е позволено да го правят :-o

Riot
08-01-2008, 20:43
аз искам да питам модератор/ката, зовящ се нежно с какво право ми говори така, криейки се явно зад звездичките си, че нещо не ми се струва удачно някакво си модераторче, което досега не съм срещал във форума да ми държи такъв тон и да ме напада...
Не си ме срещал понеже все пак е лято и излизам от нас..може би и ти го правиш? И какъв тон ти държа? Просто си казвам мнението...разсъжденията на момичето са съвсем добри и заслужават стойностни мнения, а не някакви подигравки...
Ако нямаш какво умно да кажеш по-добре недей да казваш нищо - това е в нашия случай...
Нямам намерение да флуудя темата, така че ако има нещо на ЛС...
леле :shock:
как се осмеляваш да говориш така на столичната мишка Експлойд
25 годишния гений прекарващ 12/24 във форума

друго си е да си провинциална мишка и да кОпаш на нивата по цял ден...
тук уцели греда :(

Riot
08-01-2008, 20:48
нараних ли те ? :(

Divna
08-01-2008, 20:54
Палячовците на форума се обадиха... Мамка му, дали аз съм толкова интелигентен или вие сте толкова прости? Дали моралния ви потенциал е нула или просто сте засегнати от радиацията? Тъпи до безобразие!
Когато някой пуска тема го прави с цел! Когато текста е дълъг, значи е разсъждавал! Когато го пусне във форума, значи иска хората да го видят, да изкажат мнението по това върху което е разсъждавал човека, не да ви чете така или иначе селския манталитет. :) Този пък задръстеняк exploitedteen ще умре във този форум. Абе, братче ходи навън, виж света, е*ати язовеца. От толкова висене тук се чудиш каква простотия да изръсиш и как мненията ти да станат повече, нали така?
Не, приятелче, темата не е тъпа за тъпи отговори, може би вие сте тъпи, че не я разбирате.

Къртиш мивки пич, шапка ти свалям 8) Ако си от Бургас, бих се запознала с теб :D :-)
Много точно се изрази 8)
А по темата мога да пиша много, явно няма доста хора в този форум, с които да можем да разсъждаваме... ще едитна, ако изскокне нещо :P

Alco
08-01-2008, 20:58
аз искам да питам модератор/ката, зовящ се нежно с какво право ми говори така, криейки се явно зад звездичките си, че нещо не ми се струва удачно някакво си модераторче, което досега не съм срещал във форума да ми държи такъв тон и да ме напада...
Не си ме срещал понеже все пак е лято и излизам от нас..може би и ти го правиш? И какъв тон ти държа? Просто си казвам мнението...разсъжденията на момичето са съвсем добри и заслужават стойностни мнения, а не някакви подигравки...
Ако нямаш какво умно да кажеш по-добре недей да казваш нищо - това е в нашия случай...
Нямам намерение да флуудя темата, така че ако има нещо на ЛС...
леле :shock:
как се осмеляваш да говориш така на столичната мишка Експлойд
25 годишния гений прекарващ 12/24 във форума

друго си е да си провинциална мишка и да кОпаш на нивата по цял ден...

ако досега не беше казвал нещо малоумно в тоя форум - вече го направи. :-o

Riot
08-01-2008, 20:58
дълбоко и безвъзвратно, не знам как ще си възстановя и без това крехката психика... :(
скинарите не сте ли корави копелета ?
ти ми 'мязаш на балерина :(

machoka
08-01-2008, 21:01
Отклонявате се от темата, моля да спрем с офтопика ;)

SiegHeil
08-01-2008, 21:02
До авторката..кой ти каза че живота непременно трябва да има някъв смисъл, живота се управлява от инстинкти, както при всички животни и ние не сме по различни - накратко - ебане ядене и биене, може да звучи селско и примитивно но е факт...
Аз лично си намирам стимул и цел в това което правя и това ме прави щастив, повече не ми трябва...а болката, болката е важна колкото и щастието, благодарение на нея се усъвърестваме и разбираме какво е да си щастлив...
Не си нито първата нито последната която си задава тоя въпрос...но си поредната която ще стигне до задънена улица...стига сте си залъгвали егото че сме създадени с висша цел и че сме в центъра на света...
Така че заеби тая философия и почни да живееш ^^

Divna
08-01-2008, 21:03
дълбоко и безвъзвратно, не знам как ще си възстановя и без това крехката психика... :(
скинарите не сте ли корави копелета ?
ти ми 'мязаш на балерина :(

Кефиш Riot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
exploitedteen, ти достатъчно хумор създаваш, не е нужно друг да се включва ;)

Riot
08-01-2008, 21:03
дълбоко и безвъзвратно, не знам как ще си възстановя и без това крехката психика... :(
скинарите не сте ли корави копелета ?
ти ми 'мязаш на балерина :(

забавен си, леко извратен, но забавен по един типичен рейнмен начин...

ти не мога да кажа точно на какво ми мязаш, но се колебая между хомосексуален гном и муха
от къде ги четеш тия лафове
доста са "смешни" :(

Boot
08-01-2008, 21:05
дълбоко и безвъзвратно, не знам как ще си възстановя и без това крехката психика... :(
скинарите не сте ли корави копелета ?
ти ми 'мязаш на балерина :(

Кефиш Riot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
exploitedteen, ти достатъчно хумор създаваш, не е нужно друг да се включва ;)
ти мълчи ;)

Riot
08-01-2008, 21:11
скинар-пънкар-рапър-ултрас-кежуал-нацист-аполитичен-ляв

Divna
08-01-2008, 21:12
дълбоко и безвъзвратно, не знам как ще си възстановя и без това крехката психика... :(
скинарите не сте ли корави копелета ?
ти ми 'мязаш на балерина :(

Кефиш Riot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
exploitedteen, ти достатъчно хумор създаваш, не е нужно друг да се включва ;)
ти мълчи ;)

Дай ми една причина и спирам :P

exploitedteen, може би... може би... на теб съм се метнала, само дето не съм на 25 години и дотогава ще се опрая, докато ти цял живот ще си ходиш посран, опитайки се да измислиш нещо велико, стараейки се да впечатлиш останалите с жалките си подмятания :) Не, уличните кучета са по-интелигентни... да и на мен ми е весело ;)

Alco
08-01-2008, 21:13
опитвам се да говоря на твоя език, ама за съжаление ми е малко трудно...
ние столичните мишки не го владеем, затова ми прости невежеството в тази област, тепърва започвам да се уча...

ако за тебе тва че си от софия е повод да се смяташ за нещо повече от другите българи, живеещи извън столицата - можеш да ме хванеш за сайдера. :wink:

Mooo6no
08-01-2008, 21:14
Теми като тази доказват абсолютната безмисленост на форумите.

Me4TaI_za_Me4ti
08-01-2008, 21:15
скинар-пънкар-рапър-ултрас-кежуал-нацист-аполитичен-ляв

нещо по-актуално измисли, че взе да става скучно, а и това е вече използвано...

толкова ли си ограничен?

Малко по-малко от теб май :lol: Ти биеш рекорда :lol:

Divna
08-01-2008, 21:17
exploitedteen, обърках? една годинка по-млад... съжалявам наистина :-D
И мерси, ще намеря начини и средства, ще се опрая ;) Но определено няма да седя 24/7 пред PC-то и да се заяждам с децата по форумите... няма да ми подхожда ;)

Me4TaI_za_Me4ti
08-01-2008, 21:20
опитвам се да говоря на твоя език, ама за съжаление ми е малко трудно...
ние столичните мишки не го владеем, затова ми прости невежеството в тази област, тепърва започвам да се уча...

ако за тебе тва че си от софия е повод да се смяташ за нещо повече от другите българи, живеещи извън столицата - можеш да ме хванеш за сайдера. :wink:

Недей, ще се възгордее, че му предлагаш да те пипне там :grin:

Me4TaI_za_Me4ti
08-01-2008, 21:29
Както казват "Маймуната си остава маймуна, дори и да носи златна огърлица" :razz:

machoka
08-01-2008, 21:38
До тук с тоя фарс.

Авторката да прощава - ако желае, да си пусне отново темата в раздела за философия и да ми даде линк да я наблюдавам, за да няма НИЩО извън поставената тема.