PDA

View Full Version : Аз, най-добрата ми приятелка и едно момче.. какво да правя?



devil>angel
07-31-2008, 18:03
Аз и приятелката ми бяхме поканени на Р.Д. Там щеше да бъде и едно мом4е с което приятелката ми искаше да ме запознае.. Бяхме се виждали и двамата сме и казвали 4е се кефиме на другия и така. Запознахме се и се харесахме .. започнаха едни погледи и така нататък докато не се оказа че момчето което има Р.Д. си е паднало по мен. Този с който се харесахме престана да ми обръща внимание защото рожденика му е приятел.Реши да се занимава със приятелката ми. На мен това не ми хареса и се ядосах. По едно време вече бяхме пийнали доста и неусетно рожденика ме целуна.. аз му отвърнах но само защото бях малко ма градус :D . После обърнах поглед към приятелката ми и момчето което харесах и видях че той не престава да ме гледа след това сякаш напук я целуна . Тя уж имаше само приятелски чувства към него но не се оказа истина. След около 10 минути въпросното момче ме извика отвън.. Аз отидох ии за секунди започнахме да се целуваме. Той ми шепнеше много мили неща от рода на : Ти си момичето за мен, въпреки че почти не те познавам и тем подобни. Всичко вървеше идеално докато на сутринта приятелката ми съобщи че има чувства към него. Постоянно ми разказва колко много го харесва и колко и е било хубаво докато е била с него и по този начин много ме наранява. Освен че момчето незнае какво .. или по точно коя иска в момента и аз съм в такова положение : Кое да избера момчето с което мога да имам една дълга и пълноценна връзка или приятелката си :!: :-k Моля ви дайте и своето мнение :!:

krisiiiiito
07-31-2008, 18:06
ако ти е истинска приятелка ще ти го отстъпи .. поговори с нея и с него и вземи решение .. прецени сама какво може да стане от връзката ви ии какво за теб е приятелството ви с приятелката ти

Presley
07-31-2008, 18:10
ако ти е истинска приятелка ще ти го отстъпи ..
Голяма глупост каэа.

Просто сама прецени на кого държиш повече-на приятелката си или на това момче.Ако тръгнеш с него,може би ще се раэвихри някоя драма.Сама си прецени.А и честно каэано са ми смешни тея истории от типа - "аэ целунах оня,эа да подраэня тоя,а той целуна оная ,эа да ми го върне,а оная..." :Д

tuzaro
07-31-2008, 18:21
правете си тройка и да не ви пука.

devil>angel
07-31-2008, 18:26
дааа мс за идеята обаче в момента не ми е до глупости .. наистина ми е много кофти и нз кво да правя :( :(

sasha_90
07-31-2008, 18:29
...че момчето незнае какво .. или по точно коя иска в момента и аз съм в такова положение : Кое да избера момчето с което мога да имам една дълга и пълноценна връзка или приятелката си
-->щом не знае коя иска,следователно няма особено сериозни чувства нито към теб,нито към приятелката ти.Което пък означава и двете да го забравите.Няма смисъл да се карате заради момче,което не е сигурно в чувствата си.

didi_baby
07-31-2008, 18:30
Мисли за себе си бе момиче

martinelka_kuklata
07-31-2008, 18:38
ami nakaraite go toi da si izbere tazi koqto obi4a pove4e.. i dano e 6tastliv s edna ot dvete vi :)

haterkata
07-31-2008, 18:50
правете си тройка и да не ви пука.

йеах 8)

BaiToq
07-31-2008, 19:05
Какво да правиш?
Тройка... :grin:

SoMeThiNg SpEciAL
07-31-2008, 19:33
Значи при условие ,че е знаела ,че се харесвате помеждусии къф е бил смисала да се занимава с него...глупаво е все пак(води си изводи кфи приятели имаш) :o :-x :-x !!!И ако найстина ти е добра приятелка земи поговори с нея изяснете се и готово... =D> хайде успехи ти желая и дано стане нещо... :)

devil>angel
07-31-2008, 19:39
мс много на всички .. наистина ще поговоря и с двамата и дано се оправят нещата :) ;-)

tuzaro
07-31-2008, 19:45
Значи при условие ,че е знаела ,че се харесвате помеждусии къф е бил смисала да се занимава с него...глупаво е все пак(води си изводи кфи приятели имаш) :o :-x :-x !!!И ако найстина ти е добра приятелка земи поговори с нея изяснете се и готово... =D> хайде успехи ти желая и дано стане нещо... :)тва на профила ти ли си :shock: :shock:

SoMeThiNg SpEciAL
07-31-2008, 21:27
Да защо?

tuzaro
07-31-2008, 21:28
Да защо?гадже имаш ли си :oops: :P

PeopleAlwaysLeave
07-31-2008, 21:35
ако ти е истинска приятелка ще ти го отстъпи .. поговори с нея и с него и вземи решение .. прецени сама какво може да стане от връзката ви ии какво за теб е приятелството ви с приятелката ти

Такова животно като 'истинска приятелка' няма 8-) И повярвай ми - щом става дума за момче и до бой може да се стигне 8-) 8-) Имах подобен случай, само че 'приятелката' започна да сваля момчето, с което вече ходехме. Зарязах я и се скарахме щото ми беше адски тъпо да постъпва така спрямо мене.. Момчето имаше прави на избор между двете ни и избра мен, но тва явно не я е удовлетворило...Както и да е. По темата: Защо не излезнете само тримата и не попитате момчето с коя иска да бъде ? Ще е кофти за едната, но...

ПП На теб ти е кофти, но на нея дали ще й е кофти заради теб ако момчето й предложи да тръгнат и дали ще му откаже само защото на тебе ще ти е гадно ? :) Казваш, че тя е знаела, че го харесваш, но в момента ти дрънка за него и колко го харесва нали... Помисли и над това дали на нея й пука за теб и чувствата ти..

h0t_lipS~anD_kisSes
07-31-2008, 21:58
Мии първо поговори с момчето ии ако то има чуства към теб .. тръгнете. След това веднага отивате двамата с него при твоята приятелка ии й обяснявате всичко от-до ... Друг начин не знам .. :)

Whyniser
07-31-2008, 22:50
правете си тройка и да не ви пука.
Проста математика.
Задача:Едно момиче не знае какво да прави.Най-добрата и приятелка и едно момче може би се харесват ?!?Как да помогнем на момичето?
Дадено:
1 момиче
1 най-добра приятелка
1 момче
Решение:
Използваме формулата за любовен триъгълник
1 м.+ 2 ф = 3

Inncho
07-31-2008, 22:57
:shock: тва е много гадна ситуация.Според мен не трябва да слушаш никой а сама да решиш.Сърцето ти подсказва да избереш него а разума нея.Понякога трябва да действаме с разума а не със сърцето...

keti92love
07-31-2008, 23:00
може и да не ти се хареса, но щом ти е добра приятелка, а и момчето ви харесва... аз бих пробвала тройка... веднъж става такова съвпадение :P

SoMeThiNg SpEciAL
08-01-2008, 00:13
Да защо?гадже имаш ли си :oops: :P

Еми не...!!! :-D

cherinka
08-01-2008, 03:32
Значи при условие ,че е знаела ,че се харесвате помеждусии къф е бил смисала да се занимава с него...глупаво е все пак(води си изводи кфи приятели имаш)
+++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Такива ПРИЯТЕЛКИ са за бой с метлата !
Кажи й да внимава по кой хлътва, защото после ще има огромни последици за нея!
Според мен първо й кажи тва нещо.
Предупреди я!
Пък вече след това й казвай и обеснявай, че не може да го има и , че той харесва теб!

ПРи положение, че е щяла ТЯ да ви запознае двамата, после кво се е замесвала с него !
айш!

cherinka
08-01-2008, 03:33
Да защо?гадже имаш ли си :oops: :P

Еми не...!!! :-D
Ще ти стана с удоволствие. 8-)