PDA

View Full Version : За през учебната година



slarutan
07-31-2008, 20:57
Чудя се как да си наглася времето така,че през учебната година да работя,да имам време за гаджето и да уча,и каква работа и на каква заплата мога да си намеря?Ще съм благодарен ако някой даде съвет!

RAWRRR
07-31-2008, 21:05
алтернативата ти е семеен бизнес,където ще имаш работодатели,които могат да съобразяват с програмата ти в у4илище..ина4е трудно въобще ще си намериш работа.

vuvs
07-31-2008, 21:18
според мен няма да успееш да съчетаеш всичко,а ако успееш ще ти е мн уморено :)

cherinka
07-31-2008, 21:29
Има работИ, на които им трябва човек единствено за няколко дни през седмицата.
Не знам, според мен трябва да говориш с "шефовете" си, иначе аз работих, но само сряда, петък и събота вечерта от 17ч. до 24ч. и не беше кой знае колко голям зор.
А иначе ако започнеш някаква работа на смени или нещо точно определено за по 5 или 6 дни в седмицата наистина ще ти е много трудно.... просто тогава ще трябва да отпишеш училището, защото просто сутрин няма да можеш да ставаш за даскало, а камоли да седиш буден през часовете и след това да смогваш и да намираш време да учиш я за класно, я за тест, я за изпитване...........

slarutan
07-31-2008, 21:34
проблема е,че ми трябват минимум 250 лв месечно,тряя да уча а и обичам гаджето си,няма как да не ходя на даскало,а и ще е кофти да не се виждаме с нея

Ivs Jonas
07-31-2008, 22:13
почти невъзможно

_showy_
07-31-2008, 22:19
Може да си намериш работа само за събота и неделя. Има разни магазини например, в които собствениците си работят през седмицата и търсят хора само за събота и неделя. Пък с приятелката ще се виждаш след даскало...

slarutan
07-31-2008, 22:24
да,и това е вариант :)

durotar12
08-01-2008, 09:59
Предлагам ти Макдонлдс.Аз работя вече от месец и нещо,но мисля да остана и през годината.Сега работя по 8 часа и взимам по 400 лв,но съм на сезонен и се плаща по малко,а ако съм на постоянен заплащането се увеличава.През годината се съобразяват с тебе и единстевното условие е да работиш на седмица миминмум 21 часа,което значи ,че в събота и неделя можеш да работиш по 8 часа от 6 до 14.30 часа и през седимцата два дни по 8 час.Но трябва да знаеш,че работата не е лека и не си клатиш кракат ,а работиш.На смяна имаш една почивка от 30 мин.

sh3_1s_7h3_0n3
08-01-2008, 14:39
Или пък има разни почасови работи за по 2-3-4 часа на ден и можеш да си ги въртиш, когато си 1ва и 2ра смяна училище Но трябва да търсиш. Сайтове за работа - бол, маркираш 'почасова работа' и ти излизат.

slarutan
08-01-2008, 21:42
би ли ми разяснил малко повече за Мак доналдс-на лично примерно

psychopath
08-01-2008, 21:45
impossible is nothing
odi bos

Ophelia
08-01-2008, 22:40
В училищата може да се минава на самостоятелна подготовка.Ако си по-умен или поне имаш желание можеш да минеш на самостоятелна и така ще имаш повече време.

RAWRRR
08-01-2008, 22:44
В училищата може да се минава на самостоятелна подготовка.Ако си по-умен или поне имаш желание можеш да минеш на самостоятелна и така ще имаш повече време.

така ставаш 4астен у4еник на у4илището и плащаш такса..а той иска да изкара допълнителни пари,не да плаща допълнителни разходи..

kuklichka_bg
08-02-2008, 13:57
Чудя се как да си наглася времето така,че през учебната година да работя,да имам време за гаджето и да уча,и каква работа и на каква заплата мога да си намеря?Ще съм благодарен ако някой даде съвет!

o4akvash da ti naprim plan li ? xaxa

Pliok0019
08-02-2008, 15:38
В училищата може да се минава на самостоятелна подготовка.Ако си по-умен или поне имаш желание можеш да минеш на самостоятелна и така ще имаш повече време.

така ставаш 4астен у4еник на у4илището и плащаш такса..а той иска да изкара допълнителни пари,не да плаща допълнителни разходи..
До колкото знам изпитите струват около 200лв. Ако работи всеки месец за 400-500 мисля, че ще се справи.

darenka
08-02-2008, 17:33
почти невъзможно
+1 :smt102

Saymon90
08-02-2008, 17:39
В Макдоналдс не мисля, че е най-подходящото място ;) Там смените са доста дълги, до колкото знам, а и парите не си струват.
Но виж - тея условия с училището, момичето и парите... са леко невъзможни :) Трябва да направиш избор - адски трудно можеш да имаш време и за работа, за училище, за гадже и за учене... и за почивка от време на време ;)
Мисли реалистично.
Щом толкова си тачиш приятелката, ще си траеш жертвите - жените гълтат време :Р

Аз работя от 9ти клас, но тогава работата ми беше с рисуване и компютърна обработка, тъй че го правех, когато искам. Сега си работя нормална работа, но пък за сметка на това нямам време почти за нищо останало, освен учене. Но аз съм си го избрал. Избери си и ти ;)

Seducti0n
08-02-2008, 18:25
То да гълтахме само време щеше да е добре, ама и пари... 8-)

Иначе по темата-Да си намериш работа за през уикендите ми се струва най-реалистично и подходящо.
Наистина ще ти бъде много трудно, гледай да отделяш необходимото време на училището, защото работа ще можеш винаги да си намериш, но образование, ако не получиш на време... :?

Kisses_P
08-02-2008, 18:27
Защо не потърсиш нещо свързано с раздаване на флаери,лепене на плакати или пускане на лситовки по пощенските кутии?Те не отнемат много време на ден и би могъл да се справиш с всичко.

techCandy
08-02-2008, 21:47
В училищата може да се минава на самостоятелна подготовка.Ако си по-умен или поне имаш желание можеш да минеш на самостоятелна и така ще имаш повече време.

така ставаш 4астен у4еник на у4илището и плащаш такса..а той иска да изкара допълнителни пари,не да плаща допълнителни разходи..
До колкото знам изпитите струват около 200лв. Ако работи всеки месец за 400-500 мисля, че ще се справи.
Ами не, това не е вярно, сее се някаква заблуда в обществото, че
частен ученик в държавно училище означава да плащаш. Аз завърших 11 и 12 клас като частна ученичка и една стотинка не съм дала, но не ми плащаха осигуровките. Към автора: не ти препоръчвам дори да мислиш да минеш към частната форма, отвратително е и успеха ти пада значително. А иначе и аз имаше период, в който работех и учех и от личен опит ти казвам, че наистина е тежко. Всичко, което изброяваш е за сметка на съня ти, лошото е, че поради липсата на сън те подгонва апатията, и всичко, което изброи и което смяташ за важно в един момент отива по дяволите, защото е спряло да ти пука... Намери си по- лека работа и не си жертвай даскалото за нищо на света... :?

Inalcanzable
08-03-2008, 17:49
Ще ти бъде доста трудно да отделиш време за всичко!!