PDA

View Full Version : oriflame ili avon?



paola_Rey
07-31-2008, 20:29
ami vaprosat e qsen....vie ste :)

SeXyL[!]Nk@
07-31-2008, 20:35
Orifleim ,от Avon веднъж си бях взела почистващ гел за лице с такива някакви сини гранулки и лицето ми се разрани.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-31-2008, 20:35
AVON, ползвала съм ги много години и съм се убедила че са много, МНОГО по-добри от Oriflame!!!

i_hate_you_but_i_love_you
07-31-2008, 20:37
Avon 8-)

lunichkataaa
07-31-2008, 20:45
Аз лично повече си купувам от AVON.Продуктите ми се струват доста по-добри.Освен това познавам повече хора,които са дистрибутори там,а не в ORIFLAME.

sladur4etyYy
07-31-2008, 20:49
avon

mariiche
07-31-2008, 20:55
avon .. и аз съм ги ползвала и двете

LipSoFAnAnGel
07-31-2008, 21:07
нито едно от двете :D

Sunny_stz
07-31-2008, 21:19
Определено Ейвън ,защото едно че продуктите им не са остарели като Орифлем,друго че са по-евтини и свежи!!!

DanceGirl
07-31-2008, 21:30
Oriflame.На мен техните продукти ми действат много по-добре и съм много по-доволна от Avon. :-)

girl91
07-31-2008, 21:32
AVON! Представител съм и до сега не съм имала оплаквания от някой продукт.

mrssmith
07-31-2008, 21:35
avon

fiama
08-01-2008, 04:35
Като марка позлвам повече Ейвън. От Орифлейм съм имала само спирали и гланцове, но нямам оплаквания от тях.

Punk_Princess9412
08-01-2008, 04:51
Аvon

Persie
08-01-2008, 06:41
Avon

BlueCat
08-01-2008, 07:26
Oriflame - може да са малко по-скъпи, но ми се струват по-качествени. На Avon съм си взимала няколко неща, но не съм много очарована.

Izzy_
08-01-2008, 08:42
Nk@]Orifleim ,от Avon веднъж си бях взела почистващ гел за лице с такива някакви сини гранулки и лицето ми се разрани.
+ 1

aMnEsIa_
08-01-2008, 08:53
Avon

Kendra
08-01-2008, 09:01
И двете,но повече продукти си поръчвам от Avon

iF_kA
08-01-2008, 09:03
avon :)

6emet4e
08-01-2008, 10:34
Avon

StEfIt0o0o0o0
08-01-2008, 10:46
Оriflame определено ! Цените показват кои са по-качествени. Аvon са пълен шит отсякъде.

akinom
08-01-2008, 10:59
AVON, ползвала съм ги много години и съм се убедила че са много, МНОГО по-добри от Oriflame!!!

+1

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-01-2008, 11:03
Оriflame определено ! Цените показват кои са по-качествени. Аvon са пълен шит отсякъде.

Да бе много са добри Oriflame, просто съм очарована! Веднъж си поръчах някаква спирала за 13лв. сложих си веднъж, миглите ми станаха ужасно сплъстени и я захвърлих! А всеки път щом отворя техния саит компютъра ми се бъгва... така че за какво говориме...

GbSy
08-01-2008, 11:37
Avon. Почти всичката ми козметика е оттам и съм много доволна.

adizitk1
08-01-2008, 12:13
Ейвън.

Pliok0019
08-01-2008, 12:15
Oriflame.

nefchi_bs
08-01-2008, 12:24
Ейвън от орифлейм имам само 1 пар1ом които много бързо си изгубва миризмата :( а и на ейвън продуктите са доста по-качествени...

albb
08-01-2008, 12:33
Определено предпочитам AVON :) Имат много хубави продукти от всички серии,които наистина си заслужава да се ползват!Досега не съм имала реакции от продукт на тази марка,а ползвам AVON повече от 3 години,докато от Орифлейм съм чувала от доста приятелки как са се обривали от кремове и тн :( Да не говорим,че разфасофките на Орифлейм са по-малки и цените по-високи!А на Ейвън са по-големи,по-евтини и по-качествени!

BlueCat
08-01-2008, 13:22
Определено предпочитам AVON :) Имат много хубави продукти от всички серии,които наистина си заслужава да се ползват!Досега не съм имала реакции от продукт на тази марка,а ползвам AVON повече от 3 години,докато от Орифлейм съм чувала от доста приятелки как са се обривали от кремове и тн :( Да не говорим,че разфасофките на Орифлейм са по-малки и цените по-високи!А на Ейвън са по-големи,по-евтини и по-качествени!
А аз пък съм чувала същото за Ейвън, че се обриваш от някои кремове. Специално бялата козметика на Орифлейм е много по-добра от на Ейвън. Но все пак всеки е с различна кожа и всеки си има мнение :)

dark_wings
08-01-2008, 13:34
Oriflame

StEfIt0o0o0o0
08-01-2008, 15:32
Оriflame определено ! Цените показват кои са по-качествени. Аvon са пълен шит отсякъде.

Да бе много са добри Oriflame, просто съм очарована! Веднъж си поръчах някаква спирала за 13лв. сложих си веднъж, миглите ми станаха ужасно сплъстени и я захвърлих! А всеки път щом отворя техния саит компютъра ми се бъгва... така че за какво говориме...

АЙ да не споменавам за една толкова качествена пудра от Ейвън , дето ми се обрина така лицето, че от тва повече няма накъде, да не говорим че козметиката от Ейвън се води вредна за кожата и имаше един списък със забранени марки , беше от тях.

KiFy
08-01-2008, 15:45
По принцип и от двете си поръчвам неща.. зависи какво ми хареса :P. Но повече от Oriflame..

albb
08-01-2008, 15:47
Може би всеки трябва да открие най-доброто за себе си :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-01-2008, 16:38
Оriflame определено ! Цените показват кои са по-качествени. Аvon са пълен шит отсякъде.

Да бе много са добри Oriflame, просто съм очарована! Веднъж си поръчах някаква спирала за 13лв. сложих си веднъж, миглите ми станаха ужасно сплъстени и я захвърлих! А всеки път щом отворя техния саит компютъра ми се бъгва... така че за какво говориме...

АЙ да не споменавам за една толкова качествена пудра от Ейвън , дето ми се обрина така лицето, че от тва повече няма накъде, да не говорим че козметиката от Ейвън се води вредна за кожата и имаше един списък със забранени марки , беше от тях.

Интересно почти всичките ми приятелки ползват пудри на AVON и нищо им няма! Ти като си с проблемна кожа AVON не са ти виновни...

Isabelle
08-01-2008, 22:15
все едно :?

StEfIt0o0o0o0
08-02-2008, 06:57
Оriflame определено ! Цените показват кои са по-качествени. Аvon са пълен шит отсякъде.

Да бе много са добри Oriflame, просто съм очарована! Веднъж си поръчах някаква спирала за 13лв. сложих си веднъж, миглите ми станаха ужасно сплъстени и я захвърлих! А всеки път щом отворя техния саит компютъра ми се бъгва... така че за какво говориме...

АЙ да не споменавам за една толкова качествена пудра от Ейвън , дето ми се обрина така лицето, че от тва повече няма накъде, да не говорим че козметиката от Ейвън се води вредна за кожата и имаше един списък със забранени марки , беше от тях.

Интересно почти всичките ми приятелки ползват пудри на AVON и нищо им няма! Ти като си с проблемна кожа AVON не са ти виновни...

Ае, чети малко и радвай
Основи и пудри

Сред марките с най-тревожно съдържание са CARGO, Zhen, Avon, Bourjois, NARS, Elizabeth Arden, Cornsilk, Sally Hansen, Neutrogena, Max Factor, Ultima II, Revlon и Cover Girl. За да бъдем по-конкретни ще споменем продуктите към които трябва да подхождате внимателно, ако сте решили да ползвате. Внимавайте с: Avon beComing PURE BRILLIANCE perfect balancing foundation SPF 8 with Lumin8TM, Avon BEYOND COLOR Perfecting Foundation with Natural Match Technology SPF 12, Avon PERSONAL MATCH Cream-to-Powder Foundation SPF 10, Bourjois Plus Que Parfait! Foundation SPF 15 Opale Fidele 11; Hale Continu 16, Max Factor Lasting Performance Pressed Powder.

bebitooo___
08-02-2008, 07:10
Оriflame определено ! Цените показват кои са по-качествени. Аvon са пълен шит отсякъде.

Да бе много са добри Oriflame, просто съм очарована! Веднъж си поръчах някаква спирала за 13лв. сложих си веднъж, миглите ми станаха ужасно сплъстени и я захвърлих! А всеки път щом отворя техния саит компютъра ми се бъгва... така че за какво говориме...

АЙ да не споменавам за една толкова качествена пудра от Ейвън , дето ми се обрина така лицето, че от тва повече няма накъде, да не говорим че козметиката от Ейвън се води вредна за кожата и имаше един списък със забранени марки , беше от тях.

Интересно почти всичките ми приятелки ползват пудри на AVON и нищо им няма! Ти като си с проблемна кожа AVON не са ти виновни...

Ае, чети малко и радвай
Основи и пудри

Сред марките с най-тревожно съдържание са CARGO, Zhen, Avon, Bourjois, NARS, Elizabeth Arden, Cornsilk, Sally Hansen, Neutrogena, Max Factor, Ultima II, Revlon и Cover Girl. За да бъдем по-конкретни ще споменем продуктите към които трябва да подхождате внимателно, ако сте решили да ползвате. Внимавайте с: Avon beComing PURE BRILLIANCE perfect balancing foundation SPF 8 with Lumin8TM, Avon BEYOND COLOR Perfecting Foundation with Natural Match Technology SPF 12, Avon PERSONAL MATCH Cream-to-Powder Foundation SPF 10, Bourjois Plus Que Parfait! Foundation SPF 15 Opale Fidele 11; Hale Continu 16, Max Factor Lasting Performance Pressed Powder.
Вярно, но това си зависи изцяло от твоята кожа. Може да е по - чувствителна и за това да се получава така.. Но ако прочетеш какво сама си написала или копирала от някъде по - горе може да забележиш, че си изброила доста престижни козметични марки и не вярвам да имат такива ментета.. 8)

bebitooo___
08-02-2008, 07:12
а по темата представител съм на Avon, но и от продуктите на Oriflame има много добри ! :-P

o0ps
08-02-2008, 07:56
Хах, Ейвън е пълен боклук. С тези продукти само си вредите, ама не го осъзнавате, може би имате по-здрава кожа ама ще си я преебете с този Ейвън, гаранция. Всичките им спирали са пълни болкуци, слепват ужасно много, да не говорим че досега в 90% от случаите са ми ги носили засъхнали и е трябвало да правя рекламации. От един крем за лице ми се появиха лишеи - кожата ми не е проблемна и досега от нито един друг крем не ми се е получавало така. Цветната им козметика пък никога не съвпада цвета който съм си поръчала с този, който ми носят. Орифлейм имат много добри спирали, също така и пудри. Кремовете за тяло и парфюмите им също са много добри. Някой спомена че Орифлейм били по-скъпи. Еми нормално е все пак да има ралзика в цените, Орифлейм си е маркова шведска козметика, а пък Ейвън никой не знае къде се прави... :-D И тей като съм била представител и на двете марки мога да ви кажа че Орифлейм е дооооста над Ейвън. :)

StEfIt0o0o0o0
08-02-2008, 08:00
Хах, Ейвън е пълен боклук. С тези продукти само си вредите, ама не го осъзнавате, може би имате по-здрава кожа ама ще си я преебете с този Ейвън, гаранция. Всичките им спирали са пълни болкуци, слепват ужасно много, да не говорим че досега в 90% от случаите са ми ги носили засъхнали и е трябвало да правя рекламации. От един крем за лице ми се появиха лишеи - кожата ми не е проблемна и досега от нито един друг крем не ми се е получавало така. Цветната им козметика пък никога не съвпада цвета който съм си поръчала с този, който ми носят. Орифлейм имат много добри спирали, също така и пудри. Кремовете за тяло и парфюмите им също са много добри. Някой спомена че Орифлейм били по-скъпи. Еми нормално е все пак да има ралзика в цените, Орифлейм си е маркова шведска козметика, а пък Ейвън никой не знае къде се прави... :-D И тей като съм била представител и на двете марки мога да ви кажа че Орифлейм е дооооста над Ейвън. :)

Моля ти се, според някои хора на наща кожа й има нещо,а не на Ейвъна ...пффф

sexy_glezla
08-02-2008, 12:24
Kozmetikata na AVON e mn po-hubava,vapreki 4e i Oriflame imat nqkoi hubavi ne6ta

Sasha2k8
08-02-2008, 12:32
От няколко години изполцвамнякои продукти на Ейвън и се убедих, че е много по-добро от Орифлейм

N0_feAR
08-02-2008, 12:44
Определено Ейвън ,защото едно че продуктите им не са остарели като Орифлем,друго че са по-евтини и свежи!!!
дам :)

kuklichka_bg
08-02-2008, 12:53
avon oriflame samo bokluci

SunShinePearl
08-02-2008, 13:49
AVON!!!

avrrora
08-02-2008, 14:28
oriflame :grin:

mim4ety_sara
08-02-2008, 14:29
Avon :grin:

Tan4eTo_vn
08-02-2008, 16:32
Аvon!!! :)

DisciplineAndOrder
08-03-2008, 10:41
ейвън

nejnaDROGA
08-03-2008, 11:22
Ейвън ЕСТЕСТВЕНО!!!! :-) Почти цялата ми козметика е на Ейвън :-)
А продуктите на Орифлейм са УЖАСНИ!!!! (мое мнение)
Имат само една нова маска за коса,която ми харесва,но останалите неща са боклуци :o Патила съм си от продукти на Орифлейм,така че никой не може да ме убеди,че продуктите са хубави :-x



Dark~Illusion странно?!Аз пък имам към 6 спирали на Ейвън и нито една не ми спластява миглите и не е била суха (хммм май не можеш да си слагаш правилно спирала).Освен това не разбрах как си пецакваме кожата от кремовете на Ейвън :-o А отностно Орифлейм ... Почистващият порите лосион и почистващия гел са ужасни!!!Братовчедка ми ги ползваше и получи алергична реакция (а тя никога не е имала проблеми с каквито и да е продукти) Занесоха проба от продуктите в лабораторията на Бърза помощ и й казаха,че имало някаква съставка,която въобще не би трябвало да се използва в продукти за лице.Тя подаде жалба срещу фирмата,ония я компенсираха и й направиха един подарак 8-) (2 парфюма,цялата серия "Слънцезащита" ,едни очила с камачета и някакви балсами за коса ли какво беше 8-) ) Аз също съм имала проблеми с козметиката на Орифлейм преди няколко години (около 2) бях 1 седмица на инжекции пак заради някаква алергична реакция и отново след тестовете на продукта се оказа,че има съставки неподходящи за лице :x От там казаха,че не съм първата с тези оплаквания и изпратиха жалба до фирмата + копия от тестовете :o Сега единствено ползвам една маска (както вече казах) ,но преди това я занесох да я тестват :x

nejnaDROGA
08-03-2008, 11:28
StEfIt0o0o0o0 напиши от къде си взела информацията!!!Дай линк към цялата тема и т.н.,защото е лесно да копираш някой текст,да го пуснеш тук и да добавиш продукти на Ейвън :D

AliceSw
08-03-2008, 11:49
човек трябва да е луд, за да използва бяла козметика от Орифлейм и Ейвън...шампоани, балсами и маски 2 пъти по-зле


лаковете стават...гланцовете и балсамчетата за устни...и сенките...преди ползвах и 1-2 парфюма...това е в общи линии...като цяло предпочитам Орифлейм


иначе проблемите с бялата козметика не са нещо ново и зависят от чувствителността на кожата...аз имам проблем и с кремовете за лице на Нивеа, тея най-обикновените, в синята кутийка...веднъж ми се бяха появили нещо като малки плюски по лицето...оправиха се, но аз след това кремче Нивеа не съм пипнала...

stelenceto1
08-03-2008, 12:24
По принцип предпочитам орифлейм, но и двете марки си имат своите плюсове и минуси. На орифлейм много харесвам зимната серия с червената боровинка както и серията с алое вера. А на ейвън ми допадат лосионите за тяло и един охлаждащ гел- страхотен е за лятото :-) Обаче шампоаните... абе щом един "Wash and Go" е по- добър, правете си сметката (това за шампоаните ми го каза една фризьорка) :?

Ifchetu
08-03-2008, 12:37
И двете използвам, и от двете съм доволна. Нямам оплаквания.

TinkyWinky
08-03-2008, 17:40
]нито едно от двете :D

+ 1 :D :D

Sensuality
08-03-2008, 17:48
Имам повече продукти на Avon,така че Avon :grin:

o0ps
08-03-2008, 17:57
[b](хммм май не можеш да си слагаш правилно спирала)
Дааа, естествено че не мога... Те спиралите на Ейвън да не са толкова обикновени като останалите прости спирали... Хах, висше трябва ли ми за да мога да ги слагам или?

StEfIt0o0o0o0
08-03-2008, 18:37
StEfIt0o0o0o0 напиши от къде си взела информацията!!!Дай линк към цялата тема и т.н.,защото е лесно да копираш някой текст,да го пуснеш тук и да добавиш продукти на Ейвън :D


http://www.elegantna.com/forum/viewtopic.php?t=632&postdays=0&postorder=asc&start=0
Доволни ли сме ? пффф виж кво , зимаш ме дразниш вече, не ма занимавай, мацай са с тез лайна и enjoy !

_MuMu7y_
08-03-2008, 19:13
Avon много ясноо 8-)

Nadelina
08-03-2008, 20:41
Определено Ейвън ,защото едно че продуктите им не са остарели като Орифлем,друго че са по-евтини и свежи!!!
Milichka, tochno obratnoto e. Ako si chula ot nqkyde ne si razbrala dobre. Tova za ostarelite produkti na Avon se znae ot vsichki. Ubedena sym, che v tova sa sigurni poveche ot 50% ot momichetata, izpolzvali tqhnata kozmetika.

moonbeam
08-03-2008, 21:03
ами преди съм си поръчвала по принцип от Avon разни лосиончета, гланцове, вече предпочитам да си отида в някой козметичен магазин и да си купя каквото ми трябва

bEbKaAa~*
08-03-2008, 21:32
Аз пък съм чувала,че някои от продуктите на Ейвън са канцерогенни - предизвикват рак.А пък Орифлейм често обновяват колекциите си и ми изглеждат по-качествени. 8)

DYNAMIC
08-03-2008, 21:55
нито 1то :) ам иначе Орифлейм повече ми хар. Ейвън са боклуци според мен

nejnaDROGA
08-03-2008, 22:05
StEfIt0o0o0o0 напиши от къде си взела информацията!!!Дай линк към цялата тема и т.н.,защото е лесно да копираш някой текст,да го пуснеш тук и да добавиш продукти на Ейвън :D


http://www.elegantna.com/forum/viewtopic.php?t=632&postdays=0&postorder=asc&start=0
Доволни ли сме ? пффф виж кво , зимаш ме дразниш вече, не ма занимавай, мацай са с тез лайна и enjoy !
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Инфо от началото на 2007 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Моля следващият да пусне инфо от 2004-2005 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


П.П. Пука ми,че ми дреме....Знаеш ли колко ме вълнува,че те дразня :lol: А иначе аз си използвам Ейвън от поне 5 години (като тогава използвах само лакове,балсами,шампоани и душ-гелове) и до сега не съм имала проблем с тази марка :P Майка ми,баща ми и почти всичките ми познати (момичета и момчета) използват Ейвън и до сега никой не се е оплаквал (хммм защо ли?!Ми явно в тези "лайна" няма нищо вредно :lol: )
Dark~Illusion ... ми не знам ... на теб може и да ти трябва някакво по-специално образование,защото от 3-4 години използвам само спирали на Ейвън и никога (е освен първите ми 2-3 опита да слагам спирала) миглите ми не са се слепвали .... Хммм,а може би дистрибуторите си подбират клиентите :lol: и пробутват боклуци на тези,които не са им симпатични :lol:

Isabelle
08-03-2008, 22:11
Имам някой даже доста неща Ейвън и Орифлейм.. Някой са си чисти боклуци - няма спор, но има и хубави неща.Ако трябва да избирам нито едното от двете не предпочитам.. :?

mirelinda
08-03-2008, 22:28
Нито едното нито другото. :(

Iria
08-04-2008, 06:14
Avon.

StEfIt0o0o0o0
08-04-2008, 06:25
StEfIt0o0o0o0 напиши от къде си взела информацията!!!Дай линк към цялата тема и т.н.,защото е лесно да копираш някой текст,да го пуснеш тук и да добавиш продукти на Ейвън :D


http://www.elegantna.com/forum/viewtopic.php?t=632&postdays=0&postorder=asc&start=0
Доволни ли сме ? пффф виж кво , зимаш ме дразниш вече, не ма занимавай, мацай са с тез лайна и enjoy !
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Инфо от началото на 2007 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Моля следващият да пусне инфо от 2004-2005 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


П.П. Пука ми,че ми дреме....Знаеш ли колко ме вълнува,че те дразня :lol: А иначе аз си използвам Ейвън от поне 5 години (като тогава използвах само лакове,балсами,шампоани и душ-гелове) и до сега не съм имала проблем с тази марка :P Майка ми,баща ми и почти всичките ми познати (момичета и момчета) използват Ейвън и до сега никой не се е оплаквал (хммм защо ли?!Ми явно в тези "лайна" няма нищо вредно :lol: )
Dark~Illusion ... ми не знам ... на теб може и да ти трябва някакво по-специално образование,защото от 3-4 години използвам само спирали на Ейвън и никога (е освен първите ми 2-3 опита да слагам спирала) миглите ми не са се слепвали .... Хммм,а може би дистрибуторите си подбират клиентите :lol: и пробутват боклуци на тези,които не са им симпатични :lol:

Подбират си ги даааммм, така си е. Като скиат, че си пълното лайно и ти бутват нещо що годе ставащо от съжаление, белким са поопрайш малко, въпреки че си оставаш същата гнус. :smt018

o0ps
08-04-2008, 07:37
Dark~Illusion ... ми не знам ... на теб може и да ти трябва някакво по-специално образование,защото от 3-4 години използвам само спирали на Ейвън и никога (е освен първите ми 2-3 опита да слагам спирала) миглите ми не са се слепвали .... Хммм,а може би дистрибуторите си подбират клиентите :lol: и пробутват боклуци на тези,които не са им симпатични :lol:
Брей че забавно... Да бе вярно така е... аз сама си пробутвах боклучавите им спирали нали... Интересно че почти всички момичета които си поръчаха от мен не бяха доволни... Сега сигурно ще изкараш че вината е моя нали? :lol: Не знам, може би ти не си свикнала да използваш хубава и качествена козметика, та затова се радваш на Ейвън? :-o

elena_k
08-04-2008, 07:39
]нито едно от двете :D

jghgh
08-04-2008, 07:46
Имам козметика и на Avon, и на Oriflame.
Avon не са лоши, но според мен Oriflame са по-добри като марка ;]

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-04-2008, 09:10
Определено Ейвън ,защото едно че продуктите им не са остарели като Орифлем,друго че са по-евтини и свежи!!!

:)

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-04-2008, 09:13
Dark~Illusion ... ми не знам ... на теб може и да ти трябва някакво по-специално образование,защото от 3-4 години използвам само спирали на Ейвън и никога (е освен първите ми 2-3 опита да слагам спирала) миглите ми не са се слепвали .... Хммм,а може би дистрибуторите си подбират клиентите :lol: и пробутват боклуци на тези,които не са им симпатични :lol:
Брей че забавно... Да бе вярно така е... аз сама си пробутвах боклучавите им спирали нали... Интересно че почти всички момичета които си поръчаха от мен не бяха доволни... Сега сигурно ще изкараш че вината е моя нали? :lol: Не знам, може би ти не си свикнала да използваш хубава и качествена козметика, та затова се радваш на Ейвън? :-o

На Avon козметиката е много по качествено,отколкото на тия бoклуци от Oriflame :-o :o

o0ps
08-04-2008, 09:17
^ Аз не казвам че Орифлейм е голямата работа. Аз лично не използвам почти нищо и от двете марки. Но ако става въпрос за избор между двете, Орифлейм е класи над Ейвън... :-D

jghgh
08-04-2008, 09:17
Dark~Illusion ... ми не знам ... на теб може и да ти трябва някакво по-специално образование,защото от 3-4 години използвам само спирали на Ейвън и никога (е освен първите ми 2-3 опита да слагам спирала) миглите ми не са се слепвали .... Хммм,а може би дистрибуторите си подбират клиентите :lol: и пробутват боклуци на тези,които не са им симпатични :lol:
Брей че забавно... Да бе вярно така е... аз сама си пробутвах боклучавите им спирали нали... Интересно че почти всички момичета които си поръчаха от мен не бяха доволни... Сега сигурно ще изкараш че вината е моя нали? :lol: Не знам, може би ти не си свикнала да използваш хубава и качествена козметика, та затова се радваш на Ейвън? :-o

На Avon козметиката е много по качествено,отколкото на тия бoклуци от Oriflame :-o :o

Тук излъга.

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-04-2008, 09:18
Dark~Illusion ... ми не знам ... на теб може и да ти трябва някакво по-специално образование,защото от 3-4 години използвам само спирали на Ейвън и никога (е освен първите ми 2-3 опита да слагам спирала) миглите ми не са се слепвали .... Хммм,а може би дистрибуторите си подбират клиентите :lol: и пробутват боклуци на тези,които не са им симпатични :lol:
Брей че забавно... Да бе вярно така е... аз сама си пробутвах боклучавите им спирали нали... Интересно че почти всички момичета които си поръчаха от мен не бяха доволни... Сега сигурно ще изкараш че вината е моя нали? :lol: Не знам, може би ти не си свикнала да използваш хубава и качествена козметика, та затова се радваш на Ейвън? :-o

На Avon козметиката е много по качествено,отколкото на тия бoклуци от Oriflame :-o :o

Тук излъга.

Не съм. :shock: :D

jghgh
08-04-2008, 09:22
Oriflame не са боклуци. Особено пък серията Giordani Gold. Как може да ме убеди човек че е боклучава?
Аз съм много доволна от продуктите на Oriflame. ;]

StEfIt0o0o0o0
08-04-2008, 09:31
Oriflame не са боклуци. Особено пък серията Giordani Gold. Как може да ме убеди човек че е боклучава?
Аз съм много доволна от продуктите на Oriflame. ;]

Ако Ейвъна бяха по-скъпи от Орифлейм друга песен щяха да запеят сички, и процентите нямаше да са такива, каквито скивам, че са сега. Вс до джоба опира ;)

BigFakeSmile
08-05-2008, 07:45
opredeleno avon :grin:

vercheto
08-05-2008, 07:55
Aз предпочитам и двете на равно. Има някои продукти където при едните са по-добри. Напримера душ-геловете на Avon са по-добри от тези на Oriflame. И обратното някои спирали на Oriflame са по-добри от тези на Avon. :) Така че ги харесвам на равно

Inlofee
08-05-2008, 08:02
Avon.. те са по-тийн :P и по ми харесват :P

mishenceto92
08-05-2008, 12:45
И от двете съм доволна, но като марка повече ползвам AVON :)

Karin_Vall_Gabbriel
08-05-2008, 12:46
AVON

BurningDesire
08-05-2008, 20:27
Oriflame. Не че имам нещо против Avon, ама майка е дистрибуторка на Орифлейм и почти всичката ми козметика е тяхна и съм доволна, до сега не съм попаднала на нещо лошо.

foreverr
08-05-2008, 20:32
AVON
+1 Пробвала съм и продукти на oriflame, които също стават, но повече ми харесват на AVON! :grin:

miss_disgrace
08-05-2008, 21:54
Oriflame не са боклуци. Особено пък серията Giordani Gold. Как може да ме убеди човек че е боклучава?
Аз съм много доволна от продуктите на Oriflame. ;]

Ако Ейвъна бяха по-скъпи от Орифлейм друга песен щяха да запеят сички, и процентите нямаше да са такива, каквито скивам, че са сега. Вс до джоба опира ;)

НяМа СпОр-дРуго сИ е 30% :? 8)

piklataa
08-26-2008, 09:36
А бе еии .. вие ше се истепате .. кфо се тормозите да променяте чуждото мнение .. !! Така не става .. нали за тфа е тая тема секи да си изказва мнението си.. !! А вие го напраихте боксоф ринг .. !! Кфо ви пука.. кои кфо харесва.. !! ДА ви е през ...* !! .. ;]] .. А и също така тфа за обривите .. зависи мн и от самата кожа на човека.. може да е прекалено чустфителна..! ;]]

По темата: AVON ;]]];pPpp~
By: GeRsIтYy ;p

exclusive__16
08-26-2008, 09:41
AVON :) :) :) ot oriflaim ne sam dovolna..a i tam si4ko e mn mn qko po skupo ;) :D

BlueAvalanche
08-26-2008, 10:46
Аз си поръчвам неща от AVON. Няма много мъжки неща, но са готини. Особено душ гела AMAZON FOR HIM :)

sladkalady
08-26-2008, 12:32
AVON :)

In_my_dreams
08-26-2008, 14:04
AVON :)

sixth^sense^f
08-26-2008, 14:17
Avon :P

VerryBerry
08-26-2008, 14:31
нямам оплаквания нито от Ейвън,нито от Орифлейм-доволна съм :) гласувам и за 2те :)

karamelche
08-27-2008, 09:56
A V O N

sweetsunshine
08-27-2008, 21:33
НИТО ЕДНО ОТ ДВЕТЕ,НО ПРЕДПОЧИТАМ ОРИФЛЕЙМ :)

techCandy
08-27-2008, 22:20
He}|{Ha_Dpo|`Какво си се хванала така яростно да ги защитаваш тия
Avon, все едно братче ти е бащиния! Ако виждаше малко по- далече от носа си щеше да осъзнаеш, че се плескаш с отпадъците на западна Европа, защото тия красоти, които така хвалиш ги пробутват само на нас от полуострова и на арабския свят. Същото се отнася за Нивея-та, Л'Ореал-а и Гарнието, както и още една купчина масова козметика. Като нямате пари да си позволите качествена козметика, по- добре не се мажете с тия боклуци или поне ограничете малко, просто нямате представа какво си причинявате...

surrender_
08-28-2008, 10:16
Oriflame :)

Summer_Spirit
08-28-2008, 10:19
Ни едното, ни другото.

_LacrymoSa_
08-28-2008, 10:55
Ейвън :)

MaxGirl
08-28-2008, 10:57
Avon определено...!!

sobieski_of
08-28-2008, 17:52
avon opredeleno

hgfh
08-29-2008, 09:12
avon :)

PaTeToO
09-01-2008, 15:48
Avon :grin:

_crazy_baby_
09-01-2008, 15:52
и двете марки са добри защо няма отговор и двете

Melosa
09-01-2008, 17:46
Знам всеки един продукт на avon и нито един не прави това,което трябва да прави.Евтини са всичките боклуци и на ейвън и на орифлейм,но в орифлейм поне кремовете,сенките и фондьотените са качествени.

kuklichka_bg
09-01-2008, 22:01
az sam distributor na avon i sam za tqh oriflame hi4 ne gi haresvam i nikoga ne sam gi haresvala imat samo bokluci vednaj si bqh pora4ala n6 i pove4e ne povtorih

BlueCat
09-02-2008, 12:20
az sam distributor na avon i sam za tqh oriflame hi4 ne gi haresvam i nikoga ne sam gi haresvala imat samo bokluci vednaj si bqh pora4ala n6 i pove4e ne povtorih
Аз пък веднъж си поръчах от ейвън и повече не повторих :-D

veselomomi4e
09-02-2008, 12:21
И аз съм дистрибутор на AVON и клиентите са доволни.....ама не от всички неща.Но съм и на Oriflame и от него нямам оплаквания :D :D :grin: :-)

ElisaDay
09-02-2008, 12:27
Ейвън :)

viketuyu
09-02-2008, 13:01
ейвън :grin: :grin: :-)
техните продукти са по качествени поне според мене

Pepincetyy
09-02-2008, 13:49
Avon forever!!! :)

mechtaq_za_teb
09-02-2008, 13:51
И за двете :)

alehole
09-02-2008, 16:14
Нито едно :) Преди бях много за тях :) И за двете фирми,но наскоро си бях напоръчвала от AVON шампоанчета,маски,балсами и с едно измиване с шампоана който уж е по моя проблем с косата и направо имам чувството,че щях да умра като си видях косата на другия ден..вместо да е по-немазна :D тя бешее все едно намазана с олио и от месец се опитвам да я оправя и :o знаех си,че не трябва да изневерявам на HEAD N SHOULDERS :-o Както и да е , на всеки човек различно влияние :)

stealthyGirl
09-02-2008, 17:52
АвОн както казва баба ми. :D
Тия другите не ме кефят. :? Имам само един много готин коректор, ама то и на други фирми има, тъй че не са незаменими. Както и Ейвън де, ама спора беше коя от двете фирми. :)

BoRe
09-02-2008, 18:00
Евтинийки. Качеството отговаря на цената

AFT
09-02-2008, 18:01
Гласувах за Ейвън, макар че вече ми писна от продуктите им - душ геловете не са кой знае какво, за същата цена можеш да си вземеш от магазина и по-хубави, при шампоаните е същото, а гримовете не си заслужават.

desislava__baby
09-02-2008, 19:09
Дистрибутор съм и на двете марки и впечатлението,което имам е,че на Avon е по-качествена декоративната козметика,а на Oriflame бялата

Lian
09-02-2008, 19:14
Avon

kompetentnata
09-04-2008, 11:03
Аз пък съм за Орифлейм! Ейвън си служи със световно известни имена и така изгражда бляскав имидж, който привлича, но продуктите на Орифлейм са по-подобрявани и качествени. Почти всеки месец излизат нови серии като всички нови продукти имат нова формула или технология. Пиша това от личен опит, тъй като имам наблюдения и върху артикулите и на двете фирми. Кремовете за лице и тяло, допълнителните подхранващи продукти като капсулите с витамини, позволяват човек наистина да се грижи за кожата си оптимално. Разбира се всеки има право на лично мнение, но аз предпочитам да заложа на продукт, който наистина има качествени съставки и ме кара да се чувствам добре пред това да се влияя че го промоцира известна личност.Като пример мога да дам новото червило "Копринана целувка", което наистина е леко и оставя невероятно меко усещане на хлад по устните. Да, може да не се отваря с едно щтракване и да не го рекламира холивудска филмова актриса, но наистина вярвам в неговите съставки, което е най-ценното.

kokk
09-04-2008, 11:08
AVON! 8)

yellow_bubblegum
09-04-2008, 11:37
Аз лично ползвам продукти и на двете. Все пак не е лъжа, че бялата козметика на Орифлейм е по-качествена. На Ейвън пък има мн нови предложения за тийновете. Мн съм доволна от спиралата Суперфул, и от серията с алое на Орифлейм. :)

ivkaa
10-12-2008, 13:10
Avon :-P :-P

YourFavoriteDrug
10-12-2008, 13:22
ам аз и от двете съм доволна,имам предвид ,че повечето ми гланцове,спирали,моливи за очи са на Oriflame, а на Avon имам разни кремове за лице и тяло,за сега нямам оплаквания :grin:

gia_sena_mono
10-12-2008, 14:52
Avon

Sintya
10-12-2008, 17:18
Ейвън =]

dobity
10-12-2008, 17:23
AVON

didivid
10-12-2008, 17:59
Avon са ГОЛЕМИ боклуци! За нищо не стават.. Те и Орифлейм не са точнокошница с рози, ама са по-добри.

draki4ka
10-12-2008, 18:52
oriflame от AVON веднъж си бях взела гланц :P 8-) и устните ми ставаха едни такива гадни или пък с коректорчето ми 8-) на 2 ден го захвърлих 6ото не им вършеше работа :x :? нямаше цвят ако мога се изразя така а този които си бях поръчала беше с бая цвят 8-)

mishmula
10-13-2008, 09:48
Нито едно от 2те :?

crazy_bebzzz
12-17-2008, 19:42
Avon. Nqmam nishto protiv Oriflame, no prosto ne poznavam negovi distributori ;)

safetyMode
12-18-2008, 17:13
Avon :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :-) :-) 8)

Mariah1
12-18-2008, 19:15
avon

Syringe
12-18-2008, 20:17
Да живее домашната козметика и канадскте пчели.