PDA

View Full Version : Чувствам се като пълен идиот



DeathNote
07-31-2008, 21:10
Здравейте!

Много съм объркана и е ви помоля за съвет.Зимата беше РД-то на брат ми, който ставаше на 18.Там се запознах с И. и го харесах .Много.Преди месец започнах да се събирам с тази компания, която беше на РД-то.Видях,че с него няма да го бъде:
1.Заради разликата в годините.
2.Защото се запознах с С...

..Който се друса..И с него не потръгна.
После в компанията дойде Х. Към нега нямам абсолютно нищо.Но проблемът е в братовчедка му, която тръгна с И. Но тя си заминава след броени дни.Сега изобщо не знам какво да правя..


Има и друго.В компанията има и момче от друг град, което показва мижави чувства.Днес бях в лошо настроение и му говорих по-троснато..А той се видя в чудо.Знам, че не трябва да си го изкарвам на другите, просто не знам какво ми стана.Утре трябва да му се извиня, а аз съм срамежлива..Ако може да ми предложите начини как да го направя.




Всичко,което написах е доста объркано, като го чета.Но просто ми трябва съвет и имам нужда да си излея дущата пред някого.

gangstata
07-31-2008, 21:13
Изреди цялата азбука..

За последния..Кажи му прото,че си била в лошо настроение и му се извиняваш затова,че си си го изкарала на него..

tedy_hi91
07-31-2008, 21:14
Ами проста кажи "Извинявай!".

h0t_lipS~anD_kisSes
07-31-2008, 21:14
:shock: Мм само разбрах, че трябва да се извиниш на някой си, който те харесва, ама си много срамежлива и не знаеш как!
Таа .. или му кажи да се видите на кафе ии се заговорете нещо за днес ии му се извини илии му прати смс .. илии незнам .. :?

tuzaro
07-31-2008, 21:15
почакай още малко и в компанията ше дойде друг и него ше си харесаш 8-)

Blab
07-31-2008, 21:16
Ти мирна не стоиш.
През цялата компания ли ще минеш?
Милият ти брат...

PeopleAlwaysLeave
07-31-2008, 21:19
Зо кое си объркана ? Че братовчедката на Х е тръгнала с И какъв е проблема ? Нали казваш, че нещата с И не са се получили заради разликата в годините и защото си се запознала със С ? Тогава кое те обърква ? :-o

Колкото до другото момче - като се видите му кажи "Сори за вчера, че си го изкарах на тебе просто не бях на кеф и съжалявам".

devil_feel_f
07-31-2008, 21:19
Ами потърси го утре и му се извини за лошото си държание към него.Обясни му, че си била изнервена.Дано приеме извинението ти.

DeathNote
07-31-2008, 21:20
Ти мирна не стоиш.
През цялата компания ли ще минеш?
Милият ти брат...

Аз фактически не минавам през никого.Всъщност досега не съм ходила с никого, ако не броим предучилищната. 8-) Точно заради това, че съм срамежлива.Пък и брат ми е на море, не се хаби за него 8-)

DeathNote
07-31-2008, 21:24
В. , И. К . Х..... не се чустваи като пълен идиот... ти си си!
Благодаря ти, много ми помагаш :)

babity
07-31-2008, 21:27
В. , И. К . Х..... не се чустваи като пълен идиот... ти си си!
Благодаря ти, много ми помагаш :)

Ти пък к'во се впрягаш? Вчера се надишах с хипохлорид и ми помогнаха по същия начин, ти тука за едно - две - три - осем милиона хиляди гаджета ше се впрягаш! 8-) :razz: :razz: :razz:

babity
07-31-2008, 21:31
абе душете кура сичките тая вечер

Поради защо си толкова кисел тази вечер? :-o

Sunny_stz
07-31-2008, 21:35
До колкото броях,станаха четирима..Моя съвет е да си избереш най-удачния за теб...Не този ,който се друса...

haterkata
07-31-2008, 21:36
почакай още малко и в компанията ше дойде друг и него ше си харесаш 8-)

йееееа 8)

Wrathchild
07-31-2008, 21:38
2.Защото се запознах с С...Обезателно съди учителката си по БЕЛ.
Моля да ме извините, днес съм необичайно заядлива и малко го удрям през просото.
Как да ти помогнем, като дори не си описала проблема както трябва? Тук медиуми аз не съм срещала.

DeathNote
07-31-2008, 21:42
2.Защото се запознах с С...Обезателно съди учителката си по БЕЛ.
Моля да ме извините, днес съм необичайно заядлива и малко го удрям през просото.
Как да ти помогнем, като дори не си описала проблема както трябва? Тук медиуми аз не съм срещала.


Извинявай, просто смених буквите в последния момент

malko_kalpazan4e
08-03-2008, 14:19
da naistina n6 ne razbrah ot taq tema :D samo za izvinenieto. emi da ne iska6 da se izvini6 ot gordost da ama ot sram... emi prosto mu se izvini i taka kaji mu pri4inite zaradi koito se e razsyrdil i taka :P

BaiToq
08-03-2008, 16:44
Може би трябва да се
запознаеш с Х,У,Й и
още няколко човека :razz:

Junona
08-03-2008, 20:13
Изреди цялата азбука..

За последния..Кажи му прото,че си била в лошо настроение и му се извиняваш затова,че си си го изкарала на него..

аС съм на същото мнение ... Не е чак толкова сложно само не разбрах какво общо имат другите момчета ... :) но важното е че си си го изляла :) дано ти е олекнало ..