PDA

View Full Version : Otnosno bremennosta...



sladky_bonbonche
07-31-2008, 21:16
Iskam da vi popitam moga li da zabremenqa nqkolko dena sled svarshvaneto na cikala mi zashtoto ima malka veroqtnost priqtelqt mi da se e ispusnal v men.Ili moga da zabremeneq samo kogato sam v ovolaciq?Dnes cql den mi e losho boli me krasta vse edno shte mi idva,boli me glavata,stomaha.Kajete mi poveche po tozi vapros molq vi.Blagodarq predvaritelno.

ROCKLIFE
07-31-2008, 21:19
priqtelqt mi da se e ispusnal v men.

:lol:

мн добре казано! :lol:

Wrathchild
07-31-2008, 21:23
priqtelqt mi da se e ispusnal v men.

:lol:

мн добре казано! :lol:На мен това ми звучи като отделяне на газове...
Ами попринцип се забременява, когато си в овулация. Ама ние от къде да знаем кога ти е овулацията? Има жени, на които не им е точно на 14 ден от настъпване на менструацията...

PLuScHeTo
07-31-2008, 21:25
ааа имало такава вероятност... вие с приятелят ти не си ли говорите :?

Sofff
07-31-2008, 21:30
зависи колко дни след цикъла ако е към 7-8 може и да си била в овулация ама ние това неможем да кажем . . . направи си тест по-добре или отиди на гинеколог.Дано всичко е наред :)

ROCKLIFE
07-31-2008, 21:31
тест за бременност!

:)

Biskfitka
07-31-2008, 21:54
priqtelqt mi da se e ispusnal v men.

:lol:

мн добре казано! :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

направи си тест :-D

eclipseee
07-31-2008, 21:57
И вместо да тичат към аптеката за Ескапел ли кфо беше там те милите кесят и пишат теми за изпускане :razz:

BaBy_bS
07-31-2008, 21:58
ааа имало такава вероятност... вие с приятелят ти не си ли говорите :?
е ти пък сега-недей да изпадаш в подробности :razz:

HagpycaH
07-31-2008, 22:36
Как го написала май тест ако има нещо при чичо доктор да трепе ембриома.

LiveFlower
07-31-2008, 22:43
spored tebe nie kak da vidime dali si bremenna ili ne si,a?????????????????moje i da si,moje i da ne si.Vzimai si parcalkite i otivai na doktor ili za test

Insalutary
07-31-2008, 22:48
Хвърлих боб ама нищо не показа...сега и в кристалната топка ще погледна, но пак не е сигурно!

Стига базик - сперматозоидите живят няколко дни, а овулацията ти няма как да знаем кога е, че да ти кажем "да бременна си" или "не не си".
В тези случай се бъркаш в джочето вадиш 25-30 лева за ескапел и си ти вместо да пишеш теми по форумите.
Сега жече можеш само да стоиш и да си чакаш цикъла или да идеш до аптеката за тест, а ако има две черти отиваш на доктор за да ти каже как да се справиш с тоя гаден вирус от щама "бебе".

eraser_9
07-31-2008, 23:18
priqtelqt mi da se e ispusnal v men.

:lol:

мн добре казано! :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

направи си тест :-D
ама и ти си една умница хората се сдухват от тези факти, и мога да ти кажа че най-бързия тест за бременност е до 7 дни а с хапчета плода може да се премахне до 3 дни помисли малко и пак ми кажи дали вапроса и не е логичен ;) и вие останалите дето се подигравате и вие сте некви малоумници.. само спамите... момичето иска отговор или отговаряйте или си траикаите там и тфа е... а за теб мацка бих ти казал щом е вазможно а не си сиг по добре не се захващай с хапчета и тн. многу овреждат организма и другия път ползвай презервативче когато не си сиг в пратньора си ;)

Insalutary
07-31-2008, 23:25
[quote="{}SwEeT{}dOlL{}"][quote=ROCKLIFE]
ама и ти си една умница хората се сдухват от тези факти, и мога да ти кажа че най-бързия тест за бременност е до 7 дни а с хапчета плода може да се премахне до 3 дни помисли малко и пак ми кажи дали вапроса и не е логичен ;) и вие останалите дето се подигравате и вие сте некви малоумници.. само спамите... момичето иска отговор или отговаряйте или си траикаите там и тфа е... а за теб мацка бих ти казал щом е вазможно а не си сиг по добре не се захващай с хапчета и тн. многу овреждат организма и другия път ползвай презервативче когато не си сиг в пратньора си ;)
Винаги има кой да се избасика...включително и аз го направих, но по начина по който е обяснила нещата в поста си няма как да знаем кога е бил въпросният гаф и няма как да и помогнем особенно - освен глупостите мисля, че и казах и решението според мен, но с малко повече инфо бихме били по-полезни до колкото е възможно само с приказки!

aniezina
08-01-2008, 09:19
Iskam da vi popitam moga li da zabremenqa nqkolko dena sled svarshvaneto na cikala mi zashtoto ima malka veroqtnost priqtelqt mi da se e ispusnal v men.Ili moga da zabremeneq samo kogato sam v ovolaciq?Dnes cql den mi e losho boli me krasta vse edno shte mi idva,boli me glavata,stomaha.Kajete mi poveche po tozi vapros molq vi.Blagodarq predvaritelno.Нищо не е невъзможно. Аномалии бол. Прави си тест и гледай да не ти се случва повече да произнасяш думите "има вероятност приятеля ми да се е изпуснал в мен"....

zaraaa
08-01-2008, 09:27
Има ли една черта - тестът е валиден, а Жоро е Невинен! Ако има две черти - бързо, бързо му звънни Бременна си вече ТИ! :lol: :lol: :lol: Sorry,ако съм засегнала авторката с отговора си, просто се сетих за тази реклама, не наистина вземи си направи тест и за по-сиурно отиди на гинеколог :)

GotTheLife
08-01-2008, 10:38
ЧЕСТИТО БЕБЕ!

sLaDkA_GrEsHkA
08-01-2008, 11:24
spored tebe nie kak da vidime dali si bremenna ili ne si,a?????????????????moje i da si,moje i da ne si.Vzimai si parcalkite i otivai na doktor ili za test

che nie ako ne znaem koi she znae ?! q da zemesh da mluknesh ve4e ! mnogo se izlaga6!!! :lol:

kalpazanka
08-01-2008, 13:13
Ние няма как да ти изчислим овулацията! И да-тогава се забременява! Колко дни ти е МЦ и колко-менструацията?

LiveFlower
08-01-2008, 13:58
spored tebe nie kak da vidime dali si bremenna ili ne si,a?????????????????moje i da si,moje i da ne si.Vzimai si parcalkite i otivai na doktor ili za test

che nie ako ne znaem koi she znae ?! q da zemesh da mluknesh ve4e ! mnogo se izlaga6!!! :lol: :razz: :razz: :razz:

IANI
08-01-2008, 14:53
То добре тест да вземе , той показва 99.9% точен резултат след 6-7 .Винаги има вероятност да забременееш, така че по добре ако е било преди 1-2-3 дни си вземи ескапел

rozova_lady
08-01-2008, 15:03
тест за бременност!

:)
и аз те съветвам направи си тест,само така ще си отговориш на въпросите