PDA

View Full Version : Ужасна сестра съм ;(



i_hate_you_but_i_love_you
07-31-2008, 21:22
Когато бях на 8, а брат ми на 5 години го карах да яде мравки :( Сега съм на 15 и винаги това ми тежи на съвестта.. Чувствам се виновна и гузна.. това не съм го казвала даже и на приятелите ми.. ужасно е! ](*,) :o :cry: :roll: :-#

Ами вие какви гадни неща сте карали да вършат по-малките ви братя или сестри.. или ако сте по-малки, какво сте претърпявали :)

hiphopDancing
07-31-2008, 21:27
bila si na 8, ve4e si na 15 i ne pravi6 taka nali?! Zna4i nqma problem...
(ako tva ne e bazik de, 6toto po edno vreme re6ih 4e e :D )

Seducti0n
07-31-2008, 22:20
Ще ви помоля да се придържате към темета!

aDuHka
07-31-2008, 23:15
Да, ти поне осъзнаваш грешките си, а моята сестра,когато съм била на 3 години ми е натъпкала около 5-6 шоколадови бонбона в устата и е стояла отстрани и се е кефила,че аз не мога да ги сдъфча и преглътна.Накрая съм се и задавила .... но тя никога до сега не ми се е извинила за постъпката си, дори всеки път като го разказва не спира да се смее .... :neutral:

А твоят брат едва ли е осъзнавал какво яде и щом е оцелял значи всичко е наред, няма място за притеснение, просто от сега нататък не го тормози така ... :)

sweet_bunny
07-31-2008, 23:26
Няма от какво да се притесняваш.Всички сме вършили глупости като по-малки. \:D/

taffy
07-31-2008, 23:32
Споко..и брат ми е ял мравки..с Lucky Boy.. само че не го накарах аз..Ама ся му прая мръсно, като му го повтарям.. :D И btw не се притеснявай.. Аз още прая гадни работи с брат ми..не го прилъгвам де..просто се държа гадно с него понякога.. и ми е супер гадно..Щото го виждам, че вече само се съобразява кое ме дразни и кое не.. Адски ми е кофти..и се опитвам да престана..Получава се повечето пъти..Др път не..

MissSiss
07-31-2008, 23:34
А Боже, тва е задължителен период през, който се минава...сега просто не го прави, и да знаеш, че и аз съм прайл секви злини на сестра ми...тва да не те притеснява :-D

psychopath
08-01-2008, 01:17
О БОЖЕ! :razz:

dmgto
08-01-2008, 05:33
Викаи му мравояд :lol:

xpucuto
08-01-2008, 09:02
Викаи му мравояд :lol:
:razz: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :razz:

Wrathchild
08-01-2008, 09:13
Хаха, споко, било е преди сума ти време.

Tedcho
08-01-2008, 10:35
Викаи му мравояд :lol:
:razz: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :razz:
tva me ybi :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

a po temata emi dr pyt ne pravi tka vse pak si porasnala :lol: i tva che si my dala da qde mravki e malko ... gadno i gnusno :smt078 :shock:

Qnchety
08-01-2008, 11:09
Аз пък яко дъних брачет ми и ся като се сетя... горкия. Даже и до ден днешен има пойче страх от мене, отколкот от майка си :D

SunShinePearl
08-01-2008, 11:27
явно само моята сестра не ме е карала да върша глупости :D

i_hate_you_but_i_love_you
08-01-2008, 18:03
Ами вие какви гадни неща сте карали да вършат по-малките ви братя или сестри.. или ако сте по-малки, какво сте претърпявали :)

sunset_light
08-01-2008, 18:34
Да отбележа тя е 5 години по-голяма от мен. :P
На 5-тия ден след раждането ми са оставили мен и сестра ми и тя и е натъпкала сладолед в устата. После съм се задавила ,но все пак оцелях.
Един път( не беше само нейна вината) тя и нейни прители акачаха на друга тяхна приятелка котката ,бяха я увили в пердето и удряли като боксова круша ,котката беше разярена (тогава бях на 5) и ми одраскала бузата и била дълбока раната.
Сестра ми най-вече съм я поливала с вода,дори на сън съм взимала чаша вода и съм я излизава върху главата й. :D
Сега се разбираме перфектно!

cooool
08-01-2008, 22:09
Az sy6to sam po malkata. Kato bqh kam 10-12 godini, tq ima6e nomera da me darpa na dalbokoto kato sme na moreto (tq e 3 godini po-golqma) ta az ne mojeh da stigam danoto.. za malko da se ydavq.. a ina4e i az sam i pravila gadno, no nai 4esto neusaznato - o6te kato sam bila bebe - sam q ohapala za kraka i mn revala :P haha kato cqlo se razbirame, no do predi 5 godini nqkade vse az bqh m/u 4uka i nakovalnqta, tq se nervi na na6te, za6toto mn q kontrulirat i i se karat, tq si go vry6ta na men, pak az q 4yvstvam ot moq otbor, ta se obra6tam s/u na6te i stava rabotata 4e sam sama .. m/u dr tiq iztezaniq v detstvoto vodqt do smu6teniq v psihikata sled vreme.. taka 4e kontryliraite decata si sled vreme.

Insalutary
08-01-2008, 22:20
Моя брат го бях провесил цял следобед на закачалкта в коридора, че да се превъзпита, а вие се оплаквате, че ви били давали бонбони :)

lost_in_candyland
08-01-2008, 22:30
Стана ми малко гадно сега като се сетих. Брат ми като беше малък аз счупих нещо ценно ( не помня вече какво), майка като разбра й казах че той го е счупил и тя го наби. След това брат ми се разплака и неможа да каже какво е станало. Съжалявам че съм направила така.

j_adore2
08-01-2008, 22:33
Те мравките са полезни :D

Isabelle
08-02-2008, 07:37
Викаи му мравояд :lol:
:razz: :razz: :razz:

i_hate_you_but_i_love_you
08-02-2008, 20:10
Сега и аз се сетих, че имаше един шкаф, където много обичах да го отварям, обаче се отваря така надолу.. нали се сещате :D и аз само го отварям и по едно време вратата БУУУУУМ :-D и аз само викам на брат ми "ти.. ти си бил.. чуваш ли!!!" и майка дойде и го наби.. ужас :D

Pliok0019
08-02-2008, 20:13
Нали не е умрял.. И аз помня, че веднъж намерих една мравка у дома и я изядох...

fuck_brainpants
08-02-2008, 20:14
Оооо вие незнаете аз какви неща съм преживяла.... но разбира се всичко си е в границцата на забавата.... :D :-D

ELFIQ
08-02-2008, 20:49
аз щипах сесра ми и я боцках с едни бодили,детето плачеше а аз се кефих ](*,) и на мене това мн ми тежи сега,щот съм била мн тъпа тогава :cry: .Сега мн си я обичам (макар и да ме нерви понякога :-) )

kuklichka_bg
08-03-2008, 12:26
az pak mnogo obichah a go plasha i vednaj trq6e da go sloja da spi i te nashte izqzoha i toi ne zaspa 6toto go be6e strah cqla nosht ina4e ne go tormozq mnogo 8-) 8-) 8-) 8-)

TheGirlNextDoor
08-03-2008, 14:36
явно само моята сестра не ме е карала да върша глупости :D

и моята :lol:

moonbeam
08-03-2008, 20:54
ами аз съм по-голямата вкъщи, брат ми е с 5г по-малък и като се сетя и аз не съм била особено добра понякога :P помня веднъж, че го бях напла6ил понеже на небето кръжаха някакви по-големи птици и аз викам: " брат, тия птици отвличат малките деца" горкия не си показа носа навък два дена и на третия майка с рев го изкара от вкъщи, че трябваше да ходят някъде 8-) заради мен все още има страх от паяци, на две на три като ми направи нещо и на инат плачех и нашите му се караха :)

TheNewReligion
08-03-2008, 21:08
Да бе .... То така се ядат мравки ... :?

miShle
08-03-2008, 21:37
Мале чак ме е срам да си призная ..Като бяхме на 6 години с братовчедка ми пишкахме в една чашка и казвахме на сестра ми / тогава беше на 2/ ,че това е лимонада .. Тя естествено никога не е пила от "лимонадата" .. ама ся като се замисля бахти простите дето сме били ..Лапешка работа, toо much free time :? .. иначе когато бях на 8 а сестра ми на 4 .. като си играхме веднъж без да искам щях да я задуша с възглавница и тя още ми го натяква и още ме гризе съвестта за това ... :cry:

stealthyGirl
08-03-2008, 21:48
Важното е, че се разкайваш, защото аз не се. Дадох малко пръст на братовчед си (е, наистина беше малко). Исках да е пръв той, ама си имах едно на ум, че не трябва да пробвам... и не го направих, въпреки, че той не се оплака... 8-)
Аз и иначе не обичам деца... като ме оставят сама с тях се държа гадно, и не мога да се спра, от вътре ми идва.. просто не са ми приятни. :-| Само с братовчедите си не правя така, защото ги чувствам близки, а и те не са досадни лапета. Случката с единия ми бра'чед не беше гадно държание, ами келешлък и не се е повтаряло! :-D

SabrinaAa
08-07-2008, 09:58
Аз карах брат ми да си топи главата в кенефа!!!! И не ми тежи изоб6то! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :o

st1ka
08-07-2008, 19:01
Аз съм по-малката, но преди като бяхме по-малки сестра ми много мразеше едни хапчета за смучене "Прополис" май се казваха... И една вечер, когато заспа и натъпках устата с тези хапчета...
А тя ми го връщаше като се заключваше пред мен в тоалетната и аз се напикавах пред вратата :-D . Сега ми е смешно, но тогава доста страдах... Е, вече порастнахме достатъчно и номера не си правим!

sexy_dizzy
08-12-2008, 06:51
И аз съм вършела всевъзможни глупости-но по-скоро съм ги причинявала на себе си...нагълтвала съм се с хапчета като бях на 4/5..след което съм свършвала в болницата и др.подобни :?

Crissy [*]
08-12-2008, 07:18
Моя брат заради мене си спука главата кат беше малък .. Въртяхме се и аз си седнах на дивана и му викам ти си се връткай ,, И то детето не разбира и си се врътка и накрая се тресна в радиатора и си спука главицата, а аз мн мн ревах :D Ама да кажа че аз съм била на 5 а той на годинка и нещо.. и аз толко съм разбирала

Ммм .. какво другоо .. Веднъж се прибирахме от вилата и нещо се дразнехме в колата и аз не издържах на края и му забих шамар,, в носа,, и имаше кръв /да не си помислите нещо..не съм побойничка,брат ми просто има слаби капиляри/
Иначе него не мога да го навия да изяде нещо гадно,освен ако преди това не хапна и аз :D А това няма как да стане

И никога не съм съжалявала,нали аз го калявам бе :lol: :lol: :lol:

Marina__
08-12-2008, 08:46
явно само моята сестра не ме е карала да върша глупости :D

И аз не помня моята да ме е тормозила :) .

Иначе, като бяхме малки с нея (аз на 7, тя на 9),веднъж гъделичкахме на леля ми бебчето с перо по носа...абе идиотки :-x . То горкото толкова много рева, че посиня в един момент. Сега и на двете ни е много кофти като се сетим... :oops:.

sladka__droga
09-07-2008, 22:57
Поне осъзнаваш грешката си :wink: ... аз като бях на 8 някъде ... с брат ми нещо се карахме (той беше на 6) ,, * и по-едно време като го хванах за главата ии бааам ... в плочките .... беше му разцепена главата ,, * много съм била ядосана явно :D!

evichka_lonelyy
09-07-2008, 23:05
Nz imam dvama po-malki ama ubii me ne pomnq kfo sam gi pravela ama znam kakvo me pravqt te men sega :razz:

lips of an angel_F
09-08-2008, 21:27
Когато бяхме малки с брат ми (той е по-голям) винаги се е грижел за мене даже на един негов рожден ден аз му изядох шоколада,който беше само един и ся мн си го обичкам и се разбираме супер.. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ValzZi
09-08-2008, 22:01
спокойно и кучето ми яде мравки :razz: :razz:

Spunky
09-09-2008, 12:27
Еми аз като бях малък бях домашен любимец на сестра ми в буквалния смисъл (разликата ни е 9 години 8) )
До кам 13-14годишна възраст се ме биеше като играехме на Моръл Комбат после се аз я надвивах (ПС мортъл комбат наживо да не си помислите на телевизора :P ) :lol: . Сега като е омъжена много се уважаваме.
Така че, винаги по-големите сестри до определен момент използват по малките си сестри/братя. Това им е в природата.

hgfh
09-10-2008, 06:35
аз имам сестра .. по голяма от мен . като че ли аз повече я тормозя отколкото тя мен :D понякога често се случва да ми е кофти ама понякога си го заслужава .. :o