PDA

View Full Version : въпрос по спешност



sekretna
07-31-2008, 21:34
На една приятелка,докато са правили секс с приятеля й,им се е скъсал презервативът и веднага са изтичали да купят хапче.
Това ставало ли е при вас? и дали ще има някакви лоши последствия?смисъл...с хапчетата?
Благодаря.

sLaDkA_GrEsHkA
07-31-2008, 21:42
На една приятелка,докато са правили секс с приятеля й,им се е скъсал презервативът и веднага са изтичали да купят хапче.
Това ставало ли е при вас? и дали ще има някакви лоши последствия?смисъл...с хапчетата?
Благодаря.

lo6ite posledstviq sa si napisani na listovkata....

sekretna
07-31-2008, 21:50
На мен не ми се е слувало такова нещо и днес една приятелка сподели за проблема си...и тя се притеснява,въпреки че е изпила хапчето...
та въпроса ми беше дали ще се предпази от нежелана бременност с това хапче?

divacheee
07-31-2008, 22:08
На една приятелка,докато са правили секс с приятеля й,им се е скъсал презервативът и веднага са изтичали да купят хапче.
Това ставало ли е при вас? и дали ще има някакви лоши последствия?смисъл...с хапчетата?
Благодаря.


Абе май не останаха нормални хора :? ... тея хапчета ги вземате като бонбонки :-x :-x :-x

HagpycaH
07-31-2008, 22:13
Ми как да няма странични ефекти от хапчето?
Една позната 1 път пи дойде и 12 дена по рано следващите 4 месеца цикъла и идваше когато му скимне 1-ния месец даже и дойде 2 пъти.

haterkata
07-31-2008, 22:26
обзалагам се на мн пари че авторката цитира нейната ситуация,само че споменава 'приятелката' си от срам! 8)

HagpycaH
07-31-2008, 22:28
обзалагам се на мн пари че авторката цитира нейната ситуация,само че споменава 'приятелката' си от срам! 8)
Еми нормално много момичета правят така!

ELFIQ
07-31-2008, 22:31
На една приятелка,докато са правили секс с приятеля й,им се е скъсал презервативът и веднага са изтичали да купят хапче.
Това ставало ли е при вас? и дали ще има някакви лоши последствия?смисъл...с хапчетата?
Благодаря.


Абе май не останаха нормални хора :? ... тея хапчета ги вземате като бонбонки :-x :-x :-x

+100000 :-x :-x :-x

HagpycaH
07-31-2008, 22:40
Стрес стрес :D

Insalutary
07-31-2008, 22:58
А те хората са си го написали на листовката която е дълга колкото библията!
В презервативите като дурекс да речем има едни листовки където се обяснява как правилно се слага кондом - прочетете ги и си спестете ядовете, пък и няма да се повреждате с хапчета!

Сега доста време цикалът ти ще е доста объркан - или ще идва когато си реши, или може даже два пъти да ти дойде. Подлагате телата си на стрес и това няма да остане ненаказано!

TpeBoMaH4e
07-31-2008, 23:02
ти какво по-точно питаш- дали има странични ефекти или дали ще я предпази от нежелана бременност?

PLuScHeTo
08-01-2008, 08:14
Колко еднакви теми ще има ? :x

bezumna_ludost
08-01-2008, 15:33
и без да питаш трябва да знаеш,че винаги хапчетата не са хубави и не водят до нещо добро. от 1 път нищо няма да и стане ама да не и стане навик да ги пие че тогава иа голям проблем

Love0nlyMyself
08-01-2008, 16:33
щом са отишли за хапче са ок :)

cherinka
08-01-2008, 17:31
както казаха преди мен - всичко си го пише на листовката.
А точно от тези хапчета за спешна контрацепция вероятността от забременяване е 16%.
Не сме гадатели и не можем да ти кажем с точност дали ще/е забременее/ла.
А иначе страничните ефекти или по-скоро нежеланите реакции са:

*Може да се почувстваш неразположена за кратко след приема на хапчето. И може да повръщате след приема на хапчето.

*Възможна е промяна във вида на менструацията. При повечеото жени настъпва нормална менструация в очакваното време, но при някои може да има закъснение или преждевременно настъпване на менструацията. Възможна е появата на неправилни кръвотечения или зацапване до следващата редовна менструация. В случай, че менструацията ти закъснява с повече от 5 дни или е необичайно оскъдна или обилна, обърнете се към вашия лекар възможно най-скоро.

*Възможно е да се появи напрежение в гърдите, главоболие, тъпа болка в долната част на корема, диария, усещане за замаяност или умора след приема на таблетката. Тези симптоми трябва да изчезнат след няколко дни.


Ако сте неразположени (повръщате) в рамките на три часа след приема на таблетката, трябва да изпиете още една таблетка.
Източник: Упътването на "Ескапеле ".

DevilWish
08-01-2008, 17:35
И на мен така ми стана ,ма не със скъсан презерватив ,а един простак :Д /съжалявам ,че спах с него ,не не съжалявам ,ама . . . / се изхвърли здраво в мен, на следващата сутрин тичах до аптеката и след това всичко беше окей ;)

cherinka
08-01-2008, 17:37
И на мен така ми стана ,ма не със скъсан презерватив ,а един простак :Д /съжалявам ,че спах с него ,не не съжалявам ,ама . . . / се изхвърли здраво в мен, на следващата сутрин тичах до аптеката и след това всичко беше окей ;)
+
Мдам.

Puky
08-01-2008, 17:40
Е те тичали тичали за хапче .. и двмата го изпили ... :lol: :lol: :lol:

sladko_teenche_v
08-01-2008, 17:44
Абе хора,как се усеща че презерватива се е скъсал
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: