PDA

View Full Version : ПомоЩ!Той ме обича......?



steli4ka_in_love
07-31-2008, 22:00
Ходим с приятеля ми почти от 3 месеца и той постоянно ми говори,че ме бил обичал и само ме пита дали и аз изпитвам сащото.Е вервайте ми какво ли не изпробвах.Казвах му,че му се кефа,че ми е симпатичен,че му се радвам и че за да спя с него значи имам някакви чувства(ама нз к'ви са точно).А също така му казах,че и да имам чувства той няма да разбере за тях.Вече как ли не съм се измъквала,че стигнах до моментите,в които само мълча като пукал или го целувам,за да забрави какво ме пита...Също така мисля,че той е с мен само заради секса и не пропускам да му го кажа.Какво да правя?Дайте още идеи за измъкване... 8-)

haterkata
07-31-2008, 22:02
тъпичка си бейби

tedy_hi91
07-31-2008, 22:03
Това че ти кава "Обичам те!" не значи че е така.Пък и ти сама каза,че според тем е с теб заради секса.Ако така кажи и ти "Обичам те!" без да влагаш чувства в думите.

punkrock
07-31-2008, 22:03
Dosta dosta t1pa 8-)

gangstata
07-31-2008, 22:05
Чак си се вдлъбнала мацка..
Кажи му,че още не си готова да отговориш на чувствата му по същия начин...

ExTaSy__BaBy <3
07-31-2008, 22:19
Струва ми се че и 2-мата сте мнооого зле..скъсай го бе кво ти пука?!Нека те обича..

Vikitooo
07-31-2008, 22:22
Целуваи мее
Целуваиии меееее еее
Нека болката да спрее :D

UnABooMBeR
07-31-2008, 22:23
Лол ходиш с него от 3 месеца и не го обичаш ... ти си баси гадната кучка ... нишо ше го зарежеш ама всичко в живота се връща ;) (ама ако той иска секс те подкрепям..!)

Sunny_stz
07-31-2008, 22:27
Не мисля че е тъпичка!Щом не му казва ,,обичам те'',значи не е като другите мацки,които на втората седмица го казват,без да го мислят сериозно...,те си мислят че това просто ей така се казва...от несериозност!!!И моя приятел ме пита постоянно обичкаш ли ме не знам си кво,но аз му обясних ,че обичта е много силно чувство ,което лесно не се изпитва...а с времето..Ако продължи да те пита за това,защо не му обясниш това??Питай го какво според него означават тези 2 думички??Да ти сваля звезди и да те вкара в леглото си ли??Е,това последното не го питай,ти сама ще разбереш по отговора му какво е....Ако изпитва просто увлечение по теб ( което е по-вероятното,защото момчетата когато се увлекат по някое момиче го казват ) е нормално ..,но после всичко изчезва много бързо!Надявам се да си разбрала какво имам предвид...увлечението е временна история....обичта е къде къде далеч от това чувство!!

cinderella_gugutka
07-31-2008, 22:30
аз ако ходих с някого 3 месеца и съм правила секс с него опред щях да съм влюбена.и независимо дали и той ме оби4а или е с мен само зарад секса щях да му призная 4увствата си.но ако за толкова вр не си влюбена в него... :?

stealthyGirl
08-02-2008, 20:29
Скрий се?





















От хората!

Bubles
08-02-2008, 20:36
НЕ ГО ОБИЧАШ А СИ СЕ ЕБАЛА С НЕГО?!?!? :-o :-o :-o :-o



боже мили докъде стигна този свят

MayKyTy
08-02-2008, 20:37
Скрий се?





















От хората!
+1234325634532745273452736527 :?

anatoll_
08-02-2008, 21:07
:? :smt064 4uval sam za tapi hora ama vie prekalqvate...
Po temata: Em izqsnete si ko praim de tolks li e trudno??? :x

Pliok0019
08-02-2008, 21:30
Не разбрах какво лошо има в това да харесваш някой, да ти бъде симпатичен, но да не го обичаш... Да не и мислите, че всичко в живота е Идеалната любов или всеки път, когато сте казвали "Обичам те" на някого сте говорили сериозно?!

Хубавото е, че тя не го лъже!

А какво лошо има в това да имаш връзка само заради секса. Тя го прави за удоволствие, а не за пари. Няма база, по която да съдите, че това е грешка.

Какво я прави "гадна кучка" като е просто искрена?

Съветът ми към авторката е просто да му каже как се чувства. Ще ти бъде много по-лесно.

Sunny_stz
08-02-2008, 22:12
Не разбрах какво лошо има в това да харесваш някой, да ти бъде симпатичен, но да не го обичаш... Да не и мислите, че всичко в живота е Идеалната любов или всеки път, когато сте казвали "Обичам те" на някого сте говорили сериозно?!

Хубавото е, че тя не го лъже!

А какво лошо има в това да имаш връзка само заради секса. Тя го прави за удоволствие, а не за пари. Няма база, по която да съдите, че това е грешка.

Какво я прави "гадна кучка" като е просто искрена?

Съветът ми към авторката е просто да му каже как се чувства. Ще ти бъде много по-лесно.


+1111111111

Erica
08-02-2008, 23:33
НЕ ГО ОБИЧАШ А СИ СЕ ЕБАЛА С НЕГО?!?!? :-o :-o :-o :-o



боже мили докъде стигна този свят

:-o И?Да я разпънем на кръст?Откога само като обичаш,трябва да правиш секс?Хората си имат определените нужди (е стига да не е на 13-14 години де).

В крайна сметка любовта идва с времето,в началото е силно привличане,лудост и т.н.,но от "обичам те",без чувства няма смисъл...,тези думи се изричат едва когато човек наистина ги почувства,а не така за "добър ден".Можеш да си с един човек,доста дълго и да се чувстваш привлечен и привързан към него и без да го обичаш...

Към авторката,това че не го лъжеш е много хубаво...,но неможах да разбера защо си мислиш,че е само за секса с теб?Показва ли ти го по някакъв начин,имаш ли основания да мислиш така?

SimonE
08-03-2008, 00:26
Е пък в крайна сметка не си длъжна за 3 месеца да го обикнеш,зависи какви са ви отношенията..явно по бавно се привързваш към даден човек и по добре,така няма да те боли след раздялата..амии не знам мацка щом мислиш че всичко е заради секса..и само заради това ти казва че те обича...зарежи го..не знам как да ти помогна..а на теб харесва ли ти с него? :)

steli4ka_in_love
08-03-2008, 18:12
Благодаря за отговорите,радвам се че има и хора,които ме разбират.Наистина понякога постъпвам гадничко спрямо него обаче това винаги е с причина.Истината е,че държа на него,но не мога да му кажа,че го обичам защото това за мен е много сериозно нещо и искам да го кажа когато наистина го изпитвам,а не просто ей така.Иначе имам малко напредък показах му,че държа на него :grin: а това за мен е доста голяма стъпка.Просто ме е срах да не бъда наранена и се опитвам да не показвам чувствата си.Ми...той иначе не е с мен заради секса,признавам си.Доказвал ми е че не е така...така че спокс и аз не съм с него заради едното е**** .

Love0nlyMyself
08-03-2008, 18:18
ми кажи му е не го обичаш а за момента просто го харесваш

BaiToq
08-03-2008, 18:28
Ходим с приятеля ми почти от 3 месеца и той постоянно ми говори,че ме бил обичал и само ме пита дали и аз изпитвам сащото.Е вервайте ми какво ли не изпробвах.Казвах му,че му се кефа,че ми е симпатичен,че му се радвам и че за да спя с него значи имам някакви чувства(ама нз к'ви са точно).А също така му казах,че и да имам чувства той няма да разбере за тях.Вече как ли не съм се измъквала,че стигнах до моментите,в които само мълча като пукал или го целувам,за да забрави какво ме пита...Също така мисля,че той е с мен само заради секса и не пропускам да му го кажа.Какво да правя?Дайте още идеи за измъкване... 8-)
Иди на лекар.
Прегледай се.
Или му кажи,че не го обичаш.

kalpazanka
08-03-2008, 18:33
Може да е просто от хората, които са по-недоверчиви и по-трудно се привързват и по-трудно обикват, а още по-трудно признават чувствата си, но това не ги прави болни или нещо подобно!

По-добре така, отколкото като всяка трета тема тук, в която почти на всяка страница се споменава как ходят от 2 седмици и как "stra6ny mnogy si obi4kam milytyyyyyyyy" :-x :smt078

sulley
08-03-2008, 18:35
кажи му истината,той трябва да знае,а пък няма да има нужда постоянно да се ,,измъкваш,,

S_L_A_D_U_R_K_A
08-03-2008, 18:36
Любовта не се казва, а се доказва! Може и това да му кажеш, важи за двама ви :)