PDA

View Full Version : Пак прецакан!



toni1992
07-31-2008, 22:13
Здравейте , от много отдавна не сам писал в този форум , но ето че пак ми се наложи.Значи всичко почна преди една седмица.Гаджето ми замина на лагер и аз нямаше как да издаржа и заминах при нея.Вс. си беше перфектно , но на 3тия ден тя излязла на диско без да ми се обади като ми каза: тренера не ни пуска а на мен случайно кам 3:30 е така ми скимна да слеза до доло и е видях тя се разплака и ми каза че са се целували с някав и незнае кво иска а аз е обичам прекалено много и нз как да е забравя.После си говорихме и ми каза че от както е трагнала на море е станало нещо , но не заради някое момче ми е така .А преди сме ходели 3 месеца после тя скаса с мен и после пак на 1ви юли трагнахме а тва става всичко тази седмица.Тя ми вика искам да скасаме защото ти си единственото момче за което ми пука и не искам да те нарана пак.И другото което е тя ми каза: ти си единственото момче което се е отнасяло така с мен и е правело толкова неща[даже за секс не сам е насилвал чаках е тя да си реши кога] за мен но ти заслужаваш много повече от мен. А след всичко това е тарсих да излезем да си говорим защото ми пука за нея и нз как ще е забравя и най-гадното е че съм готов на вс пак да сме заедно :( :( :( :( ;(
Извинявам се ако имам правописни грешки или някаде не сте разбрали , но сам супер много изнервен вмомента и пиша кат машина.Ако може нчкое саветче или предположение

Fagile
07-31-2008, 22:19
Объркана история! Мисля, че трябвада я оставиш :( или поне за известно време, за да осъзнае някои неща! Успех

toni1992
07-31-2008, 22:22
:( Мерси , мн хора ми казаха , че след време ще се варне , даже тя вика след време ще сажелявам ама касно ...

cinderella_gugutka
07-31-2008, 22:25
ами мисля 4е трябва да поговориш с нея и да и кажеш колко мн я оби4аш и не искаш да късате.кажи и 4е не можеш без нея и ... оф ,и аз незн,но отивай и се бори за нея.не я оставяй-мисля 4е имаш шанс да си я върнеш щото от разказа ти виждам 4е има 4увства към теб,просто е малко объркана

UnABooMBeR
07-31-2008, 22:33
На момичетата никога няма да им писне да нараняват момчетата ...

toni1992
07-31-2008, 22:34
Казал сам и го вече всичко това и тя ми вика не сам само аз има и по хубави момичета , но не може да разбере че не сам само заради красотата и с нея а ме кефи като характер като човек и е обичам мисла да е остава 1 месец да види че никой няма да направи това дето аз направих за нея а само ще искат да е изчукат .

UnABooMBeR
07-31-2008, 22:44
Ако направиш така няма да сгрешиш..!

haterkata
07-31-2008, 22:45
На момичетата никога няма да им писне да нараняват момчетата ...

+1 въпреки факта че съм момиче

PePeLePew
07-31-2008, 22:45
Когато разбере какво е изгубила ще се те потърси още повече като се сблъска и с повече тъпаци където ще гледат само как да я изчукат

maximalniq
07-31-2008, 22:47
На колко години е тя ,ако не е тайна ? :-o

zaraaa
08-01-2008, 09:09
Остави я малко сама, без да я търсиш, недей да комуникираш с нея, за да види как ще се чувства без теб :) Успех, дано се съберете :)

ThePowerOfLove
08-01-2008, 09:34
Наистина я остави малко и после пак я потърси ;) Може да се осъзнае :)

TheMaggie
08-01-2008, 09:40
На момичетата никога няма да им писне да нараняват момчетата ...

+1 въпреки факта че съм момиче

MartyParty
08-01-2008, 09:48
Наистина я остави малко и после пак я потърси ;) Може да се осъзнае :)
Не бих разчитала на това.Момичето само ти е казало,че няма смисъл,защото не знае какво иска.Остави я ,но не си давай напразни надежди.

Al3ksandra
08-01-2008, 10:41
Наистина я остави малко и после пак я потърси ;) Може да се осъзнае :)
Не бих разчитала на това.Момичето само ти е казало,че няма смисъл,защото не знае какво иска.Остави я ,но не си давай напразни надежди.

+1

PLuScHeTo
08-01-2008, 10:47
Остави я малко сама, без да я търсиш, недей да комуникираш с нея, за да види как ще се чувства без теб :) Успех, дано се съберете :)

+1 :) Мисля, че ще се съберете... не изгубвай надежда! Успех ! :-)

_FaShIoN_
08-01-2008, 11:02
Остави я да си тръгне...ако те обича или иска да е с теб,сама ще се върне... :)

Pliok0019
08-01-2008, 11:41
Само те мотае. Осъзнай се.

Freeminded
08-01-2008, 11:47
Не го ли разбрахте, че на ваще години такова нещо като любов НЯМА! Всичко е хормони! Тъпата курва се е била разгонила и е налазила на първия хуй. Какво толкова се учудваш и не знаеш какво да правиш не разбирам. Ми намери си и ти някакво ново курве и се компенсирай някак си! :-o

toni1992
08-05-2008, 19:56
Мерси за саветите на всички

da_e
08-05-2008, 20:52
Объркана история! Мисля, че трябвада я оставиш :( или поне за известно време, за да осъзнае някои неща! Успех

да и аз това щях да кажа

VHack
08-06-2008, 10:15
nai dobroto re6enie na problema - vseki den po 2 litra bira i do 2 sedmici q zabravq6 :) 8)

nqkfa_malka
08-06-2008, 11:21
Фактът, че ти е казала,че не те заслужава значи или "искам да се оттърва от теб" или "наистина се чуствам като боклук, прекалено добър си за мен". Ако е второто може би и трябва малко време да се поусети, че не може без теб => ще те потърси.. Ако е първото, по- добре я забрави.. дету ще ходи да ти се натиска с някви др.. няма смисъл :?

sasha_90
08-06-2008, 11:39
Приятелката ти не е пораснала достатъчно за сериозна връзка.Остави я,нека да съжалява за това,че те е наранила.Не ходи след нея-тя само те наранява.Сигурна съм,че ще срещнеш по-добра от нея.

DekoDenev
08-06-2008, 12:28
brato lubovta ne chaka ostavi q tq sama shte te potursi sled vreme moje mesec moje i godina no shte e tvoq :)

woshata
08-06-2008, 13:19
На момичетата никога няма да им писне да нараняват момчетата ...

+1 въпреки факта че съм момичеи не ме е срам 8-)

gPa3HuTeJl
08-06-2008, 14:52
Тая те е зарязала и изобщо недей да се вкарваш филми като ти е казала онова там, че ти си момчето бла бла... изт1ркани клишета...

TheNewReligion
08-06-2008, 16:20
Момичето старада от недостиг на мозъчни клетки ... :oops: НЕма да се плашиш ! 8-)

dreaml1nd_
08-06-2008, 17:01
Здравейте , от много отдавна не сам писал в този форум , но ето че пак ми се наложи.Значи всичко почна преди една седмица.Гаджето ми замина на лагер и аз нямаше как да издаржа и заминах при нея.Вс. си беше перфектно , но на 3тия ден тя излязла на диско без да ми се обади като ми каза: тренера не ни пуска а на мен случайно кам 3:30 е така ми скимна да слеза до доло и е видях тя се разплака и ми каза че са се целували с някав и незнае кво иска а аз е обичам прекалено много и нз как да е забравя.После си говорихме и ми каза че от както е трагнала на море е станало нещо , но не заради някое момче ми е така .А преди сме ходели 3 месеца после тя скаса с мен и после пак на 1ви юли трагнахме а тва става всичко тази седмица.Тя ми вика искам да скасаме защото ти си единственото момче за което ми пука и не искам да те нарана пак.И другото което е тя ми каза: ти си единственото момче което се е отнасяло така с мен и е правело толкова неща[даже за секс не сам е насилвал чаках е тя да си реши кога] за мен но ти заслужаваш много повече от мен. А след всичко това е тарсих да излезем да си говорим защото ми пука за нея и нз как ще е забравя и най-гадното е че съм готов на вс пак да сме заедно :( :( :( :( ;(
Извинявам се ако имам правописни грешки или някаде не сте разбрали , но сам супер много изнервен вмомента и пиша кат машина.Ако може нчкое саветче или предположение

ти си супер добро момче...тя е супер объркана...и заради тва ще страдате многоо... преди време аз имах такова момче до себе си обаче ей така едва ли не си играех с него..щото бях адски объркана (казвала съм му същото, което и тя на теб ) после на него му омръзна да се опитва да ме разбере и да ме вкара в пътя и ме заряза много брутално но пък това ми помогна да стана точно каквато той се опитваше да ме направи и то сама :) иии...развалихме всичко (или по-точно аз) но пък ... знам ли .. Ти трябва да решиш ... тя трябва да реши .. говорете!!! да не стане накярая ... аз го обичах ама не знаех какво искам, нараних го и сега го няма... ти си човекът който явно знае какво иска :) действай

balu4ka
08-06-2008, 17:19
Не я търси ,не и пиши .Да видим колко ще се сети за тебе!!Ако не го направи,както ти искаш да се оправите..не си струва,зна4и няма 4увства към тебе,а само си е играла !!Такива моми4ета са безотговорни ку4ки!!Реве,защото така ще ти напраи мили о4и4ки!!ако те е оби4ала що се е мляскала с някакъв "сулио и пулио" :? :? :neutral:

SabrinaAa
08-06-2008, 20:54
da naistina mnogo obarkana istoriq...mislq 4e tq naistina te obi4a 6tom ti e prelojila da se razdelite samo za da ne te naranqva...nz az do tozi izvod stignah! Ako naistina q obi4a6 ne q puskai da si tragne za6toto tova 6te vi razdeli napalno! Do kolkoto znam razdqlata barzo otminava ospbeno ako sre6ne nqkoi dryg mnogo barzo 6te te zabravi! :) :) :) :) :? :?