PDA

View Full Version : на по танц



keti92love
07-31-2008, 22:42
Каква ви е идеалната свалка в дискотека? Как ви се харесва някой?
Аз обичам да видя някой да се забавлява и да ме забележи... да дойде при мен сериозен и да се смеем, ако е забавен... Веднъж ми се случи и вече 4 месеца сме заедно :P
разкажете вие? с какво ви впечатляват момците

h0t_lipS~anD_kisSes
07-31-2008, 22:44
В диското не мога да си харесам никой. :? Не знам защо. Явно щот не мога да ги вида добре! :D

cinderella_gugutka
07-31-2008, 22:46
еми...танцувам си на воля и като видя някой сладур му пращам няколко погледа,после той идва при мен да танцуваме заедно-отиваме отвънка да се опознаем...и някои др работи :D и така

keti92love
07-31-2008, 22:50
важно да е без гел, гердани и очила :D иначе :smt078

Whyniser
07-31-2008, 23:07
Каква ви е идеалната свалка в дискотека? Как ви се харесва някой?
Аз обичам да видя някой да се забавлява и да ме забележи... да дойде при мен сериозен и да се смеем, ако е забавен... Веднъж ми се случи и вече 4 месеца сме заедно :P
разкажете вие? с какво ви впечатляват момците
Че защо не?!?Имахме банкет след завършването.Пуснаха една моя стара любима песен.Всички бяха на дансинга.Аз се съвзех и отидох при някакво момиче,което забелязах,че и харесва песента.И така поканих я на танц.Е толкова добре танцувахме,че спряха всички и ни гледаха.По време на танца се запознахме.А бе беше нещо много странно :oops:

Pliok0019
07-31-2008, 23:11
Не ходя по такива места.

Vikitooo
08-01-2008, 03:02
Лично на мен все още не ми се е случвало да си харесам някои в диското( или по точно не ми се отдава възможност поради непрекъснотото наблюдение от стран на мъжа ми 8-) ). Но ми се е случвало как си дeнcим и изведнъж някои леко се блъска( леко, леко ама си е баш със сила 8-) ) и се почват едни извинения....И за капак" изв ама как се казваш".,....Ооффф :booooomb:

cherinka
08-01-2008, 03:21
Ми, аз попринцип, вътре в дискотеката с никой не става врътката, но по-често като излеза отвън да подишам малко чист въздух и се заформя тук таме някое разговорче с някой хубав момък.
Е, веднъж както си седях отвън да търся една приятелка и се бяха събрали група момчета, и аз седнах на няколко крачки от тях и ся се чудя как да ги заговоря, викам "момченца, огънче да ви се намира".. и се приближих към тях и съм заплюх едно момченце, ма той милия бомбок пиян и беше седнал и ме дръпна към него и от лаф на лаф на другата сутрин се озовахме в едно легло. 8-)

Просто вътре в дискотеките музиката е тоооолкова силна, че не мога да чуя кога някой ми говори, нито пък какво ми говори.
За друг случай се сещам как двама младежа, единия от които си беше харесал моята приятелка, а другият мен и сами дойдоха при нас и ни предложиха след диското да отскоим до един бар да пием по нещо и ние се съгласихме. И така. И този другият до ден днешен поддържат връзка с приятелката ми.

Иначе някаква обща стратегия за свалки в дискотека нямам.
Единствено се оповавам отвън пред сикотеката да има някой, който ще ми допадне и така :)
Пък и не знам.. докато съм вътре в някоя дискотека и си танцувам просто ей така и се забавлявам и въобще не обръщам внимание на другите, нито ги оглеждам.. дори за други познати не се оглеждам.. просто единствено наблюдавам някой от компанията да не се зацепи някъде или да изчезне.. не знам, обаче като се случи много се притеснявам.. особено за момичетата.. макар, че що-годе могат да се грижат за себе си, но знае ли човек кой какво може да им направи и да им се случи... а исто и просто те си ходят до тоалетната милите а аз издивявам и пощурявам като не са ми в полизрението !
Та тва е в общи линии :)

BaiToq
08-01-2008, 05:14
Я съм хетеро и момци не заглеждам.
И не ходя на дискотека.

GregoryHouse
08-01-2008, 08:24
В дискотеките само момичетата ли правят свалки? Ние вече неаме ли право>? Пък само да спомена аз от запознаство в диско съм ималвсичко друго но не и дълга връзка камо ли успешна...

babity
08-01-2008, 08:25
Когато аз отида на дискотека е забележително, мнооооого забележително! :lol: Може би, защото и рядко ми се случва де, ама имам един мнооого хубав спомен от един мнооооооого хубав пич в една дискотечница... :smt007 Аз така си го гледах с моя овчи поглед, ама налиии нищо не очаквам, 'щото той няк'ъв мега як такъв как ше ми обърне внимание. И после установих, че не само аз го гледам, 'ми и той мен... и после едни жест... :oops: Просто цялата вечер си остана най - хубавата вечер в живота ми. :smt007 :smt007 :smt007

AnzaRe
08-01-2008, 08:26
Фащаш момичето и казваш.
-Ей бейби ела да танцуваме.
-Добре :D

Vikitooo
08-01-2008, 08:30
Аз така си го гледах с моя овчи поглед,

Xaxaxaxa :lol: Овчи вика 8-) :lol: :razz: