PDA

View Full Version : И аз да пусна темичка.



cherinka
08-01-2008, 02:33
Здравейте на всички.
Чесно казано започвайки писането на тази тема не знам какво ще напиша.
Просто имам нужда да говоря (пиша), споделям....
Сега си слушам една песничка и в нея се пее следното:

Всеки ден е година от деня, във който ти замина. Иначе добре живея и без теб, всичко е почти наред... Справям се с тъгата, че не аз, а друга е жената. Нека тя живее с теб живота ни, свикнах вече, знаеш ли..

И, ако бях достатъчно влюбена в това момче или нещо от сорта, без проблеми бих се разревала на тази песен. Но истината е, че дълбоко в себе си завиждам на другите.. и в случая точно на тази другата, която в момента получава неговите ласки.. тази, която се чувства добре в неговата компания, тази,която той в момента прави щастлива.. а не мен...
и, всъщност, не ми е криво от факта, че не мога да съм с него, нито от това, че по някакъв начин съм го 'изгубила' като човек, като личност, а просто, че изгубих всякаква надежда за по-добър живот, за по-пълноценно съществуване.. (абе, малко пресилени са тези словосъчетания) но искам да кажа, че за В МОМЕНТА си нямам никой (като изключим приятели, мама, братовчедки, стари познати), който да ме кара да се чувствам по-добре, по-жива, по-радостна, по-весела, някой, който да ме обгръща с цялото си внимание и нежност, да ме дарява с мигове на наслада... (оф, в момента не ми хрумват други такива изблици на тръпка, силно привличане... де да знам.. разбирате ме, нали :) )

И постоянно си повтарям, че всичко това е нормално, че някой слънчев ден и на мене съдбата ще ми се усмихне, и дори си повтарям, че сигурно ще се случи съвсем скоро..

Момчета лесно се намират.. такива, които биха дали мило и драго да са с теб, такива, които те харесват до полуда....
намират се и такива, за които и ти би дала всичко само и само, за да си с тях... но знаете ли колко трудно се намира човек, който да изпитва и той всички онези красиви чувства, които изпитвате и вие към него..... с това моето въпросно момче всичко беше на лице... просто тъпия, гаден, шибан обрат на живота и всичките му измерения развали всичко!

Това е. :)

Щом сте стигнали до тук... ЧЕСТИТО! Вие можете да четете. :-) хих. Шигувка. Знаете, че ви тача много. 8-)

gangstata
08-01-2008, 02:41
"За всеки влак си има пътници"..Сигурна съм,че някой ден ще намериш човекът,който ще те прави щастлива..Човекът,който ще ти отдава цялото си внимание..Човекът,който би превърнал "момента" във "вечност"..Така,че няма смисъл да ти е криво за вече изгубено нещо..Гледай напред..

Vikitooo
08-01-2008, 02:43
Черинке, ти би казала " Съдба", но аз не вярвам в съдбата. Мисля, че човек както си го направи така ще бъде.
Виждам, че не тършиш съвет, а и аз нямам такъв в момента. За успокоение бих казала, че това се случва при много хора, болезнено е, но се преодолява с времето. :)

BaiToq
08-01-2008, 05:17
Нямам думи...
Не знам какво да кажа...
Защото беше много дълго и не мога
да чета :razz:

S_L_A_D_U_R_K_A
08-01-2008, 07:46
Винаги когато мислиш, че няма изход дадена ситуация, се намира такъв, изход има, трябва само да го намериш! Животът е пълен с хиляди изпитания и всеки един от нас трябва да премине през определен брой от тях, за да бъде истински щастлив! Явно не е дошъл сега момента, но след време вярвам, че ще намериш и споделиш щастието с любовта на живота ти! Трябва да имаш надежда и търпение, всичко друго го остави на времето :) Наслаждавай се на лятото :P

ELFIQ
08-01-2008, 08:01
много хубаво си описала нещата :) и аз мисля че ще срешнеш своя "принц" скоро,защото точно когато нямаш надежда,мислиш че всичко е изгубено-той се появява :-) УСПЕХ :) :-)

AnzaRe
08-01-2008, 08:32
"За всеки влак си има пътници"..
Понякога вагоните не стигат.

babity
08-01-2008, 08:45
Продължавай да гледаш на нещата позитивно, друго няма и какво да направиш. Радвай се, че поне имаш мама, приятелите, познатите, защото има хора, които и толкова няма. Ама не се стягай много! Ти си готина и т'ва бързо ще отмине. ;)

zaraaa
08-01-2008, 08:58
И аз се чувствам по абсолютно същия начин в момента :?

SunShinePearl
08-01-2008, 09:50
хората го казаха за всеки влак си има пътници
п.с коя е песента??

UnABooMBeR
08-01-2008, 10:16
"За всеки влак си има пътници" ...леле това страшно много ме дразни направо като го вида и :-x
По темата:Споко Черешке ше оживееш...

stelenceto1
08-01-2008, 10:30
Просто запази красивите спомени и продължи живота си. Радвай се на всеки миг с близките си, а любовта някой ден сама ще дойде при теб :)

Al3ksandra
08-01-2008, 10:34
"За всеки влак си има пътници"..
Понякога вагоните не стигат.

И тогава си оставаме сами ;]

CuRly_Doll
08-01-2008, 10:42
Просто не се отчайвай ... И ти ще намериш "твоя човек",въпрос на време :)

PeopleAlwaysLeave
08-01-2008, 10:47
Ами през такива моменти всички минаваме..Няма какво да направиш освен да чакаш..Всичко си одва с времето си. Ама недей сега да мислиш за такива неща..Лято е-забавлявай се :)

kriska__ песента е на Ивана - Не ме боли

soul1199
08-01-2008, 10:48
Винаги когато мислиш, че няма изход дадена ситуация, се намира такъв, изход има, трябва само да го намериш! Животът е пълен с хиляди изпитания и всеки един от нас трябва да премине през определен брой от тях, за да бъде истински щастлив! Явно не е дошъл сега момента, но след време вярвам, че ще намериш и споделиш щастието с любовта на живота ти! Трябва да имаш надежда и търпение, всичко друго го остави на времето :) Наслаждавай се на лятото :P +1 i vsqko zlo za dobro :wink:

miss_survivor
08-01-2008, 11:59
Има едно мнохо хубаво стихотворение на немски.Ще цитирам няколко реда от него :
"Каквото е сторено,е сторено,
каквото е сега никога повече
няма да се върне."
Вдигни глава и не чакай "принца на белия кон", защото той няма да дойде, когато ти искаш!Наслаждавай се на лятото и не мисли за това момче...Успех! :-)

MayKyTy
08-01-2008, 12:22
Надали думи от рода на "времето лекува" и т.н. ще те успокоят за това няма да си правя труда да ги пиша ... Знам как се чувстваш искам да ти кажа, че 2 години аз се чувствах по абсолютно същият начин и после изведнъж всичко мина, сякаш ми беше трябвал точно този ден, за да преживея всичко. Сега вече дори рядко си спомням, че съм имала нещо общо с него, не съм го виждала от месеци (не че имам желание де), изтрих номера му от телефона си, за да съм сигурна, че каквото и да ми хрумне няма да имам възможност да го направя ... изтрих снимките и песните, които ми напомняха за него... но всичко това направих чак след като минаха тези 2 години ... не искам да си спомням как съм се чувствала обаче сега като прочетох твоята тема всичко изникна в съзнанието ми много много бързо. Сигурна съм, че ще се справиш ... успех :-) :-) :-)

Pliok0019
08-01-2008, 12:35
Защо ти трябва някой, който да те направи щастлива? Опитай се сама да направиш живота си хубав. Спри да се интересуваш от него. В крайна сметка осъзнаваш, че няма как да бъдете заедно. Следователно не си струва да се измъчваш.

sladkata_bebz
08-01-2008, 13:29
"За всеки влак си има пътници"..
Понякога вагоните не стигат.

И тогава си оставаме сами ;]
или поне с хората на гарата,чиито часовници също са назад във времето...

cherinka
08-01-2008, 20:01
"За всеки влак си има пътници"..
Понякога вагоните не стигат.

И тогава си оставаме сами ;]
или поне с хората на гарата,чиито часовници също са назад във времето...
е как ше сме на гарата, при положение, че ние самите сме влакове !?!!???? :smt017
оф бе боже, въобще не загрявам за кво говорите. 8-)

AFT
08-01-2008, 20:05
То и те се объркаха. ;D

tuzaro
08-01-2008, 20:28
по дълга глупост не можа ли да напишеш сливке

cherinka
08-01-2008, 21:33
по дълга глупост не можа ли да напишеш сливке
МОГА.
ИСКАШ ЛИ

tuzaro
08-01-2008, 21:35
по дълга глупост не можа ли да напишеш сливке
МОГА.
ИСКАШ ЛИусещам как искаш да ме биеш, нидей ма бара моля ти са :oops:

the_blue_baby
08-01-2008, 22:43
hmm

the_blue_baby
08-01-2008, 22:45
Ami vij sega az hodih s gajeto si 6 meseca sled koeto skasahme i bqhme razdeleni taka 8 meseca 8 meseca na stradanie bolka salzi karanici s nego i kakvo li o6te ne kakvoto mojej da si predstavi6 sled koeto toi prosto neznam..doide i pogovori s mene revnuva6e kato hodeh s drugi i tn nai lo6o be6e 4e taman bqhme skasali i toi tragna s edna...tai 4e mn dobre znam kakvo ti e i imam dva saveta ili se bori za nego ili mu nameri po dobar zamestitel po dobre probvai 2roto ako ne uspee6 se varni na 1viq variant taka napravih az i sega otnovo sam happy


UPSEHH :-)[/i]