PDA

View Full Version : Смях по време на секс



steli4ka_in_love
08-01-2008, 02:42
Случвало ли ви се е по време на секс да се сетите за нещо или да стане нещо смешно и да се сшукате от смях?На мен ми се е случвало 2 пъти,но на приятелят ми това не му попречи да си доварши работата.Но иначе е много кофти да не мойеш да спреш да се смееш :lol: :oops:

Iowa
08-01-2008, 03:58
хихих, да, случвало ми се е.
последният път, когато го правихме,
почнах да се смея заради звукът,
и се получи доста тъпо..
защото и на него му стана смешно.. O___O


иначе също доста често, когато го правим си говорим за някфи супер тъпи неща и пак се смея (щот аз се смея на всичко).. О__О


ама все пак не ни пречи де 8-) и двамата винаги си свършваме : )

dmgto
08-01-2008, 05:29
Случвало ли ви се е по време на секс да се сетите за нещо или да стане нещо смешно и да се сшукате от смях?На мен ми се е случвало 2 пъти,но на приятелят ми това не му попречи да си доварши работата.Но иначе е много кофти да не мойеш да спреш да се смееш :lol: :oops:

:lol: :lol: Е на тва му викам забавен секс :D

kle0patraa
08-01-2008, 05:51
хахахахаа :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

krem4et0
08-01-2008, 06:55
Моят нещо е болничък и смука снощи Гулиа Актив..а после реши да ми прави френска любов. Не знам дали сте пробвали, ама все едно ми намаза половите органи с анестизиращ спирт. После си взех и аз бонбонче, посмуках и му върнах жеста.......ходи из стаята, размахва нещо да си вее и мърмори...ох, главичката ми, ох, че е гадно........Голям смях падна.....Не правете френска любов, след като сте смукали нещо ментово половин час.

А иначе редовния му номер беше да гледа Шоуто на Слави и да се изхили на нещо........забранено му е в този часови пояс да включва телевизора, ак иска интимни ласки......Като цяло често се смеем и в леглото е купон :D

WaKo
08-01-2008, 07:33
Ми случи се скоро - първо и двамата се ритнахме в леглото, после паднахме, след това като продължихме застанахме в такава поза та половин час не можахме да се уцелим и ни стана смешно яко и на двамата - то толкова гафове за 10 минути не ни се бяха случвали никога

elitssa_
08-01-2008, 08:39
qka temi4ka :D :D

Wrathchild
08-01-2008, 08:40
Че ние преди вицове си разказвахме.

vuvs
08-01-2008, 08:42
Че ние преди вицове си разказвахме.

:D :D

westggirl
08-01-2008, 09:00
Че ние преди вицове си разказвахме.
+

ell_ownz
08-01-2008, 09:06
xaxxaaa mn qka tema ;D

xxxSnowflakexxx
08-01-2008, 09:07
Че ние преди вицове си разказвахме.

:D :D
:D :D :D

Impossible_Is_Nothing
08-01-2008, 09:10
Моят нещо е болничък и смука снощи Гулиа Актив..а после реши да ми прави френска любов. Не знам дали сте пробвали, ама все едно ми намаза половите органи с анестизиращ спирт. После си взех и аз бонбонче, посмуках и му върнах жеста.......ходи из стаята, размахва нещо да си вее и мърмори...ох, главичката ми, ох, че е гадно........Голям смях падна.....Не правете френска любов, след като сте смукали нещо ментово половин час.

А иначе редовния му номер беше да гледа Шоуто на Слави и да се изхили на нещо........забранено му е в този часови пояс да включва телевизора, ак иска интимни ласки......Като цяло често се смеем и в леглото е купон :D
Е не това ме разби просто :D :D :D

По темата - ами като се замисля до сега не ми се е случвало нещо чак толкова много да се хилим :)

SpOrTs_GiRl
08-01-2008, 10:26
Ние винаги се хилим .. :D .. Особено аз ..
Предпоследния път ме попита дали не съм пияна .. :D

de_bella
08-01-2008, 11:27
Често ни се случва и на двамата тъй като сме още нови в тоя занаят и първия път беше по-скоро няква комедия,а аз умирх от смях,че не може да уцели... там дето трябва да влезе. :D

bunit0
08-01-2008, 11:38
хихих, да, случвало ми се е.
последният път, когато го правихме,
почнах да се смея заради звукът,
и се получи доста тъпо..
защото и на него му стана смешно.. O___O


иначе също доста често, когато го правим си говорим за някфи супер тъпи неща и пак се смея (щот аз се смея на всичко).. О__О


ама все пак не ни пречи де 8-) и двамата винаги си свършваме : )
ole i na men mi stava sme6no ot zvuka ili kat si govorim i kat kaja ne6y tupo i se smeq sama na sebesi
zatova predpo4itam da mal4im :) :) :)

sladkata_bebz
08-01-2008, 11:46
Ние все се смеем няма значение какво правим..иначе така е много по-весело..както казаха по-горе "забавен секс"

HagpycaH
08-01-2008, 12:15
Ммм да случвало ми се е и приятелката ми вика секс ли ще правим или ще ми се хилиш.

princesa_viki
08-01-2008, 12:17
Ние се смяхме един път на смешните звуци по време на секс.Беше много забавно 8-)

SlipKnoT696
08-01-2008, 14:04
моето момче е малко ново в това начинание и понякога не може да уцели..и аз казвам "малко по-надясно" и той в обратната посока и на мен ми става смешно и казвам "другото дясно, мило" :D :D

Impossible_Is_Nothing
08-01-2008, 15:02
моето момче е малко ново в това начинание и понякога не може да уцели..и аз казвам "малко по-надясно" и той в обратната посока и на мен ми става смешно и казвам "другото дясно, мило" :D :D

ама, че си лоша :-D к'во му се смееш на момчето...вместо да вземеш ти да си го вкараш, ми се изявяваш и като лош навигатор :D

donkihot
08-01-2008, 15:05
офф и ние с навигацията сме една скица...мило не натам по-нагоре..милоооо не твааа гореее.. :-D и аз ест. се хиля като идиот...офф дали ще се оправим някой ден? :-D

rozova_lady
08-01-2008, 15:13
И на мене ми се е случвало да се сетя за нещо смешно,и приятеля ми казва : Аз забравих вече какво сме почнали :-D

donkihot
08-01-2008, 15:17
И на мене ми се е случвало да се сетя за нещо смешно,и приятеля ми казва : Аз забравих вече какво сме почнали :-D


аз за тва ве4е викам..ай после ще ти разправам..

FeelMyPain
08-01-2008, 15:19
Аве който е праил секс на коз знае какво се нарича истински смях по време на секс...Няма такъв филм.. :-D

darenka
08-01-2008, 18:58
Често ни се случва и на двамата тъй като сме още нови в тоя занаят и първия път беше по-скоро няква комедия,а аз умирх от смях,че не може да уцели... там дето трябва да влезе. :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Stela90
08-01-2008, 19:12
haha ami po vreme ne,ama edin pat sled kato svar6ihme i se oblicham az na tamno i slojih negovite danki..i vikam bahti mnogo sa mi shiroki sig otslabnah ot sexa muhahahah i mnogo se smqh kato svetna lampata moqt lubovnik hahah

slunchiceto0
08-03-2008, 08:38
даааа :D:D много смешно стана :D правихме го на нестандратно място :D и изведнъж почна да пръска дъжд..ии както сичко си върви някфо там ох пъш..и изведнъж аз..я заваля :D:D и стана супер смешно ;d

t1n4e7o
08-03-2008, 09:14
Моят нещо е болничък и смука снощи Гулиа Актив..а после реши да ми прави френска любов. Не знам дали сте пробвали, ама все едно ми намаза половите органи с анестизиращ спирт. После си взех и аз бонбонче, посмуках и му върнах жеста.......ходи из стаята, размахва нещо да си вее и мърмори...ох, главичката ми, ох, че е гадно........Голям смях падна.....Не правете френска любов, след като сте смукали нещо ментово половин час.

А иначе редовния му номер беше да гледа Шоуто на Слави и да се изхили на нещо........забранено му е в този часови пояс да включва телевизора, ак иска интимни ласки......Като цяло често се смеем и в леглото е купон :D


Даваш ми идея как да си му го върна задето задника ме пареше 1 час... :grin: :grin: :grin:

Xrisenceto
08-03-2008, 10:13
az po princip postoqno si se smeq na nekfi prostotii :D kakto se ebem vednaj s miloto i toi mi vika "raskaji mi podrobno milo kak ti mina denq?" i az nekfa :grin: ama si se smeq vinagi i mi e mn zabavno :lol:

InDo
08-03-2008, 16:31
Много пъти особено ако се сетя,за нещо или пък направя нещо смешно със инструмента :razz: :razz: сещате се... 8) :grin:

TheBlackStranger
08-03-2008, 19:25
Не ми се е случвал чак такъв смях. но е имало моменти, когато сме спирали да се е*ем от смях.


@Wrathchild Имаш много гаден аватар :|

LP_GirL
08-03-2008, 20:52
ние кви ли не неща не си говорим по време на секс, вчера примерно бях мн уморена от работата и при всяко сменяване на позата мн мрънкях и той започна да ми се хили ква съм мързелива и т.н. ..... и пак мн се смяхме,всеки път за всевъзможни неща :)

BurningDesire
08-04-2008, 09:01
Ми не ми се е случвало и честно казано ако някой ми се изхили в такъв момент ужасно ще се обидя.

JJ-JokeJokey
08-04-2008, 09:05
Веднъш правихме секс а котката ми се качи на монитора на компа. Незнам после какво прави, но се сгромоляса върху тонколоната (тя е до монитора) и после падна на земята и за капак тонколоната падна върху нея... Ееми спукахме се от смях и продължихме... На другия ден заведох котката на фелшер имаше и нещо на лапичката :)

NightGuardian
08-04-2008, 09:07
Не обичам ,да се смейм по-време на секс.
Защото и двамата имаме чувството ,че когато се смее единия на другия си мислим ,че сме направили нещо тъпо...(изложили сме се)! :-o

Wrathchild
08-04-2008, 10:32
Не ми се е случвал чак такъв смях. но е имало моменти, когато сме спирали да се е*ем от смях.


@Wrathchild Имаш много гаден аватар :|Какво общо има аватара ми с темата и питала ли съм те изобщо?

Denny
08-04-2008, 10:43
Vic po vreme na sex..Xixixi..tva zvuchi ludo .. :D

princesa_viki
08-06-2008, 07:00
Вчера с приятеля ми сменявахме позата и от влагалището ми започна да излиза въздухът,които е влязъл.И започнахме да се смеем,защото може да се каже,че за първи път ми се случва такова нещо.

SabrinaAa
08-07-2008, 08:53
I na mene mi se e slu4valo no samo vednaj....moje bi za6toto sexa e bil sku4en....i sam si mislela savsem za drygi ne6ta! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

eveto_xx
08-07-2008, 08:56
Случвало ли ви се е по време на секс да се сетите за нещо или да стане нещо смешно и да се сшукате от смях?На мен ми се е случвало 2 пъти,но на приятелят ми това не му попречи да си доварши работата.Но иначе е много кофти да не мойеш да спреш да се смееш :lol: :oops:
Какво е му е лошото, забвано е :razz: Инак ми се случва сигурно всеки път, с моя сме си плямпала... :-D