PDA

View Full Version : Отново стихче... :D



stefity
08-01-2008, 09:11
Здравейте :D Значи снощи някъде към 3.00 през ноща се събудих и не можах да спя... 8-) И почнах да си мисля стихче...ем то добре обачеее измислих го аз цялото и си викам айде на сутринта ще си го запиша и заспах...обаче тая сутрин ставам 8-) и се сетих само половината :lol: и не мога да измисля края и много се ядосвам :x Но реших да постна тука едната част която за сега съм измислила за да си кажете мнението :P


Стоя си аз
и мисля си за свободата...
и поглеждам към земята,
калинка малка, във тревата шава!
Какво ли мисли си във този миг,
когато съзерцавам я със риск,
тя от тук да полети
и от погледа ми да се скрий.
Свободата нейна аз желая,
повече от всичко на света!
Да грейна като англе в Рая,
и с крила небесни аз да полетя!
Но човек съм само аз...............

Ииии до тука само хаха 8-) Мноо се дразня, че не мога да се сетя как беше по нататък, защото беше станало перфектно просто :o Ама за сега като начало ми харесва :P :-)

zaraaa
08-01-2008, 09:21
Хихихи, забавно е :grin: :grin: :-)

BlueGirl
08-01-2008, 11:54
Забавно е,харесва ми.С нетърпение ще чакам развръзката :)

stefity
08-01-2008, 12:40
Забавно е,харесва ми.С нетърпение ще чакам развръзката :)

Мерси :-) Ама за продължението.....бе не мога да измисля нищо 8-) Направо голяма мъка, че не мога да се сетя как беше 8-) Да видим довечера като си легна да спя, може пак да се събудя и да измисля останалата част... 8-)

zaraaa
08-01-2008, 13:59
Забавно е,харесва ми.С нетърпение ще чакам развръзката :)

Мерси :-) Ама за продължението.....бе не мога да измисля нищо 8-) Направо голяма мъка, че не мога да се сетя как беше 8-) Да видим довечера като си легна да спя, може пак да се събудя и да измисля останалата част... 8-)

8-) 8-) 8-) 8-) Еййй много ме радваш, ейй :P