PDA

View Full Version : Подаръци от морето ...



xXxScreamxXx
08-01-2008, 09:44
Нз дали има такава тема , но се вдъхнових от това 4е мн приятели тези дни се връщат пък аз заминавм и така
по същество : ще вземете ли подаръци на приятелите си/гаджето от .. там където ще ходите на почивка ?! :)

И ако вземете нещо .. какво ще е то ?! :)


Лично на мен за сега мн готинки нещица ми подариха ...по нещо малко но за спомен .. :) И аз смятам на отвърна на жестовете .. :) още нз какво точно , ноо има времее :grin:


Вие стее :P

MartyParty
08-01-2008, 09:50
Може...защо не?

MoHuTo
08-01-2008, 09:50
Еми ние с приятеля ми понеже бяхме заедно на море, си взехме взаимно подаръци, а пък на приятелките си не съм взимала... защото и те на мен не са :)

MartyParty
08-01-2008, 09:53
На приятелка бих купила,ако отивам някъде извън страната.Иначе не виждам голям смисъл.

xXxScreamxXx
08-01-2008, 09:58
На приятелка бих купила,ако отивам някъде извън страната.Иначе не виждам голям смисъл.

И аз така си казвах.. уж няма смисъл.. Но понеже от тази година сме зайци по разли4ните училища ... и ей така за спомен от лятото .. :) :)

KrisiBep
08-01-2008, 11:05
Живея във Варна :-D Иначе,както споменахте ,че ще сме зайци мисля да им измисля нещо,независимо че ще си е от тук :)

xXxScreamxXx
08-01-2008, 11:16
Живея във Варна :-D Иначе,както споменахте ,че ще сме зайци мисля да им измисля нещо,независимо че ще си е от тук :)


Ааа и тфа ве4е сме го предвидили :D
Купили сме си ключодържатели със зайци и на 15ти ще си ги разменяме :D :D :grin:

Sasha2k8
08-01-2008, 11:22
Ние с приятеля ми бяхме заедно и си подарихме подаръци взаимно. Взехме и за приятели и за наще и техните също взехме иии така.

sexy_for_you
08-01-2008, 11:32
Когато ходя на море без родителите си,винаги им взимам нещо.Гадже нямам.На моята най-добра приятелка(ако съм без нея на море),винаги й взимам нещо,както и тази година ще направя-нещо малко,но от сърце.

Pliok0019
08-01-2008, 11:37
Ще купя на приятелките ми гривнички или нещо, което ми се струва интересно. Все още не съм решила. На място ще харесам нещо. Така или иначе ние винаги си подаряваме малки подаръчета.

krisiiiiito
08-01-2008, 11:45
ами аз бях с приятели на лагер ии нищо не си купувахме взаймно 8-) аа гадже за сега нямам ... купих само на един много добър приятел подарък 8)

babity
08-01-2008, 18:52
Мнооого мразя да ми носят порцеланови чаши!

Love0nlyMyself
08-01-2008, 19:16
деба аз тая година няма да ходя никъде :-# :-# мога се надявам той да ми земе нещо :lol: :-D :D

Andreev
08-01-2008, 19:19
като чуя за море и се отвращавам от водата :-o

tuzaro
08-01-2008, 19:30
ше зема само на кучето, другите не заслужават

fc
08-01-2008, 19:36
Рапан с надпис "От Варна"

Bubles
08-01-2008, 19:37
ем аз съм от варна и немаме такива екстри тука ама тази година ходихме с едни приятелки из европа и от всякъде купих нещо на наште и брата а за тези приятели които не бяха с нас нищо не купих щот не са ми толкоз близки .... но попринцип ако бяха бих има подарила :)

babity
08-01-2008, 19:49
ше зема само на кучето, другите не заслужават

Какво ще вземеш на куч? Защото и аз днес си го мислех и не измислих какво да и купя? :-o

tuzaro
08-01-2008, 19:51
ше зема само на кучето, другите не заслужават

Какво ще вземеш на куч? Защото и аз днес си го мислех и не измислих какво да и купя? :-oможе да му намера някоя кучка :lol: моя си играе много с плюшени играчки, сигурно нещо такова ше е

babity
08-01-2008, 19:52
ше зема само на кучето, другите не заслужават

Какво ще вземеш на куч? Защото и аз днес си го мислех и не измислих какво да и купя? :-oможе да му намера някоя кучка :lol: моя си играе много с плюшени играчки, сигурно нещо такова ше е

Мишел не обича играчки, само кльопачка :x :razz: Твоя вече почна ли да шиба наред? Колко голям стана? 8-)

tuzaro
08-01-2008, 19:54
на 2 години и половина, ама не мога да намера черен мопс женски в Пловдив

babity
08-01-2008, 19:56
Нашибай го със сребриста или както се казва цвета. Ако има са повече от едно бебетата сигурно ще има чернилки. Пък и да се нашибат двама черни няма гаранция, че ше излезе чернилка. :? Пича има ли родословие?

tuzaro
08-01-2008, 19:58
Нашибай го със сребриста или както се казва цвета. Ако има са повече от едно бебетата сигурно ще има чернилки. Пък и да се нашибат двама черни няма гаранция, че ше излезе чернилка. :? Пича има ли родословие?не, искаха ми още 700 лева за него... пък и аз не го вода по изложби, иначе брат му е при Слави Трифонов

babity
08-01-2008, 20:03
Нашибай го със сребриста или както се казва цвета. Ако има са повече от едно бебетата сигурно ще има чернилки. Пък и да се нашибат двама черни няма гаранция, че ше излезе чернилка. :? Пича има ли родословие?не, искаха ми още 700 лева за него... пък и аз не го вода по изложби, иначе брат му е при Слави Трифонов

Заведи го на 6ти септември в градската, има изложба. За 15 лв ш' ти направят експертна оценка и ако е хубав екземпляр може да си извадите бяло родословие, 'щото съм сигурна, че кучето не е имало родословие и да беше дал повече пари пак нямаше да е легитимно. Абе... важното е, че е мнооого готин! Мързелив ли е много?

tuzaro
08-01-2008, 20:06
Нашибай го със сребриста или както се казва цвета. Ако има са повече от едно бебетата сигурно ще има чернилки. Пък и да се нашибат двама черни няма гаранция, че ше излезе чернилка. :? Пича има ли родословие?не, искаха ми още 700 лева за него... пък и аз не го вода по изложби, иначе брат му е при Слави Трифонов

Заведи го на 6ти септември в градската, има изложба. За 15 лв ш' ти направят експертна оценка и ако е хубав екземпляр може да си извадите бяло родословие, 'щото съм сигурна, че кучето не е имало родословие и да беше дал повече пари пак нямаше да е легитимно. Абе... важното е, че е мнооого готин! Мързелив ли е много?по мързелив е от мене, по цял ден спи, иначе като го разхождам се заглежда по каки и лае цигани :grin:

babity
08-01-2008, 20:09
по мързелив е от мене, по цял ден спи, иначе като го разхождам се заглежда по каки и лае цигани :grin:

Сладура ми той! Мойта гад мрази каруци и пияници и е много зла 8-) Сега взех решение! Ще и взема някакъв маняшки нашийник, а ако не намеря (защото ме съмнява да има такива гомна в Китен) ще поръчам някъде да ми гравират на плочка името и и моя телефонен номер, нещо такова... тип медальон адресник :grin:

tuzaro
08-01-2008, 20:11
моя си има :D

babity
08-01-2008, 20:13
мойто няма нито нашийник, нито медальон. Ъм... четох, че постоянно им линее козината. Т'ва вярно ли е? :-o

tuzaro
08-01-2008, 20:17
мойто няма нито нашийник, нито медальон. Ъм... четох, че постоянно им линее козината. Т'ва вярно ли е? :-oам не постоянно ама ся в момента му капе и пие някви хапчета по бързо да спре

babity
08-01-2008, 20:19
мойто няма нито нашийник, нито медальон. Ъм... четох, че постоянно им линее козината. Т'ва вярно ли е? :-oам не постоянно ама ся в момента му капе и пие някви хапчета по бързо да спре

Ай, няма да разпитвам повече, ама като имате бебета да се обаждаш, че мама иска мопс. :P

tuzaro
08-01-2008, 20:23
мойто няма нито нашийник, нито медальон. Ъм... четох, че постоянно им линее козината. Т'ва вярно ли е? :-oам не постоянно ама ся в момента му капе и пие някви хапчета по бързо да спре

Ай, няма да разпитвам повече, ама като имате бебета да се обаждаш, че мама иска мопс. :Pвиж ако е руса, може да и дам да си поиграе с черния :lol:

surrender_
08-01-2008, 20:34
Нз дали има такава тема , но се вдъхнових от това 4е мн приятели тези дни се връщат пък аз заминавм и така
по същество : ще вземете ли подаръци на приятелите си/гаджето от .. там където ще ходите на почивка ?! :)

И ако вземете нещо .. какво ще е то ?! :)


Лично на мен за сега мн готинки нещица ми подариха ...по нещо малко но за спомен .. :) И аз смятам на отвърна на жестовете .. :) още нз какво точно , ноо има времее :grin:


Вие стее :P
Мани, аз утре заминавам за Швейцария,Италия,Австрия.. питаш ли ме колко неща тряа копувам :shock: :lol: ужс..ама до сега съм се справяла г/д успешно надявам се и тоя път да е така :D

donkihot
08-01-2008, 21:00
подаръците са нещо адски мило..винаги когато ходя някъде взимам нещо мъни4ко поне за най-близките :) наскоро приятеля ми се върна от 4ужбина и ми донесе нещо изкл сладко..синджир4е със сърце,на което пише лондон,защото беше там...толкова ме трогна това! Толкова е мъни4ко,а такава радост ми донесе..но все пак как мислите...това може ли да се сметне(подаръка) като..на4ин за изразяване на 4увствата? и всъщност подарявате ли неща със замисъл..от сорта..давам ти сърце,защото те оби4ам и т.н?

AFT
08-01-2008, 21:08
Ем, аз купувам някво герданче/гривна или нещо подобно, мразя да правя ненужни подаръци като сувенири.




Мани, аз утре заминавам за Швейцария,Италия,Австрия.. питаш ли ме колко неща тряа копувам :shock: :lol: ужс..ама до сега съм се справяла г/д успешно надявам се и тоя път да е така :D

Абе, ти не се ли казваш Гергана? :-o

BaiToq
08-02-2008, 07:39
Купи им по 1 гумен член :lol: