PDA

View Full Version : Секс за първи път



anityoo
08-01-2008, 09:59
zdraveite molq vi pomognete mi .... ima edno mom4e s koeto tazi ve4er trqbva da pravim sex ako nee tazi ve4er drygata no problema e tam 4e 1- nai dobrata mi fr go xar a az ne no toi shte mi e i parviq nemoga da my kaja 4e neizka zashtoto izkam bqx mn navita i mn nadaxana noooo sq neshty po4nax da se pritesvqvam i da se plash da nezeme posle da me bazika 4e na 13 me e iz4ykal ii neshty takos ... molq vi pomognete mii ii nedeite da pishete neshta ot roda... malka sii ... kakvi sa tezi glypavi temii.... izkam savet zashtoto nqma vreme ii ako moje nqkoi da mi dade nqkaklko saveta za da nese izloja pls ..... toi e na 16 sled masec stava na 17 .. blagodarq vi predvaritelno :oops: :oops:

Riot
08-01-2008, 10:04
еби го

PLuScHeTo
08-01-2008, 10:09
не си ли малка ? :?

SpOrTs_GiRl
08-01-2008, 10:09
Айде поредната пикла .. От думите ти разбирам май, че даже не ходите?? .. Нооо ще ти е първия .. Браво бе .. След 2 години ще си спала с 10 като него, спокойно. ;)

PLuScHeTo
08-01-2008, 10:11
Айде поредната пикла .. От думите ти разбирам май, че даже не ходите?? .. Нооо ще ти е първия .. Браво бе .. След 2 години ще си спала с 10 като него, спокойно. ;)

10 не са ли малко :lol:

pasii_sladuranata
08-01-2008, 10:11
мми кво ти пука направи го !!
*но 1во прочети малко и се образовай*
за да няма после кога ще спре да тече,боли ме оная работа и от сорта :)

SpOrTs_GiRl
08-01-2008, 10:12
Айде поредната пикла .. От думите ти разбирам май, че даже не ходите?? .. Нооо ще ти е първия .. Браво бе .. След 2 години ще си спала с 10 като него, спокойно. ;)

10 не са ли малко :lol:
Знам ли .. като я гледам как се колебае :D

Малка си! ..

GreenFairy
08-01-2008, 10:12
Абе ти тъпа ли си???? Не го харесваш, ама ще ти е първият... На колко си годинки? 13 или 12?

SpOrTs_GiRl
08-01-2008, 10:13
Абе ти тъпа ли си???? Не го харесваш, ама ще ти е първият... На колко си годинки? 13 или 12?
Детето е на 13 ..

Оставете я, голяма е!! :D

Savage
08-01-2008, 10:14
No comment :(

steli4ka_in_love
08-01-2008, 10:14
ПО-добре изчакай малко да пораснеш и да си намериш някои сериозен и да го направиш когато е момента,а не защотот трябва да е тази вечер или другата.Освен това не е честно да загубиш приятелство само заради едното еб*не

SpOrTs_GiRl
08-01-2008, 10:18
Къде си тръгнала секс да правиш ми е много интересно??!! Като ти гледам написаното си с абсолютно детски разсъдак!! ..
Сигурна съм, че нямаш дори обща сексуална култура!! .. Не е само да ти го вкара в още недоразвития .. орган .. !
И защо ще го правиш?! Защото трябва да е тази или другата вечер .. И с кого?! .. С момче, което даже не харесваш .. Толкова ли искаш да се проебеш на 13 и да ти се носи славата на лека?!
Няма нищо логично и умно в постъпката ти. И защо ли е така!?!? >> На 13 си!!
Изчакай, за всичко има време ..

anityoo
08-01-2008, 10:19
of na 13 se 4yvstavm dobre izkam da sam s nego kazax viiiiiiiiiiiiiiiiii prestanete sega izobshto nemi pomagateeeeeeeeee samo mi daite nqkolko saveta ebasi xarata dety ste az vi moql za saveta vie ko malka siii .... i nqkakvi takivaa ............ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

pasii_sladuranata
08-01-2008, 10:19
Абе ти тъпа ли си???? Не го харесваш, ама ще ти е първият... На колко си годинки? 13 или 12?
Детето е на 13 ..

Оставете я, голяма е!! :D
това че е на 13 няма никокво знаение
има мимичета много по голями от нея кадето нищо не разбитрат..**
но то като я гледам и тя не пада по долу ,
но имам предвид ако е готова защо да не го направи ?!

ELFIQ
08-01-2008, 10:20
Абе ти тъпа ли си???? Не го харесваш, ама ще ти е първият... На колко си годинки? 13 или 12?
Детето е на 13 ..

Оставете я, голяма е!! :D


ОПРЕДЕЛЕНО Е ТЪПА,НА 13 ДА СЕ ЧУКА-ЕЙ ЗА ТВА ЩЕ ИМА ТЪПИ ТЕМИ,ЩОТО ПОЛОВИНАТА ЛАПЕТИИ СЕ ИЗПОНАЕБАХА И СЕГА ГИ Е СТАХ :-x :-x :-x :-x :-x :-x МИСЛЕТЕ БЕ МАМКА МУ

PLuScHeTo
08-01-2008, 10:20
Какво било ? :razz:

SpOrTs_GiRl
08-01-2008, 10:22
Абе ти тъпа ли си???? Не го харесваш, ама ще ти е първият... На колко си годинки? 13 или 12?
Детето е на 13 ..

Оставете я, голяма е!! :D
това че е на 13 няма никокво знаение
има мимичета много по голями от нея кадето нищо не разбитрат..**
но то като я гледам и тя не пада по долу ,
но имам предвид ако е готова защо да не го направи ?!
Е браво ... Да се изчука тогава .. като я гледам колко знае ..

pasii_sladuranata
08-01-2008, 10:23
of na 13 se 4yvstavm dobre izkam da sam s nego kazax viiiiiiiiiiiiiiiiii prestanete sega izobshto nemi pomagateeeeeeeeee samo mi daite nqkolko saveta ebasi xarata dety ste az vi moql za saveta vie ko malka siii .... i nqkakvi takivaa ............ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
всъщноост наистина си малка ,а пък кактоо казаха от написаното се вижда че си си на дедски акъл ,и всъщност какъв савет искаш ?
дали да го направиш или не ?!?! е то казахме ти го малка си още ...поне да беше по образована :) ама ти НА!!!

insomnia79
08-01-2008, 10:25
OMG :-o :-o :-o :-o
Hora burzo davaite suveti za da e se izloji deteto dove4era !!!! Burzo hora!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pasii_sladuranata
08-01-2008, 10:26
Абе ти тъпа ли си???? Не го харесваш, ама ще ти е първият... На колко си годинки? 13 или 12?
Детето е на 13 ..

Оставете я, голяма е!! :D
това че е на 13 няма никокво знаение
има мимичета много по голями от нея кадето нищо не разбитрат..**
но то като я гледам и тя не пада по долу ,
но имам предвид ако е готова защо да не го направи ?!
Е браво ... Да се изчука тогава .. като я гледам колко знае ..
в крайна сметка каквото и да и кажем тя пак ще го направи... нямаше смисал от мненията ни ... решила е да се направи на интересна и това е ...!!

westggirl
08-01-2008, 10:33
абе хора тфа си е нейна работа ... кога как с кой и защо... ако иска6е и на 11 да го е напраила са се чуства готова ... ок да действа ... може да се изчака още но се пак тя си решава да прави кфот иска ... а ти земи малко прочети в нета ала бала ;) има предостатъчно инфо

Sunny_stz
08-01-2008, 10:35
Пише че е на 14!!!Ами мила,щом още не си готова да го направиш му кажи на оня идиот че не искаш!Едва ли не в поста ти разбирам ,че и ти самата не знаеш дали го искаш....,щом се колебаеш не го прави!!После ще съжаляваш...и ще те обсъждат като ,,леката''...Ти си решаваш!

bunit0
08-01-2008, 10:37
ole
stiga te prai li sex ot tolko malki (ot i4en opit go kazvam)nqma misal ima vrem i za nego
sq vuri is igrai na ne6ty i sled 2-3 godini po4ni da vodi6 polov jivot
6to ako napraite nqki gafff 6a ima ad pi6e6 tyk posle mai sam bremena ,6to ne mi spira da mi te4e ili ne6ty ot roda ott svirka zabremenqva li se
puk ako re6i6 da go naprai prro4eti malko i togava go pravi ,no po dobre
iz4akai!!!!!!

Riot
08-01-2008, 10:37
оставете момичето бе
нали трябва да има и лесни курвенца като нея
като си в беда да са насреща :)

KrisiBep
08-01-2008, 11:02
Не ние сме "ebasi xarata",а ти си ебаси тъпата!К'ъв съвет искаш?!Да те упътим накъде са ти дупките ли?!?!Какви коментари очакваш.."о,браво момиченце,давай!"??!?!?!Ама си го искала,ама вече не толкова,ама хем не го харесвам,но пък трябва да е той,защото се е навил?И защо се нави ,ако мога да попитам?Твоя приятелка(замисли се над думата,защото и тя не означава нищо за теб...приятелство;приятели.. .помисли си какво значат тези неща за теб!)го харесва,ти не,явно и нямате връзка...Но какво по-хубаво за момчето,някаква малка ,глупава курвентина за една нощ. :)

Е,хайде като си толкова надъхана да правиш като големите с акъл,давай!Успех :)

Но после не пускай втора тема:наебах се,изпразни се в мен..говорят,че съм курва..ааа,искам да се самоубия...
:grin:

xXxScreamxXx
08-01-2008, 11:06
of na 13 se 4yvstavm dobre izkam da sam s nego kazax viiiiiiiiiiiiiiiiii prestanete sega izobshto nemi pomagateeeeeeeeee samo mi daite nqkolko saveta ebasi xarata dety ste az vi moql za saveta vie ko malka siii .... i nqkakvi takivaa ............ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x


хахахааа ем като наистина си малка .. ние кфо да ти кажем ... :D
Голяма си .. айде ходи да те е**т
и аз не разбрах точно къв съвет искаш да полу4иш .....
не че и ме интересува ... нали си не си малка ... можеш да се оправиш и сама ;)

vanPersieFan11
08-01-2008, 11:08
Не ние сме "ebasi xarata",а ти си ебаси тъпата!К'ъв съвет искаш?!Да те упътим накъде са ти дупките ли?!?!Какви коментари очакваш.."о,браво момиченце,давай!"??!?!?!Ама си го искала,ама вече не толкова,ама хем не го харесвам,но пък трябва да е той,защото се е навил?И защо се нави ,ако мога да попитам?Твоя приятелка(замисли се над думата,защото и тя не означава нищо за теб...приятелство;приятели.. .помисли си какво значат тези неща за теб!)го харесва,ти не,явно и нямате връзка...Но какво по-хубаво за момчето,някаква малка ,глупава курвентина за една нощ. :)

Е,хайде като си толкова надъхана да правиш като големите с акъл,давай!Успех :)

Но после не пускай втора тема:наебах се,изпразни се в мен..говорят,че съм курва..ааа,искам да се самоубия...
:grin:


te t'va e 8)

jghgh
08-01-2008, 11:08
малките се проебват, каките крещят

не прави тази грешка, казвам ти го приятелски, защото после много ще съжаляваш ;) аз се отворих на 13.. за което мнного съжалявам, ама много.
още повече че тоз е някъв случаен (моят поне не беше)..



не го прави!

CuteBaby
08-01-2008, 11:09
Не ние сме "ebasi xarata",а ти си ебаси тъпата!К'ъв съвет искаш?!Да те упътим накъде са ти дупките ли?!?!Какви коментари очакваш.."о,браво момиченце,давай!"??!?!?!Ама си го искала,ама вече не толкова,ама хем не го харесвам,но пък трябва да е той,защото се е навил?И защо се нави ,ако мога да попитам?Твоя приятелка(замисли се над думата,защото и тя не означава нищо за теб...приятелство;приятели.. .помисли си какво значат тези неща за теб!)го харесва,ти не,явно и нямате връзка...Но какво по-хубаво за момчето,някаква малка ,глупава курвентина за една нощ. :)

Е,хайде като си толкова надъхана да правиш като големите с акъл,давай!Успех :)

Но после не пускай втора тема:наебах се,изпразни се в мен..говорят,че съм курва..ааа,искам да се самоубия...
:grin:
+1

Много си тъпа..какъв е смисъла да го правиш,като 1во не го харесваш и 2ро дори и ти не си сигурна дали го искаш и те е е страх..а и все пак си на 13-знаеш ли колко смешно изглеждат такива пикли,които вече се мислят за големи и после какво име им се носи..И поне прочети малко литература относно това и ако все пак го направиш после не пускай тъпи теми като тази !!!

sLaDkA_GrEsHkA
08-01-2008, 11:19
otnovo shte popitam : da se smeq li da pla4a li ? :?

anityoo
08-01-2008, 11:40
of ... az go poznavam ot 2 godini sestra my e na 11 fr sme i s neq .... iiii az sam 4ela mn ama MN neshta za sexa taka 4 izkax prosto savet4e smisal mom4eta ta da kajat kakvo im xaresva kak se vazbyjdat pove4e i taka ....... tolkova li e slojno ???? :oops:

Sasha2k8
08-01-2008, 12:01
Браво бе... ходи се еби на 13 :shock: Малка си, разбери. Защо ти е дапочваш толкова от рано със секса?!?!...Ще ти стане ли нещо ако изчакаш например още 1-2-3.... години? Не, ама искаш да се правиш на голяма... И защо? :-x :-x :-x :-x

Letal
08-01-2008, 12:08
of na 13 se 4yvstavm dobre izkam da sam s nego kazax viiiiiiiiiiiiiiiiii prestanete sega izobshto nemi pomagateeeeeeeeee samo mi daite nqkolko saveta ebasi xarata dety ste az vi moql za saveta vie ko malka siii .... i nqkakvi takivaa ............ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Искаш съвет...тва ни е съвета МАЛКА СИ...

HagpycaH
08-01-2008, 12:16
Не не не рофл много съм се надъхала ми прави каквото искаш тва поколение на каде утива :D

nesito
08-01-2008, 12:27
abe mooeee li taka be? :lol: ako si 4ela literatura trqq da znae6 be! 8-) .mn mn mn si malka . vqrno razbiram 4e te tresat xarmonite 6tot i men sa me tresqli :booooomb: i na men mi be6e gadno i oburkanoi bqx gototova da se lubq :-D na 13 no vupreki tova gi ukrotix (xormonite) i sega ne sujelqvam znam 4e 6te mi e po-gotino ako iz4akam o6te 2-3 godini. ne se korkai :P ima mn vreme :grin:

GabisiTa
08-01-2008, 13:06
of ... az go poznavam ot 2 godini sestra my e na 11 fr sme i s neq .... iiii az sam 4ela mn ama MN neshta za sexa taka 4 izkax prosto savet4e smisal mom4eta ta da kajat kakvo im xaresva kak se vazbyjdat pove4e i taka ....... tolkova li e slojno ???? :oops:

Нали си чела "mn ama MN neshta za sexa" , тогава какви съвети искаш?! :x

SpOrTs_GiRl
08-01-2008, 13:34
of ... az go poznavam ot 2 godini sestra my e na 11 fr sme i s neq .... iiii az sam 4ela mn ama MN neshta za sexa taka 4 izkax prosto savet4e smisal mom4eta ta da kajat kakvo im xaresva kak se vazbyjdat pove4e i taka ....... tolkova li e slojno ???? :oops:

Нали си чела "mn ama MN neshta za sexa" , тогава какви съвети искаш?! :x
Взе мидумите от клавиатурата.

vbox4o
08-01-2008, 13:56
Детето е на 13 ..

Оставете я, голяма е!! :D



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

cSSiE
08-01-2008, 14:00
zdraveite molq vi pomognete mi .... ima edno mom4e s koeto tazi ve4er trqbva da pravim sex ako nee tazi ve4er drygata no problema e tam 4e 1- nai dobrata mi fr go xar a az ne no toi shte mi e i parviq nemoga da my kaja 4e neizka zashtoto izkam bqx mn navita i mn nadaxana noooo sq neshty po4nax da se pritesvqvam i da se plash da nezeme posle da me bazika 4e na 13 me e iz4ykal ii neshty takos ... molq vi pomognete mii ii nedeite da pishete neshta ot roda... malka sii ... kakvi sa tezi glypavi temii.... izkam savet zashtoto nqma vreme ii ako moje nqkoi da mi dade nqkaklko saveta za da nese izloja pls ..... toi e na 16 sled masec stava na 17 .. blagodarq vi predvaritelno :oops: :oops:
ти си на 13 а той на 17 ... този е много зле, а ти си наивна и после ще съжеляваш за постъпките си, но ще бъде късно Вземи си хвани някое момче 14 макс 15 се пак си на 13 .. и секс.. по-добре след 16 или поне изчакай, за да се увериш, че го правиш с точния човек 1 път си девствена... това е моето мнение ..........

xpucuto
08-01-2008, 14:02
Не го харесва, но ще прави секс с него OMG ](*,)

cSSiE
08-01-2008, 14:03
Господи вие родители нямате ли си да ви казват кое е правилно и кое не и няма ли кой да ви насочва в живота .. аз на 13 тичах след топката.. то не че сега не е така, но ... 13 ... възмутително .. и всичко тръгва от родителите и средата .... :? :? Shame on you ;/

SunShinePearl
08-01-2008, 14:06
КЪДЕ ВИ Е АКЪЛААААААААААААААААААААА АААААААААААААА????

PLuScHeTo
08-01-2008, 14:09
Какво ви става, бе деца.. ? Единия ше пише, че бил на 11 и му се е*ало, другата вече е много "голяма" станала на 13 и тръгнала и тя да се е*е... алоооо опомнете се не сте на 15-16. ДЕЦА СТЕ!!! Забавлавайте се по детски, не да ми правите секс... "ама аз се чувствам гортова на 13" Хормона така те блъска в главата, че няма накъде повече, ама то поне да те прасни хубаво, че да осъзнаеш, че си още лапе... :-x :x :-x

sladur4etyYy
08-01-2008, 14:09
tazi ve4er trqbva da pravim sex ako nee tazi ve4er drygata no problema e tam 4e 1- nai dobrata mi fr go xar a az ne no toi shte mi e i parviq nemoga da my kaja 4e neizka zashtoto izkam

:-o

и да казваш да не те обиждат,да не ти се подиграват и да не казват, че си малка (аз ще добавя и адски тъпа) , е невъзможно, защото тва си е самата истина. искаш съвет? направи му свирка...после при тебе ще тичат разни загорели батковци, с намерението да те изчукат и зарежат като парцал . ако това ти допада-давай. и щом ''най-добрата ти приятелка'' го харесва, а ти не, защо по дяволите ще го оставиш да те изчука?! а и дори не ходите... тцтц..съжалявам те. поне ползвай презерватив, да не ревнеш после ''мисля че съм бременна,какво да правя''... :booooomb:

cSSiE
08-01-2008, 14:12
Ще си развалиш живота, но прави каквото искаш, защото ние не сме ти родители Те трябва да се занимават с теб.....

Xrisenceto
08-01-2008, 14:16
kurvichkaaaa :grin: :grin: :grin:

IANI
08-01-2008, 14:28
АпФ.Е т'ва беще грандиозно!!!Е как каза само - не го харесвам ама ще ми е 1вия не мога да откажа - нещо такова май беше .13 годишен мозък разсъждава.Е как да не ти кажем че си малка бе , аз на 13г редях кукли на терасата с съученички.Много ясно че после ще те избъзика.Той като ти е тъй надъхан и ти като си тъй навита ..... ебаси , 80% давам че ако си с него после ще съжаляваш , защото такива ситуации се оказват най грубото чукане , ужасно гаден спомен за момичето ,който носи със себе си куп бъзици.абе той живота си е твой , ама 1во добре си помисли!Успех

cSSiE
08-01-2008, 14:28
не е курвичка, защото курва на 13 год момиченце неможеш да кажеш, ако е със същия акъл и на 18 недай Боже, тогава можеш да я наречеш така. .. не е правилно ..

IANI
08-01-2008, 14:34
на 13 годишно момиченце можеш да кажеш - недорасла пикла!ще ме извинявате за грубия език , ама т'ва дете не е наред!

sweet_baby_cool
08-01-2008, 14:37
:shock: :shock: :shock: 13 годинки :D Ако започнеш от сега...когато станеш на поне 25 ще ти е лепнат прякор К***а защото за 13 години ще са те минали много хора ако разсъжденията те са същите

danielchety
08-02-2008, 08:07
:smt021 :smt021 :smt021

Bellatrix
08-02-2008, 09:30
em da ti naistina si ama mn tapa...
1.na 13 kat se izebe6 i zeme6 da rodi6 are na bas 4e 6e e nqkvo urod4e nedonoseno,
2. kak se gubi devstvenost bez 4uvstva?az moq stra6no mn go love,hoim ot meseci ama o6te ne sme go praili ti ei taka...
3.nai dobrata ti fr go haresva i ti 6e q preebe6 taka jestoko za 1to ebane?
Zaklu4enie...omg nakade otiva toq svqt?

DevilWish
08-02-2008, 10:09
Айде поредната пикла .. От думите ти разбирам май, че даже не ходите?? .. Нооо ще ти е първия .. Браво бе .. След 2 години ще си спала с 10 като него, спокойно. ;)
Дам . . . и иЗкам ,не мога да го разбера . . . я ми кажи това не се ли викаше иСкам ? :? :shock: Не може да пише още ,к*рва ще ми става от 13 години . . . :x НЕ ти ли пука малко за приятелката ти ,бе!???
Пфф нещасница
олеее много се извинявам ,може да ми модерирате поста после, ама просто се ядосах яко :x

housy
08-02-2008, 10:32
И след толкова много коментари не разбра ли , че никой няма да ти даде съвет за ''как да го възбудя'' .. Тоя форум просто се напълни с BITCHES LIKE YOU!!Стани на 15-16 и тогава прави теми..Respect на момичетата дето не са правили секс на 16+ ..RESPECT ! Локвайте тая тема , вече нема смисъл от нея!

_InSaNe_
08-02-2008, 10:35
...1во-смятам че си още малка... 2-ро вие дори не ходите а ти искаш той да ти е 1-вия...даже сигурно не го и познаваш толко добре...помисли си пак фи биха могли да бъдат последствията ;)

Punisherrr
08-02-2008, 10:55
Къде си тръгнала секс да правиш ми е много интересно??!! Като ти гледам написаното си с абсолютно детски разсъдак!! ..
Сигурна съм, че нямаш дори обща сексуална култура!! .. Не е само да ти го вкара в още недоразвития .. орган .. !
И защо ще го правиш?! Защото трябва да е тази или другата вечер .. И с кого?! .. С момче, което даже не харесваш .. Толкова ли искаш да се проебеш на 13 и да ти се носи славата на лека?!
Няма нищо логично и умно в постъпката ти. И защо ли е така!?!? >> На 13 си!!
Изчакай, за всичко има време ..

Crissy [*]
08-02-2008, 11:18
Прочетох всичко .. така съм се смялааа ... момичее .. не си наред може ли на 13?? Бате,аз съм на 14 и не съм се засилила да правя секс по причината,че мисля че съм все още малка.Просто останах без думи ... Охх незнам простоо вече на къде отива тоя свят..Не че съм по-голяма от тебе,ама явно имам някакъв акъл ..

slunchiceto0
08-03-2008, 08:10
айде стига сте я хранили па вие :D са каот е решила че й е момента..никой не може да я спира..ма като се притесняваш и сякфи такива..явно не се чувстваш толкова готова? ..но така и иначе няма какво да се впрягаш и да сми мислиш...и без тфа 1вия път боли и не е нищо особено :D :P

Arista
08-03-2008, 08:20
Имам странното чувство че си от някоя забутана провинция дето говорат на миеко :D сори ако бъркам :D

Слушай сега начи наебаваш се с този веднага след това отиваш и се наебаваш са сички от града подред за може ако той разказва нещо да не е ново :wink: :D :D :D а приятелката ти посъветвай я същото :D
И да не ти праи впечатление че не ходиш с него или че най-добрата ти приятлка го харесва или че си на 13 и там некфи други тъпи обстоятелтва :D НАЙ ВАЖНОТО Е ИЕБАНИЕТУ

JJ-JokeJokey
08-03-2008, 08:21
Ей бебок сигорно си мн яка мацка, но аз мисля, че не си готова за секс още... но няма смисъл да ти го казвам така или иначе ще го направиш....

angelcheeee_93
08-03-2008, 14:18
za vsi4ko si ima vreme,kade barza6,nima iska6 da slu6a6 podigravki zad garba si ,4e sa te naebali na 13.. po-dobre nedei,naistina si malka,tova e istinata nezavisimo dali ti haresava ili ne i nezavisimo dali 6te q prieme6.predtsvai si posle da te zareje,kak 6te se 4yvstva6,vsi4ki samo 6te ti se podigravat i nikoi nqma da iska da e s teb,6toto 6te znaqt 4e si orednata malka kurva koqto spi s vseki. :? :? :?

BurningDesire
08-04-2008, 09:43
za vsi4ko si ima vreme,kade barza6,nima iska6 da slu6a6 podigravki zad garba si ,4e sa te naebali na 13.. po-dobre nedei,naistina si malka,tova e istinata nezavisimo dali ti haresava ili ne i nezavisimo dali 6te q prieme6.predtsvai si posle da te zareje,kak 6te se 4yvstva6,vsi4ki samo 6te ti se podigravat i nikoi nqma da iska da e s teb,6toto 6te znaqt 4e si orednata malka k***a koqto spi s vseki. :? :? :?
Абсолютно права!

1994_gabi_94
08-05-2008, 07:29
според мен ако държиш на приятелката си недей това зависи изцяло от тебе :)

zelenooko_kote
08-05-2008, 08:18
Баси тъпото лапе ( с извинения на по-културните )>Ей тва си е- от малка е готова за магистралата.К**ва.

6iroka_usmivka
08-05-2008, 10:39
ае кфо значи тая вечер тряя праим секс ако не тая утре тряя го праим :shock: :shock: :shock: ъм сори ама седят тъпях и пак не го проумях................ ти секс по график ли праиш кфоо??? или тва ти е шанса да останеш с него духаш и сте още ден заедно ...пак духаш пак ден............. ае хора ко ви стаа е ????????????????????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

sladka__droga
09-08-2008, 00:53
Поредната глупачка ... еми еби гоо бе !!! ,, * голям кеф .. нали ?! На 13 си .. вече си позакъсняла не мислиш ли?! ... // лелее ще ме убиете с тия теми ..

Dimenceto
09-08-2008, 06:10
И да пишете и да не пишете мислите ли че ще промените факта че тя ще си легне с него все пак ... Няма значение дали е на 12 или на 13.Явно че са някви лапешки работи "ми не го харесвам ама .. ".После тя ще съжалява така че проблема си нейн ..

get_nasty_
09-08-2008, 10:18
zdraveite molq vi pomognete mi .... ima edno mom4e s koeto tazi ve4er trqbva da pravim sex ako nee tazi ve4er drygata no problema e tam 4e 1- nai dobrata mi fr go xar a az ne no toi shte mi e i parviq nemoga da my kaja 4e neizka zashtoto izkam bqx mn navita i mn nadaxana noooo sq neshty po4nax da se pritesvqvam i da se plash da nezeme posle da me bazika 4e na 13 me e iz4ykal ii neshty takos ... molq vi pomognete mii ii nedeite da pishete neshta ot roda... malka sii ... kakvi sa tezi glypavi temii.... izkam savet zashtoto nqma vreme ii ako moje nqkoi da mi dade nqkaklko saveta za da nese izloja pls ..... toi e na 16 sled masec stava na 17 .. blagodarq vi predvaritelno :oops: :oops:

:-x :-x :-x :-x ооолелеле ..... абе слушай какво ще ти кажа...седни си на за**ика прочети това - онова за секса рискове и какво ли не...ОБРАЗОВАЙ СЕ!!!! ииииии тва да спиш с някого само защото тей искаш е пълна глупост.....ще съжеляваш че си си дала най-ценното за момента на някъф дето просто е загорял и изка да изчука някой младо девойче!!! :-x :-x от ей такива като тебе след време стават курв* ...в какъв свят живеем тя на 13 незнай каде и е п*тк*та тръгнала да спи с момчета.... Ми хайде момиче попътен вятър дано чу**нето без любов ти хареса :-x :-x

nejnaDROGA
09-08-2008, 10:41
](*,) Абе момиче ти добре ли си?!Я вместо да се правиш на интересна си седни на Д-то и прочети някоя книга,защото речника ти и граматиката ти са под всякаква критика :-x Всеки от коментарите ти в тъпата тема,която си пуснала е пълен с правописни грешки и ме заболя главата докато ги прочета :-s
По темата:Оки..Решила си да правиш секс на 13,но защо не го направиш с момче,което обичаш или поне което харесваш?!А си тръгнала да го правиш с момчето,в което е влюбена НАЙ-ДОБРАТА ТИ ПРИЯТЕЛКА и което ти НЕ харесваш?!?!?!А и как така "тази вечер трябва да го направим...ако не тази - утре вечер" ?!Ти малоумна ли си?!Поне като ще те е*е по график го накарай и да ти плати и вече официално ще можеш да се обявиш за "жрица на любовта" (бих използвала едни други думички ама айде...)


П.П. Я ми отговори на един въпрос - Защо искаш точно сега и точно с това момче да се нае*еш?! Заради "модата",заради останалите ти приятелки,които вече не са девствени,за да се направиш на много интересна....ПЛС отговори ми,че ми е много интересно...

TPAKTOPUCTA
09-08-2008, 10:47
абе защо съдито момичето, като иска да прави секс да прави ... в крайна сметка живота си е неин ....

колкото до въпроса ти: По- добре не го прави. намери си някой, който харесваш и който те харесва. Така секса ще ти хареса (няма да е просто тъпчене), а и след време няма да съжаляваш, че си го направила първия път "само заради бройката" (като изключим, че и взаимоотношенията ти с въпросната приятелка могат да се прекратят)

In Love
09-08-2008, 11:28
](*,) Абе момиче ти добре ли си?!Я вместо да се правиш на интересна си седни на Д-то и прочети някоя книга,защото речника ти и граматиката ти са под всякаква критика :-x Всеки от коментарите ти в тъпата тема,която си пуснала е пълен с правописни грешки и ме заболя главата докато ги прочета :-s
По темата:Оки..Решила си да правиш секс на 13,но защо не го направиш с момче,което обичаш или поне което харесваш?!А си тръгнала да го правиш с момчето,в което е влюбена НАЙ-ДОБРАТА ТИ ПРИЯТЕЛКА и което ти НЕ харесваш?!?!?!А и как така "тази вечер трябва да го направим...ако не тази - утре вечер" ?!Ти малоумна ли си?!Поне като ще те е*е по график го накарай и да ти плати и вече официално ще можеш да се обявиш за "жрица на любовта" (бих използвала едни други думички ама айде...)


П.П. Я ми отговори на един въпрос - Защо искаш точно сега и точно с това момче да се нае*еш?! Заради "модата",заради останалите ти приятелки,които вече не са девствени,за да се направиш на много интересна....ПЛС отговори ми,че ми е много интересно...
+1000 :-o 8)

In Love
09-08-2008, 13:41
of ... az go poznavam ot 2 godini sestra my e na 11 fr sme i s neq .... iiii az sam 4ela mn ama MN neshta za sexa taka 4 izkax prosto savet4e smisal mom4eta ta da kajat kakvo im xaresva kak se vazbyjdat pove4e i taka ....... tolkova li e slojno ???? :oops:
Майкати ако види тая тема ще ти каже какво възбужда момчетата. :grin: :D

m0onI7y
09-08-2008, 14:50
hhxuahauxuhxauax на такива като тази и трябва час при даскалката ми по биология .. на 15 съм и съм девствена с което се гордея , а тя след 2-3 години ще си каже "лелеее колко съм била глупавааа" и се си блъска главата .. Ама неин си е проблема. Ще се осъзнае , но ще е късно ;)

vaseto0o
09-08-2008, 14:56
zdraveite molq vi pomognete mi .... ima edno mom4e s koeto tazi ve4er trqbva da pravim sex ako nee tazi ve4er drygata no problema e tam 4e 1- nai dobrata mi fr go xar a az ne no toi shte mi e i parviq nemoga da my kaja 4e neizka zashtoto izkam bqx mn navita i mn nadaxana noooo sq neshty po4nax da se pritesvqvam i da se plash da nezeme posle da me bazika 4e na 13 me e iz4ykal ii neshty takos ... molq vi pomognete mii ii nedeite da pishete neshta ot roda... malka sii ... kakvi sa tezi glypavi temii.... izkam savet zashtoto nqma vreme ii ako moje nqkoi da mi dade nqkaklko saveta za da nese izloja pls ..... toi e na 16 sled masec stava na 17 .. blagodarq vi predvaritelno :oops: :oops:
Тва да не е тоя педераст Love_Boy дето преди няколко седмици лъсна с тема (изповед ) как изчукал 13 годишна девственица :razz:

nestle
09-08-2008, 14:58
Удоволствието което ще испиташ от секса сега е много по малко от това което ще испиташ ако го напрайш след 2 години промерно.....

The_on3
09-08-2008, 15:02
ок явно никой не може да те разобеди да го направиш така че по добре вземи и прочети нещо за да се поограмотиш поне малко щото не та виждам на 13 да ми праиш секс 8-)

PY_MACKA
09-08-2008, 15:03
хм...помня и аз времето когато си мислих 4е 16 годи6ните са мн голеееми
но един ден и аз станах(даже ги минах)и стигнах до извода: НЕ СА ТОЛКОВА ГОЛЕМИ
ако ве4е не си си направила сефтето(не видях от кога е темата)... прави каквото си знае6, но аз на 13 си мислих о6те за красивия принц на белия кон
никой не може да ти каже кво да прави6 ама си си детенце (само за инфо: пи6е се иСкам, има6е и др... което говори 4е верно си леко хм необразована)
и
Предложение: попитай приятелката за 3ка с младежа...батко е се пак.... на 16 и половина :-$

PY_MACKA
09-08-2008, 15:06
ок явно никой не може да те разобеди да го направиш така че по добре вземи и прочети нещо за да се поограмотиш поне малко щото не та виждам на 13 да ми праиш секс 8-)

разУбеди маце

FreeSpirit
09-08-2008, 15:12
Почакай !!
нека първия ти път е с момче, което ако да обичаш поне да харесваш и да му имаш доверие ;)

nicolepcd
09-08-2008, 15:17
Вие родители имате ли? :-o

sextazy_baby
09-08-2008, 15:47
Мии...какво да ти кажа и аз не знам...без коментар ще е най-добре

BladeDancer
09-08-2008, 17:27
Първото нещо което ще ти кажа е да пишеш на кирилица . Това за мен е задължително . Не е важно че се правите на много готини и пишете на латиница в скайп ( аз и там си пиша така ) .
Второ малка си още зела да се ващаш с по-големи . Единственото нещо което ще кажа е че момчето е загубеняк . Вместо да си хване момиче на неговите години си хваща някакво лапе . Особенно като си хване тъпачка инат която не иска да чуе нищо .
Трето ако се обичате лесно може да се възбудите . А ако почнеш сега ще свършиш на магистралата !

Ако се ебете сега ти ще станеш курва 100%

natedog
09-08-2008, 17:37
Аве ти още не знаеш дали ти са пикае или ти са ебе тръгнала тука да пише из форумите :-x :-x :-x я се оправи малко!!! Дочакай поне 16 години да станеш ... то даже на 13 е нелегално....

SlYn4iCe
09-08-2008, 22:01
Ахх това момче (на 17 смятай колко е загорял...и ще му е само за да те наебе) нещо те е излъгало за да искаш... 8) После ще гледаме и твоята тема "помощ.. бременна съм..." :lol: :P

adiiii
09-20-2008, 09:00
otnosto vuprosa ti nz kvo ti puka za priatelkta ti .. am shtqh da ti kaja NAPRAVI GO ama ako beshe po-golqma 15-16..`17 ... :( inache lichno moe mnenie si e che shte ti se podigravat che si kurva shtot si spala s momche a si na 13..

GotTheLife
09-20-2008, 09:22
мила ако не си сигурна не прави нищо за което после ще съжаляваш ако ще го правиш преди тва се погрижи за тялото си.. така ще си по-уверена и спокойна :-D

LDto
09-20-2008, 15:24
ulqlqllqlq qhnigo kato poni i kolkoto do tova malka ili ne ti si troshish glavata ne nie ;) hahaha no verno qhvash go kato kon4e i po4vash da kurshish kura :D :lol: :lol: :lol: :lol:

HardcoreSyndrome
09-20-2008, 15:33
Не ви ли писна от едни и същи теми :shock: :-x
Какво очакваш? Някой от форума да ти каже "давай, начеши се !!!" тц... :?

LDto
09-20-2008, 15:47
Не ви ли писна от едни и същи теми :shock: :-x
Какво очакваш? Някой от форума да ти каже "давай, начеши се !!!" тц... :?

mi qvno tova 4aka :D da se na4eshe i posle tehnite da q na4eshat i posle da kihne i legne u groba :D

it_ends_tonight_
09-20-2008, 17:46
А защо ТРЯБВА да правиш секс с него? За да се отчетеш :P :D:D:D тъпа си

LDto
09-21-2008, 05:47
xaxaxax Takuv e ShiBaNiq JiVoT ;) :D shte ima kurventiki davai mila na4eshishe ma kvo 4akash nie sme lekuri tuka shte izlekuvame kat lepnesh SPIN ili kato zabremennesh ;) shte biem s to4ilkata i sha vidish 4e shte se opravish ;) :D

Adurna
09-21-2008, 08:45
Ох,тук половината теми са от такива пикли,дето преди година са научили какво е секс. :lol: Хвани си сериозен приятел (някога) и тогава правете каквото ще правите.Че следващата тема от теб ще е :Ох,ама той ме изеба и ме заряза.Защо стана така? :?

Princesa7a
09-21-2008, 10:40
zabelejete 4e "nai dobrata i priqtelka" go xaresfa mila nedei 6tot 6e sajelqvash 6e zagybish i priqtelkata ti iii she stanesh za smqx 6tot gi znam tiq mom4eta nari4at se kyrvari posle si4ki 6te te obsajdat malko iz4akai 3-4 godinki ii posle se e*i s kurvari aide malko po-spokoino de4icata igra4kite vi 4akat :-x :-x :-x