PDA

View Full Version : Какво да направя ???



mare6ka
08-01-2008, 10:52
Имам приятел от 1 година и 6 месеца,бяхме много щастливи докато не започнахме да се караме за най-малкото нещо и то,защото и двамата сме големи инати.От известно време имам странното чувстово,че си омръзваме(по точно,че той ми омръзва),защото не разнообразява връзката ни.Аз наистина го обичам и знам,че и той ме обича,и правя всичко,за да запазя любовта ни,но не издържам така.Все аз правя жертви,и страдам а на него все едно не му пука. Излизаме с голяма компания,повечето от които са момчета,и от няколко седмици изпитвам известни симпатии към един от тях.И незнам дали е защото приятеля ми не ми обръща нужното внимание,или просто е дошло времето да започна от начало. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ !!! Благодаря предварително
П.П. Съжалявам ако има правописни грешки

sexa_na_kompleksa
08-01-2008, 10:57
Защо чакаш той да разнообрази връзката? Ако не ти харесва - промени я! Ако има проблем - поговори с него!

_FaShIoN_
08-01-2008, 11:00
Ако си с него,а в същото време в главата ти е друг,няма сми да си с него....а ако искаш да си останеш с човека,с който си сега обаче имате проблеми,седнете и си поговорете за това...но за да вързи една връзка и двамата трябва да правят компромиси,не само единия или нито единия нито другия... :)

mare6ka
08-01-2008, 11:01
Опитвала съм какво ли не,за да я разнообразявам,говорила съм,плакала съм и нищо.Сякаш помни това,което му кажа 1 час,след това има лека промяна .... докато не му скимне пак да се цупи за нещо.Има и друго нещо много е ревнив ... :( :(

mare6ka
08-01-2008, 11:06
Ако си с него,а в същото време в главата ти е друг,няма сми да си с него....а ако искаш да си останеш с човека,с който си сега обаче имате проблеми,седнете и си поговорете за това...но за да вързи една връзка и двамата трябва да правят компромиси,не само единия или нито единия нито другия... :)
Правя компромис след компромис...аз се опитвам да му обесня,че не става така и трябва да сме двата в тази връзка,но той просто казва знам...и това е всичко... дори не се опитва да се промени,и когато не стане така както той иска почва да се сърди все едно е на 12,а не на 21.

sLaDkA_GrEsHkA
08-01-2008, 11:09
zashto go kazvash na nas ? kaji go na nego !

mare6ka
08-01-2008, 11:15
Казвала съм го безброй пъти той просто не го приема на сериозно. По някога се чудя дали изобщо ме обича или е с мен по навик !??!?! :(

MartyParty
08-01-2008, 11:17
Дам..Абсолютно същата работа беше и с мен до най-малката подробност,която описа.Накрая на мен ми писна и сега съм с другото момче.Беше си голяма мъка,сълзи,караници,късане на нерви(главно моите)...Говорихме и стигнахме до заключението,че не си струва и вече не можем да сме заедно.След това пак имаше малко мъка,обаче след време разбираш,че така е трябвало да стане.

mare6ka
08-01-2008, 11:22
А да не говоря за това,че той ми беше първия и дори не го оценява...впрочем той не оценява много неща...за мен лично първия път беше много важно изживяване...

mare6ka
08-01-2008, 11:25
Дам..Абсолютно същата работа беше и с мен до най-малката подробност,която описа.Накрая на мен ми писна и сега съм с другото момче.Беше си голяма мъка,сълзи,караници,късане на нерви(главно моите)...Говорихме и стигнахме до заключението,че не си струва и вече не можем да сме заедно.След това пак имаше малко мъка,обаче след време разбираш,че така е трябвало да стане.
Ti sled kolko vreme zapochna da izlizash s drugoto momche ????

Mim3tyYy
08-01-2008, 11:26
SPored Men naI DOBriqT vaRiaNt V toaZi slu4aI e da gleda6 naPRed..6tOm ne raZBira Ot Tova Koeto Mu kazva6 zna4i naistIna e vReme da smeni6 Mom4eTo....USpEx :) :) :) :) =;

Sasha2k8
08-01-2008, 11:27
Недей да чакаш той да разнообрази връзката ви. Опитай се ти да я разнообразиш. Ако не- просто поговори с него :) :-)

mare6ka
08-01-2008, 11:28
Опитвала съм какво ли не,за да я разнообразявам,говорила съм,плакала съм и нищо.Сякаш помни това,което му кажа 1 час,след това има лека промяна .... докато не му скимне пак да се цупи за нещо.Има и друго нещо много е ревнив ... :( :(

MartyParty
08-01-2008, 11:31
Дам..Абсолютно същата работа беше и с мен до най-малката подробност,която описа.Накрая на мен ми писна и сега съм с другото момче.Беше си голяма мъка,сълзи,караници,късане на нерви(главно моите)...Говорихме и стигнахме до заключението,че не си струва и вече не можем да сме заедно.След това пак имаше малко мъка,обаче след време разбираш,че така е трябвало да стане.
Ti sled kolko vreme zapochna da izlizash s drugoto momche ????
Ами другото момче го бях отрязала 3 пъти,защото още си мислех че има надежда за разпадащата ми се връзка...Така и не успях да я спася и можеби след 1-2 седмици реших,че няма смисъл да отлагам и трябва да продължа напред.Попринцип не съм от хората дето ще седнат да се депресират и едвали не да обявят гладна стачка,заради някакво си момче.Въпреки че той съвсем не беше "някакво си момче",а момчето което съм обичала 1година и 4 месеца...Тогава много ми помогнаха и приятелките ,които винаги бяха до мен .Иии в такива момети общо взето разбираш някои неща за хората около себе си.

mistik_love
08-01-2008, 11:39
Помни!!
Всички момчета са еднакво тъпи,но различно красиви. :(

sexy_sladur4ety
08-01-2008, 11:41
mi 6tom toi se pravi na bezrazli4en,napravi se i ti i mu bii 6uta ima mn ribi v moreto ne e samo toi,za6toto ako izpitva ne6ty k1m teb 6te se opitva dati go pokaje taka4e razkaray go :?

krisiiiiito
08-01-2008, 11:42
Помни!!
Всички момчета са еднакво тъпи,но различно красиви. :(

:razz:

mare6ka
08-01-2008, 11:47
Дам..Абсолютно същата работа беше и с мен до най-малката подробност,която описа.Накрая на мен ми писна и сега съм с другото момче.Беше си голяма мъка,сълзи,караници,късане на нерви(главно моите)...Говорихме и стигнахме до заключението,че не си струва и вече не можем да сме заедно.След това пак имаше малко мъка,обаче след време разбираш,че така е трябвало да стане.
Ti sled kolko vreme zapochna da izlizash s drugoto momche ????
Ами другото момче го бях отрязала 3 пъти,защото още си мислех че има надежда за разпадащата ми се връзка...Така и не успях да я спася и можеби след 1-2 седмици реших,че няма смисъл да отлагам и трябва да продължа напред.Попринцип не съм от хората дето ще седнат да се депресират и едвали не да обявят гладна стачка,заради някакво си момче.Въпреки че той съвсем не беше "някакво си момче",а момчето което съм обичала 1година и 4 месеца...Тогава много ми помогнаха и приятелките ,които винаги бяха до мен .Иии в такива момети общо взето разбираш някои неща за хората около себе си.
lo6oto pri mene e 4e nqmam priqtelki smi imam 1,koqto e v amerika i 6te si doide za daskalo ... ina4e i az nqma da sedna da se depresiram :D

zaraaa
08-01-2008, 12:04
"...защото не разнообразява връзката ни." - а защо все той, на теб не ти харесва това положение, ти се заеми да го промениш :) Седнете и поговорете, кажи му всичко това, което си написала в темата си, като обаче не споменаваш за момчето, към което имаш симпатии, нека някои неща си останат само за теб :wink: Упех, дано всичко е ОК :):):)

mare6ka
08-01-2008, 12:09
100 пъти написах,че се опитвам да разнообразявам всичко.Предлагам нови и различни места където да ходим,но той неиска....говоря с него той слуша докато тече самия разговор и после нищо ....

Vladokaaa
08-01-2008, 12:19
Помни!!
Всички момчета са еднакво тъпи,но различно красиви. :(

А мое ли да вариш на майната си а ? :x

mare6ka
08-01-2008, 12:23
Аз също не съм съгласна,че са тъпи има много свестни момчета..даже повечето са такива,но незнаят как да използват добрите си качества

zaraaa
08-01-2008, 12:26
100 пъти написах,че се опитвам да разнообразявам всичко.Предлагам нови и различни места където да ходим,но той неиска....говоря с него той слуша докато тече самия разговор и после нищо ....

Като не разбира с хубаво, почни с лошо, картите на масата и толкова - "Искаш ли да си с мен или Не?" - питаш направо и каквото стане, все пак няма смисъл да си с човек, на който вече си му омръзнала :) Успех :)

mare6ka
08-01-2008, 12:58
ne az sum mu omruznala a toi na mene i problema e 4e se 4udq dali da produljavam da se opitvam s nego ili da si dam novo na4alo.A i ve4e dostatu4no puti sum mu zadavala takuv vupros i toi vinagi kazva 4e iska da sme zaedno za6toto me obi4a i nemoje bez men....

MoHuTo
08-01-2008, 13:17
И аз имам същия проблем.... просто говорим говорим и.. нищо, караме се по 100 пъти на ден за най-малкото нещо, дори и аз не знам защо още сме заедно...знам само, че го обичам и че и той мен, но..не знам докога ще издържа така :? Но както казаха по-нагоре явно с добро няма да стане, ще трябва с лошо..

fLame178
08-01-2008, 15:17
Помни!!
Всички момчета са еднакво тъпи,но различно красиви. :(

А мое ли да вариш на майната си а ? :x

Хм... може ли аз да опиша пътя до твойта майна,да идеш там и да не се връщаш повече...?! :-x Ебати,точно заради такива като теб мислим така... идиот...

А по темата: Еми поговорете си,щом усещаш че чувствата ви охладняват.Това е единственото решение според мен,щом още го обичаш :-D