PDA

View Full Version : Ще открия ли любовта?



Qna I Jana
08-01-2008, 12:07
Здравеите аз съм Яна,бих искала да ви помоля за съвет-ето я и моята болка.
Преди 2 год. срещнах едно момче ,което влезе в сърцето ми и в живота ми.Този човек използваше всички момичета,караше ги да страдат но не и мен...
И така преди 2 год се разделихме,но поддържахме връзка-смс,скеип...и в един слънчев ден той реши 4е ме обича и че не може без мен,докато преди това ме беше изоставил,наранил,направил на глупачка,без да узнае какво ми е на мен -изплаках много сълзи и нз вече мога ли да обичам истински...
Защото всеки път когато той ми пише разваля вразките ми с др момчета и ме кара да се замислям,което ме побърквам,немога да спя с дни и т.н
искам да ме посаветвате какво да правя : да го оставя да изчезне от живота ми или да му дам шанс и да зарежа човека с който съм и които мн ме обича и даржи на мен???? И все се питам ще открия ли любовта докато той е в живота ми? ...... :( :( :( :smt089 :smt089

BlueGirl
08-01-2008, 12:19
Щом казваш,че е използвал всички момичета,откъде си сигурна,че не използва и теб?Може да ти се кълне в любов,но това не е гаранция,че думите му са истина.Както знаеш,любовта не се казва,а се показва.Моето мнение е,че щом веднъж е приключила една връзка,няма смисъл да се връщаш към нея и да отваряш стари рани.
Според думите ти въпросното момче те е наранило много,правило те е на глупачка,а това не е любов.
Казваш,че до теб имаш стабилен човек,който ти е доказал,че държи на теб.Мисля,че е по-разумно да дадеш шанс на него,а онзи го остави да разбива други женски сърца.
Но това е моето мнение.Ти си преценяваш.Надявам се да съм ти помогнала поне малко да се пребориш с дилемата си.Успех!

Vladokaaa
08-01-2008, 12:24
Немога да схвана защо всички момичета явно харесвате някой да ви ядосва да ви кара да плачете и го харесвате и обичате а този който се държи добре с вас го разкарвате :(

MayKyTy
08-01-2008, 12:27
Немога да схвана защо всички момичета явно харесвате някой да ви ядосва да ви кара да плачете и го харесвате и обичате а този който се държи добре с вас го разкарвате :(
не всички, и все пак повечето :D И това е така, защотооо ... когато всичко е идеално не е интересно :oops:

vbox4o
08-01-2008, 12:28
Щом те е наранявал и сега ти казва че те обича сиг другите момичета са го отсфирили и само ти си останала.Моя съвет е недей тръгва с него на 70% съм сиг че няма да спре да те наранява

EmosEatShits
08-01-2008, 12:32
Оф.. Мн смешно, няма що.. и се пак ще ти набия малко акъл в главата.. Той не те обича,той те има за притежание т.е иска той да има приятелка , а ти приятел- не . Ако не е така извини ме, но за мнен тфа е причината.. Ако те обичаше,нямеше да те изостави и да се подиграе с теб . Имала съм такъв случай, бях на 12 и той тотално ми обърка живота , също както при теб.. Той н е за теб, просто не те заслужава , остави го с кварталните курви по които сигурно си пада.Намери някой който да те обича и да ти дава сигурност и му тегли една майна на оня.. Така или иначе, винаги ще се чудиш няма ли да те нарани пак,ами ако ми изневерява и т.н...

Blab
08-01-2008, 12:32
Ако Яна обича Жана, ще си влюбена цял живот! :)

Love0nlyMyself
08-01-2008, 12:32
добре де хем викаш че използва сички момичета освен теб обаче след 1 изречение викаш че те изоставил че те наранил че те напраил на глупачка е как става тва или аз не съм разбрала нещо както треа :? :? :?

sh3_1s_7h3_0n3
08-01-2008, 12:32
Зарежи го. К'ви са тия - идват и си отиват... за какво, да страдаш после, докато тъкмо когато си го позабравила, да се появи отново. И така докога? Според мен няма никакъв смисъл.

Pliok0019
08-01-2008, 12:42
Ако аз трябваше да избирам. Бих била с него. Бих му дала 2ри шанс. Ако се провали бих го изхвърлила завинаги от живота си.

Qna I Jana
08-01-2008, 12:49
Sega 6te vi obqsnq,toi si misle6e- da 4e sam negovo pritejanie i kogato i da ima nujda ot men ili me iska az 6te priti4kam,znam tova i si stoq na dupeto.
Da toi ma4ka samu4uvstvieto,lubovta na horata,no s men be6e razlichen-slu6a6e me ,darje6e na men,no se okaza 4e go e strah ot lubovta i re6i da me ostavi,az go moleh da se varne pri men,unijavah se i t.n
I celi dve godinki gledah kak toi e.e nqkakvi ku4ki....
i se otdelqh ot nego bqh s drugi mom4eta,no kogato az usetih nejnost,toplota i razbirane toi se poqvqva i razvalq vsi4ko.
izvinqvaite ako sym vi zagubila vremeto,prosto imah nujda da razbera i da usetq ima li smisal da prodaljavam da se tormozq,kato sega sam 6tastliva i bez nego,ala mi stava ma4no za otminalite dni :( :( :(

Seducti0n
08-01-2008, 12:58
Преустанови какъвто и да е било контакт с това момче, щом ти влияe отрицателно.Той е част от миналото и мисля, че е най-добре да си остане там! :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
08-01-2008, 12:59
от тоя ти пост само това ми се наби в очите "унижавах се" и мисля, че е излишно да се преповтарям. Стигне ли се веднъж до унижение, мачкане и др. подобни... - пътя.

sladur4etyYy
08-01-2008, 13:45
ами бъди с този,към когото изпитваш по-силни чувства :-o но според мен този само те разиграва, ама все пак не го познавам,не мога да кажа със сигурност. ти си прецени :?

NeLLy_BaBy
08-01-2008, 14:02
Щом получаваш щастие от момчето до теб сега, остави този в миналото. Не се връщай назад . ;)

angel4ee
08-01-2008, 15:44
spored men nie ne mojem da ti pomognem...zavisi kakvo 4uvstva6,no budi predpazliva moje pak da te narani :?

radito
08-01-2008, 15:47
Скъпа ние не сме гледачки тука!Единствено ти можеш да си отговориш на въпроса или пък иди на гледачка ;)

cinderella_gugutka
08-01-2008, 17:39
ако оби4аш 1-я пове4е от сегашния мисля 4е трябва да зарежеш сехашния-а за 1-я му дай още 1 шанс но не се впрягай мн-знай се 4е има голяма вероятност пак да те нарани

PerfectStrang3r
08-01-2008, 18:55
Хаха, замислих се нещо доста интересно. Аз като си харесам някое момиче и се държа с нея, както си трябва ( или поне си мисля така :roll: ) - внимателен съм, отнасям се добре. А има момчета се отнасят отвратително. С изрази от вида на " ади ма мършо " и момичетата си умират по тях. Когато ви унижават се чувствате желани явно :roll:

И за да не е оффтопик - щом със всички момичета се държи отвратително.. кое те прави специална ? Според мен отново е подигравка.

balu4ka
08-02-2008, 16:01
Време е да спреш...да му ходиш по гайдата :? и да имаш,собствен живот и да не позволяваш пове4е да те наранява,или заради него да пропускаш някое жестоко изживяване или просто някояя прекрасна вузможност от някое прекрасно мом4е :P :grin:

PePeLePew
08-02-2008, 18:25
Към всички момичета ... Защо сте толкова глупави да не обръщате вниамние на влюбения поглед на някое момче,които казва давам всичко за теб.... а помните лошите момчета в живота ви??????

BaiToq
08-02-2008, 18:27
Здравеите аз съм Яна,бих искала да ви помоля за съвет-ето я и моята болка.
Преди 2 год. срещнах едно момче ,което влезе в сърцето ми и в живота ми.Този човек използваше всички момичета,караше ги да страдат но не и мен...
И така преди 2 год се разделихме,но поддържахме връзка-смс,скеип...и в един слънчев ден той реши 4е ме обича и че не може без мен,докато преди това ме беше изоставил,наранил,направил на глупачка,без да узнае какво ми е на мен -изплаках много сълзи и нз вече мога ли да обичам истински...
Защото всеки път когато той ми пише разваля вразките ми с др момчета и ме кара да се замислям,което ме побърквам,немога да спя с дни и т.н
искам да ме посаветвате какво да правя : да го оставя да изчезне от живота ми или да му дам шанс и да зарежа човека с който съм и които мн ме обича и даржи на мен???? И все се питам ще открия ли любовта докато той е в живота ми? ...... :( :( :( :smt089 :smt089
Щом питаш,значи не обичаш този,
с който си(и държи на теб).
Помисли си,че ще пускаш тема
"Изоставих единия,другият ме прееба"...

blablableh
08-02-2008, 19:01
Не

Qna I Jana
08-04-2008, 20:59
Znaete li i az se zamislih i re6ih 4e vaob6te ne e trqbvalo da pitam,za6toto minaloto trqbva da si ostane tam kadeto si e ,nqma da rovq tam,nqma da namerq ni6to hubavo,vreme e da si gledam moq jivot
Blagodarq na vsi4ki za otdelenoto vreme,da pravi ste(mom4eta)pove4eto momi4eta tarsqt tapite kurvari i az nz za6to se polu4ava taka....
i znaite ot men V MINALOTO NQMA DA NAMERITE NI6TO HUBAVO,SAMO MALKO HUBAVI SPOMENI I MN MN TAGA.
BLAGODARQ NA VSI4KI ZA SAVETITE I DA VIE NE STE GLEDA4KI NO STE HORA,KOITO 4UVSTVAT I MOJE BI SA MINALI PO TOZI PAT.

sulley
08-04-2008, 21:05
щом те е наранил веднъж,нищо не му пре4и да го повтори.не му се довявай и не зарязвай вси4ко заради това говедо,о4евидно му харесва да си играе с моми4етата :x

Chikiponita
08-04-2008, 22:06
Здравеите аз съм Яна,бих искала да ви помоля за съвет-ето я и моята болка.
Преди 2 год. срещнах едно момче ,което влезе в сърцето ми и в живота ми.Този човек използваше всички момичета,караше ги да страдат но не и мен...
И така преди 2 год се разделихме,но поддържахме връзка-смс,скеип...и в един слънчев ден той реши 4е ме обича и че не може без мен,докато преди това ме беше изоставил,наранил,направил на глупачка,без да узнае какво ми е на мен -изплаках много сълзи и нз вече мога ли да обичам истински...
Защото всеки път когато той ми пише разваля вразките ми с др момчета и ме кара да се замислям,което ме побърквам,немога да спя с дни и т.н
искам да ме посаветвате какво да правя : да го оставя да изчезне от живота ми или да му дам шанс и да зарежа човека с който съм и които мн ме обича и даржи на мен???? И все се питам ще открия ли любовта докато той е в живота ми? ...... :( :( :( :smt089 :smt089
Не! Не зарязвай момчето, с което си! Остави старото момче да си върви по пътя. Не вярвай на обещания, щом толкова пъти е развалял връзките ти, а в замяна не си получила бъдеще с него, нали? Защо този път да е по-различно? Не мисля, че ще е. Това е до характер. някои неща не се променят.

Junona
08-04-2008, 22:38
Вълкът козината си мени, но нрава - НЕ !!! Остани с момчето, което те обича... не си заслужава да му причиняваш това, което е прочинил 1вия на теб... не го наранявай - не си заслужава

gangstata
08-05-2008, 00:34
Този човек използваше всички момичета,караше ги да страдат но не и мен...
...докато преди това ме беше изоставил,наранил,направил на глупачка,без да узнае какво ми е на мен -изплаках много сълзи и нз вече мога ли да обичам истински...

Противоречиш си..
Не мисля,че имате бъдеще..По-добре го забрави и започни начисто..

Vikitooo
08-05-2008, 07:25
Утре в 6 без 10 любовта ще почука на вратата ти 8-)

BrokenAngel
08-05-2008, 07:25
Няма смисъл,не отваряй стари рани.Щом вече те е правил на глупачка,какво ще му попречи да го направи пак?Щом ти е добре със сегашното момче,защо трябва да го нараняваш,за да тръгнеш след някакъв блян,спомен от миналото,който само ще те нарани?

trayana
08-05-2008, 07:37
Защо да се връщаш в миналото и да отваряш стари рани?Казваш,че момчето,с което си сега те обича и УВАЖАВА!Ами бъди с него и остави миналото само в спомените си!

vamp
08-05-2008, 07:40
Здравеите аз съм Яна,бих искала да ви помоля за съвет-ето я и моята болка.
Преди 2 год. срещнах едно момче ,което влезе в сърцето ми и в живота ми.Този човек използваше всички момичета,караше ги да страдат но не и мен...
И така преди 2 год се разделихме,но поддържахме връзка-смс,скеип...и в един слънчев ден той реши 4е ме обича и че не може без мен,докато преди това ме беше изоставил,наранил,направил на глупачка,без да узнае какво ми е на мен -изплаках много сълзи и нз вече мога ли да обичам истински...
Защото всеки път когато той ми пише разваля вразките ми с др момчета и ме кара да се замислям,което ме побърквам,немога да спя с дни и т.н
искам да ме посаветвате какво да правя : да го оставя да изчезне от живота ми или да му дам шанс и да зарежа човека с който съм и които мн ме обича и даржи на мен???? И все се питам ще открия ли любовта докато той е в живота ми? ...... :( :( :( :smt089 :smt089

Супер неадекватно поведение!Ти изобщо имаш ли 16 години и можеш ли да мислиш?Това са лапешки истории,ако сте се обичали да сте били заедно през тия 2 години,все пак не вярвам да сте на голямо разстояние един от друг.

fenkatakrisi952
08-05-2008, 07:52
Разбирасе,че ще срещнеш истинската си любов :)
Напълно те разбирам-решението е много трудно.Не му мисли толкова.Понякога си мисля,че колкото по-дълго мислиш за такива неща-толкова по-трудно решаваш :)
Моят съвет е следния-увери се в чувствата на това момче,и когато си сигурно му дай шанс :-)

sexy_sladur4ety
08-05-2008, 09:36
Разкарай го от живота ти :grin: и гледай напред не в миналото :?

soul1199
08-05-2008, 09:40
Преустанови какъвто и да е било контакт с това момче, щом ти влияe отрицателно.Той е част от миналото и мисля, че е най-добре да си остане там! :wink:++1

beiho
08-05-2008, 12:27
Такива смуфтери най-много ги мразя :x :o Остави го да прави каквото си иска.

AnzaRe
08-05-2008, 12:31
Вие от дума не разбирате май а?Ах.Има време всичко идва с времето рано или късно.Хубавите неща идват времето.

Qna I Jana
08-09-2008, 20:36
da blagodarq vi za savetite,az ve4e re6ih....
iskam samo da kaja ne6to na horata tuk,koito se mislqt za porasnali,az sam na 18 po4ti ,no ponqkoga 4ovek se zablujdava i iska da se uveri 4e ne postapva gre6no
i edin savet za vsi4ki koito pi6at komentari "postavete se na mqstoto na drugiq i pomislete kak bihte reagirali vie na negovo mqsto "
blagodarq na vsi4ki za savetite i za otdelenoto vreme :-)
moje da zaklu4ite temata !