PDA

View Full Version : Относно кожата



SeXyL[!]Nk@
08-01-2008, 13:24
Здравейте.
Понеже бях много дебела преди,но сега отслабнах,е имам още 20кг да свалям,но съм много по-добре от преди.
Та.....въпроса ми е следния,От вътрешната част на краката,точно до триъгълника имам от години цепките на краката,то не са стрий,а просто е протрито,та знаете ли тия големи,гадни гънки с какво да ги изчистя?И кожата да си ми е пак нормална. :?

SeXyL[!]Nk@
08-01-2008, 14:28
Знае ли някой нещо?

Loshotia
08-01-2008, 15:21
Някакъв крем за стягане( нещо не мога да си ги представя)

SeXyL[!]Nk@
08-01-2008, 15:28
Понеже нямам снимка , ще се опитам да обясня най-подробно.
Еми гънки , доста дълбоки и около тях кожата е потъмняла. :?
Може би и това,както невродермитите ще трябва да ги лекувам с течен азот.Те невродермитите почти ми минаха,но тия гадни неща по- краката си седят.Еми такива,като ,когато на някое бебе му се подсечат краката или дупето,но мойте са доста големи ,от години са и около тях е потъмняла кожата. ](*,)
PLS, дайте някакви съвети.

cooool
08-01-2008, 17:08
mislq 4e ako sportyva6 6te ti se stegne tqloto i kojata. Spored men oba4e, gledaj mnogo barzo da ne otslabva6, ne pove4e ot 5-6 kg, na mesec, no ti si mlada taka 4e moje i malko pove4e, ina4e ne e zdravoslojno. A i ako otslabne6 mn barzo, moje kojata ti da povisne i da stane kato krila na prilep. Taka 4e gleai da nablqga6 na uprajneniqta, a gankite mislq 4e 6te se mahnat ot samo sebe si, maji se s hubav krem za tqlo, za stqgane ili ne - ti preceni, no 4estno da ti kaja i az ne moga da razbera kakvo to4no pita6..
ako te smu6tava cveta na gankite, 4e sa po-beli, probvai s krem za potymnqvane bez slance.. nz obqsni po qsno ako moje.
Nadqwam se pone malko da sam bila polezna. Uspehi!

fiama
08-01-2008, 17:54
Ако това, което писваш са някакъв вид белези, евентуално би могло да ти помогне, ако го мажеш с Контратубекс. Но ако това не помогне, мисля че единствения вариант е естетична хирургия. Просто кг, които си свалила и продължашва да сваляш са много, то горе-долу оставаш на половината на това, което си била. Няма как кожата да ти остане здрава и стегната.

SeXyL[!]Nk@
08-01-2008, 20:48
Ами не са белези,то явно от дебелината се е получило.Тъмни са на цвят кафяви.