PDA

View Full Version : Немога да спра да го обичам



cveteto_2007
08-01-2008, 13:08
Миналата година в края на август се влюбих!Пред един магазин видях,моята "любов".Там за първи път видях момчето,което и до днес обичам :( .От пръв поглед го обикнах.Продължих да го виждам.Той ми показа интерес,искаше да се запознаем,но аз му отказах.Знам,че го правеше на ебавка...намаше смисъл :( .След товва го виждах в месеца 1-2 пъти.Започна да ми е безразлично..Дойде отново денят,в който той пак влезе в живота ми!Мислех си,че ще се оправят нещата,но НЕ!Разбрах,че той ходи със всяка,която си поиска.Знаеше,че ме боли,а пред очите ми сваляше други!Писах му в 1 сайт за запознанства,но и там отговор няма.Той ми показва по всякакъв начин,че не го интересувам!Аз го обичам още :( .Сълзите не стихват...болката не спира :( .Незнам какво да правя :( Обичам го,а той прави всичко възможно мен да ме боли :-# .Дори ме блокна и в скайп с обяснението,че не му трябвам :-k .Привидно изглеждам щастлива,но вътрешно сърцето ми е разбито =; .Болката не спира,а аз още го обичам :o .Дайте съвет,моле ви!

Pliok0019
08-01-2008, 13:15
Ако искаш да го забравиш - това ще се случи. Намери си занимания - излизай с приятели, постави си някакви малки, но важни за теб цели. Опитай се да срещнеш някой друг.

4eere6ka_kiss
08-01-2008, 13:19
Zaebi go bee ! Ti znae6 li kolko stryva6 ??? Ne pla4i za tozi koito ne pla4e za teb !

missradost
08-01-2008, 13:24
Zaebi go,ot li4en opit ti kazvam,ne si zaslujava i nqma da ti obyrne vnimanie! Sig sym 4e kogato ti vidi gyrba 6te syjalqva

cveteto_2007
08-01-2008, 13:26
Zaebi go,ot li4en opit ti kazvam,ne si zaslujava i nqma da ti obyrne vnimanie! Sig sym 4e kogato ti vidi gyrba 6te syjalqva

nadqvam se da e taka i da razbere 4e mnogo e izgubil :o

sladur4etyYy
08-01-2008, 13:28
офф видяла го в някъв магазин и го обикнала...дееа и лиглите му деа ...пфф...че си зле-зле си, заебавай го и толкова ....и не,не го обичаш,той е просто 1 каприз,нещо, в което си се вкопчила , защото си лигла!

zaraaa
08-01-2008, 13:58
Zaebi go,ot li4en opit ti kazvam,ne si zaslujava i nqma da ti obyrne vnimanie! Sig sym 4e kogato ti vidi gyrba 6te syjalqva

+1

sasha_90
08-01-2008, 14:04
Накратко:накарай го да съжалява!Как?-покажи му колко ти е безразличен,въпреки,че не е така.

ThunderGoddess
08-01-2008, 14:51
Ха, авторке, имам подобен случай. В смисъл момчето не иска да ме наранява, но факта, че не можем да бъдем заедно ме наранява и аз като теб бях пуснала темичка. Дадоха ми съвета да се занимавам с нещо друго, за да не мисля за него и дава добър резултат. От два дни се чувствам по-добре и по-щастлива като не му обръщам внимание. Чета интересни книги, излизам със френдс и уча неизползвам в днешни времена език (латински), щото това са ми хобитата. Упражнявай и ти твоите! Прояви силна воля и ще го забравиш!

Love0nlyMyself
08-01-2008, 14:54
ахаха заеби го намери си друг излизай навън с приятели по дискотеки и така не си струва щом тоя така те е одрезал :wink:

PLuScHeTo
08-01-2008, 14:57
Накратко:накарай го да съжалява!Как?-покажи му колко ти е безразличен,въпреки,че не е така.

+1 ;-)

ThunderGoddess
08-01-2008, 15:07
Накратко:накарай го да съжалява!Как?-покажи му колко ти е безразличен,въпреки,че не е така.

+1 ;-)

Лично мнение: На него му е през хуя дали тя е безразлична към него или го обича, заебал я е, деа :D

Andreev
08-01-2008, 15:14
Накратко:накарай го да съжалява!Как?-покажи му колко ти е безразличен,въпреки,че не е така.

+1 ;-)

Лично мнение: На него му е през хуя дали тя е безразлична към него или го обича, заебал я е, деа :D
:razz:

fLame178
08-01-2008, 15:15
Ами какво да ти кажа...
Всички момчета са еднакво гадни,тъпи и глупави,но различно външно красиви...
Не искам да повярвам на това,но все пак съм се уверявала не един или два пъти.. тежко е,истината боли...но това е... :-o

radito
08-01-2008, 15:38
Оххх как така разбра че е любовта като дори не сте били заедно.Ти явно си голяма мазохистка, щом позволяваш да те тъпчат по този начин.Абе, момиче я се стегни.. къде, къде по-свестни мъже има.Няма смисъл да се занимаваш с тоя убитак.Знам че неможеш току-така да го забравиш, но поне се опитай.Повярвай ми за твое добро е!!Така изпускаш шанса си...

cveteto_2007
08-01-2008, 22:19
naistina iskam mnogo da se otkaja ot nego :( iskam da go zabravq,no vinagi kogato go pozabravq ili pone zapo4na da xaresvam nqkoi toi po4va da mi dava nadejda :( v takuv smisul po4va da se navurta okolo men i tova stava za 1-2 dena i posle pak me zaebava ;[.nadqvam se naistina da buda 6tastliva BEZ NEGO!!!I kolkoto se moje po-burzo da go ZABRAVQ!

cinderella_gugutka
08-01-2008, 22:26
най лесно ще го забравиш ако си хванеш друг.помни едно-дори той да искаше да тръгне с теб щяхте да ходите малко,щеше да се влюбиш до уши и после да ти разбие сърцето и щеше 1 да те боли мн пове4е и 2 мн по трудно щеше да го забравиш.заеби го тоя задник.ще си намериш мнпо свястно мом4е и ще бъдеш щастлива с него.успех мили4ка :)

cveteto_2007
08-02-2008, 12:13
opitvam se naistina da go zabravq :grin: ,no samo kogato sum navun :( .kogato se pribera vkushti vsi4ko mi napomnq na nego...nqmam ni6to negovo,no spomena ot nego e mn gaden ;[[[ spravqm se ,no dosta trudno ;[.

SunShinePearl
08-02-2008, 12:16
оф хич не се занимавай с такива закво да ревеш за някви простаци :? :? :?