PDA

View Full Version : Невербално общуване



Aenima
08-01-2008, 14:25
..

RAWRRR
08-01-2008, 14:48
Намигането е доста грубо изпълнение,на мен би ми станало неприятно.
От езика на тялото сигурни знаци,4е някой проявява интерес към теб е..да копира жестовете ти,да те гледа в о4ите и тялото му да е обърнато към теб.
Мога да ти препоръ4ам книжка,посветена на това,макар 4е ми се вижда глупаво,защото би трябвало от разговора да се сетиш дали някой те харесва или не,а не толкова да се вглеждаш в детайлите. :)

Orono
08-01-2008, 14:51
В различни случай - различно. Много голямо значение му отдаваш на т'ва намигане.
Ако те интересува к'во означава, когато непознат ти намигне - може да е базик, а може и да му харесваш :wink: :lol:

Иначе браво за Tool :P

Seducti0n
08-01-2008, 14:54
И аз знам книжка за жестовете на тялото и аз (:
Иначе намигането може да бъде и сладко (:

Aenima
08-01-2008, 14:54
Браво, бе, и Найн Инч Нейлс слушаш и Туул.
8-)

Креми, от разговора ясно, просто се зачудих какво ли значи. От време на време имам навика да се опитвам да виждам.. отвъд думите и действията на хората.

nastyangel
08-01-2008, 15:00
хаха кажете книжката :-o а за намиганетооо..... хмм струва ми се мнг сладко, но най често се усеща с ква идея е ;)

TinkyWinky
08-01-2008, 15:03
ааа познати може да намигат за "здрасти" :D
когато ти се радва момче също може да намигне :D

Orono
08-01-2008, 15:04
Е, откъде пък знаеш за NIN :smt017

Pliok0019
08-01-2008, 15:10
Аз мога да намигам само с лявото око. :D

Seducti0n
08-01-2008, 15:13
Аз мога да намигам само с лявото око. :D

Не си единствена. :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
08-01-2008, 15:43
Намигането от непознато момче/мъж ми се струва грозно и мръснишко. Неприятно е. :)

ScionOfStorm
08-01-2008, 15:45
Аз мога да намигам само с лявото око. :D

Не си единствена. :oops:

Мен пък с ляво ми е по-трудно, с дясното ми е някак по-лесно.. о.О

SeXyL[!]Nk@
08-01-2008, 15:52
Мен много ме кефи намигването.
Мога и с двете,но с дясното ми е по- лесно.

ell_ownz
08-01-2008, 16:37
az puk nemoga hi44 da namigam :D a po temata: ne me kefi namiganeto..za men e prostashko

Aenima
08-01-2008, 19:51
..

СВАСТИКА
08-01-2008, 23:03
Типична глупава, просташка, неморална, селска, деградирала, малоумна, неистова, нехабитуална, задръстена, породена от бедния речник, ниската култура, повишаванета на тестостерона или естрадиола, хормонално зависима, смешна и отвратително грозна постъпка.
Намигайте си, селяци.

Orono
08-01-2008, 23:07
:wink:

PinkFloydSound
08-02-2008, 07:17
Типична глупава, просташка, неморална, селска, деградирала, малоумна, неистова, нехабитуална, задръстена, породена от бедния речник, ниската култура, повишаванета на тестостерона или естрадиола, хормонално зависима, смешна и отвратително грозна постъпка.
Намигайте си, селяци.
Ето тук е доказателството на твърдението ми в темата ти, че използваш термини, непонятни за теб.

СВАСТИКА
08-02-2008, 07:31
Типична глупава, просташка, неморална, селска, деградирала, малоумна, неистова, нехабитуална, задръстена, породена от бедния речник, ниската култура, повишаванета на тестостерона или естрадиола, хормонално зависима, смешна и отвратително грозна постъпка.
Намигайте си, селяци.
Ето тук е доказателството на твърдението ми в темата ти, че използваш термини, непонятни за теб.
и кой "термин" не знаеш, да ти го обясня?

PinkFloydSound
08-02-2008, 07:35
Типична глупава, просташка, неморална, селска, деградирала, малоумна, неистова, нехабитуална, задръстена, породена от бедния речник, ниската култура, повишаванета на тестостерона или естрадиола, хормонално зависима, смешна и отвратително грозна постъпка.
Намигайте си, селяци.
Ето тук е доказателството на твърдението ми в темата ти, че използваш термини, непонятни за теб.
и кой "термин" не знаеш, да ти го обясня?
Тичай бързо до библиотеката да ги научиш!

СВАСТИКА
08-02-2008, 07:52
Типична глупава, просташка, неморална, селска, деградирала, малоумна, неистова, нехабитуална, задръстена, породена от бедния речник, ниската култура, повишаванета на тестостерона или естрадиола, хормонално зависима, смешна и отвратително грозна постъпка.
Намигайте си, селяци.
Ето тук е доказателството на твърдението ми в темата ти, че използваш термини, непонятни за теб.
и кой "термин" не знаеш, да ти го обясня?
Тичай бързо до библиотеката да ги научиш!
Как ще знам термините, без да знам какво означват?
Да не мислиш, че има списък с термини? И ако не знам какво означават, защо ли пасват в цялото изречение и не си противоречат?

PinkFloydSound
08-02-2008, 07:57
Типична глупава, просташка, неморална, селска, деградирала, малоумна, неистова, нехабитуална, задръстена, породена от бедния речник, ниската култура, повишаванета на тестостерона или естрадиола, хормонално зависима, смешна и отвратително грозна постъпка.
Намигайте си, селяци.
Ето тук е доказателството на твърдението ми в темата ти, че използваш термини, непонятни за теб.
и кой "термин" не знаеш, да ти го обясня?
Тичай бързо до библиотеката да ги научиш!
Как ще знам термините, без да знам какво означват?
Да не мислиш, че има списък с термини? И ако не знам какво означават, защо ли пасват в цялото изречение и не си противоречат?
Погледни си първото изречение. Толкова ли не можеш да формулираш правилно едно изречение?
А и от всички изброени неща от теб, намигането е най-малко нехабитуална постъпка. :)

Saymon90
08-02-2008, 09:02
Намигането може да значи адски много неща ... зависи от човека, от който идва и от ситуацията, от темата на разговор... от всичко.
Аз го правя рядко, но обикновено при мен значи нещо очевидно. Рядко го правя мистериозно, за да показвам внимание на някого или нещо такова... макар че ми се е случвало да си правя опити с непознати в градския транспорт, за които имам разни подозрения :-D И понякога наистина е било ефективно... но едно намигване не значи, че някой те харесва :)

КУРав_лад
08-02-2008, 20:45
А трошене на шише у главата какво общуване е вербално или невербално :)

Canis_Dirus
08-02-2008, 21:54
А трошене на шише у главата какво общуване е вербално или невербално :)
Оригинален си като карираните шапки на хулиганите от флиртчето и импулса.

LSFCsupporter
08-02-2008, 21:59
Бодигарде,не ти ли минаха годините да пишеш в тоя форум,у жърмани че те дадем на съд,че се ежиш на по-малки от теб за да изпъкнеш в очите на малки момиченца...

Canis_Dirus
08-02-2008, 22:04
Бодигарде,не ти ли минаха годините да пишеш в тоя форум,у жърмани че те дадем на съд,че се ежиш на по-малки от теб за да изпъкнеш в очите на малки момиченца...
:razz:

Какъв бодигард съм аз бе? Явно имате голям респект от охраната на Амор май май. Па ела ме дай под съд - форума няма горна граница на годините.

Ама и ти си един опасен. Някакъв прототип на Мр. Бийн.

LSFCsupporter
08-02-2008, 22:07
Обесняваш ли ми се дали има граница за години бе,хомо...

Страшен си,както 1 казваше :

респект за теб и кривия ти нос :-o

КУРав_лад
08-02-2008, 22:14
А трошене на шише у главата какво общуване е вербално или невербално :)
Оригинален си като карираните шапки на хулиганите от флиртчето и импулса.НАли, поне не се старая за отрепка като тебе да бъда оригинален. Но ти определено си оргианален :)

Canis_Dirus
08-02-2008, 22:15
Обесняваш ли ми се дали има граница за години бе,хомо...

Страшен си,както 1 казваше :

респект за теб и кривия ти нос :-o

За жалост има, иначе да съм ти налюбил дупето. Това се явява вид общуване - полово.


Ама гледам - копираш батковците. Имаш си вече role models. Екстра. Продължавай да гледаш всеки ден Football Factory и Фродо.
Някой ден може да ти продам някоя дрешка с отстъпка ;)


НАли, поне не се старая за отрепка като тебе да бъда оригинален. Но ти определено си оргианален :)
Игрите ти на думи съперничат по остроумие само с игрите с публиката на Къци.

Divna
08-02-2008, 22:19
Защо всеки ден... всяка вечер някой от този форум трябва да се дразни с друг и да прави темите на сметище? :( :o

Pliok0019
08-02-2008, 22:27
Защо всеки ден... всяка вечер някой от този форум трябва да се дразни с друг и да прави темите на сметище? :( :o
Така е модерно.

Divna
08-02-2008, 22:31
Интересно... всички се юрнаха да са фешън 8)

Pliok0019
08-02-2008, 22:45
Интересно... всички се юрнаха да са фешън 8)
Ако не сме готини фешъни кой ще ни дава зелени ръчички в импулс?! :D

Divna
08-03-2008, 09:25
Ще подкупите някой :)

Saymon90
08-03-2008, 09:40
Защо всеки ден... всяка вечер някой от този форум трябва да се дразни с друг и да прави темите на сметище? :( :o
Защото форумът е мястото, където някой, който е нищо навън, може да си представя, че е нещо. Всички са малко по-различни тук, от колкото са в реалността, това е сигурно. Но някои просто прекаляват и .. се получава това :)

UnaBletoLoVeU
08-03-2008, 09:46
Аз мога да намигам само с лявото око. :D

Не си единствена. :oops:
Аз също :D

Имаше един път една смешна ситуация с това намигане-нещо се сърдих на приятеля ми и на инат не му проговарях въобще и той ме пита дали го обичам и каза, че ако да, да намигна с дясното око, ако не - с лявото, обаче да намигна все с някое. И аз понеже мога само с лявото... :D